Mes su jumis nuo 2007 m.! Konsultacijos:
(8-5) 2325853
| Verslo klientams Kelionių gidas Apie mus Kontaktai

Nicos karnavalo siautulys ir citrinų festivalis Prancūzijos Žydrajame krante

Nicos karnavalo siautulys ir citrinų festivalis Prancūzijos Žydrajame krante

Prancūzija

Artimiausia data

1 diena LIETUVA - LENKIJA - ČEKIJA

Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį Čekijoje, Brno apylinkėse. Nakvynė viešbutyje.

2 diena AUSTRIJA (ZALCBURGAS)

Pusryčiai. Išvykstate Zalcburgo link. Kelionė per Čekiją, Austriją. Po pietų atvykstate į Zalcburgą, dar vadinamą „vartais į Alpes“. Ekskursija po senamiestį aplankant Mirabelės sodą, Getreidegasse – pagrindinę senamiesčio gatvę, Katedrą, Šv. Petro vienuolyno bažnyčią ir kapines. Laisvu laiku siūlome *pasikelti į Zalcburgo tvirtovę ir nuo kalvos pasigrožėti miesto panorama. Išvykstate Italijos link. Nakvynė viešbutyje Insbruko apylinkėse.

3 diena ITALIJA (KREMONA)

Pusryčiai. Atvykstate į Kremoną, gimtąjį Klaudio Monteverdžio ir smuikų meistro Stradivarijaus miestą. Apžiūrite prašmatnią miesto Katedrą, kurios varpinė viduramžiais buvo aukščiausias pastatas Italijoje. Pasivaikštote pagrindinėje aikštėje Piazza del Comune, kurioje stovi miesto rūmai. Keliaujate Prancūzijos link. Nakvynė viešbutyje pakeliui į Nicą.

4 diena PRANCŪZIJA (NICA)

Pusryčiai. Vykstate į Nicą, kurioje šurmuliuoja įspūdingas kasmetinis karnavalas. Jo metu čia vyksta paradai ir eisenos, kurių svarbiausi: vakarinė eisena – Šviesų paradas ir dienos metu vykstantis Gėlių paradas. Trumpa pažintis su senąja Nica, kuri iki šiol išsaugojo kultūrinius ryšius su kaimynine Italija. Pasivaikštote po žemutinį miestą, apraizgytą siaurų gatvių, pasažų; aplankote Šv. Reparatės katedrą, pakylate į Pilies kalvą su dirbtinėmis kaskadomis, parku, Belandos bokštu, Nyčės terasa, nuo kurios atsiveria nuostabi panorama į Angelų užutėkį, miestą ir Anglų bulvarą.  Po pietų stebite ***Gėlių paradą Nicoje. Tai didžiulė eisena, lydima orkestro ir šokėjų. Eisenos pagrindinis akcentas – spalvingiausiais gėlių žiedais išpuoštos didžiulės metalinės konstrukcijos, vaizduojančios muzikos instrumentus, dinozaurus ar vaikų pamėgtus filmų herojus. Vakare siūlome pasinerti į spalvingą šviesų parado šurmulį Massenos aikštėje, kurioje eksponuojami rankomis tapyti šviestuvai, susirinkusius linksmina šokėjai ir muzikantai. Aplinkui šurmuliuoja galybė persirengėlių iš viso pasaulio. Nakvynė viešbutyje prie Savonos.

5 diena MONAKAS

Pusryčiai. Aplankote Monako kunigaikštystę. Nykštukinė valstybė Monakas – anklavas Prancūzijos teritorijoje, tankiausiai apgyvendinta Europos valstybė. Grožis, saugumas, prestižas ir mokesčių nebuvimas – štai dėl ko dauguma turtingų žmonių pasirenka kunigaikštystę gyvenamąja vieta. Čia švartuojasi gražiausios, prabangiausios pasaulyje jachtos. Atvykus ekskursija: *egzotinis sukulentų sodas, Monako princo rūmai, Nekalto Prasidėjimo Dievo Motinos katedra, „aukso mylia“ vadinamas Monte Karlo rajonas su legendiniu kazino, japoniškas sodas. Vykstate į Mentoną, kur kasmet vyksta didžiulis Citrinų festivalis. Šiemet festivalis bus surengtas jau 84 kartą, jo metu vyksta eisenos, paradai, akrobatų pasirodymai, amatininkų mugės. Galima pasivaikščioti po citrinų oranžerijas, pasigrožėti citrinmedžių kolekcijomis ir, žinoma, paragauti citrinų ir įvairių produktų, pagamintų iš jų. Svarbiausias šventės akcentas – didžiulės platformos su įvairiausiomis skulptūromis, suformuotomis iš citrinų ir apelsinų. ***Stebite karnavalinę eiseną. Po karnavalo išvykstate Lietuvos link. Kelionė per Prancūziją, Italiją. Nakvynė viešbutyje Italijoje prie Kremonos.

6 diena ITALIJA

Pusryčiai. Vykstate į Bassano del Grappa. Miestelio pavadinimas asocijuojasi su populiariu popietiniu Italų gėrimu – grappa. Šis gėrimas gaminamas vynuogių išspaudų, likusių gaminant vyną. Aplankote *Poli Museo Della Grappa distileriją, pasakojančią šio populiaraus gėrimo istoriją ir pristatančią gamybos procesą. Norintiems siūlome *grappadegustuoja.  Išvykstate Čekijos link. Nakvynė viešbutyje Čekijoje, Brno apylinkėse.

7 diena ČEKIJA - LENKIJA - LIETUVA

Pusryčiai. Išvykstate į Lietuvą. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Naktį sugrįžtate į Lietuvą.


Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • Kelionė autobusu,
 • 6 nakvynės viešbučiuose,
 • Maitinimas – 6 pusryčiai (kontinentiniai),
 • kelionės vadovo paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 • Draudimas,
 • kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos,
 • arbatpinigiai,
 • pietūs, vakarienės,
 • miestų turistiniai mokesčiai,
 • asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

PASTABOS:

 • Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, ¹Panevėžio, ¹Šiaulių, ¹Klaipėdos, ¹Marijampolės ir Alytaus. ¹ – yra papildomų sąlygų.
 • * – mokami objektai. Turistas moka pats apie 40 EUR už visus * pažymėtus objektus.
 • *** – bilietai į karnavalus, kuriuos būtina užsakyti prieš išvykstant į kelionę. Kaina – apie 50 EUR
 • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.
Turite klausimų? Skambinkite telefonu (8-5) 2325853 arba
Siųskite užklausą
Vieta konsultantui.
Kelionės tipas Kelionės autobusu
Šalis Prancūzija
Kaina nuo €

Turite klausimų?

Skambinkite telefonu (8-5) 2325853 arba

Siųskite užklausą

Išvykimo datos

Kaina Data Liko vietų
UP
Užklausa

Išrinksime atostogų kelionę už tave!

Kad išrinktume tau tinkamiausią atostogų pasiūlymą, nepamiršk paminėti: kelionės datos, trukmės, žmonių skaičiaus, kelionės krypties, biudžeto asmeniui ir kt.

Siųsti