Mes su jumis nuo 2007 m.! Konsultacijos:
861236192, 864544449
| Verslo klientams Kelionių gidas Apie mus Kontaktai

Pietų Tirolis Dolomitinių Alpių apsuptyje

Pietų Tirolis Dolomitinių Alpių apsuptyje

Italija

Artimiausia data

2017-09-23 389 €

1 diena. Anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lietuvą, Lenkiją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Austriją, Italiją. Vakarop atvykstate į Brikseno miestą, įsikūrusį prie Isarko ir Rienzos upių. Trumpa pažintis su senamiesčiu: Katedra, pradėta statyti X amžiuje, renesansiniai Vyskupų rūmai, Šv. Mykolo bažnyčia. Vykstate į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Pusryčiai. Išvyka į kalnus. Pakilimas Seis Seiser keltuvu. Pasigrožėjimas Alpių viršūnėmis arba žygis pėsčiomis. Vykstate į Neustift augustinų vienuolyną, kuris savo istoriją skaičiuoja daugiau nei 850 metų. Šalia yra gražus vienuolyno sodas ir parkas. Ekskursija ir vyno degustavimas (4 rūšys vyno). Vykstate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

4 diena. Pusryčiai. Apžiūrite vieną iš gamtos stebuklų - Riteno stulpus, kurie yra dažnai vadinami piramidėmis. Tai Eizako slėnio šlaite tarsi adatos „susmaigstytos“ smailės, siekiančios net 40 metrų aukštį. Kai kurias jų puošia akmeninės „kepurės“. Atvykstate į Alpių miestą – Bolcaną, kuris yra Trentino – Pietų Tirolio regiono sostinė. Pasivaikštote po viduramžių miestą, apžiūrite domininkonų vienuolyną su puikiai išsilaikiusiomis XIV a. freskomis, Triumfo arką – diktatoriaus Musolinio fantazijos vaisių. Vėliau aplankote Tirolio archeologijos muziejų, kuriame saugoma Ötzi mumija – pirmykštis žmogus, prieš 5300 metų sustingęs lede. Muziejuje susipažįstate su Alpių formavimosi periodais, pirmųjų žmonių gyvenimo pėsdakais. Vykstate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

5 diena. Pusryčiai. Vykstate į Meraną. Tai antras pagal dydį Bolcano provincijos miestas, įsikūręs slėnyje, o iš rytų ir šiaurės apsuptas didingų kalnagūbrių, kurių aukštis siekia 3335 metrus. Dėl kalnų įtakos Merane susiformavo labai malonus mikroklimatas. Ne veltui čia, prie Trautmansdorfo pilies, buvo įkurtas vienas gražiausių botanikos parkų Italijoje. Ši pilis buvo mėgstamiausia Austrijos imperatorės Elžbietos vieta, dėl jos ir išgarsėjo Merano kurortinis miestas. Botanikos parke yra keletą apžvalgų aikštelių, iš kurių atsiveria nuostabi Trautmansdorfo pilies panorama Alpių pašonėje. Parke yra palmių pliažas, papūgų paviljonas, baseinas su japoniškais karpiais ir baseino saloje esančiais gultais, kuriuose galime pailsėti, kavinėje išgerti puodelį itališkos kavos. Apžiūrėję pilį ir parką, vykstate į Merano terminius baseinus, didžiulį terminį kompleksą su radono šaltiniais. Komplekso sienos stiklinės ir leidžia mėgautis kerinčia Alpių kalnų panorama. Svečių paslaugoms veikia 25 baseinai, sporto salė, didelis saunų ir pirčių kompleksas, sniego kambarys bei daugybė SPA procedūrų. Vykstate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

6 diena. Pusryčiai. Kelionė per Italiją, Austriją. Atvykstate į Ratenbergą, įsikūrųsį prie Ino upės. Nuo seno šis miestas žinomas kaip muitinės vieta tarp Tirolio ir Bavarų žemės. Iki XVI a. pradžios miestas priklausė Bavarijos žemei, šiuo metu Austrijai. Miestas žavus siauromis gatvelėmis, gynybine siena ir stiklo gaminiais. Čia įsikūrusi viena iš žymiausių Austrijos stiklo ir krištolo gaminių Kisslingerio įmonė, kuri Ratenberge gyvuoja nuo 1946 m. Aplankote stiklo ir krištolo dirbtuves. Čia ne tik pamatote, kaip atsiranda stiklas, bet ir įsigyjate rankų darbo aukštos kokybės stiklo gaminių. Kelionė per Austriją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje.

7 diena. Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją, Lietuvą. Vėlai vakare sugrįžtate į namus.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • Kelionė autobusu.
 • 6 nakvynės su pusryčiais viešbutyje
 • Ekskursinė programa.
 • Kelionės vadovo paslaugos.
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 • Mokami objektai, vietinių gidų paslaugos, miestų turistiniai mokesčiai ~ 90 EUR ;
 • Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

PASTABOS:

 • Išsamesnė informacija pateikiama kelionės atmintinėje;
 • Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali keistis;
 • Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda;
 • Priemoka už vienvietį kambarį 160 EUR.
Turite klausimų? Skambinkite telefonu 8 655 00560 arba
Siųskite užklausą
Vieta konsultantui.
Kelionės tipas Kelionės autobusu
Šalis Italija
Kaina nuo 389 €

Turite klausimų?

Skambinkite telefonu 8 655 00560 arba

Siųskite užklausą

Išvykimo datos

Kaina Data Liko vietų
389 € 2017-09-2310+
UP
Užklausa

Išrinksime atostogų kelionę už tave!

Kad išrinktume tau tinkamiausią atostogų pasiūlymą, nepamiršk paminėti: kelionės datos, trukmės, žmonių skaičiaus, kelionės krypties, biudžeto asmeniui ir kt.

Siųsti