Mes su jumis nuo 2007 m.! Konsultacijos:
(8-5) 2325853
| Verslo klientams Kelionių gidas Apie mus Kontaktai

Pietų Kroatijos žavesys ...Dalmatija ir poilsis Makarskos pakrantėje

Pietų Kroatijos žavesys ...Dalmatija ir poilsis Makarskos pakrantėje

Kroatija

Artimiausia data

2018-09-19 399 €

KELIONĖS AKCENTAI:

 • Poilsis prie šiltos Adrijos jūros, 3 nakvynės su vakarienėmis Makarskos Rivjeroje! 
 • Keliaujate po istorinį Dalmatijos regioną ir gražiausius jo miestus: Zadarą, Šibeniką, Splitą ir Dubrovniką 
 • Aplankote unikalų kaimyninės Bosnijos ir Hercegovinos miestą – Mostarą, kuriame susijungia musulmoniška ir krikščioniška kultūros 
 • Plaukdami laivu Adrijos jūra užsukate net į dvi salas: levandomis ir vynuogynais garsėjančią Hvaro salą ir Zlatni Ratsmėlio paplūdimiu besididžiuojančią Bračo salą 
 • Įspūdžių kupiną dieną praleidžiate gražiausiame Kroatijoje Plitvicos ežerų nacionaliniame parke 
 • Degustuosite rakiją, medų, sūrius, uogienę 
 • Kelionę baigiate aplankydami Vengrijos sostinę – žavingąjį Budapeštą

1 diena   LIETUVA - LENKIJA - ČEKIJA

Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį Čekijoje. Nakvynė viešbutyje Brno apylinkėse.

2 diena   KROATIJA

Pusryčiai. Ryte išvykstate Kroatijos link. Pakeliui aplankote Gracą – Štirijos provincijos sostinę, įsikūrusią abipus Mur upės. Trumpa ekskursija po miestą apžiūrint senamiestį: Šv. Egidijaus katedra, pagrindinė spalvinga miesto gatvė Herrengasse, buvę valdžios rūmai – Landhaus su nuostabiu renesansiniu kiemeliu, po kurio arkadomis galima pasivaikščioti laisvu laiku; visada šurmuliuojanti centrinė miesto aikštė su siaurais viduramžių namais. Mieste nemažai ir modernių statinių: meno rūmai, dėl neįprastos formos miestiečių vadinami „taikiu ateiviu“, stiklinė sala Muro upėje. Laisvu laiku siūlome pasikelti į Pilies kalną ir pasigrožėti antro pagal dydį Austrijos miesto panorama. Vakare vykstate per Slovėniją, Kroatiją, Zagrebo link. Nakvynė viešbutyje Zagrebo apylinkėse.

3 diena KROATIJA

Pusryčiai. Ekskursija po Kroatijos metropolį Zagrebą, padalintą į dvi dalis – aukštutinį ir žemutinį miestus. Katedra, centrinė Jelacica aikštė, Akmens vartuose eksponuojamas Šv. Mergelės Marijos paveikslas ir Šv. Morkaus bažnyčia. Po pietų vykstate į Zadarą. Atvykus ekskursija po vieną seniausių Adrijos jūros pakrantės miestų, įsikūrusį Zadaro pusiasalyje, iki šiol išlaikiusį senąjį kvadratinį miesto gatvių išdėstymą. Ilgą laiką (net 400 m.) miestas priklausė Venecijos respublikai, todėl jo architektūroje gausu venecijietiško stiliaus statinių. Turtingą miesto istoriją atspindi romėnų forumo liekanos, ankstyvosios krikščionybės, gotikos ir renesanso bažnyčios, garsėjančios sakralinių reikmenų kolekcijomis iš sidabro ir aukso. Čia buvo atidaryta pirmoji valstybinė mokykla ir įsteigtas pirmasis universitetas Kroatijoje. Pagrindinė miesto įžymybė – ant senojo forumo griuvėsių IX a. pastatyta bizantinio stiliaus *bažnyčia, kuri XV a. pavadinta Šv. Donato vardu. Laisvu laiku Adrijos jūros krantinėje klausysitės jūros vargonų koncerto, kurio atlikėjai – vanduo ir vėjas. Netoliese „Saulės pasveikinimo“ instaliacija. Nakvynė viešbutyje prie Zadaro.

4 diena   KROATIJA

Pusryčiai. Pakrantės keliu vykstate į Šibeniką, kuris, kaip ir kiti Adrijos pakrantės miestai, – Venecijos respublikos palikuonis; jis dar vadinamas labiausiai akmenuotu Kroatijos miestu. Raitytos, netaisyklingos viduramžių laikų senamiesčio gatvelės, įspūdingos senovinių įtvirtinimų liekanos. Aplankote *Šv. Jokūbo katedrą, įtrauktą į UNESCO kultūros paveldo sąrašą. Katedroje puikiai dera gotikos ir renesanso elementai, kuriuos čia paliko Dalmatijos, Šiaurės Italijos ir Toskanos architektūros meistrai. Vykstate į Splitą. Ekskursija po nuostabų senamiestį, garsėjantį unikaliu III a. romėnų architektūros paminklu – imperatoriaus *Diokletiano rūmais. Tai rūmai, kurie buvo pastatyti imperatoriui kaip poilsio vila. Neaprėpiamas jos dydis daugelį amžių stebino istorikus ir keliautojus. Rūmus sudarė dešimtys įvairios paskirties statinių, tarp kurių dabar yra išlikusios rūmų sienos, vartai ir bokštai. Dabartinė miesto *Katedra – buvęs imperatoriaus mauzoliejus, o dabartinė baptisterija – buvusi *Jupiterio šventykla. Iš *varpinės atsiveria nuostabūs Dalmatijos regiono ir miesto vaizdai. Vykstate į vieną iš Makarskos pakrantės kurortų. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

5 diena KROATIJA

Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba vykstate į **Dubrovniką. Ekskursija po miestą, garsėjantį savo istorijos ir kultūros paminklais. 700 metų buvusi nepriklausoma pirklių respublika užmezgė prekybinius ryšius netgi su Afrikos valstybėmis ir jau viduramžiais palaikė diplomatinius ryšius su Anglijos karališkuoju dvaru. XI–XVI a. dviejų kilometrų ilgio *siena su bokštais juosia puikiai išsilaikiusį senamiestį. Aplankote *pranciškonų vienuolyną su viena iš trijų seniausių Europoje (XIV a.) vaistinių; Rektorių rūmų *muziejų. Siūlome pasivaikščioti pagrindine pėsčiųjų gatve, kurioje gausu kavinių, barų ir parduotuvėlių, *keltuvu pasikelti į apžvalgos aikštelę ir pasigrožėti nuostabia miesto panorama. Vykstate į Mostarą – didžiausią ir svarbiausią Hercegovinos provincijos miestą. Svarbiausia miesto įžymybė – senasis tiltas per Neretvos upę. XVI a. pastatytas arkos formos tilto ilgis siekia beveik 29 m. Pasivaikštote po musulmoniško miesto senamiestį. Esant galimybei, *degustuojate šio krašto vyną. Grįžtate į viešbutį Makarskos pakrantėje. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

6 diena KROATIJA

Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba vykstate į **Hvaro ir Bračo salas. Plaukiate laivu į Hvaro salą, vietinių dar vadinamą levandų sala. Sakoma, kad čia daugiausia saulėtų dienų iš visų Adrijos salų. Saulės spindulių lepinamos gausiai auga vynuogės, iš kurių daromo puikaus vyno galima paragauti jaukiuose salos miestelių restoranuose. Aplankote  vieną iš salos miestelių Vrboską ir išlpaukiate Bračo salos link. Plaukdami ne tik mėgaujatės kraštovaizdžiu, bet ir pietaujate laive. Po pietų atplaukiate į Bračo salą, vadinamą saulės, akmens ir jūros sala. Ji garsėja aukso spalvos smėlio paplūdimiu Zlatni Rat (Aukso iškyšulys). Pasaulyje vertinamas Bračo kalkakmenis, primenantis marmurą, juo puoštos Venecijos vilos, Diokletiano rūmai Splite, Baltieji rūmai Vašingtone ir daug kitų svarbių statinių visame pasaulyje. Atplaukus – laisvas laikas maudynėms. Vakare grįžtate į viešbutį Makarskos pakrantėje. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

7 diena KROATIJA

Pusryčiai. Išvykstate į vieną gražiausių Europos nacionalinių parkų, kuriame yra garsieji *Plitvicos ežerai. Miškingame slėnyje, tarp dviejų kalvų grandinių – gausybė vandens krioklių, jungiančių įvairiame aukštyje išsidėsčiusius ežerus. Vaikštote po nacionalinį parką ir plaukiate laiveliu didžiausiu Kozjak (Ožiuko) ežeru. Išvykstate Vengrijos link. Pakeliui degustuojate rakiją, medų, sūrius, uogienę. Nakvynė viešbutyje Vengrijoje, Balatono apylinkėse.

8 diena VENGRIJA - SLOVAKIJA

Pusryčiai. Vykstate Budapešto link. Kelionė per Vengriją. Po pietų atvykstate į Budapeštą. Ekskursija po dešinįjį Dunojaus krantą – Budą, aplankant Šv. Trejybės aikštę, gotikinę Dievo Motinos *bažnyčią, kurioje vykdavo karūnavimo ir karalių vedybų ceremonijos; neoromaninę tvirtovę – Žvejų bastioną bei XIV a. pastatytus Karalių rūmus.

Kairiajame Dunojaus krante – Pešte – aplankote neorenesansinę Šv. Stepono katedrą; apžiūrite didžiausią ir gražiausiai dekoruotą pastatą visoje šalyje – neogotikinius Parlamento rūmus. Išvykstate Slovakijos link. Nakvynė viešbutyje Slovakijoje, Zvoleno apylinkėse.

9 diena LENKIJA - LIETUVA

Pusryčiai. Išvykstate į Lietuvą. Kelionė per Slovakiją, Lenkiją. Naktį sugrįžtate į Lietuvą. 


Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • Kelionė autobusu,
 • 8 nakvynės viešbučiuose (3 iš jų kurorte),
 • maitinimas – 8 pusryčiai, 3 vakarienės,
 • kelionės vadovo paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 • draudimas,
 • kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos,
 • arbatpinigiai, pietūs, vakarienės,
 • miestų turistiniai mokesčiai,
 • asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

PASTABOS:

 • Kaina nurodyta papildomai užsisakant ekskursijų paketą. Kainos be ekskursijų teirautis agentūroje.
 • Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, ¹Panevėžio, ¹Šiaulių, ¹Klaipėdos, ¹Marijampolės ir Alytaus.
 • (¹) – yra papildomų sąlygų.
 • (*) – mokami objektai. Turistas moka pats apie 80 EUR už visus (*) pažymėtus objektus.
 • (**) – papildomai mokamos ekskursijos. Kainos pateiktos, kai į ekskursiją vyksta ne mažiau kaip 20 turistų:
 • ekskursija į Dubrovniką – 40 EUR,
 • ekskursija į Hvaro ir Bračo salas – 55 EUR (laivo bilietas ir pietūs įskaičiuoti į ekskursijos kainą)
 • Тaupyk! Tik užsakant dvejų ekskursijų paketą prieš išvykstant į kelionę, kaina – 70 EUR  85 EUR.
 • Lankomi mokami objektai neįskaičiuoti į ekskursijų kainą.
 • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.
 • Garantuotas išvykimas: Organizatorius įsipareigoja vykdyti šią kelionę.
 • Kelionės metu nuvažiuojama ~4300 km.
Turite klausimų? Skambinkite telefonu (8-5) 2325853 arba
Siųskite užklausą
Vieta konsultantui.
Kelionės tipas Kelionės autobusu
Šalis Kroatija
Kaina nuo 399 €

Turite klausimų?

Skambinkite telefonu (8-5) 2325853 arba

Siųskite užklausą

Išvykimo datos

Kaina Data Liko vietų
399 € / 359 € 2018-09-1910+
499 € / 449 € 2018-07-0610+
499 € / 449 € 2018-06-0510+
UP
Užklausa

Išrinksime atostogų kelionę už tave!

Kad išrinktume tau tinkamiausią atostogų pasiūlymą, nepamiršk paminėti: kelionės datos, trukmės, žmonių skaičiaus, kelionės krypties, biudžeto asmeniui ir kt.

Siųsti