Mes su jumis nuo 2007 m.! Konsultacijos:
865500560, 864544449
| Verslo klientams Kelionių gidas Apie mus Kontaktai

Neregėta Estija 2 d.

Neregėta Estija 2 d.

Estija

Artimiausia data

2017-10-28 99 €

1 diena Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Latviją. Pakeliui pravažiuojame nuostabaus grožio Gaujos nacionalinį parką.  Atvykstame į pietų Estiją, sustojame prie  XIII amžiuje pirmą kartą paminėto Sangaste dvaro, kuris XIX a. pabaigoje lordo Frydricho fon Bergo pageidavimu buvo perstatytas pagal Anglijoje matytų pilių pavyzdį, ypač pagal Vindzoro ir Balmoralo pilis. Lordas fon Bergas buvo žinomas selekcininkas, kuris išvedė „Sangaste“ rugių rūšį Pravažiavę Latvijos – Estijos sieną lankome  Sangastės pilis, pastatyta XIX a. pabaigoje Neužeidami į pilį,  apžiūrėsime neogotikinius raudonų plytų pilies rūmus, parką. Atvažiuojame į seną universitetinį miestą, antrą pagal dydį Estijos miestą – Tartu. Tartu žinomas dėl savo turtingo Hanzos sąjungos laikų palikimo. Ekskursija po miestą: miesto istorinės pilies Tomės kalva, Universitetas, Rotušės aikštė, Besibučiuojančių studentų fontanas-vienas iš miesto simbolių, Domo katedros griuvėsiai, Šv.Jono bažnyčia su apžvalgos aikštele, Angelų ir Velnių tiltai ir kt. Aplankome 1761m. Pamūšyje, Pakruojo rajone gimusio karvedžio Barklajaus de Tolio paminklą. Laisvas laikas senamiestyje. Tęsiame kelionę per Estiją. Vykstame į Alatskivi pilį, kurią  1885 m. pasistatė baronas Arved von Nolcken. Jis pats ir projektavo romantiškuosius bokštelius, šią idėją parsivežęs iš ŠkotijosTad visai neatsitiktinai Alatskivi pilis kiek primena Balmoralio pilį, vieną iš Didžiosios Britanijos karališkajai šeimai priklausančių rezidencijų. Šiandien baltai švytinti pilis laikoma vienu gražiausių neogotikinių pastatų Baltijos šalyse. Esant galimybei, susipažįstame su Alatskivi pilimi*. Nakvynė viešbutyje Tartu.

2 diena. Pusryčiai . Vykstame į Kuremae. Kuremae garsėja rusų stačiatikių Puhtitsos vienuolynu. Tai -  viena įdomiausių Estijos įžymybių.  XVI a. šioje vietoje iškilo nedidelė ortodoksų šventykla. 1891 m.  įkurtas vienuolynas, kuriame dabar gyvena apie 170 vienuolių seserų. Kompleksui priklauso 6 bažnyčios, iš kurių didžiausia yra stulbinančio grožio - Dievo Motinos Užmigimo katedra, pastatyta 1910m. Ekskursija po vienuolyno valdas su vietiniu gidu - vienuole (Pastaba. Moterys turi būti su skaromis ant galvų ir skaromis pridengti kojas – negalima moterims su kelnėmis). Toliau vykstame į Rakvere. Rakverė – miestas Šiaurės Estijoje - 20 km nuo Suomijos įlankos. Įvažiavus į miestą,  mus sutiks didžiulė tauro skulptūra. Nors Rakvere ne Ispanijoje, bet šis tauras - Rakveres simbolis. Tai skulptoriaus T. Kangro kūrinys, kurio aukštis - 3,5 m,o su granitiniu padėklu siekia visus 5 metrus. Ekskursija Rakvereje: Livonijos ordino pilis* pastatyta XVI a. Tai -  akmeninė tvirtovė, šiuo metu virtusi gyvu muziejumi, kuriame lankantis galima apsirėdyti viduramžiškais rūbais, aplankyti senovines dirbtuves, kankinimų kamerą, vyno rūsį, kur galima degustuoti estišką vyną (tik suaugusiems). Laisvas laikas .Važiuojame namų link. Kelionė per Estiją, Latviją. Labai vėlai vakare grįžtame į namus.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • kelionė autobusu
 • 1 nakvynė viešbutyje su pusryčiais
 • kelto bilietai autobusui
 • kelionės vadovo paslaugos
 • ekskursinė programa
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 • (*) – bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ~ 20 EUR
 • medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

PASTABOS:

 • pirkdami kelialapį, reikalaukite šios kelionės atmintinės.
 • objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis;
 • bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.
Turite klausimų? Skambinkite telefonu 8 645 44449 arba
Siųskite užklausą
Vieta konsultantui.
Kelionės tipas Kelionės autobusu
Šalis Estija
Kaina nuo 99 €

Turite klausimų?

Skambinkite telefonu 8 645 44449 arba

Siųskite užklausą

Išvykimo datos

Kaina Data Liko vietų
99 € / 90 € 2017-10-2810+
UP
Užklausa

Išrinksime atostogų kelionę už tave!

Kad išrinktume tau tinkamiausią atostogų pasiūlymą, nepamiršk paminėti: kelionės datos, trukmės, žmonių skaičiaus, kelionės krypties, biudžeto asmeniui ir kt.

Siųsti