Mes su jumis nuo 2007 m.! Konsultacijos:
(8-5) 2325853
| Verslo klientams Kelionių gidas Apie mus Kontaktai

Pietų Korėja – neatrastas Azijos perlas (su vadovu iš Lietuvos)

Pietų Korėja – neatrastas Azijos perlas (su vadovu iš Lietuvos)

Pietų Korėja

Artimiausia data

2018-04-23 2150 €

KELIONĖS AKCENTAI:

 • Grožėsitės Pietų Korėjos gamta, kalnais, kriokliais, paplūdimiais...
 • Aplankysite Korėjos Havajais vadinamą reto grožio Jeju salą
 • Susipažinsite su tradicine senąja ir šiuolaikine, modernia Pietų Korėjos kultūra
 • Aplankysite tris Korėjos sostines, garsėjančias savo unikaliu ir savitu kultūriniu paveldu
 • Aplankysite patį gražiausią Korėjos Nacionalinį parką
 • Ragausite skaniausių korėjietiškų patiekalų

Pietų Korėja tebėra kiek paslaptinga egzotiška šalis ir dar nedaug turistų ryžtasi ją aplankyti. Kviečiame praskleisti paslapties šydą ir kartu su mumis vykti į šią šalį. Sudėtinguose istorijos vingiuose išliko nepažeistos tradicijos ir papročiai, o tuo pat metu – pasiektas stulbinantis ekonomikos ir technologijų augimas. Pietų Korėjoje išvysime pušynais apaugusius kalnus, rūkais apsigaubusius salynus, smaragdinės žalumos ryžių laukus, tradicinius kaimelius ir šurmuliuojančius didmiesčius.

SUSIPAŽINKITE SU KELIONĖS VADOVU! 

TVIRMANTAS ČENKA

 

Vaikystėje bežiūrint į ant sienos pakabintą pasaulio žemėlapį kildavo pernelyg daug klausimų. Vienas iš jų – kaip žmonės gyvena ten, toli, kur, regis, net norėdamas negalėčiau nukeliauti. Panašūs klausimai bei noras pažinti paslaptingus bei tolimus kraštus atvedė mane į rytmečio ramybės šalį, Pietų Korėją. Savo tradicijomis, gamta bei technologijomis mane sužavėjusi šalis netrukus tapo ir mano antraisiais namais. Su atvira pažinimui širdimi bekeliaudamas bei gyvendamas Pietų Korėjoje suvokiau, jog kelionės ir svetimų kraštų pažinimas turi galią ne tik praplėsti žmogaus akiratį, bet ir jį išmokyti naujų vertybių, tokių kaip nuolankumas, pagarba svetimam bei aistra gyvenimui. Tokiu būdu supratau, jog noriu savo patirtimi pasidalinti ir su kitais.

1 diena   VILNIUS – SEULAS

Skrydis iš Vilniaus į Seulą su persėdimu.

2 diena SEULAS

Nusileisime tarptautiniame Seulo oro uoste. Čia mus pasitiks partnerių atstovai ir pradėsime pažintį su šalimi. Vyksime į apžvalginį miesto turą, o likusi dienos dalis bus skirta poilsiui po kelionės. Nakvynė viešbutyje Sunbee hotel istorinėje šiaurinėje Seulo dalyje.

3 diena SEULAS – BUYEO – JEONJU – GWANGJU (pusryčiai)

Pusryčiai viešbutyje. Vyksime į pietvakarinę šalies dalį, Gongju (130 km/1.5val kelio), buvusią Baekje Karalystės sostinę. Ši karalystė, gyvavusi 678-erius metus, yra viena iš trijų Korėjos karalysčių, palikusių daug svarbaus ir savito istorinio bei archeologinio paveldo. Aplankome Karaliaus Muryeong kapavietę, kuri buvo netikėtai atrasta tik 1971 m., ir Gongsanseong tvirtovę.

Tuomet vyksime į Buyeo esantį Baekje kultūrinį kompleksą, kuriame išvysime Baekje laikotarpio rūmus, šventyklas, pagodas. Plaukdami laivu* apžiūrėsime Goransa šventyklą ir Nakhwaam uolą, pagarsėjusią tragiškai pasibaigusia istorija apie 3000 Baekje rūmų moterų, kurios karalystę užėmus priešo kariuomenei, verčiau pasirinko mirtį, nei galimybę patekti į užkariautojų rankas. 

Vykstame į Jeonju (80 km/1 val kelio), Jeonju Hanok kaimą, kuriame išvysite apie 700 tradicinės architektūros korėjietiškų namų.  Tuomet keliaujame į Gwangju (100km / 1val 20min), Honam regiono centrą, siejamą su demokratinio judėjimo Korėjoje pradžia. Laisvas laikas. Apsistosime Holiday Inn Gwangju viešbutyje. Nakvynė Gwangju.

4 diena GWANGJU– SUNCHEON – YEOSU (pusryčiai)

Po pusryčių viešbutyje keliausime į Gwangju miesto muziejų ir įspūdingo grožio Boseung žaliosios arbatos plantaciją, kurioje patys pamatysite ir sužinosite daugiau apie žaliosios arbatos auginimo paslaptis.Tuomet vyksime į Suncheon (100km/ 1val kelio), vieną garsiausių Pietų Korėjoje Songgwangsa šventyklą, kurios pavadinimas reiškia besiskleidžiančią pušį. Ji laikoma vienu iš trijų brangakmenių Korėjos budistinėje tradicijoje.Aplankome Suncheon Ekologinį parką, garsėjantį retų paukščių rūšių gausa ir nendrynais. Keliaujame į pajūrio miestą Yeosu, kuriame apžiūrėsime vietinį žuvų turgų ir pramoninį Yeosu rajoną. Nakvynė išskirtinio dizaino Hiden Bay viešbutyje Yeosu.

5 diena YEOSU – BUSANAS – JEJU SALA (pusryčiai)

Pusryčiaujame viešbutyje. Šiandien lankome Jinsuseong tvirtovę – Chokseoknu rūmus, istoriškai siejamus su Japonijos invazija XVI amžiuje. Tuomet vykstame į Gimhae oro uostą ir popietiniu reisu skrendame į Jeju salą. Jeju sala, vadinama Korėjos Havajais, yra vulkaninės kilmės sala, garsėjanti savo gamtos grožiu, balto smėlio paplūdimiais, juodomis uolomis, kriokliais ir mandarinais.

Švelnus klimatas, vėjas, vanduo, draugiški ir kartu smalsūs žmonės, yra šios salos turtas. Atvykus į viešbutį - įsikūrimas ir laisvas laikas. Gyvensime Ever viešbutyje, kuris yra šalia miesto centro, tad iš jo patogiai pasieksite restoranus, barus ir parduotuves. Nakvynė Jeju.

6 diena JEJU SALA (pusryčiai,)

Po pusryčių vykstame aplankyti nepaprasto grožio Cheonjeyeon krioklį, kurio pavadinimas reiškia “dievo tvenkinys”, apžiūrėsime Jusangjeolli uolas, susiformavusias tekančiai lavai krintant tiesiai į jūrą ir stingstant jos bangose.Tuomet keliaujame į Gyulimseong mandarinų ūkį, kuriame pamatysite kaip auginamas pats populiariausias Jeju salos produktas - mandarinai, o esant pageidavimui, plauksime pasigėrėti nuostabiais pakrantės vaizdais*.

Po pietų apžiūrėsime patį gražiausią Sodą pasaulyje, pasivaikščiosime Olle takais. Olle, Jeju salos tarme, senovėje buvo vadinamas atstumas nuo gatvės iki namų durų, tačiau dabar šis pavadinimas naudojamas įvardinti tiems takams, kurie skirti pasivaikščiojimams.Jų Jeju saloje yra 13, o bendras šių takų ilgis – net 200 km. Vakare aplankysime Yongmeori paplūdimį arba Sangbanggulsa urvą (pasirinktinai). Vakare grįžimas ir nakvynė viešbutyje.

7 diena JEJU SALA – BUSANAS (pusryčiai)

Po pusryčių vyksime į bene paslaptingiausią vietą Jeju saloje, Seopjikoji, kurioje atsiveria puikus vaizdas į juodas uolas ir vandenyną... Šioje vietoje galima pasivaikščioti Olle, vienu iš vaizdingų takų, kuriais garsėja Jeju sala.

Aplankysime Seongsan Ilchulbong (Saulėtekio kalną) – tai prieš 5000 metų susiformavęs vulkano krateris, siekiantis 180 metrų aukštį. Ši vieta 2011 metais buvo įtraukta į 7 gamtos stebuklų sąrašą ir yra saugoma UNESCO.Apžiūrėsime didžiausią pasaulyje lavos suformuotą Manjang urvą (saugomas UNESCO), kurio bendras ilgis yra daugiau nei trylika kilometrų, o aukštis gali siekti 23 metrus. Šis urvas tikrai nepaliks abejingų, nes čia pamatysite ne vieną iš lavos susiformavusį gamtos kūrinį. Likus laiko, grįžtant atgal aplankysime Bijarim mišką. Vakare skrydis į antrą didžiausią Pietų Korėjos miestą – Busaną. Nakvynė Lamer viešbutyje.

8 diena BUSANAS – GYEONGJU – DAEGO (pusryčiai)

Po pusryčių keliaujame į tūkstantmetį gyvavusios Silla karalystės sostinę Gyeongju (UNESCO), vieną iš trijų populiariausių turistinių vietovių Korėjoje, vadinamą muziejumi po atviru dangumi.Čia aplankysime į vieną seniausių budistinių vienuolynų Pietų Korėjoje – Bulguksa (UNESCO), kuri yra išskirtinis Silla karalystės laikotarpio architektūros paminkas, taip pat Seokguram urvą (UNESCO) – granito kalne 8 amžiuje įrengtą budistinę šventyklą, kurioje vaizduojamas Bodhisatva ir jo mokiniai.Išvysime Tumuli parką, kuriame rasime 23 žalas skirtingo dydžio kalveles – tai Silla karalystės valdovų ir jų šeimų narių kapavietės, pamatysime dirbtinai sukurtą Anapji tvenkinį, seniausią Azijoje observatoriją, kurioje pagal žvaigždžių judėjimą sudarinėtos orų prognozės. Vakare vykstame į Daegu, nakvynė New Daegu viešbutyje.

9 diena DAEGU – ANDONG – SOKCHO (pusryčiai)

Ryte keliausime į Haeinsa šventyklą, įsikūrusią Gayasan Nacionaliniame parke. Ši šventykla garsėja “Tripitaka Koreana”(UNESCO) budistiniais raštais, XIII amžiuje išraižytais ant 81,341 medinių lentelių. Tai didžiausias pasaulyje budistinių raštų kanonas kiniškais rašmenimis, išsiskiriantis ir tuo, kad jame nerasta klaidų.Vyksime į vaizdingoje vietoje įsikūrusį tradicinį Andong Hahoe kaimą (UNESCO), kuriame kiekvienas namas vis dar gyvenamas. Šis kaimas įkurtas vadovaujantis pungsu, arba „korėjietiško feng shui“ taisyklėmis, o pastatai yra išsaugoję senąsias Joseon dinastijos laikų architektūrines formas, kurios beveik išnyko su Korėjos modernizacija. Prie šio kaimo populiarumo prisidėjo ir Britanijos karalienės Elžbietos II apsilankymas. Tuomet vykstame į Sokcho, apsigyvensime Hanhwa Resort viešbutyje.

10 diena SEORAKSAN NACIONALINIS PARKAS – SEULAS (pusryčiai, )

Keliausime į Seoraksan Nacionalinį Parką (UNESCO), garsėjantį ne tik įspūdinga gamta, turtinga flora ir fauna, bet ir tuo, kad žiemą – tai šalčiausia vieta visoje Pietų Korėjoje.Parkas sužavės įspūdingomis granitinėmis kalnų viršūnėmis, žaliais slėniais, tankiais miškais, skaidriais upeliais ir kriokliais, senovinėmis smilkalais dvelkiančiomis šventyklomis.

Tai populiariausias Pietų Korėjos parkas, sutraukiantis minias korėjiečių ir užsienio turistų. Aplankysime istoriškai reikšmingą Sinheungsa šventyklą, įsikūrusią Seorak kalno papėdėje arba keltuvu pakilsime į Gwongeumseong tvirtovę, esančią 700m aukštyje. Šioje vietoje atsiveria puikus vaizdas į kalnus ir jūrą. Išvykimas į Seulą. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Sunbee.

 

11 diena SEULAS (pusryčiai)

Po pusryčių vyksime į Gyeongbokgung rūmus, Korėją daugiau nei 500 metų valdžiusios Joseon dinastijos svarbiausią rezidenciją, kurioje taip pat išvysime visada turistų ir smalsuolių dėmesio sulaukiančią rūmų sargybos pasikeitimo ceremoniją.

 

Vėliau susipažinsime su korėjietiško ženšenio paslaptimis ir aplankysime Nacionalinį Korėjos muziejų. Saulei leidžiantis keliausime į ant kalvos esantį Namsan bokštą, jame atsiveria nuostabus vaizdas į vakarėjantį Seulą.Vakarieniaujame Itaewon arba Myongdong rajone. Čia taip pat galima pamatyti populiariausią Pietų Korėjos komediją be žodžių – Cookin Nanta šou*, kuriame susipina komedija, magija, pantomima, akrobatika ir samul nori ritmas. Tačiau šis šou unikalus tuo, kad jame grojama ne samul nori būdingais tradiciniais instrumentais, bet pjaustymo lentelėmis, puodeliais, virtuvės peiliais. Nakvynė viešbutyje.

12 diena SEULAS – VILNIUS (pusryčiai)

Pervežimas į oro uostą ir skrydis namo.


Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos;
 • vietinio gido paslaugos;
 • išlydėjimas Vilniaus oro uoste;
 • visi pervežimai turo metu pagal programą;
 • apgyvendinimas 3* viešbučiuose;
 • maitinimas: 10 pusryčių;
 • įėjimo bilietai į lankomus objektus;
 • programoje nurodyta ekskursinė programa

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 • lėktuvo bilietai Vilnius – Seulas – Vilnius su vienu persėdimu (padedame isigyti bilietus) skrydžių su grupe kainos nuo 700 EUR;
 • medicininių išlaidų draudimas ~ 15 EUR (BTA draudimas);
 • papildomai siūlomos ekskursijos ir pramogos programoje pažymėtos *;
 • asmeninės išlaidos;
 • arbatpinigiai.

PASTABOS:

 • Programoje nurodyti viešbučiai gali būti pakeisti tokio paties arba aukštesnio lygio viešbučiais.
 • Kelionės vadovas vyksta kartu susirinkus 12 keliautojų.
 • Kelionės vadovas pasitinka vietoje.
Turite klausimų? Skambinkite telefonu (8-5) 2325853 arba
Siųskite užklausą
Vieta konsultantui.
Kelionės tipas Egzotinės kelionės su vadovu iš Lietuvos
Šalis Pietų Korėja
Kaina 2150 € + skrydis ~620 € (kaina su skrydžiu ~2770 €)

Turite klausimų?

Skambinkite telefonu (8-5) 2325853 arba

Siųskite užklausą

Išvykimo datos

Kaina Data Liko vietų
2150 € 2018-04-2314
UP
Užklausa

Išrinksime atostogų kelionę už tave!

Kad išrinktume tau tinkamiausią atostogų pasiūlymą, nepamiršk paminėti: kelionės datos, trukmės, žmonių skaičiaus, kelionės krypties, biudžeto asmeniui ir kt.

Siųsti