Mes su jumis nuo 2007 m.! Konsultacijos:
861236192, 864544449
| Verslo klientams Kelionių gidas Apie mus Kontaktai

Nepakartojama Slovėnijos gamta – kampelis Italijos 6d./5n.

Nepakartojama Slovėnijos gamta – kampelis Italijos  6d./5n.

Slovėnija

Artimiausia data

2017-06-08 319 €1 diena: Vilnius – Brno (1040 km)
Išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

2 diena: Brno – Postojna urvai (560 km) – Predjamos pilis – Kranis (80 km)
Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Slovėniją. Didžiausio ir gražiausio Europoje stalagtitų–stalagmitų urvo *„Postojna Jama“ lankymas. Daugiau negu 20 km besidriekiančią urvų sistemą sudaro koridoriai, galerijos, salės. Požemiuose kelis kilometrus važiuojama traukinuku, toliau urvo apžiūra tęsiama pėsčiomis. Aplankomas įspūdingiausias statinys visoje Slovėnijoje – virš 100 metrų aukštyje ant uolų "pakibusi" renesansinė *Predjamos pilis. Nakvynė viešbutyje Slovėnijoje.

3 diena: Kranis – Bledo ežeras (30 km) – Triglavo nacionalinis parkas (25 km) – Liublijana (50 km) – Kranis (30 km)
Pusryčiai. Laisvas laikas Kranyje arba **išvyka į Triglavo nacionalinį parką ir Liublijaną. Vykstama prie Slovėnijos perlu vadinamo tarp kalnų įsiterpusio Bledo ežero, kurio viduryje išsidėsčiusi ašaros formos vienintelė Slovėnijos sala. Joje stovi Šv. Mergelės Marijos ėmimo į dangų bažnyčia. Ant stataus kalno šlaito pastatyta legendinė *Bledo pilis. Nuo čia atsiveria pasakiški ežero ir jį supančių kalnų vaizdai. Pageidaujantys *laiveliu gali pasiplaukioti ežeru iki salos. Laisvas laikas maudynėms. Vykstama į romantiškąsias Slovėnijos Alpes, kur pasikeliama į *Krvavec kalną, nuo kurio pasigėrima uolų, krioklių ir upių panoramomis bei aukščiausia Slovėnijos Alpių viršukalne – Triglavu (2864 m). Vykstama į Liublijaną. Pažintis su Slovėnijos sostinės Liublijanos senamiesčiu: rotušė, Šv.Mikalojaus katedra, žymieji tiltai, Robba fontanas. Sugrįžimas į viešbutį. Nakvynė.

4 diena: Kranis – Gigantiškosios grotos (115 km) – Miramare pilis (15 km) – Kranis (140 km)
Pusryčiai. Laisvas laikas Kranyje arba **išvyka į Italiją. Aplankomos įspūdingos *Gigantiškosios grotos, kurios įrašytos į Gineso rekordų knygą ir Italijoje stūksanti viena gražiausių pasaulyje – *Miramare pilis. Miramare pilis, tai XIX a.statinys, esantis Triesto įlankoje Italijoje. Ją pastatė austrų hercogas Ferdinandas Maksimilianas ir jo žmona Šarlotė. Pilis apsupta apie 22 ha ploto užimančiu įspūdingu sodu. Pilies viduje yra įrengtas muziejus, speciali salė pasakojanti pilies istoriją, o taip pat ir joje gyvenusiųjų kambariai, išlaikę originalius baldus, apmušalus ir kitus daiktus iš XIX a. Ypatingai graži yra muzikos salė, kur hercogienė Šarlotė grodavo fortepijonu. Laisvas laikas prie Adrijos jūros. Sugrįžimas į viešbutį. Nakvynė.

5 diena: Kranis – Ptuj (160 km) – Mariboras (30 km) – Olomoucas (520 km)
Pusryčiai. Išvykimas į Ptuj – Slovėnijos miestelį, garsėjantį savo vynais ir terminiais baseinais. Ekskursija po miestą: rotušė, Floriano kolona, *Ptuj pilis. Pagal galimybę – *vynų degustacija vyno rūsiuose. Toliau vykstama į Mariborą –  antrą pagal dydį Slovėnijos miestą, įsikūrusį prie Dravos upės. Pažintis su Mariboro senamiesčiu: religinis paminklas, kuris atspindi baroko stilių – Maro bokštas dar vadinamas Maro kolona, Lent pakrantė, kuri traukia ne tik miesto gyventojus, bet ir svečius savo romantiška atmosfera, centrinė Mariboro aikštė, kuri XV a. vadinosi Turgaus aikšte, miesto rotušė – svarbiausias istorinis ir architektūrinis objektas, mažiausia  šio miesto aikštė – Rotušės aikštė, kurioje XVI a. buvo atliekamos mirties bausmės, per Dravos upę besidriekiantis Senasis Mariboro tiltas, Mariboro vandens bokštas, stovintis nuo XVI a. ir atlikęs gynybinį vaidmenį. Šis renesanso stiliaus architektūros statinys iki šiol puikiai išsilaikė ir yra gražiausias ir seniausias iš visų likusiųjų gynybinių bokštų. Kelionė per Slovėniją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

6 diena: Olomoucas – Vilnius (960 km)
Pusryčiai. Trumpa pažintis su Olomoucu – miestu Čekijos rytinėje dalyje, istorine Moravijos sostine. Miestas žinomas nuo Romos imperijos laikų, kuomet čia buvo įkurta romėnų tvirtovė. Trumpas pasivaikšiojimas po senamiestį: Šv. Trejybės kolona, įtraukta į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą, miesto rotušė, barokinis Cezario fontanas – didžiausias fontanas Olomouce, skirtas legendiniam miesto įkūrėjui Julijui Cezariui. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Sugrįžimas į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

• kelionė turistinės klasės autobusu,
• kelionės vadovo paslaugos,
• ekskursinė programa,
• 5 nakvynės turistinės klasės viešbučiuose su pusryčiais,
• kelionės dokumentų sutvarkymas,
• degalų mokestis.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

• (**) išvyka į Triglavo nacionalinį parką ir Liublijaną (organizuojama susirinkus ne mažesnei negu 20 asmenų grupei) – 35 EUR asmeniui,
• (**) išvyka į Gigantiškąsias grotas ir Miremare pilį Italijoje (organizuojama susirinkus ne mažesnei negu 20 asmenų grupei) – 30 EUR asmeniui,
• (**) išvykų paketas į Triglavo nacionalinį parką ir Italiją – 60 EUR asmeniui,
• lankomi mokami (*) objektai neįskaičiuoti į išvykų kainą,
• (*) – mokami objektai. Turistas moka pats kelionės metu. Mokamų objektų kainos gali keistis.
- *Postojna jama urvai ir Predjamos pilis – suaugusiems – ~ 33 EUR, vaikams iki 15 m. – ~ 15 EUR,
- *Bledo pilis – suaugusiems – ~ 10 EUR,  vaikams iki 14 m. – ~ 5 EUR,
- *pasiplaukiojimas laiveliu Bledo ežeru – ~ 12 EUR,
- *pasikėlimas į Krvavec kalną: suaugusiems – ~ 11 EUR,  vaikams nuo 6 iki 14 m. – ~ 6 EUR,
- *Gigantiškosios grotos – suaugusiems – ~ 12 EUR,
- *Miramares pilis ir parkas – ~11 EUR,
- *Ptuj pilis – ~ 5 EUR, vaikams iki 15 m. – ~ 3 EUR,
- *vynų degustacija vyno rūsiuose – ~ 10 EUR,
• medicininių išlaidų draudimas kelionės metu,
• kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos – anglų kalba,
• arbatpinigiai, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Pastabos:

• išvykimas iš Vilniaus, Kauno, Alytaus ir Lazdijų,
• išvykimas iš Klaipėdos, Šiaulių, Kryžkalnio ir Panevėžio – už papildomą mokestį,
• ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali keistis,
• kelionės vadovas ekskursijų muziejuose ir bažnyčiose neveda,
• prie kiekvienos kelionės dienos parašyti kilometražai tik apytiksliai nurodo tą dieną nuvažiuojamus atstumus, bet nenurodo tikslios nakvynės vietos.


Turite klausimų? Skambinkite telefonu 8 655 00560 arba
Siųskite užklausą
Vieta konsultantui.
Kelionės tipas Kelionės autobusu
Šalis Slovėnija
Kaina nuo 309 €

Turite klausimų?

Skambinkite telefonu 8 655 00560 arba

Siųskite užklausą

Išvykimo datos

Kaina Data Liko vietų
319 € / 269 € 2017-06-0810+
319 € / 269 € 2017-06-2810+
319 € / 269 € 2017-07-1810+
319 € / 269 € 2017-08-0510+
319 € / 269 € 2017-08-1810+
309 € / 259 € 2017-09-0910+
UP
Užklausa

Išrinksime atostogų kelionę už tave!

Kad išrinktume tau tinkamiausią atostogų pasiūlymą, nepamiršk paminėti: kelionės datos, trukmės, žmonių skaičiaus, kelionės krypties, biudžeto asmeniui ir kt.

Siųsti