Mes su jumis nuo 2007 m.! Konsultacijos:
865500560, 864544449
| Verslo klientams Kelionių gidas Apie mus Kontaktai

Paryžius - Beniliuksas

Paryžius - Beniliuksas

Prancūzija

Artimiausia data

2017-08-19 469 €

1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Vokietiją. Nakvynė viešbutyje prie Magdeburgo.

2 diena. Pusryčiai. Kelionė per Vokietiją, Belgiją. Atvykstame į Briuselį. Tai miestas, kuriame susitinka flamandų ir prancūzų kultūros, kuris stebina didžiuliais parkais ir moderniais dangoraižiais. Pažintis su romantišku, žaviu ir svajingu senamiesčiu: Didžioji aikštė – įspūdinga pagrindinė Briuselio aikštė, įrašyta į UNESCO saugomų objektų sąrašą; garsiausio Briuselio piliečio – Besišlapinančio berniuko – skulptūra; neoklasikinio stiliaus Briuselio Karališkieji rūmai, kurie yra oficiali karališkosios šeimos atstovų būstinė. Laisvas laikas mieste. Siūlome paragauti belgiško alaus, kurio, pasak belgų, yra daugiau nei penki šimtai rūšių ar tiesiog gatvėse kepamų, cukrumi ir šokoladu pagardintų, vaflių. Nakvynė viešbutyje prie Briuselio.

3 diena. Pusryčiai. Vykstame į Bruparką. Pageidaujantys galės apsilankyti Mini-Europos parke*, kuriame daugiau nei trys šimtai žymių Europos pastatų, sumažintų 1:25 masteliu arba kitoje parko įžymybėje – Atomiume. Tai metalinė konstrukcija, vaizduojanti 165 milijardus kartų padidintą geležies molekulę. Turėsite galimybę ne tik pamatyti, bet ir paklaidžioti milžiniškos geležinės molekulės viduje. Vykstame į Belgijos viduramžių stebuklu vadinamą Briugę. Apžvalginė ekskursija po miestą pėsčiomis: gotikinė Dievo Motinos katedra su Mikelandželo sukurta „Dievo Motinos su kūdikiu“ skulptūra, Šv. Jono ligoninė, Šv. Salvatoro bažnyčia, Centrinė aikštė, Varpinės bokštas, Švento Kraujo bazilika, miesto rotušė. Briugė garsėja nuostabiu belgišku šokoladu, kuris pasaulyje vertinamas kaip vienas geriausių. Vykstame į kurortinį pajūrio miestelį Blankenbergę. Pasivaikštome po miestelį, aplankome Šv. Roko bažnyčią, krantinę, kuriai jaukumo suteikia į jūrą nusitiesęs pėsčiųjų tiltas su apskrito plano aikštelėje įsikūrusia kavine. Laisvas laikas, kurio metu galėsite pasimėgauti nuostabiomis midijomis. Išvykstame į Prancūziją. Nakvynė viešbutyje prie Araso.

4 diena. Pusryčiai. Vykstame į vieną romantiškiausių pasaulio miestų – Paryžių. Tai – meilės, stiliaus ir mados, meno ir kultūros miestas. Apžvalginė ekskursija autobusu ir pėsčiomis. Pasivaikščiojimas po Paryžiaus Meką - Monmartro rajoną: Šventosios Širdies bažnyčia, Tertre aikštė, Mulen Ružas. Ekskursija po istorinį miesto centrą: Site sala su žymiąja Dievo Motinos katedra, Teisingumo rūmai, Rotušė, Lotynų kvartalas, garsėjantis nepakartojama atmosfera ir Sorbonos universitetu, Panteonas – žymių žmonių amžino poilsio vieta, Liuksemburgo sodai, Ž. Pompidu centras, Tiuleri sodai, Eliziejaus laukai, Triumfo arka, Invalidų kompleksas*, kuriame ilsisi Napoleono palaikai. Vykstame į moderniausią Paryžiaus rajoną – La Defense, kuris pribloškia šiuolaikiškais architektūros sprendimais ir  dangoraižiais. Esant galimybei, apsilankymas „Fragonard“ kvepalų muziejuje*. Čia išgaunami aromatiniai aliejai, kuriami dieviški kvapai, kurių galėsite ir įsigyti. Vakare – pakilimas į Eifelio bokštą*. Pageidaujantiems plaukimas laivu* Senos upe, besigėrint nuostabia naktinio Paryžiaus panorama.  Nakvynė viešbutyje prie Paryžiaus.

5 diena. Pusryčiai. Laisvas laikas Paryžiuje. Norintieji viešuoju transportu* vyksta į Disneilendą*. Tai pasakų miestelis ne tik mažiausiems, bet ir suaugusiems. Čia laukia linksmybės, įvairūs atrakcionai ir smagūs Volto Disnėjaus herojai.  Galėsite išbandyti „Indiana Džounso“ kalnelius, apsilankyti „Piratų saloje“, „Vaiduoklių name“, "Miegančiosios gražuolės pilyje" ir dar daugybėje kitų atrakcionų. Disneilende - šypsena veide garantuota visą dieną, o neišdildomi įspūdžiai išliks visam gyvenimui. Pasiliekantiems Paryžiuje – tolesnė pažintis su Paryžiumi individualiai aplankant žymiuosius muziejus: d‘Orsey*, Rodeno*, S. Dali* ir kt. Nakvynė viešbutyje prie Paryžiaus.

6 diena. Pusryčiai. Išvyka į Versalį. Apsilankymas architektūros šedevru laikomoje Liudviko XIV karališkojoje rezidencijoje*. Rūmai nuo pat pradžių buvo kuriami siekiant stulbinti, todėl Versalis palieka didelį ir neišdildomą įspūdį kiekvienam čia apsilankiusiam. Be galo nuostabūs yra ir Versalio rūmų sodai bei parkai, suprojektuoti Andre Le Notre ir padarę ryškią įtaką visoms XVIII amžiaus Europos karalių rezidencijoms. Po pietų grįžtame į Paryžių. Pageidaujantys galės apsilankyti pasaulinio garso muziejuje Luvre*, kuriame eksponuojamos neįkainojamos meno vertybės. Laisvas laikas. Vakare išvykstame Olandijos link. Nakvynė viešbutyje prie Bredos.

7 diena. Pusryčiai. Vykstame į  Amsterdamą. Tai tarsi didelis ir kupinas netikėtumų miestas muziejus po atviru dangumi, kur puikiai jaučiama istorijos bei šiuolaikinio gyvenimo harmonija. Apžvalginės ekskursijos metu aplankysime Dam aikštę, Karalių rūmus, Naująją katedrą, Singel kanalo gėlių turgų. Pageidaujantiems plaukimas Amsterdamo kanalais*. Laisvas laikas. Po pietų išvykstame namų link. Kelionė per Vokietiją, Lenkiją.  Nakvynė viešbutyje Lenkijoje. 

8 diena.  Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • kelionė autobusu;
 • 7 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose;
 • kelionės vadovo paslaugos;
 • ekskursinė programa;
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 • (*) – bilietai į mokamus objektus,
 • vietinių gidų paslaugos,
 • viešojo transporto bilietai ~ 155 EUR;
 • medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

PASTABOS:

 1. pirkdami kelialapį, reikalaukite šios kelionės atmintinės;
 2. objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis;
 3. bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.
Turite klausimų? Skambinkite telefonu 8 655 00560 arba
Siųskite užklausą
Vieta konsultantui.
Kelionės tipas Kelionės autobusu
Šalis Prancūzija
Kaina nuo 429 €

Turite klausimų?

Skambinkite telefonu 8 655 00560 arba

Siųskite užklausą

Išvykimo datos

Kaina Data Liko vietų
469 € / 413 € 2017-08-1910
469 € / 423 € 2017-09-1110+
429 € / 387 € 2017-10-0210+
UP
Užklausa

Išrinksime atostogų kelionę už tave!

Kad išrinktume tau tinkamiausią atostogų pasiūlymą, nepamiršk paminėti: kelionės datos, trukmės, žmonių skaičiaus, kelionės krypties, biudžeto asmeniui ir kt.

Siųsti