Mes su jumis nuo 2007 m.! Verslo klientams Kelionių gidas Apie mus Kontaktai

Naujųjų metų sutikimas Venecijoje

Naujųjų metų sutikimas Venecijoje

Italija

Artimiausia data

1 diena Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

2 diena Pusryčiai. Atvykstame į imperatoriška prabanga ir elegancija garsėjančią Austrijos sostinę Vieną. Apžvalginės ekskursijos metu apsilankysime miesto simboliu vadinamoje Šv. Stepono katedroje – vienoje didžiausių ir gražiausių Austrijos bažnyčių. Pasivaikščiosime Hofburge – didžiulę teritoriją miesto centre užimančių imperatorių rūmų teritorijoje. Pamatysime ir Vienos rotušę, garsiąją Vienos operą, Nacionalinį teatrą bei paminklą žymiausiai imperatorei Marijai Terezei, pastatytą aikštėje tarp identiškų Gamtos istorijos ir Meno istorijos muziejų. Laisvas laikas, kurio metu galėsite vienoje iš jaukių kavinukių paskanauti austriško štrudelio bei išgerti kvapnios kavos ar cinamonu kvepiančio karšto vyno. Nakvynė viešbutyje.

3 diena Pusryčiai. Vykstame į Veroną. Turistus žavi Veronos senamiestis – siauros ir tiesios gatvės, viduramžiais susiformavusios aikštės, puoštos kolonomis ir fontanais. Ekskursija po miestą: pirmame amžiuje pastatytas Arenos amfiteatras*, Erbės aikštė - buvęs antikinis forumas, Šv. Morkaus kolona, Sinjorijos aikštė ir Džiuljetos namas*. Vykstame į Veneciją. Kelionė laivu* į Venecijos lagūnos - Murano salą, kuri nuo seno garsėja stiklo dirbtuvėmis ir jų dirbiniais. Galerijose ir parduotuvėse galėsite įsigyti nepaprasto grožio meno kūrinių iš stiklo, o taip pat turėsite galimybę išvysti kaip jie kuriami: stiklo fabrikuose vyksta nemokami stiklo pūtimo šou. Atplaukiame į Veneciją – vieną unikaliausių miestų pasaulyje. Venecija išsidėsčiusi ant kadaise pelkėtų lagūnos salų ir salelių, tad čia vietoje gatvių – kanalai, o vietoje automobilių – gondolos ir motorinės valtelės. Aplankysime šurmuliuojančią Šv. Morkaus aikštę ir Baziliką* su auksiniu altoriumi*, Dožų rūmus*, Rialto ir Atodūsių tiltus, nuo kurių atsiveria nuostabūs vaizdai. Laisvas laikas. Naujųjų Metų sutikimas Šv. Morkaus aikštėje, kur vyksta įvairūs koncertai, o vidurnaktį tradiciškai visi dovanoja vienas kitam bučinius, linkėdami meilės, taikos ir brolybės. Nakvynė viešbutyje.

4 diena Pusryčiai. Išvykstame į Austriją. Apsilankymas išskirtiniu interjeru pasižyminčiuose terminiuose baseinuose*. Pirmame aukšte įrengti modernūs vidaus ir lauko baseinai, antrame aukšte - sportinis 25 metrų ilgio plaukimo baseinas, trečiame bei ketvirtame aukštuose įrengtas SPA centras, kuriame galėsite pasimėgauti saunos teikiamais malonumais, apsilankyti garinėje bei turkiškoje pirtyse bei atgauti jėgas poilsio zonose, o nuotykių mėgėjai galės nusileisti vandens kalneliais ar plaukti pasroviui pašėlusia kalnų upe. Čia taip pat įrengtas ir modernus restoranas, kuriame galėsite skaniai papietauti. Išvykstame į Čekiją. Nakvynė viešbutyje.

5 diena Pusryčiai. Išvykstame į Lietuvą. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • kelionė autobusu
 • 4 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose
 • ekskursinė programa
 • kelionės vadovo paslaugos
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 • (*) - bilietai į mokamus objektus; keltas į Muraną ir Veneciją;
 • vietinių gidų paslaugos ~ 110 EUR;
 • medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

PASTABOS:

 • objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis;
 • muziejuose ir kituose mokamuose objektuose, kelionės vadovas ekskursijų neveda;
 • išvykimas ir grįžimas galimi iš Kauno, Vilniaus, Alytaus arba Marijampolės. Dėl išvykimo iš kitų miestų teiraukitės savo kelionių agentūroje.
Turite klausimų? Skambinkite telefonu 8 524 30636 arba
Siųskite užklausą
Vieta konsultantui.
Kelionės tipas Kelionės autobusu
Šalis Italija
Kaina nuo €

Turite klausimų?

Skambinkite telefonu 8 524 30636 arba

Siųskite užklausą

Išvykimo datos

Kaina Data Liko vietų
UP