Mes su jumis nuo 2007 m.! Konsultacijos:
861236192, 865500560
| Verslo klientams Kelionių gidas Apie mus Kontaktai

Paryžius

Paryžius

Prancūzija

Artimiausia data

2017-09-30 379 €

1 diena. Anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai. Kelionė per Vokietiją. Atvykstate į  Liuksemburgo Didžiąją Hercogystę. Pasivaikštote po Liuksemburgą ir pamatote senamiestį, renesansinius Didžiųjų hercogų rūmus, D’Armes ir Hercogo Viljamo II aikštės, Dievo Motinos katedrą.  Vykstate į Prancūziją. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Pusryčiai. Važiuojate į Paryžių. Apžvalginė ekskursija autobusu ir pėsčiomis po istorinį miesto centrą: Bastilijos aikštė, Opera, Site sala su žymiąja Dievo Motinos katedra, Rotušė, Lotynų kvartalas, garsėjantis nepakartojama atmosfera ir Sorbonos universitetu, Liuksemburgo sodai, Eliziejaus laukai, Triumfo arka. Pasivaikštote po Paryžiaus Meką - Monmartro rajoną: Šventosios Širdies bažnyčia, Tertre aikštė ir kitos miesto įžymybės. Laisvas laikas. Pageidaujantiems vakare plaukimas laivu Senos upe, besigėrint nuostabia Paryžiaus panorama.  Nakvynė viešbutyje.

4 diena. Pusryčiai. Pakilimas į Eifelio bokštą. Laisvas laikas Paryžiuje, kurio metu individualiai galima aplankyti pasirinktinai žymiuosius muziejus: Luvrą, d‘Orsey, Rodeno, Pompidu, Invalidų kompleksą, kuriame ilsisi Napoleono palaikai ir kt. Arba viešuoju transportu vykstate į Disneilendą, kur laukia linksmybės ir smagūs Volto Disnėjaus herojai. Įvairūs atrakcionai pasitinka ne tik pačius mažiausius, bet ir suaugusius. Čia galėsite išbandyti „Indiana Džons“ kalnelius, „Skrydį į mėnulį“, apsilankyti „Piratų saloje“ ir „Vaiduoklių name“. Nakvynė viešbutyje.

5 diena. Pusryčiai. Išvyka į Versalį. Apsilankote Liudviko XIV karališkoje rezidencijoje su ištaikingomis menėmis, salėmis ir apartamentais. Pasivaikštote rūmų parke su fontanais, skulptūromis. Šis parkas laikomas prancūziškojo stiliaus parkų šedevru, sektinu visuose šalyse. Išvykstate Olandijos link. Nakvynė viešbutyje.

6 diena. Pusryčiai. Atvykstate į Amsterdamą. Apžvalginė ekskursija pėsčiomis: Damo aikštė su žymiuoju laisvės paminklu, klasikiniai Karalių rūmai – didžiausias pasaulietiškas statinys Amsterdame, Katedra, Naujoji bažnyčia, kurioje karūnuojami Olandijos monarchai, garsusis tulpių turgus. Esant galimybei, muziejų lankymas pasirinktinai: Vincento van Gogo muziejus (sukaupta didžiausia pasaulyje garsiojo menininko darbų kolekcija) arba Madam Tiuso vaškinių figūrų muziejus. Pageidaujantiems plaukimas laiveliu po miesto kanalus su galimybe pamatyti „miestą ant medžių“ iš vandens pusės: gražiausi namų fasadai, valtiniai namai, užsklandos, reguliuojančios vandens lygį kanaluose. Kelionė per Olandiją, Vokietiją. Nakvynė viešbutyje.

7 diena. Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Vėlai vakare grįžtate į Lietuvą.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

  • Kelionė patogiu autobusu;
  • 6 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose;
  • Ekskursinė programa; Kelionės vadovo paslaugos;
  • Kelionės dokumentų sutvarkymas.

PASTABOS:

  • Mokamiems objektams turėti ~ 120 EUR
  • Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.
  • Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda. Kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos- už papildomą mokestį.
  • Medicininių išlaidų draudimas į kelionės kainą neįskaičiuotas.
  • Priemoka už vienvietį kambarį – 120 EUR (414,34 LTL)
  • Kelionės metu nuvažiuojama ~ 4700 km
Turite klausimų? Skambinkite telefonu 8 645 44449 arba
Siųskite užklausą
Vieta konsultantui.
Kelionės tipas Kelionės autobusu
Šalis Prancūzija
Kaina nuo 379 €

Turite klausimų?

Skambinkite telefonu 8 645 44449 arba

Siųskite užklausą

Išvykimo datos

Kaina Data Liko vietų
379 € 2017-09-3010+
UP
Užklausa

Išrinksime atostogų kelionę už tave!

Kad išrinktume tau tinkamiausią atostogų pasiūlymą, nepamiršk paminėti: kelionės datos, trukmės, žmonių skaičiaus, kelionės krypties, biudžeto asmeniui ir kt.

Siųsti