Mes su jumis nuo 2007 m.! Konsultacijos:
(8-5) 2325853
| Verslo klientams Kelionių gidas Apie mus Kontaktai

Šri Lanka su poilsiu egzotiškame paplūdimyje (su vadovu iš Lietuvos)

Šri Lanka su poilsiu egzotiškame paplūdimyje (su vadovu iš Lietuvos)

Šri Lanka

Artimiausia data

2018-03-16 1218 €

KELIONĖS AKCENTAI:

 

 • Pamatysite uolose prisiglaudusius budistų vienuolynus
 • Kopsite į Sigirijos uolą, nuo kurios atsivers žadą atimanti panorama
 • Vaikščiosite po visame pasaulyje garsėjančias Ceilono arbatos plantacijas
 • Aplankysite Pinavelos drambliukų prieglaudą
 • Jala nacionaliniame parke važinėdami džipais susipažinsite su laukinių dramblių gyvenimu
 • O turo pabaigoje ilsėsitės po pasvirusia palme nepaprasto grožio Indijos vandenyno paplūdimyje

„Ayubowan!“ – išvertus į lietuvių kalbą reiškia „Sveiki atvykę!“ Taip su Jumis tarptautiniame Vilniaus oro uoste pasisveikina kelionės vadovas ir primena, kad Jūsų ilgai lauktos ir išsvajotos atostogos į nuostabiąją „Indijos vandenyno perlu“ vadinamąja šalį jau  prasideda! Šri Lanka - tai šalis, kurios plotas identiškas Lietuvos plotui. Šri Lanka, anksčiau vadinta Ceilonu, turi begalę dalykų, kurie Jūsų atostogas pavers nepakartojamų įspūdžių gausa – prieskonių ir arbatų plantacijos, nacionaliniai parkai, kalnai ir džiunglės, visada besišypsantys žmonės, nuostabus maistas ir šiltas klimatas – tai tik kelios užuominos prieš skrydį.

SUSIPAŽINKITE SU KELIONĖS VADOVE! 

MARIJA

Visada norėjau gyventi ten, kur nuostabi gamta, kur visada šilta. Norite tikėkit, norite ne... bet svajonės išsipildo.  Jau du metus gyvenu Šri Lankoje. Čia kiekviena diena, kiekviena akimirka yra kuo džiaugtis bei yra kuo gerėtis. Ši amžinai žaliuojanti šalis randa kuo nustebinti:  gausybė  mums nematytų augalų, drambliai - čia įprastas gyvūnas kiekvienam vietiniui,  spalvingosios papūgos,  išdykusios bezdžionėlės,   beribiai kalnai,  platus, mėlynas vandenynas, baltų smiltelių paplūdimiai ir, žinoma, stebuklus daranti ajurveda.

Visa tai, ne sapnas. Tai nuostabioji Šri Lanka.

Labai džiaugiuosi turėdama galimybę viskuo, ką žinau apie užburančią Šri Lanką pasidalinti su keliautojais. Parodyti viską, kas yra geriausia ir įdomiausia.  Nes puikiai žinau, kiek daug atostogos reiškia kiekvieno mūsų gyvenime ir noriu, kad laikas, praleistas Šri Lankoje, paliktų neišdildomą įspūdį..

1 diena VILNIUS  KOLOMBAS

Skrydis į Kolombą.

2 diena KOLOMBAS (vakarienė)

Sveiki atvykę į Kolombo (Colombo) miestą, kuriame mus pasitinka profesionalūs partneriai šioje šalyje. Susitvarkome įvažiavimo į šalį dokumentus. Nors Šri Lankos plotas toks pat kaip ir Lietuvos, šioje šalyje gyvena septyniskart daugiau žmonių, t.y apie 20 milijonų gyventojų, iš kurių daugiau nei pusė milijono – Kolombo mieste. Iš Kolombo miesto vykstame į Vatalą (Wattala) miestelį prie Indijos vandenyno krantų, kuriame pailsime po kelionės. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

3 diena VATALA – SIGIRIJA – GIRITALĖ (pusryčiai, vakarienė)

Papusryčiavę pradedame pažintį su Šri Lanka. Visų pirma vykstame į Pinavelos dramblių prieglaudą (Pinnawala Elephant Orphanage). Į šią prieglaudą yra atvežtos kelios dešimtys įvairaus amžiaus dramblių, kurie laisvėje patys negalėjo pasirūpinti savimi – buvo sužeisti ar neteko tėvų. Galėsime išvysti, kaip šiais gyvūnais rūpinamasi dabar – kaip jie maudomi, maitinami, prižiūrimi.

Aplankę dramblių prieglaudą keliaujame toliau – pro autobuso langą turėsime galimybę išvysti fantastišką, besikeičiantį šios šalies kraštovaizdį – nulinkusias palmes, vešlią žalumą. Pakėlėje pamatysime labai daug tuk–tukų – tai tradicinė Šri Lankos transporto priemonė. Šių triračių, įvairiomis spalvomis ir dekoracijomis išmargintų transporto priemonių šalyje – trys milijonai! Vykstame aplankyti žymiosios Sigirijos uolos – ji dar vadinama „Liūto uolos“ vardu – priekinėje jos dalyje kadaise iš plytų suformuotos liūto galva ir letenos, išlikusios iki šiol.

Daugiau nei tūkstantis laiptelių veda mus į 360–ies metrų uolos viršūnę, čia buvo įkurti karaliaus apartamentai. Aplankę Sigirijos uolą, pietaujame ir vykstame į Giritalės (Giritale) miestelį, kuriame apsistosime nuostabiame viešbutyje gamtoje – nameliuose, apsuptuose žalumos. Susipažinsime su šrilankietiška virtuve, kurios patiekalai, sakoma, vieni aštriausių pasaulyje, tad būkite atsargūs. Nakvynė viešbutyje.

4 diena   GIRITALĖ – MATALĖ – KANDIS (pusryčiai, vakarienė)

Pusryčiai viešbutyje. Iš Giritalės miestelio vykstame į Matalės (Matale) prieskonių plantacijas, kuriose patyrę gidai papasakos apie čia augančius prieskonius. Kvapai, kvapai, kvapai... Čia galėsime užuosti aromatus ir pamatyti cinamono, alavijų, imbiero, kardamono ir daugelio kitų prieskonių auginimo vietas bei išgirsti apie gydomąsias jų savybes. Šių prieskonių rinkinių taip pat galėsime įsigyti šioje plantacijoje. Tikimės, kad Jūsų uoslės ir skonio receptoriams tai bus puiki dovana. Pietūs.Po pietų vykstame į vieną įspūdingiausių Šri Lankos miestų – Kandį (Kandy), kuris yra įsikūręs kalnuose. Iš tikrųjų nustebsite, kad tokioje mažoje šalyje gali laukti tokie kontrastai – vieną akimirką mėgaujatės tropine gamta, o už kelių valandų kelio – Jūs jau kalnuose, fantastiško grožio Kandžio mieste, turinčiame gilias istorines tradicijas. Vakare pasiūlysime vykti į tradicinį šrilankietiškų šokių vakarą*. Vakarienė ir nakvynė  viešbutyje.

5 diena   KANDIS (pusryčiai, vakarienė)

Pusryčių viešbutyje, apsuptame kalnų, neužmiršite ilgai – tai romantiška dienos pradžia. Po pusryčių pradedame turą po miestą ir kartu su gidu bei kelionės vadovu vykstame į Budos danties šventyklą (Temple of the sacred tooth relic), kurioje, kaip teigiama, dar iki šiol yra saugoma tikra relikvija – Budos dantis.

O kas labiausiai gali sužavėti moteris šioje šalyje? Be abejo – tai brangakmeniai, įvairiausių rūšių safyrai, kurie yra kasami šio miesto apylinkėse, todėl yra daug pigesni nei pas mus, Europoje. Aplankome brangakmenių dirbtuves, kuriose darbuotojai mums išsamiai papasakos, kaip jie apdirbami, į kurias šalis eksportuojami. Čia pat turėsite galimybę įsigyti įvairiausių papuošalų. Šiandien turime Jums staigmeną. Kokia gi pažintis su šalimi be tradicinės šrilankietiškos maisto gaminimo pamokos? Profesionalus virėjas mums parodys, kaip pasigaminti Šri Lankos pasididžiavimo patiekalą – karį. O gal norėsite ir patys išbandyti savo kulinarinius sugebėjimus? Pirmyn ir skanaus! Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

6 diena   KANDIS – NUVARA ELIJA (pusryčiai, vakarienė)

Po pusryčių vykstame į Karališkąjį botanikos sodą – tai tikra ramybės oazė šiame miestelyje, apsuptame kalnų. Šiame sode auga daugiau nei 4 tūkstančiai rūšių augalų – orchidėjos, įvairios palmės ir gydomieji augalai.

Čia medžius kadaise yra sodinę ir tokie žymūs žmonės kaip caras Nikolajus, Indijos ministrė pirmininkė Indira Gandhi, kosmonautas Jurijus Gagarinas – taip šie žmonės norėjo išreikšti solidarumą su mažąja Šri Lanka. Iš Kandžio miesto vykstame į Nuvara Eliją (Nuwara Eliya), pakeliui sustodami papietauti. Kelionė trunka apie penkias valandas. Pakeliui sustojame pasigrožėti Ramboda kriokliais.

Kai pamatysite margaspalviais rūbais apsirengusias moteris su didžiuliais krepšiais – žinokite, kad čia prasideda arbatų plantacijų regionas. Šie vaizdai suteikia labai daug žavesio ir taip turtingai Šri Lankos gamtai. Arbatos perdirbimo fabrikų šioje provincijoje įsikūrę labai daug. Aplankysime vieną iš jų. Mums papasakos, kaip ši arbata renkama, džiovinama, rūšiuojame, čia pat galėsime šios arbatos nusipirkti sau ar lauktuvėms ir pasimėgauti vienu kitu puodeliu nacionalinio Šri Lankos gėrimo, be kurio čia neįsivaizduojama dienos pradžia, pietūs ir vakarienė.

Vakare pasiekiame labai žavingą miestą – Nuvara Eliją, dar kitaip vadinamą Little England – t.y. Mažąja Anglija. Britų imperijos laikais čia savo apartamentus turėjo patys britai, tuo metu valdę dalį Ceilono arbatos plantacijų. Čia dar išlikusios Londone matytos raudonos telefonų būdelės, aludės, golfo aikštynai – turbūt negalėsite patikėti, kad visa tai matote Šri lankoje, o ne lietingoje Anglijoje. Tai dar vienas iš daugelio pavyzdžių, kokia skirtinga, kokia įvairi ši šalis! Vakarienė ir nakvynė britiško stiliaus viešbutyje.

7 diena   NUVARA ELIJA – ELLA JALA NACIONALINIS PARKAS (pusryčiai, vakarienė)

Papusryčiavę vykstame į Jalą (Yala) – patį didžiausią Šri Lankos nacionalinį parką. Šis parkas – tai įvairiausios floros, nuostabių paplūdimių, įvairiausių garsų ir kvapų namai tropinėje Šri Lankoje. Kelionė iki Jala nacionalinio parko trunka apie 5-6 valandas, pakeliui sustosime papietauti. Pakeliui aplankysime ramų kalnų miestelį Ellą (Ella). Miestelis įsikūręs slėnyje, aukštų, vešlių tropinių kalnų apsuptyje. Miškingose kalvose aplink Ellą plyti arbatos ir ryžių plantacijos, vietiniai daržovių ūkiai. Šis kalnų kurortas puikiai tinka gamtos mylėtojams, mėgstantiems žygius po kalnus. Čia galima aplankyti Ravana Ella (Rawana Ella) krioklį, bei Ravana Urvą (Ravana Cave), kurį legendinis Šri Lankos imperatorius Ravana naudojo kaip vieną iš savo rezidencijų. Giedrą dieną nuo apžvalgos aikštelių atsiveria puikus vaizdas  matyti taip toli, kad galima išvysti Kataragamos, esančios už beveik 90 kilometrų, šventyklos stogus, o naktį  pakrantės švyturių šviesas.

Atvykę į nacionalinį parką pradedame safarį džipais ir egzotinių gyvūnų paieškas laukinėje gamtoje. Čia gyvena krokodilai, įvairiausių rūšių paukščiai, Azijos drambliai (Elephas maximus). Na, o jeigu ypač pasiseks, gal pavyks išvysti retą svečią šiame parke – leopardą? Linkime sėkmės ir svarbiausia – nepamirškite žiūronų! Safario įspūdžius aptarsime vakarienės metu, fantastiškame viešbutyje ant jūros kranto. Nakvynė viešbutyje.

8 diena   JALA NACIONALINIS PARKAS – GALĖ PAPLŪDIMIO KURORTAS (pusryčiai, vakarienė)

Po pusryčių išvykstame į Galės miestą. Galė (Galle) – tai ketvirtas pagal dydį Šri Lankos miestas, ypatingai didelis turistų traukos centras. Tikimės, kad po nuostabaus poilsio šis miestas sužavės ir Jus. Nors miestas 2004–ais metais buvo nusiaubtas galingo cunamio, jame išlikęs miesto pasididžiavimas – senasis fortas. Siauros Galės miesto gatvelės, modernios ir jaukios miesto kavinukės, įvairios suvenyrų parduotuvės – čia labai jaučiama europietiška įtaka. Turas po Galės miestą.

Vėliau, pietine Šri Lankos pakrante vykstame poilsio į paplūdimio kurortą. Šri Lankos paplūdimiai yra laikomi vienais gražiausių ir egzotiškiausių paplūdimių visame pasaulyje – tuo galėsite įsitikinti patys. Sustojame pietauti viename iš restoranų. O dabar užmerkite akis ir įsivaizduokite save ramybės oazėje, apsuptoje palmių, švelniai ošiant vandenyno bangoms. Tai poilsis Jūsų akims ir visam kūnui, sielai ir protui. Apsistosime viename iš siūlomų viešbučių. Poilsis po kelionės prasideda! Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

9-12 dienos  PAPLŪDIMIO KURORTAS (pusryčiai, vakarienė)

Pusryčiai viešbutyje. Nardymas, banglenčių pamokos, banginių stebėjimas jūroje (sezono metu), išvykos į šalia esančius miestelius, ajurvediniai masažai*, kurie yra laikomi šios šalies vizitine kortele – visa tai ir dar daugiau Jums pasiūlys ir patars patyręs kelionės vadovas. Šiomis poilsio dienomis viešbutyje Jums įskaičiuoti pusryčiai ir vakarienės – tad mėgaukitės šrilankietiškais ir kitų, įvairiausių virtuvių patiekalais.

13 diena PAPLŪDIMYS – KOLOMBAS – VILNIUS (pusryčiai)

Atsisveikiname su jūra ir vykstame į Kolombą, kuriame mūsų dar lauks paskutinės minutės apsipirkimas ar dovanų paieška namiškiams. Iš Kolombo vykstame į tarptautinį oro uostą. Kelionė po šią Indijos vandenyno šalį, deja, jau baigiasi. Mes tikimės, kad Jūs likote nustebinti fantastiškos gamtos, nuoširdžių žmonių šypsenų, Jūsų uoslės receptorius kuteno arbatų ir prieskonių kvapai, o kvapą užgniaužė puikūs vandenyno paplūdimiai. Skrydis namo.

14 diena VILNIUS

Grįžimas namo.


Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos (pažintinio turo metu);
 • vietinio gido paslaugos;
 • visi pervežimai turo metu pagal programą;
 • apgyvendinimas: 6 nakvynės 3* ir 4* viešbučiuose turo metu, 5 nakvynės pasirenktame viešbutyje paplūdimio kurorte;
 • maitinimas: 11 pusryčių ir 11 vakarienių;
 • programoje nurodyta ekskursinė programa.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 • tarptautinis skrydis Vilnius  Kolombas  Vilnius (kaina apie 690 EUR);
 • medicininių išlaidų draudimas užsienyje (~18 EUR BTA draudimas);
 • įėjimai į lankomus objektus (~130 EUR);
 • vizos 35 USD;
 • papildomai siūlomos ekskursijos ir pramogos programoje pažymėtos *;
 • asmeninės išlaidos;
 • arbatpinigiai (3-4 EUR dienai, pažintinio turo metu).

PASTABOS:

 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
 • Išvykimai garantuoti. Vadovas iš Lietuvos lydės susirinkus 12 žmonių grupei.
 • Kelionės vadovas grupę lydi pažintinio turo metu
 • Vadovas pasitinka vietoje.
 • Yra galimybė prasitęsti poilsį. Kaina priklauso nuo pasirinkto viešbučio
 • Vienviečio priemoka nuo 466 EUR
 • Kelionės tipas: kelionė su vadovu iš Lietuvos.

Viešbučiai

PANDANUS BEACH RESORT & SPA 4*

Pagrindiniai šio viešbučio privalumai - nemokamas WiFi, 24 val. dirbanti registratūra, lauko baseinas, sporto salė. Kambariuose įrengtas oro kondicionavimas, yra televizorius, seifas, elektrinis virdulys, plaukų džiovintuvas, mini baras, balkonas. Iš visų kambarių atsiveria nuostabus vaizdas į jūrą. 

2017-10-13  -  1058 Eur/asmeniui + skrydis  
2017-11-10  -  1188 Eur/asmeniui + skrydis
2018-01-19  -  1288 Eur/asmeniui + skrydis
2018-02-16  -  1288 Eur/asmeniui + skrydis
2018-03-16  -  1218 Eur/asmeniui + skrydis

JIE JIE BEACH HOTEL 4* 

Įsikūręs Kalutara regione, Panadura mieste. Šis 4-žvaigždučių viešbutis yra vos 27 km atstumu nuo Colombo. Pagrindiniai šio viešbučio privalumai - nemokamas WiFi visoj teritorijoj, 24 val. dirbanti registratūra, privatus paplūdimys, bagažo saugykla, lauko baseinas. Visi kambariai yra elegantiškai įrengti, bei turi tokius patogumus, kaip kambariai nerūkantiems, oro kondicionavimas, televizorius, seifas, rašomasis stalas, mini baras, balkonas / terasa. Iš visų kambarių atsiveria nuostabus vaizdas į jūrą arba sodą.

2017-10-13  -  1088 Eur/asmeniui + skrydis  
2017-11-10  -  1288 Eur/asmeniui + skrydis
2018-01-19  -  1318 Eur/asmeniui + skrydis
2018-02-16  -  1330 Eur/asmeniui + skrydis
2018-03-16  -  1300 Eur/asmeniui + skrydis

 

EDEN RESORT & SPA 5*

Įsikūręs vakarinėje Šri Lankos pakrantėje, palei Beruwela auksinio smėlio paplūdimį. Svečiams siūloma apsistoti elegantiškuose numeriuose ir lankytis gėlo vandens lauko baseine, ajurvedos centre bei 3 restoranuose. Komplekse veikia nemokamas belaidis internetas. Medinėmis grindimis grįstuose prabangiuose numeriuose yra oro kondicionieriai, palydovinės televizijos kanalus rodantys televizoriai, mini barai ir vonios kambariai su dušais bei voniomis. Pagrindiniame komplekso restorane „Garden of Eden“ tiekiami įvairūs tarptautiniai valgiai, o restorano „Temptations“ elegantiškoje aplinkoje kviečiama pasimėgauti aukščiausios kokybės patiekalais. Taip pat galėsite apsilankyti vyno rūsyje. Bare „Captain's Deck“ groja gyva muzika, siūlomi gaivieji gėrimai. Svečiai gali rinktis įvairias jiems asmeniškai pritaikytas paslaugas, pavyzdžiui, masažus ar SPA procedūras. Komplekse yra biliardo stalų, grožio salonas ir skvošo kortas.

2017-10-13  -  1118 Eur/asmeniui + skrydis  
2017-11-10  -  1248 Eur/asmeniui + skrydis
2018-01-19  -  1388 Eur/asmeniui + skrydis
2018-02-16  -  1399 Eur/asmeniui + skrydis
2018-03-16  -  1288 Eur/asmeniui + skrydis 

Turite klausimų? Skambinkite telefonu (8-5) 2325853 arba
Siųskite užklausą
Vieta konsultantui.
Kelionės tipas Egzotinės kelionės su vadovu iš Lietuvos
Šalis Šri Lanka
Kaina 1218 € + skrydis ~690 € (kaina su skrydžiu ~1908 €)

Turite klausimų?

Skambinkite telefonu (8-5) 2325853 arba

Siųskite užklausą

Išvykimo datos

Kaina Data Liko vietų
1218 € 2018-03-1614
UP
Užklausa

Išrinksime atostogų kelionę už tave!

Kad išrinktume tau tinkamiausią atostogų pasiūlymą, nepamiršk paminėti: kelionės datos, trukmės, žmonių skaičiaus, kelionės krypties, biudžeto asmeniui ir kt.

Siųsti