Mes su jumis nuo 2007 m.! Verslo klientams Kelionių gidas Apie mus Kontaktai

Nuostabioji Norvegija

Nuostabioji Norvegija

Norvegija

Artimiausia data

2018-08-24 1250 €

KELIONĖS AKCENTAI:

  • Gėrėsitės gražiausiais, legendomis apipintais, Norvegijos fiordais, kriokliais,slėniais ir ledynais
  • Aplankysite fiordų sostinę Bergeną, kuriame gimė ir gyveno garsusis kompozitorius Edvardas Grigas
  • Pamatysite Norvegijos naftos sostinę – Stravangerį
  • Susipažinsite su Oslu – Norvegijos sostine ir vienu brangiausių Europos ir pasaulio miestų 

Tai klasikinis turas, kurio metu aplankysime pačius garsiausius Norvagijos gamtos stebuklus ir prie fiordų besiglaudžiančius miestus. Jus neabejotinai sužavės įspūdingos fiordų įlankos, putoti kriokliai ir vaizdingi kalnų keliai. Tai optimalus maršrutas aktyvaus poilsio mėgėjams!

1 diena VILNIUS – OSLAS – VORINGFOSSEN

Skrydis į Oslo Gardermoen oro uostą. Surenkama visa grupė ir 13:30 autobusu išvykstama iš oro uosto. Kelias vingiuoja vaizdingu Hallingdal slėniu, plytinčiu tarp aukštų kalnų, šalia to paties pavadinimo upės, ir Hardangervidda plynaukšte – pačia aukščiausia Europoje (1100-1400 m virš jūros lygio). Čia įsikūręs Hardangervidda nacionalinis parkas, nusėtas kalnų ežerais, iš kurių išteka sraunios kalnų upės. Vakarienė ir nakvynė garsiame „Fossli“ viešbutyje, įsikūrusiame šalia Voringfossen – vieno iš aukščiausių krioklių Europoje, kurio vanduo krenta iš 183 m aukščio.

2 diena EIDFIORDAS – SANDSFIORD (pusryčiai)

Pusryčiai viešbutyje. Keliaujame iki Eidfiordo. Čia sustosime Kinsarviko miestelyje ir eisime pasivaikščioti po krioklių slėnį Husedalen. Kinso upė, tekanti nuo Hardangervidda plynaukštės į Sandsfiordą, formuoja keturis krioklius. Pasivaikščiojimas gali užtrukti nuo 3 valandų, priklausomai nuo to, kiek krioklių norėsite pamatyti. Toliau važiuojame „Krioklių keliu“, sustodami prie Lotefossen krioklio, dviem srauniom kaskadom krentančio iš 165 metrų aukščio. Pasigrožime panoraminiu Folgefonna ledyno vaizdu. Tęsiame kelionę panoraminiu kalnų keliu. Sustojame pasigėrėti vaizdingu Svandalsfossen kriokliu. Apsistosime šalia Sandsfiordo. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

3 diena SANDAS – PREIKESTOLEN UOLA – STAVANGERIS – HAUGESUNDAS (pusryčiai)

Po pusryčių viešbutyje tęsime įspūdingą kelionę „Fiordų keliu“. Vyksime prie Lysefjordo. Vien nuo Lysefjordo vaizdo užgniaužią kvapą, – rodos, kad vanduo užpildė plyšį uoloje, atsiradusį nuo milžino kirvio smūgio. Eisime į žygį iki garsiosios Preikestoken uolos viršūnės, dar vadinamos „Sakyklos uola“. Ji iškilusi virs fiordo 604 metrus ir yra mėgstama ekstremalaus sporto base jumping mėgėjų. Tai šuoliai su parašiutu nuo nejudančių objektų. Kelionė iki uolos viršūnės ir atgal užtruks apie 4 valandas. Kelias vietomis yra gana sudėtingas, tad mažiau pasitikintys savo jėgomis, galės rinktis poilsį ežero pakrantėje. Vėliau – apžvalginė ekskursiją po Stavangerį. Galiausiai atvykstame į pajūrio miestą Haugesundą. Nakvynė viešbutyje.

4 diena HAUGESUNDAS – BERGENAS – HARDANGFIORD (pusryčiai, vakarienė)

Pusryčiai viešbutyje. Šiandien mūsų kelias, per salas ir fiordų įlankas, veda į Bergeną. Pakeliui aplankysime E. Grigo namus-muziejų. Galiausiai atvyksime į fiordų sostinę – Bergeną. Bergenas - tai žavingas uostamiestis, įsikūręs tarp septynių kalnų ant fiordo kranto. Čia laukia apžvalginis miesto turas, vėliau – laisvas laikas. Ir vakarop pajud4sime link Hardangfiordo, pakeliui sustodami prie Steinsdalfosen krioklio. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

5 diena HARDANGFIORD - SOGNEFIORDAS (pusryčiai)

Pusryčiai viešbutyje. Kelionė palei Hardangerfjordo krantą nacionalinio turistinio kelio „Hardanger“ ruožu. Sustojimas prie Tvindefosseno krioklio. Nusileidimas Stalheimo keliu su vaizdu į Stalheimsfosseno krioklį. Kruizas Nerėjaus fjordu ir Aurlandsfjordu – dviem gražiausiomis Sognefjordo atšakomis. Kelionė nacionaliniu turistiniu keliu „Aurlandsfjellet“ („Sniego kelias“), iš kurio atsiveria nepaprastas vaizdas į Aurlandsfjordą. Persikėlimas keltu per Ordalsfjordą. Apgyvendinimas viešbutyje ant Sognefjordo kranto. Vakarienė ir naktis viešbutyje.

6 diena SOGNEFIORDAS - JOSTEDALSBREENAS - PERO GIUNTO KELIAS - HAFJELLIS (pusryčiai, vakarienė)

Pusryčiai viešbutyje. Kelionė prie amžinojo ledyno Jostedalsbreeno liežuvio Nigardsbreeno. Antrojo pagal aukštį Norvegijos krioklio Feigefosseno panorama. Kelionė nacionaliniu turistiniu keliu „Sognefjellet“ palei Lustrafjordo krantą ir tarp vaizdingų peizažų, šalia nepaprasto grožio kalnų sistemos Jotunheimen, kuri vadinama „Milžinų kraštu“ arba „Norvegijos stogu“, viršūnių. Kelionės tęsinys „Pero Giunto keliu“. Vakarienė ir naktis viešbutyje.

7 diena HAFJELLIS - OSLAS (pusryčiai)

Pusryčiai viešbutyje. Kelionė po Gudbrandsdaleno slėnį ir palei didžiausio Norvegijoje Mjøsa ežero krantą. Pažintis su Lillehammeriu. Apžvalginė ekskursija po Oslą. Apgyvendinimas viešbutyje miesto centre. Laisvas laikas Osle. Poilsis ir naktis viešbutyje.

8 diena OSLAS – VILNIUS (pusryčiai)

Pusryčiai viešbutyje. Pervežimas į Gardermoen oro uostą ir skrydis namo.


Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

◦     rusiškai kalbančio gido paslaugos;

◦     visi pervežimai turo metu pagal programą;

◦     apgyvendinimas: 7 nakvynės 3-4* viešbučiuose;

◦     maitinimas: 7 pusryčiai ir 4 vakarienės;

◦     programoje nurodyta ekskursinė programa.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

◦     lėktuvo bilietai Vilnius – Oslas – Vilnius (kaina nuo 70 EUR);

◦     medicininių išlaidų draudimas užsienyje (nuo 9 EUR BTA draudimas);

◦     papildomai siūlomos ekskursijos ir pramogos programoje pažymėtos * ;

◦     asmeninės išlaidos;

◦     arbatpinigiai.

PASTABOS:

◦     Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.

◦     Priemoka už vienvietį kambarį 290EUR.

◦     Nuolaida 6-12 metų vaikui, keliaujančiam su tėvais – 200EUR.

◦     Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.

Turite klausimų? Skambinkite telefonu 8 524 30636 arba
Siųskite užklausą
Vieta konsultantui.
Kelionės tipas Pažintinės kelionės lėktuvu
Šalis Norvegija
Kaina 1250 € + skrydis ~70 € (kaina su skrydžiu ~1320 €)

Turite klausimų?

Skambinkite telefonu 8 524 30636 arba

Siųskite užklausą

Išvykimo datos

Kaina Data Liko vietų
1250 € 2018-08-2410+
1250 € 2018-08-0310+
1250 € 2018-07-1310+
1250 € 2018-06-2210+
UP