Mes su jumis nuo 2007 m.! Verslo klientams Kelionių gidas Apie mus Kontaktai

Naujieji metai Rygoje (Gaujos nacionalinis parkas- bobslėjus)

Naujieji metai Rygoje (Gaujos nacionalinis parkas- bobslėjus)

Latvija

Artimiausia data

Ir Naujuosius metus sutikdama - Ryga dunda!

Naujieji metai Rygos Dauguvos krantinėje – tai neapsakomai linksmas laikas nuo 20 iki 02 val. nakties! Čia mėgstamiausių Latvijos menininkų koncertinė programa: 1980-90 metų muzika, šokiai ir fejerverkai. O didingosios sostinės Domo, Esplanados ir Lyvių aikštėse – kalėdiniai turgeliai, kuriuose visuomet gausu latvių amatininkų suvenyrų – tai ir mediniai žaisliukai, ir gintaro, sidabro, odos originalūs papuošalai, latviškais raštais išmarginti mezginiai... O karšto vyno ir gruzdintų migdolų skonis dvigubai sustiprins šventinę nuotaiką! Dar vienas svarbus naujametinės latvių sostinės akcentas – puošnios, originalios, tradicinės ir modernios Kalėdų eglutės, netikėtai randamos įvairiose senamiesčio vietose. Rygiečiai savo mieste pirmąją eglutę papuošė 1510 metais, tad dabar kasmet nepamiršta šios gražios tradicijos. Gal ir jums bus smalsu paklaidžioti naujametiniais miesto labirintais ieškant vis kitokios žaliaskarės? Tad leiskimės į netolimą pažintinę kelionę pasižiūrėti ir pasiklausyti kaip per Naujuosius Ryga dunda!

1 diena. Anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lietuvą, Latviją.
Vykstate į smagiausią žiemos pramogų vietą – bobslėjaus trasą. Nusileidimas specialiomis rogėmis, susėdus po penkis, suteiks nepakartojamų įspūdžių ir geros nuotaikos visam vakarui. Pasivaikštote po Siguldos dvaro parką ir aplankote Siguldos pilies griuvėsius. Esant galimybei lyno keliu keliatės per vieną vaizdingiausių Latvijos upių – Gaują, o  sušalus laukia Jūsų vynų degustacija Krimvuldo dvare. Vėliau aplankote Turaidos pilies muziejų-rezervatą ir apžiūrite didžiausią Latvijoje Gutmanio olą.  Vakarop atvykstate į šventiškai pasipuošusią Rygą - Latvijos sostinę. Įsikuriate viešbutyje.
Naujųjų metų sutikimas Dauguvos krantinėje. Nuo 23:00 val. svečius linksmins Latvijos estrados žvaigždės: uždeganti 80-tųjų ir 90-tųjų šokių muzika, smagi programa! Vidurnaktį dangų nušvies įspūdingi fejerverkai!
Nakvynė viešbutyje Rygoje.
2 diena. Pusryčiai. Susipažįstate su Rygos senamiesčiu – apžvalginė ekskursija pėsčiomis: pilis, statyta 1330 metais, istorijos bėgyje ne kartą nuniokota, o 1991m., Latvijai atgavus nepriklausomybę, joje įkurta Latvijos prezidento rezidencija, Domo katedra ir aikštė – istorinis ir geografinis miesto centras, Šv. Petro bažnyčia - pati seniausia ir aukščiausia Rygoje, paminklas garsiesiems Bremeno muzikantams, iki šiolei pildantiems slapčiausius norus, Juodagalvių riterių rūmai, laikomi pačiu puošniausiu pastatu Rygoje, Laisvės paminklas – latvių tautos laisvės ir vienybės simbolis. Vakare  grįžtate  į Lietuvą.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

  • Kelionė autobusu
  • 1 nakvynė su pusryčiais viešbutyje
  • Ekskursinė programa
  • Kelionės vadovo paslaugos
  • Kelionės dokumentų sutvarkymas

PASTABOS:

  • Mokamiems objektams turėti ~ 30 EUR
  • Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.
  • Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.
Turite klausimų? Skambinkite telefonu 8 524 30636 arba
Siųskite užklausą
Vieta konsultantui.
Kelionės tipas Kelionės autobusu
Šalis Latvija
Kaina nuo €

Turite klausimų?

Skambinkite telefonu 8 524 30636 arba

Siųskite užklausą

Išvykimo datos

Kaina Data Liko vietų
UP