Mes su jumis nuo 2007 m.! Konsultacijos:
(8-5) 2325853
| Verslo klientams Kelionių gidas Apie mus Kontaktai

Naujieji metai Ukrainoje - svetingajame Lvove ( 3 dienos )

Naujieji metai Ukrainoje - svetingajame Lvove ( 3 dienos )

Ukraina

Artimiausia data

1 DIENA. Gruodžio 30d. Šeštadienis.
Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Važiuojame per Lenkiją. Atvykstate į Liubliną  – pietryčių Lenkijos miestą, kuris yra vienas iš seniausių šalyje. Istorija, architektūra ir kultūra traukia turistus pažinti šio miesto paslaptis ir puikiai praleisti laiką keliaujant po lankytinas vietas. Ekskursija po senamiestį, kur pamatome gynybinę sieną, Karališkojo tribūnolo rūmus ir pagrindinę miesto aikštę, Šv. Stanislovo Dominikonų bažnyčią, Karališkuosius vartus. Apžiūrime objektus susijusius su Liublino unijos pasirašymu - paminklą Liublino unijai Lietuvos aikštėje, Bernardinų bažnyčią, kurioje 1569 m. buvo pašventinta garsioji Liublino unija, kuria buvo įkurta bendra Lietuvos - Lenkijos valstybė. Aplankote pilį, kurioje būtent ir buvo pasirašyta unija ir įkurta Abiejų Tautų respublika. Vykstame link  Ukrainos.

Nakvynė Lvove  puikiame viešbutyje NOTA BENE 3*.

2 DIENA. Gruodžio 31d. Sekmadienis.
Pusryčiai. Jūsų  laukia susitikimas su  Lvovu - vienu iš gražiausiu , svetingu, nuoširdžiu ir labai išradingu Europos miestų. Tai didžiausias vakarų Ukrainos miestas, istorinė Galicijos sostinė, kurį 1256 metais įkūrė Volynės kunigaikščio Danilos sūnus Levas,kurio vardas ir davė miestui pavadinimą . Daugiatautė  ir spalvinga miesto istorija sudomins visus čia apsilankiusius.Istorinių pastatų gausa ir architektūra  žavi savo puošnumu ir laikui nepavaldžiu stiliumi .

Čia iš pašto muziejaus-kavinės galima išsiūsti antikvarinių atvirukų.Prie šurmuliuojančio turgaus įėjimo galima nusipirkti kotletą,  pamatyti kaip kepami meduoliai, lipdomi karameliniai saldainiai . Žmonės čia paprasti, šilti  ir draugiški. Vakarais gatvėse pilna žmonių , mimų su karnavaliniais    rūbais.Gal kažkas norės išgerti kavos „ Lvovo kavos šachtoje“, gal apsilankyti Lašinių muziejuje , o mėsos patiekalų galima rasti „ Mėsa ir tiesa „ prašmatnūs patiekalai  tik „Masonų ložėje.

Centrinių gatvių langai šiuo metu tampa tam tikru lauko muziejumi. Kiekvienas iš jų yra Naujųjų Metų ar Kalėdų istorija, sukurta ypatingu išradingumu.

Tačiau Naujieji metai Lvove yra ne tik šventinė atmosfera ir daugybė žiburių, tai taip pat žinoma Kalėdų mugė, kuri trunka ilgiau nei mėnesį: prasideda gruodžio  pradžioje ir baigiasi sausio viduryje.  Mugė vyksta be poilsio, nuo ryto iki vakaro ir čia galima nusipirkti nacionalinių amatų produktų ir įdomių suvenyrų.

Naujų Metų sutikimas.

Nakvynė Lvov  puikiame viešbutyje NOTA BENE 3*.

3 DIENA. Sausio 01d.Pirmadienis.

Pusryčiai. Anksti ryte Išvykstame iš Ukrainos. Kelionė per Lenkiją. Naktį grįžtate į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Kelionė patogiu turistinės klasės autobusu;
  • 2 nakvynės su pusryčiais 3* viešbutyje;
  • Ekskursinė programa;
  • Kelionės vadovo paslaugos;
  • Kelionės dokumentų sutvarkymas.

 

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Bilietai ,gidai į mokamus objektus ~ 10  EUR( kaina bus tikslinama )
  • Medicininių išlaidų draudimas;
  • Asmeninės išlaidos.
  • Privalomas  LR piliečio pasas. Jų galiojimo laikas  turi būti ne trumpesnis nei 6 mėn. po kelionės pabaigos.
  • Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.
Turite klausimų? Skambinkite telefonu (8-5) 2325853 arba
Siųskite užklausą
Vieta konsultantui.
Kelionės tipas Kelionės autobusu
Šalis Ukraina
Kaina nuo €

Turite klausimų?

Skambinkite telefonu (8-5) 2325853 arba

Siųskite užklausą

Išvykimo datos

Kaina Data Liko vietų
UP
Užklausa

Išrinksime atostogų kelionę už tave!

Kad išrinktume tau tinkamiausią atostogų pasiūlymą, nepamiršk paminėti: kelionės datos, trukmės, žmonių skaičiaus, kelionės krypties, biudžeto asmeniui ir kt.

Siųsti