Mes su jumis nuo 2007 m.! Konsultacijos:
(8-5) 2325853
| Verslo klientams Kelionių gidas Apie mus Kontaktai

PIETŲ KROATIJA. Poilsis prie Adrijos jūros Makarskos rivjeroje 11d.

PIETŲ KROATIJA. Poilsis prie Adrijos jūros Makarskos rivjeroje 11d.

Kroatija

Artimiausia data

2018-10-03 439 €

1 diena LIETUVA - LENKIJA - SLOVAKIJA

Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Slovakiją su trumpais sustojimais poilsiui. Nakvynė viešbutyje.

2 diena VENGRIJA (BUDAPEŠTAS) - KROATIJA

Pusryčiai. Kelionė per Vengriją. Atvykimas į *Budapeštą. Apžvalginė ekskursija pėsčiomis ir autobusu po miestą: Budos pilies ansamblis su barokine Šv.Trejybės kolona, gotikine Dievo Motinos bažnyčia, kurioje vykdavo karūnavimo ir karalių vedybų ceremonijos, Pešto panorama nuo neoromaninės tvirtovės - Žvejų bastiono, XIV a. statyti Karalių rūmai. Peštas: neogotikiniai Parlamento rūmai, neorenesansinė Šv.Stepono katedra – bazilika, Operos ir baleto teatras. Išvykimas iš Budapešto. Atvykimas į Kroatiją. Nakvynė viešbutyje.

3 diena KROATIJA (PLITVICA, ZADARAS, MAKARSKA RIVJERA)

Pusryčiai. Išvykimas į garsų visoje Europoje *Plitvicos ežerų nacionalinį parką, įtrauktą į UNESCO saugomų objektų sąrašą. Kelionė pėsčiomis, traukinuku ir laiveliu po krioklių, ežerų, miškų ir paukščių pasaulį. Daugybė upelių ir krioklių čia jungia vienas šalia kito įvairiame aukštyje išsidėsčiusius 16 krištolo skaidrumo ežerų. Natūraliai susiformavęs unikalus gamtovaizdis, gausi ir įvairi augalija, turtinga kontrastingų spalvų gama padovanos ramybės ir harmonijos pojūtį. Išvykimas prie nepakartojamo grožio Adrijos jūros pakrantės, vadinamos Makarska Rivjera. Apgyvendinimas ir nakvynė privačiame sektoriuje Makarskos kurorte.

4-9 dienos POILSIS PRIE ADRIJOS JŪROS

6 poilsio dienos prie Adrijos jūros. Mėgausitės stebinančiai skaidria žydra jūra ir skaisčios saulės spinduliais, klausysitės tik naktį nurimstančių cikadų ir kvėpuosite pušų ir levandų aromatu dvelkiančiu tyru kalnų oru.

Dovanojame pažintinę ekskursiją po Makarskos kurortą: uosto promenada su vešlių palmių alėja; miesto centras – Kačičiaus aikštė, nuo kurios prasideda vaizdingų gatvelių labirintas. XVIII a. Šv. Morkaus bažnyčia, šalia kurios šurmuliuoja turgus; Pranciškonų vienuolynas su turtingiausiu pasaulyje kriauklių rinkiniu. Vepric šventavietė - kroatiškasis Lurdas – Šv.Mergelės Marijos apsireiškimo vieta. Sutemus čia sužimba šimtai žvakučių, sustiprinančių ramų šios vietos didingumą.

Dovanojame išvyką į *Trogirą – Splitą. Trogiras - tipiškas viduramžių miestelis, tačiau neįprastas tuo, kad įsikūręs salelėje, o su sausuma sujungtas tik nedideliu tiltuku. Kartais dėl šios priežasties Trogiras vadinamas „Venecijos miniatiūra“. Matysite Šv.Lauryno katedrą – vieną iš Dalmatijos meno viršūnių, XIV-XV a. rotušę, renesansinius Žemyno vartus, gotikinius Čipiko rūmus. Splitas – svarbiausias ir bene judriausias Dalmatijos miestas, vienas aktyviausių Dalmatijos uostų, tai didelis prekybinis bei kultūrinis centras. Pažintinė ekskursija: antikiniai Romos imperatoriaus Diokletiano rūmai su Aukso, Sidabro, Vario ir Geležies vartais, Promenada, imperatoriaus mauzoliejus - dabartinė katedra, baptisterija – buvusi Jupiterio šventykla, Tautos aikštė su XVa. rotuše.

Jūsų pažinčiai su egzotiška šalimi siūlome šias mokamas ekskursijas (susirinkus ne mažesnei kaip 18-20 asmenų grupei):

Vakaro išvyką - **Saulėlydis Biokovo kalnuose. Vadovo paslaugos ir vakarienė įskaičiuoti. Biokovo kalnų gamtos parkas aukščiausias ir didžiausias visoje Dalmatijoje. Aukščiausia viršūnė – Šv.Jurgio kalnas 1762 m. 23 km automobiliui kylant vingiuotu  kalnų keliu žavėsitės kalnų didybe, stačiais skardžiais, akmeninėmis piemenų trobelėmis, vėliau pamažu pėsčiomis kopsite (apie pusvalandį) akmenuotu taku į Šv.Jurgio kalną, gėrėdamiesi tobulu kraštovaizdžiu. Vaizdas nuo kalno viršūnės leidžia pažvelgti į kerinčio grožio salas, kurias švelniai glosto Adrijos bangos. Abejojantiems savo fizinėmis galimybėmis ar sveikata, rekomenduojame į viršūnę nekopti. Vakarėjant  kilsite į dar vieną viršūnę pasidžiaugti dieviško grožio saulėlydžiu, kai kalnai nusidažo  purpurine spalva, o jūroje mirguliuoja saulės rausvi spinduliai.  Po šio neįtikėtino gamtos spektaklio bus pateikta gardi naminė vakarienė – ant grotelių kepta mėsa,  naminė duona, vynas ir rakija. P.S. nepamirškite apsiauti patogia avalyne neslystančiu padu ir šiltai apsirengti – nusileidus saulei kalnuose vėsu (tiks sportiniai bateliai, storas megztinis ar striukė).  

Dienos išvyką į legendinį miestą – tvirtovę **Dubrovniką, savo grožiu stebinantį net daug mačiusį keliautoją. Jo senamiestis apjuostas pylimais ir dviejų kilometrų ilgio įspūdingo pločio ir aukščio *siena, nuo kurios atsiveria jaukus ir tuo pačiu iškilnus viso miesto vaizdas. Siaurutės miesto gatvelės nuves prie didingų Sponzos ir Kunigaikščio rūmų su miesto globėjo Šv. Blažiejaus bažnyčia, Katedros su Ticiano Mergelės Marijos dangun ėmimo paveikslu ir eksponatais turtingų muziejų. Dubrovnikas – tikras architektūros šedevras, dėl išskirtinio savo grožio įtrauktas į UNESCO saugomų objektų sąrašą. Sakoma, kad pasaulyje su Dobrovniku gali lygintis nebent Venecija ir Amsterdamas.

Išvyką į **Imotskį prie „Raudonojo“ bei „Žydrojo“ ežerų. Gido paslaugos, įėjimo mokesčiai. Išvykus iš Makarskos kurorto pirmiausiai sustosite pasigrožėti Cetinos upės kanjonu ir kriokliu. Toliau vyksite iki Imotskio miestelio, kuris garsėja dvejais keistais ežerai. Imotskio ežerai - ypatingas geologinis reiškinys tiek savo kilme, tiek ir dydžiu, forma bei hidrologinėmis savybėmis. Nuo vienos iš apžvalgos aikštelių pasigrožėsite Raudonuoju ežeru (Crveno jezero), kuris išsiskiria itin aukštais uolėtais rausvai rudais krantais. Tai vienas giliausių karstinės kilmės ežerų Pasaulyje, atsiradęs įgriuvus didelio urvo skliautui. Nuo Imotskio tvirtovės, kur atsiveria puikus vaizdas į miestą, grožėsitės Žydruoju ežeru (Modro jezero). Šis ežeras turi savybę rudenį visai išdžiūti, jo dugne net futbolo rungtynės vyko. Nuo tvirtovės žemyn veda turistinis takas iki ežero, kuriame, jei yra vandens, galima maudytis (pageidaujantys nepamirškite maudymosi kostiumėlio, rankšluosčio).

Plaukimą (**kruizas) laivu į Brač ir Hvar salas. Visos dienos išvyka. Pietūs ir vynas įskaičiuoti.   Hvaras – lyg kokteilis iš dangaus žydrumo įlankų, alyvmedžių giraičių, vynuogių sodų, žalių pinijų miškelių bei svaiginančio rozmarino ir levandos aromato. „Lieknoji gražuolė“ yra maždaug 70km ilgio ir 4-11km pločio. Virš Hvaro salos saulė šviečia daugiausiai dienų per metus. Brač – sniego baltumo kalkakmenis, „Bračo marmuras“, jau nuo Antikos laikų yra nemirtingas salos istorijos liudininkas.  Suklotas į rūmus, jis apjuosia turtų ir galios centrus: Diokleciano rūmus Splite, Reichstago pastatą Berlyne, amerikiečių pasididžiavimą – Baltuosius rūmus, Parlamentą Vienoje bei prabangius rūmus Venecijoje. Tai trečia pagal dydį ir aukščiausiai iškylanti sala Kroatijoje. Bračo plotas yra 395 km², ilgis apie 40 km, o plotis – 13 km. Išplauksite iš Makarskos kurorto uosto, gėrėdamiesi vaizdingais Biokovo kalnais, atplauksite į Hvaro salą, kuri išsidėsčiusi vidurio Dalmatijos archipelage. Lankysite vieną iš salos žvejų gyvenviečių, pasivaikščiosite jaukiomis, siauromis gatvelėmis. Kroatiškų melodijų lydimi plauksite į Bračo salą. Laivo įgula, pavaišins ką tik iškepta šviežia žuvimi bei vynu. Brač saloje aplankysite pietinės pakrantės seniausią Bol gyvenvietę. Jos pasididižiavimas Auksinis iškyšulys, kurio smaigalys veikiamas bangų ir vėjo nuolat keičia padėtį.  Pageidaujantys galės pasivaikščioti marmuru grįsta promenada ar tiesiog pasimėgauti maudynėmis „Auksinio iškyšulio“ smėlio paplūdimyje. P.S. Nepamirškite maudymosi kostiumėlio, rankšluosčio ir lengvų drabužių nuo vėjo!

Dienos išvyką į ** Bosniją – Hercegoviną: Mostaras – Medžugorje.  Vykstant į Mostarą pakeliui trumpas sustojimas vaizdingame rytietiškame Počitelj miestelyje. Iš vienos pusės miestas apjuostas gynybine siena, iš kitos – Neretvos upe. Pasivaikščiojimas po miestelį apžiūrint mečetę, ant kalno stūksančią XVa. vidurio miesto tvirtovę.  Kelionė į Mostarą. Mostaras – tai penktas pagal dydį Bosnijos ir Hercegovinos miestas, svarbiausias kultūrinis Hercegovinos srities centras, turtingos ir skaudžios istorijos liudininkas. Miestas įsikūręs prie Neretvos upės, per kurią XVIa. osmanų nutiestas tiltas sujungė ne tik abu krantus, bet ir skirtingas kultūras bei religijas. Pažintis su miestu: Pranciškonų bažnyčia, vienuolynas ir vyskupų rūmai krikščioniškame vakariniame krante, pagrindinė miesto gatvė, buvusi fronto linija Jugoslavijos karuose, osmaniškojo laikotarpio senamiestis: turkiški namai, Mehmed Paša mečetė, vingrios prekybinės gatvelės, Neretvos upės ir senojo tilto panorama. Išvykimas į Medžiugorje, kurioje  1981m. šešiems vaikams apsireiškė šv.Mergelė Marija, ir ši vieta tapo  gausiai lankoma piligrimų ir turistų.

10 diena KROATIJA (MAKARSKOS RIVJERA - KRKA) - SLOVĖNIJA - AUSTRIJA - ČEKIJA (SLOVAKIJA)

Ryte išvykimas iš Makarskos Rivjeros. Dovanojame dar vieną ekskursiją  Išvykimas į Zadarą. *Zadaras – vienas didžiausių Dalmatijos regiono ir seniausių visos Kroatijos miestų, skaičiuojantis trečiąjį savo gyvavimo istorijos tūkstantmetį. Svarbios lankytinos vietos ir istorinis miesto palikimas yra 1 km ilgio ir vos 500 m pločio pusiasalyje, senamiesčio centre, kuriame draudžiama važinėti automobiliams. Uosto pusėje prisišvartuoja keltai. Čia pat, uosto pašonėje, galėsite paklausyti nepaprastai švelnaus jūros koncerto - Zadaras turi vienintelius pasaulyje „Jūros vargonus“. Mieste išlikę romėnų forumo griuvėsiai, įspūdinga IX šimtmetyje pastatyta Šv.Donato bažnyčia. Kelionė per Kroatiją, Slovėniją, Austriją. Atvykimas į viešbutį Čekijoje (Slovakijoje).

11 diena LENKIJA - LIETUVA

Pusryčiai. Išvykimas iš viešbučio. Kelionė per Čekiją (Slovakiją), Lenkiją. Vėlai vakare grįžimas į Lietuvą.


Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • Kelionė autobusu (WC, karštas vanduo, garso-vaizdo aparatūra),
 • 3 tarpinės nakvynės su pusryčiais viešbučiuose, 7 nakvynės privačiame sektoriuje: kambariuose su patogumais, studijose, apartamentuose su pasirinktu maitinimu,
 • kelių, ekologiniai mokesčiai,
 • kelionės vadovo paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 1. Medicininių išlaidų draudimas užsienyje,
 2. papildomos mokamos ekskursijos,
 3. (*) pažymėtas mokestis už vietinių gidų paslaugas ne lietuvių kalba Budapešte, Dubrovnike, Trogire, Splite,
 4. kurorto mokestis (suaugusiems – 7 EUR, jaunimui nuo 12 iki 18 m. – 6 EUR, vaikams iki 12 metų – nemokamai).
 5. * MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI: ~ 70 EUR.
 6. Maitinimas užsakomas papildomai pagal pageidavimą, (3 pusryčiai kelionės metu įskaičiuoti).
 7. 7 pusryčiai+vakarienės 89EUR; vaikui iki 12m. 69EUR
 8. 7 pusryčiai 49EUR; vaikui iki 12m. 39EUR
 9. 7 vakarienės 59EUR; vaikui iki 12m. 49EUR
 10. Oro kondicionierius – esant galimybei tvirtinamas po užsakymo. Priemoka 1asm. 29EUR
 11. Kurorto mokestis (mokamas užsakant kelionę) suaugusiems – 7 EUR, jaunimui nuo 12 iki 18 m. – 6EUR, vaikams iki 12 metų – nemokamai

PASTABOS:

 • Kelionių organizatorius gali keisti kelionės programą, atsižvelgdamas į grupės pageidavimus ir objektyvias sąlygas.
 • Objektų lankymo eiliškumas ir bilietų kainos gali keistis.
 • Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.
 • Pirkdami kelialapį, reikalaukite šios kelionės atmintinės.
 • Minimalus keliautojų skaičius – 25 asm. Jei vyksta mažesnis keliautojų skaičius, kelionės kaina gali keistis. Apie kainos pasikeitimą informuosime ne vėliau kaip likus 20 dienų iki kelionės pradžios.

KAINŲ DETALIZAVIMAS:

Kambariai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-05-16
Dvivietis kambarys su dvigule lova390.71EUR / 1,349.04LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis390.71EUR / 1,349.04LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui390.71EUR / 1,349.04LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)364.01EUR / 1,256.85LTL
Vienvietis kambarys488.61EUR / 1,687.07LTL
Studijos su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-05-16
Dvivietis kambarys su dvigule lova399.61EUR / 1,379.77LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis399.61EUR / 1,379.77LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui399.61EUR / 1,379.77LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)372.91EUR / 1,287.58LTL
Apartamentai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-05-16
Vieta apartamente, kai 2 asm.417.41EUR / 1,441.23LTL
Vieta 3-iam, 4-am asm. apartamente408.51EUR / 1,410.50LTL
Vieta vaikui iki 12m.381.81EUR / 1,318.31LTL
Kambariai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-05-23
Dvivietis kambarys su dvigule lova390.71EUR / 1,349.04LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis390.71EUR / 1,349.04LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui390.71EUR / 1,349.04LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)364.01EUR / 1,256.85LTL
Vienvietis kambarys488.61EUR / 1,687.07LTL
Studijos su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-05-23
Dvivietis kambarys su dvigule lova399.61EUR / 1,379.77LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis399.61EUR / 1,379.77LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui399.61EUR / 1,379.77LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)372.91EUR / 1,287.58LTL
Apartamentai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-05-23
Vieta apartamente, kai 2 asm.417.41EUR / 1,441.23LTL
Vieta 3-iam, 4-am asm. apartamente408.51EUR / 1,410.50LTL
Vieta vaikui iki 12m.381.81EUR / 1,318.31LTL
Kambariai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-05-30
Dvivietis kambarys su dvigule lova408.51EUR / 1,410.50LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis408.51EUR / 1,410.50LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui408.51EUR / 1,410.50LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)381.81EUR / 1,318.31LTL
Vienvietis kambarys522.43EUR / 1,803.85LTL
Studijos su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-05-30
Dvivietis kambarys su dvigule lova417.41EUR / 1,441.23LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis417.41EUR / 1,441.23LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui417.41EUR / 1,441.23LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)390.71EUR / 1,349.04LTL
Apartamentai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-05-30
Vieta apartamente, kai 2 asm.435.21EUR / 1,502.69LTL
Vieta 3-iam, 4-am asm. apartamente426.31EUR / 1,471.96LTL
Vieta vaikui iki 12m.408.51EUR / 1,410.50LTL
Kambariai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-06-06
Dvivietis kambarys su dvigule lova417.41EUR / 1,441.23LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis417.41EUR / 1,441.23LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui417.41EUR / 1,441.23LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)390.71EUR / 1,349.04LTL
Vienvietis kambarys532.22EUR / 1,837.65LTL
Studijos su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-06-06
Dvivietis kambarys su dvigule lova435.21EUR / 1,502.69LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis435.21EUR / 1,502.69LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui435.21EUR / 1,502.69LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)408.51EUR / 1,410.50LTL
Apartamentai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-06-06
Vieta apartamente, kai 2 asm.444.11EUR / 1,533.42LTL
Vieta 3-iam, 4-am asm. apartamente435.21EUR / 1,502.69LTL
Vieta vaikui iki 12m.417.41EUR / 1,441.23LTL
Kambariai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-06-06
Dvivietis kambarys su dvigule lova417.41EUR / 1,441.23LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis417.41EUR / 1,441.23LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui417.41EUR / 1,441.23LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)390.71EUR / 1,349.04LTL
Vienvietis kambarys532.22EUR / 1,837.65LTL
Studijos su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-06-06
Dvivietis kambarys su dvigule lova435.21EUR / 1,502.69LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis435.21EUR / 1,502.69LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui435.21EUR / 1,502.69LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)408.51EUR / 1,410.50LTL
Apartamentai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-06-06
Vieta apartamente, kai 2 asm.444.11EUR / 1,533.42LTL
Vieta 3-iam, 4-am asm. apartamente435.21EUR / 1,502.69LTL
Vieta vaikui iki 12m.417.41EUR / 1,441.23LTL
Kambariai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-06-13
Dvivietis kambarys su dvigule lova417.41EUR / 1,441.23LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis417.41EUR / 1,441.23LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui417.41EUR / 1,441.23LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)390.71EUR / 1,349.04LTL
Vienvietis kambarys532.22EUR / 1,837.65LTL
Studijos su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-06-13
Dvivietis kambarys su dvigule lova435.21EUR / 1,502.69LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis435.21EUR / 1,502.69LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui435.21EUR / 1,502.69LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)408.51EUR / 1,410.50LTL
Apartamentai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-06-13
Vieta apartamente, kai 2 asm.444.11EUR / 1,533.42LTL
Vieta 3-iam, 4-am asm. apartamente435.21EUR / 1,502.69LTL
Vieta vaikui iki 12m.417.41EUR / 1,441.23LTL
Kambariai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-06-20
Dvivietis kambarys su dvigule lova417.41EUR / 1,441.23LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis417.41EUR / 1,441.23LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui417.41EUR / 1,441.23LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)390.71EUR / 1,349.04LTL
Vienvietis kambarys532.22EUR / 1,837.65LTL
Studijos su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-06-20
Dvivietis kambarys su dvigule lova435.21EUR / 1,502.69LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis435.21EUR / 1,502.69LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui435.21EUR / 1,502.69LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)408.51EUR / 1,410.50LTL
Apartamentai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-06-20
Vieta apartamente, kai 2 asm.444.11EUR / 1,533.42LTL
Vieta 3-iam, 4-am asm. apartamente435.21EUR / 1,502.69LTL
Vieta vaikui iki 12m.417.41EUR / 1,441.23LTL
Kambariai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-06-27
Dvivietis kambarys su dvigule lova435.21EUR / 1,502.69LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis435.21EUR / 1,502.69LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui435.21EUR / 1,502.69LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)408.51EUR / 1,410.50LTL
Vienvietis kambarys558.92EUR / 1,929.84LTL
Studijos su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-06-27
Dvivietis kambarys su dvigule lova444.11EUR / 1,533.42LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis444.11EUR / 1,533.42LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui444.11EUR / 1,533.42LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)417.41EUR / 1,441.23LTL
Apartamentai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-06-27
Vieta apartamente, kai 2 asm.461.91EUR / 1,594.88LTL
Vieta 3-iam, 4-am asm. apartamente444.11EUR / 1,533.42LTL
Vieta vaikui iki 12m.435.21EUR / 1,502.69LTL
Kambariai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-07-04
Dvivietis kambarys su dvigule lova435.21EUR / 1,502.69LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis435.21EUR / 1,502.69LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui435.21EUR / 1,502.69LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)408.51EUR / 1,410.50LTL
Vienvietis kambarys558.92EUR / 1,929.84LTL
Studijos su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-07-04
Dvivietis kambarys su dvigule lova444.11EUR / 1,533.42LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis444.11EUR / 1,533.42LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui444.11EUR / 1,533.42LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)417.41EUR / 1,441.23LTL
Apartamentai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-07-04
Vieta apartamente, kai 2 asm.461.91EUR / 1,594.88LTL
Vieta 3-iam, 4-am asm. apartamente444.11EUR / 1,533.42LTL
Vieta vaikui iki 12m.435.21EUR / 1,502.69LTL
Kambariai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-07-11
Dvivietis kambarys su dvigule lova435.21EUR / 1,502.69LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis435.21EUR / 1,502.69LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui435.21EUR / 1,502.69LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)408.51EUR / 1,410.50LTL
Vienvietis kambarys558.92EUR / 1,929.84LTL
Studijos su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-07-11
Dvivietis kambarys su dvigule lova444.11EUR / 1,533.42LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis444.11EUR / 1,533.42LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui444.11EUR / 1,533.42LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)417.41EUR / 1,441.23LTL
Apartamentai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-07-11
Vieta apartamente, kai 2 asm.461.91EUR / 1,594.88LTL
Vieta 3-iam, 4-am asm. apartamente444.11EUR / 1,533.42LTL
Vieta vaikui iki 12m.435.21EUR / 1,502.69LTL
Kambariai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-07-18
Dvivietis kambarys su dvigule lova435.21EUR / 1,502.69LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis435.21EUR / 1,502.69LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui435.21EUR / 1,502.69LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)408.51EUR / 1,410.50LTL
Vienvietis kambarys558.92EUR / 1,929.84LTL
Studijos su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-07-18
Dvivietis kambarys su dvigule lova461.91EUR / 1,594.88LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis461.91EUR / 1,594.88LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui461.91EUR / 1,594.88LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)435.21EUR / 1,502.69LTL
Apartamentai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-07-18
Vieta apartamente, kai 2 asm.479.71EUR / 1,656.34LTL
Vieta 3-iam, 4-am asm. apartamente461.91EUR / 1,594.88LTL
Vieta vaikui iki 12m.453.01EUR / 1,564.15LTL
Kambariai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-07-25
Dvivietis kambarys su dvigule lova435.21EUR / 1,502.69LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis435.21EUR / 1,502.69LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui435.21EUR / 1,502.69LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)408.51EUR / 1,410.50LTL
Vienvietis kambarys559.81EUR / 1,932.91LTL
Studijos su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-07-25
Dvivietis kambarys su dvigule lova461.91EUR / 1,594.88LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis461.91EUR / 1,594.88LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui461.91EUR / 1,594.88LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)559.81EUR / 1,932.91LTL
Apartamentai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-07-25
Vieta apartamente, kai 2 asm.479.71EUR / 1,656.34LTL
Vieta 3-iam, 4-am asm. apartamente461.91EUR / 1,594.88LTL
Vieta vaikui iki 12m.453.01EUR / 1,564.15LTL
Kambariai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-08-01
Dvivietis kambarys su dvigule lova435.21EUR / 1,502.69LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis435.21EUR / 1,502.69LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui435.21EUR / 1,502.69LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)408.51EUR / 1,410.50LTL
Vienvietis kambarys558.92EUR / 1,929.84LTL
Studijos su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-08-01
Dvivietis kambarys su dvigule lova461.91EUR / 1,594.88LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis461.91EUR / 1,594.88LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui461.91EUR / 1,594.88LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)435.21EUR / 1,502.69LTL
Apartamentai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-08-01
Vieta apartamente, kai 2 asm.479.71EUR / 1,656.34LTL
Vieta 3-iam, 4-am asm. apartamente461.91EUR / 1,594.88LTL
Vieta vaikui iki 12m.453.01EUR / 1,564.15LTL
Kambariai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-08-08
Dvivietis kambarys su dvigule lova435.21EUR / 1,502.69LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis435.21EUR / 1,502.69LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui435.21EUR / 1,502.69LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)408.51EUR / 1,410.50LTL
Vienvietis kambarys558.92EUR / 1,929.84LTL
Studijos su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-08-08
Dvivietis kambarys su dvigule lova461.91EUR / 1,594.88LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis461.91EUR / 1,594.88LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui461.91EUR / 1,594.88LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)435.21EUR / 1,502.69LTL
Apartamentai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-08-08
Vieta apartamente, kai 2 asm.479.71EUR / 1,656.34LTL
Vieta 3-iam, 4-am asm. apartamente461.91EUR / 1,594.88LTL
Vieta vaikui iki 12m.453.01EUR / 1,564.15LTL
Kambariai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-08-15
Dvivietis kambarys su dvigule lova435.21EUR / 1,502.69LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis435.21EUR / 1,502.69LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui435.21EUR / 1,502.69LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)408.51EUR / 1,410.50LTL
Vienvietis kambarys558.92EUR / 1,929.84LTL
Studijos su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-08-15
Dvivietis kambarys su dvigule lova444.11EUR / 1,533.42LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis444.11EUR / 1,533.42LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui444.11EUR / 1,533.42LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)417.41EUR / 1,441.23LTL
Apartamentai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-08-15
Vieta apartamente, kai 2 asm.461.91EUR / 1,594.88LTL
Vieta 3-iam, 4-am asm. apartamente444.11EUR / 1,533.42LTL
Vieta vaikui iki 12m.435.21EUR / 1,502.69LTL
Kambariai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-08-22
Dvivietis kambarys su dvigule lova435.21EUR / 1,502.69LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis435.21EUR / 1,502.69LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui435.21EUR / 1,502.69LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)408.51EUR / 1,410.50LTL
Vienvietis kambarys558.92EUR / 1,929.84LTL
Studijos su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-08-22
Dvivietis kambarys su dvigule lova444.11EUR / 1,533.42LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis444.11EUR / 1,533.42LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui444.11EUR / 1,533.42LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)417.41EUR / 1,441.23LTL
Apartamentai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-08-22
Vieta apartamente, kai 2 asm.461.91EUR / 1,594.88LTL
Vieta 3-iam, 4-am asm. apartamente444.11EUR / 1,533.42LTL
Vieta vaikui iki 12m.435.21EUR / 1,502.69LTL
Kambariai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-08-29
Dvivietis kambarys su dvigule lova435.21EUR / 1,502.69LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis435.21EUR / 1,502.69LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui435.21EUR / 1,502.69LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)408.51EUR / 1,410.50LTL
Vienvietis kambarys558.92EUR / 1,929.84LTL
Studijos su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-08-29
Dvivietis kambarys su dvigule lova444.11EUR / 1,533.42LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis444.11EUR / 1,533.42LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui444.11EUR / 1,533.42LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)417.41EUR / 1,441.23LTL
Apartamentai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-08-29
Vieta apartamente, kai 2 asm.461.91EUR / 1,594.88LTL
Vieta 3-iam, 4-am asm. apartamente444.11EUR / 1,533.42LTL
Vieta vaikui iki 12m.435.21EUR / 1,502.69LTL
Kambariai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-09-05
Dvivietis kambarys su dvigule lova408.51EUR / 1,410.50LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis408.51EUR / 1,410.50LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui408.51EUR / 1,410.50LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)381.81EUR / 1,318.31LTL
Vienvietis kambarys514.42EUR / 1,776.19LTL
Studijos su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-09-05
Dvivietis kambarys su dvigule lova417.41EUR / 1,441.23LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis417.41EUR / 1,441.23LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui417.41EUR / 1,441.23LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)390.71EUR / 1,349.04LTL
Apartamentai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-09-05
Vieta apartamente, kai 2 asm.435.21EUR / 1,502.69LTL
Vieta 3-iam, 4-am asm. apartamente426.31EUR / 1,471.96LTL
Vieta vaikui iki 12m.408.51EUR / 1,410.50LTL
Kambariai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-09-12
Dvivietis kambarys su dvigule lova408.51EUR / 1,410.50LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis408.51EUR / 1,410.50LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui408.51EUR / 1,410.50LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)381.81EUR / 1,318.31LTL
Vienvietis kambarys514.42EUR / 1,776.19LTL
Studijos su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-09-12
Dvivietis kambarys su dvigule lova417.41EUR / 1,441.23LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis417.41EUR / 1,441.23LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui417.41EUR / 1,441.23LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)390.71EUR / 1,349.04LTL
Apartamentai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-09-12
Vieta apartamente, kai 2 asm.435.21EUR / 1,502.69LTL
Vieta 3-iam, 4-am asm. apartamente426.31EUR / 1,471.96LTL
Vieta vaikui iki 12m.408.51EUR / 1,410.50LTL
Kambariai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-09-19
Dvivietis kambarys su dvigule lova390.71EUR / 1,349.04LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis390.71EUR / 1,349.04LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui390.71EUR / 1,349.04LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)364.01EUR / 1,256.85LTL
Vienvietis kambarys488.61EUR / 1,687.07LTL
Studijos su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-09-19
Dvivietis kambarys su dvigule lova399.61EUR / 1,379.77LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis399.61EUR / 1,379.77LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui399.61EUR / 1,379.77LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)372.91EUR / 1,287.58LTL
Apartamentai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-09-19
Vieta apartamente, kai 2 asm.417.41EUR / 1,441.23LTL
Vieta 3-iam, 4-am asm. apartamente408.51EUR / 1,410.50LTL
Vieta vaikui iki 12m.381.81EUR / 1,318.31LTL
Kambariai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-09-26
Dvivietis kambarys su dvigule lova390.71EUR / 1,349.04LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis390.71EUR / 1,349.04LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui390.71EUR / 1,349.04LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)364.01EUR / 1,256.85LTL
Vienvietis kambarys488.61EUR / 1,687.07LTL
Studijos su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-09-26
Dvivietis kambarys su dvigule lova399.61EUR / 1,379.77LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis399.61EUR / 1,379.77LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui399.61EUR / 1,379.77LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)372.91EUR / 1,287.58LTL
Apartamentai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-09-26
Vieta apartamente, kai 2 asm.417.41EUR / 1,441.23LTL
Vieta 3-iam, 4-am asm. apartamente408.51EUR / 1,410.50LTL
Vieta vaikui iki 12m.381.81EUR / 1,318.31LTL
Kambariai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-10-03
Dvivietis kambarys su dvigule lova390.71EUR / 1,349.04LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis390.71EUR / 1,349.04LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui390.71EUR / 1,349.04LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)364.01EUR / 1,256.85LTL
Vienvietis kambarys488.61EUR / 1,687.07LTL
Studijos su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-10-03
Dvivietis kambarys su dvigule lova399.61EUR / 1,379.77LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis399.61EUR / 1,379.77LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui399.61EUR / 1,379.77LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)372.91EUR / 1,287.58LTL
Apartamentai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2018-10-03
Vieta apartamente, kai 2 asm.417.41EUR / 1,441.23LTL
Vieta 3-iam, 4-am asm. apartamente408.51EUR / 1,410.50LTL
Vieta vaikui iki 12m.381.81EUR / 1,318.31LTL
Turite klausimų? Skambinkite telefonu (8-5) 2325853 arba
Siųskite užklausą
Vieta konsultantui.
Kelionės tipas Kelionės autobusu
Šalis Kroatija
Kaina nuo 439 €

Turite klausimų?

Skambinkite telefonu (8-5) 2325853 arba

Siųskite užklausą

Išvykimo datos

Kaina Data Liko vietų
439 € / 390 € 2018-10-0310+
439 € / 390 € 2018-09-2610+
439 € / 390 € 2018-09-1910+
459 € / 408 € 2018-09-1210+
459 € / 408 € 2018-09-0510+
489 € / 435 € 2018-08-2910+
489 € / 435 € 2018-08-2210+
489 € / 435 € 2018-08-1510+
489 € / 435 € 2018-08-0810+
489 € / 435 € 2018-08-0110+
489 € / 435 € 2018-07-2510+
489 € / 435 € 2018-07-1810+
489 € / 435 € 2018-07-1110+
489 € / 435 € 2018-07-0410+
489 € / 435 € 2018-06-2710+
469 € / 417 € 2018-06-2010+
469 € / 417 € 2018-06-1310+
469 € / 417 € 2018-06-0610+
459 € / 408 € 2018-05-3010+
439 € / 390 € 2018-05-2310+
439 € / 390 € 2018-05-1610+
UP
Užklausa

Išrinksime atostogų kelionę už tave!

Kad išrinktume tau tinkamiausią atostogų pasiūlymą, nepamiršk paminėti: kelionės datos, trukmės, žmonių skaičiaus, kelionės krypties, biudžeto asmeniui ir kt.

Siųsti