Mes su jumis nuo 2007 m.! Konsultacijos:
(8-5) 2325853
| Verslo klientams Kelionių gidas Apie mus Kontaktai

Naujieji Metai Venspilyje (2d/1n)

Naujieji Metai Venspilyje (2d/1n)

Latvija

Artimiausia data

NAUJIEJI METAI VENSPILYJE

1 DIENA
Ryte išvykstame iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos. Atvykstame į Liepoją - trečią pagal dydį Latvijos miestą ir svarbų uostą. Pasivaikščiosime po Liepoją. Šiandieninė Liepoja – tai jaukus, o tuo pat metu ir modernus, aktyvus miestas, kuriame vis dar yra išlikę nemažai istoriškai vertingų ir architektūros prasme įdomių pastatų. Senamiestyje daug septyniolikto amžiaus medinių namų. Tarsi jūros dugne gulintys nuskendę laivai, jie kuria poeziją ir skleidžia miglą, kurioje gali regėti tris šimtmečius šiomis gatvėmis skubėjusių žmonių siluetus. Artinantis prie garsiosios Liepojos krantinės – Promenados, carinės provincijos miestas tampa pasakų miestu. Miesto centre galima išvysti ir Art Noveau, ir klasikinės, ir baroko stiliaus pavyzdžių, kurie drauge susijungia į vien Liepojai būdingą architektūrinį paveikslą. Pagrindinė miesto aikštė – Rožių aikštė, šios aikštės grindinyje įspaustos ir po miestą išbarstytos natos palydės Jus iki žymiausių miesto vietų. Kodėl būtent natos? Todėl, kad Liepoja laikoma Latvijos roko muzikos sostine. Čia rasite ir žvaigždžių alėją, kur savo plaštakas į molį yra įspaudę tokie žymūs žmonės kaip Raimondas Paulas, Laima Vaikulė ir Ivo Fominas, šioje alėjoje puikuojasi ir didžiausia gitara Latvijoje. Laisva laikas, pageidaujantys gali papietauti ar tiesiog pasivaikščioti po šventiškai pasipuošusį miestą.

Po pietų atvykstame į Ventspilį - šiuolaikišką pajūrio miestą, kuris pradžiugins ir sudomins kiekvieną. Savotišką aurą skleidžia savo vertę jaučiantys laisvi vietovės gyventojai, vis dar kalbantys savo ventinių kalba, turintys savo himną ir pinigus – ventus. Išskirtinį miesto įvaizdį sukuria rūpestingai grįstos gatvės ir Latvijos geriausių skulptorių bei menininkų skulptūros. Ekskursija po Ventspilį: Inkarų takas - muziejus po atviru dangumi su unikalia Inkarų ekspozicija pajūrio parke, Pajūrio gamtos muziejus, Pietų Molas. Pasivaikščiosime Uosto gatvės promenada iki švyturio, pasigėrėsime nuostabiu pajūriu žiemą...
Įsikuriame 3* viešbutyje, miesto centre. Poilsio valandėlė. 
Apie 23.00 valandą miesto aikštėje muzikantai kvies paklausyti Naujametinio koncerto ir Naujuosius pasitikti net du kartus – vidurnaktį, bei Ventspilio laiku 00:33:44 val., būtent tuomet dangų nušviečia miesto fejerverkų pliūpsnis. 
Nakvynė viešbutyje.

2 DIENA
Pusryčiai viešbutyje. Išsiregistruojame iš viešbučio.  Ir visai nesvarbu koks oras bus tą dieną, porai valandų pasiūlysime Jums „vasaros saulę“ pačiame Ventspilio miesto centre. Pasilepinti ir atgauti jėgas galėsite Ventspilio vandens pramogų parke* - vietoje, kur maloni šiluma, saulė ir baseinai džiugina kiekvieną. Vandens atrakcionų zonoje burbuliuoja šiltas vanduo, ir gaivina purslai. Čia įrengtas dirbtinių bangų baseinas, priešpriešinės masažo srovėmiės bei fontanai. Yra ir šiltas baseinas su vandens kaskada, vaikų baseinas su figūromis bei du nusileidimo kalneliai, „Kalnų upė”, SPA vonios bei sauna.
Ramybę ir atgaivą rasite SPA zonoje, kurioje yra trys skirtingos pirtys – turkiška pirtis, aromatinė sauna ir Tylarium sauna, taip  pat druskos kambarys, šalto vandens baseinas, masažo vonia, masažo dušas, šalto vandens kubilas ir dirbtinio ledo generatorius. Turkiškoje pirtyje lankytojai patys gali pasirinkti įvairius aromatus. Pirtyse, saunose ir druskos kambariuose groja raminanti muzika. Būnant druskos kambaryje, skatinamas viso organizmo valymas ir atsinaujinimas, šalinami sukaupta įtampa ir nuovargis, pagerėja kūno odos struktūra, susitvarko natūrali medžiagų apykaita. Papramogavę, atgavę jėgas išvykstame Lietuvos link. Vėlai vakare sugrįžtame į Lietuvą.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • Kelionė patogiu autobusu;
 • 1 nakvynė viešbutyje;
 • Kelionės vadovo-gido paslaugos.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 • Medicininių išlaidų draudimas - 3.69 Eur/asm iki 65 metų;
 • Bilietai į mokamus objektus: Ventspilio vandens pramogų parkas ~12 EUR;
 • Asmeninės išlaidos.

Pastabos:

 • Į kelionę būtina pasiimti galiojanti dokumenta: LR piliečio pasą arba asmens tapatybės kortelę. 
 • ekskursinių objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis;
 • išvykimas iš Vilniaus: „Forum Palace" automobilių stovėjimo a. (Konstitucijos pr.26), 5.30 val.;
 • išvykimas iš Kauno: Kauno pilies automobilių stovėjimo a., 07:00 val.;
 • išvykimas iš Klaipėdos 10:15 val.;
 • išvykimo laikai gali keistis. Detali išvykimo informacija atsiunčiama 2–3 d. iki išvykimo el.paštu;
 • į kelionę būtina pasiimti galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą;
Turite klausimų? Skambinkite telefonu (8-5) 2325853 arba
Siųskite užklausą
Vieta konsultantui.
Kelionės tipas Kelionės autobusu
Šalis Latvija
Kaina nuo €

Turite klausimų?

Skambinkite telefonu (8-5) 2325853 arba

Siųskite užklausą

Išvykimo datos

Kaina Data Liko vietų
UP
Užklausa

Išrinksime atostogų kelionę už tave!

Kad išrinktume tau tinkamiausią atostogų pasiūlymą, nepamiršk paminėti: kelionės datos, trukmės, žmonių skaičiaus, kelionės krypties, biudžeto asmeniui ir kt.

Siųsti