Mes su jumis nuo 2007 m.! Konsultacijos:
861236192, 865500560
| Verslo klientams Kelionių gidas Apie mus Kontaktai

Poilsis Pietų Graikijoje (12d/11n)

Poilsis Pietų Graikijoje (12d/11n)

Graikija

Artimiausia data

2017-06-25 599 €

KELIONĖS AKCENTAI:

 • Dar daugiau nakvynių kurorte – 5 nakvynės ir 5 vakarienės kurorte! 
 • Vakarienės kurorte įskaičiuotos į kelionės kainą! 
 • Įspūdžių kupina kelionė su turininga ekskursine programa
 • Pamatote svarbiausius antikinio pasaulio paminklus Mikėnuose, Epidaure, Olimpijoje, Delfuose ir šalies sostinę Atėnus 
 • Puiki proga visą dieną praleisti tik ilsintis ir mėgaujantis šiluma ir jūra

1 diena LIETUVA - LENKIJA - SLOVAKIJA

Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Slovakiją. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį Slovakijoje. Nakvynė viešbutyje.

2 diena BELGRADAS

Pusryčiai. Kelionė per Slovakiją, Vengriją, Serbiją. Atvykstate į Serbijos sostinę – Belgradą. Ekskursija mieste: Rotušė, Parlamento rūmai, arkivyskupo Šv. Savos cerkvė, Respublikos aikštė su Nacionalinio teatro rūmais ir nacionaliniu muziejumi, Kalemegdano parkas su iškilusia Belgrado tvirtove. Vakare siūlome pasivaikščioti Knez Mihailova pėsčiųjų alėja. Į viešbutį sugrįžtate miesto *transportu. Nakvynė viešbutyje Belgrade.

3 diena SALONIKAI

Pusryčiai. Išvykstate Salonikų link. Kelionė per Serbiją, Makedoniją. Atvykus į Salonikus apžvalginė ekskursija po miestą: Salonikų simbolis – Baltasis bokštas, imperatoriaus Galerijaus triumfo arka ir rotonda, gynybinės miesto sienos, pastatytos Bizantijos valdovų Teodosijaus ir Justiniano laikais; Šv. Dimitrijaus bazilika. Nakvynė viešbutyje.

4 diena TERMOPILAI

Pusryčiai. Išvykstate kurorto link. Pakeliui sustojate Termopiluose, kur, gindami tėvynę, žuvo 300 spartiečių. Vakare atvykstate į kurortą Pietų Graikijoje.Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

5 diena LAISVAS LAIKAS

Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui prie jūros. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

6 diena ATĖNAI - AKROPOLIS

Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui prie jūros  arba siūlome vykti į **ekskursiją į Atėnus. Graikijos sostinė Atėnai – vienas iš seniausių pasaulio miestų. Aplankote žymiausią Antikos paminklą –*Akropolį, apžiūrite jo šventyklas: Partenoną, Atėnės Nikės šventyklą, Erechtėjoną su kariatidėmis, esant galimybei – *naująjį Akropolio muziejų. Sintagmos aikštėje prie nežinomo kareivio kapo, esant galimybei, stebite iškilmingą graikų gvardiečių garbės sargybos pasikeitimo ceremoniją. Pravažiuojate Olimpinį stadioną, kuriame 1896 m. vyko pirmosios šiuolaikinės Olimpinės žaidynės. Vakare grįžtate į kurortą. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje. 

7 diena MIKĖNAI - NAFPILIJUS - KORINTO KANALAS - EPIDAURO TEATRAS

Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui prie jūros  arba siūlome vykti į **ekskursiją į Mikėnus, Nafplijų ir Epidaurą pamatant Korinto kanalą. Vykstate Argolidės link. Sustojate prie įspūdingo Korinto kanalo, jungiančio Egėjo ir Jonijos jūras. XIX a. iškastas 6,3 km ilgio ir 24 m pločio kanalas 400 km sutrumpino kelią laivams, kuriems nebereikėjo apiplaukti Peloponeso pusiasalio. Kanalą supa stačios uolos, iš kurių aukščiausios siekia net 17 m aukštį. Vykstate į Mikėnus. Homero apdainuotieji Mikėnai – vienas iš seniausių Europos civilizacijos lopšių. 1874 m. atrastas įtvirtintas Mikėnų rūmų kompleksas yra vienas iš seniausių sudėtingos tvirtovių architektūros pavyzdžių. Aplankote didžiausią kapavietę Graikijoje – Artėjo Tolosą, Trojos užkariautojo *Agamemnono kapą, *Liūtų vartus, kurių du reljefiniai liūtai byloja, kad II tūkstantmetyje pr. Kr. jau egzistavo monumentalioji architektūra; *muziejų. Vykstate į pirmąją nepriklausomos Graikijos sostinę Nafplijų ir pavaikštote po jaukų senamiestį, apžiūrite *Palamidi tvirtovę, nuo kurios atsiveria pasakiški Argo įlankos vaizdai. Atvykstate į beveik tobula akustika garsėjantį Antikos laikų *Epidauro teatrą (IV a. pr. Kr.), kuriame telpa 12 000 žiūrovų. Vakare grįžtate į kurortą. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje. 

8 diena LAISVAS LAIKAS ARBA EKSKURSIJA Į OLIMPIJĄ

Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui prie jūros  arba siūlome vykti į **ekskursiją į Olimpiją. Išvykstate į Olimpiją, kur Antikos laikais vykdavo žymiausios sportinės žaidynės. Čia dabar uždegama olimpinė ugnis. Aplankote *Olimpijos archeologinę vietovę ir apžiūrite senąjį Olimpinį stadioną, gimnaziją, palestrą, Dzeuso šventyklą, kurioje stovėjo vienas iš septynių Antikos stebuklų – iš aukso ir dramblio kaulo sukurta Dzeuso statula. Aplankote Olimpijos *muziejų, pavaikštote po turistinį miestelį. Vakare grįžtate į kurortą. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje. 

9 diena DELFAI

Pusryčiai. Vykstate į Parnaso kalno šlaite išsidėsčiusius antikinius Delfus – vieną iš žavingiausių Graikijos vietų, kurios istorija siekia Mikėnų periodą. Antikos laikaismanyta, kad Delfai yra pasaulio centras. VIII a. pr. Kr. pab. jie pagarsėjo kaip Apolono buveinė, į kurią žmonės atvykdavo garbinti dievo ir per orakulą klausti jo patarimų. Vėliau Delfų orakulas įgijo politinę reikšmę, čia imta rengti kultūros ir sporto šventes – Pitines žaidynes. Apžiūrite *archeologines Delfų įžymybes: Kastalijos šaltinį (pasak legendos, jo vanduo turi atjauninančių savybių), Apolono šventyklą, vieną įspūdingiausių šio dievo garbinimo vietų, garsią orakulu ir pitijomis; Atėnės šventyklą bei *muziejų, kuriame saugomi Antikos meno šedevrai. Pravažiuojate alyvuogėmis garsėjantį Amfisos regioną, vėliau medvilnės plantacijomis apsodintą Tesalijos lygumą. Nakvynė viešbutyje.

10 diena KALAMBAKA - METEORŲ VIENUOLYNAS

Pusryčiai. Kalambaka – nedidelis vaizdingas miestelis Tesalijos lygumoje, kurioje lyg milžiniški stulpai į dangų kyla uolos. Jų viršuje, kvapą gniaužiančiame aukštyje, stūgso vienuolynai, kuriuose išvysite bizantinio meno kūrinių (freskų, ikonų), rankraščių ir t.t. Aplankote vieną iš *Meteorų vienuolynų. UNESCO apibūdino šią vietovę kaip „žmonijos paminklą, kuris turi būti išsaugotas ateities kartoms“. Išvykstate Serbijos link. Vakare atvykstate į viešbutį Serbijoje. Nakvynė viešbutyje.

11 diena SEGEDAS

Pusryčiai. Išvykstate Slovakijos link. Kelionė per Serbiją, Vengriją. Atykstate į „Saulės miestu“ vadinamą Segedą, įsikūrusį Tiszos ir Maros upių santakoje. Atvykus trumpa ekskursija: Kupolo aikštė savo dydžiu prilygstanti Šv. Morkaus aikštei Venecijoje, Vyskupų rūmai ir neoromaninio stiliaus Katedra, dar vadinama Įžadų bažnyčia. Vakare atvykstate į viešbutį Slovakijoje. Nakvynė viešbutyje.

12 diena SLOVAKIJA - LENKIJA - LIETUVA

Pusryčiai. Kelionė per Slovakiją, Lenkiją. Naktį sugrįžtate į Lietuvą.


Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • Kelionė autobusu,
 • 11 nakvynių viešbučiuose (5 iš jų kurorte),
 • maitinimas: 11 pusryčių, 5 vakarienės,
 • ekskursinė programa,
 • kelionės vadovo paslaugos,
 • informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 • Draudimas,
 • kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos,
 • arbatpinigiai,
 • pietūs, programoje nepaminėtos vakarienės,
 • gėrimai vakarienių metu,
 • miestų turistiniai mokesčiai,
 • asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

PASTABOS:

 • Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, ¹Panevėžio, ¹Šiaulių, ¹Klaipėdos, ¹Marijampolės ir Alytaus.
 • (¹) – yra papildomų sąlygų.
 • (*) – mokami objektai, įskaitant ir objektus lankomus mokamų ekskursijų metu. Turistas moka pats apie 85  EUR už visus (*) pažymėtus objektus.
 • (**) – mokamos ekskursijos. Kainos pateiktos, kai į ekskursiją vyksta ne mažiau kaip 20 turistų:
 • –    ekskursija į Atėnus – 50 EUR,
 • –    ekskursija į Mikėnus, Nafplijų ir Epidaurą – 35 EUR,
 • –    ekskursija į Olimpiją – 35 EUR.
 • Тaupyk! Tik užsakant trijų ekskursijų paketą prieš išvykstant į kelionę, kaina – 95 EUR 120 EUR. (Lankomi mokami objektai neįskaičiuoti į ekskursijų kainą.)
 • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.
 • Garantuotas išvykimas: Organizatorius įsipareigoja vykdyti šią kelionę.
 • Kelionės metu nuvažiuojama ~6000 km.

Apgyvendinimas

Loutraki – tai populiarus pietų Graikijos kurortas, garsėjantis terminėmis versmėmis, įsikūręs Peloponeso pusiasalyje apie 1 val. kelio nuo Atėnų. Kalnų apsuptyje esančiame kurorte galima mėgautis maudynėmis jūroje ir poilsiu švariuose paplūdymiuose, pasivaikščioti pajūrio promenada. Pramogos – spa, kazino, gausybė kavinių ir parduotuvėlių. 

Poilsiui prie Jonijos jūros (4-9 kelionės diena) 5 nakvynes Jums užsakėme šiuose ar panašiuose viešbučiuose*:

APGYVENDINIMO PAVYZDŽIAI: 
CENTRAL HOTEL
Loutraki

   

Nedidelis, neseniai renovuotas viešbutis kurorto centre. Iki paplūdymio – 50 m. Netoliese veikia daugybė kavinių ir parduotuvių. Švediško stalo tipo pusryčiai pateikiami viešbutyje, vakarienė - netoliese esančiame restorane.  
KOSMOPOLIT HOTEL
Loutraki

   

Nedidelis viešbutis šalia pagrindinės kurorto aikštės. Iki paplūdymio  - 70 m. Netoliese veikia daugybė kavinių ir parduotuvių. Švediško stalo tipo pusryčiai pateikiami viešbutyje, vakarienė - netoliese esančiame restorane.  
MANTAS HOTEL
Loutraki

   

Viešbutis įsikūręs 70 m nuo paplūdymio, 30 m nuo pagrindinės gatvės. Viešbutyje yra baseinas, kavinė – restoranas. Netoliese veikia daugybė kavinių ir parduotuvių. Viešbutyje pateikiami švediško stalo tipo pusryčiai ir vakarienė.
MANTAS SEASIDE HOTEL
Loutraki

   

Nedidelis viešbutis, įsikūręs pakrantėje, iki pagrindinės gatvės – 60 m. Iš unikalaus pusryčių kambario viršutiniame aukšte atsiveria puiki panorma. Viešbutyje veikia kavinė – baras, kur galima įsigyti gėrimų už papildomą mokestį. Netoliese veikia daugybė kavinių ir parduotuvių. Švediško stalo tipo pusryčiai pateikiami viešbutyje, vakarienė - netoliese esančiame restorane.  
* Dėl aplinkybių, kurių neįmanoma numatyti iš anksto, kelionės metu viešbučiai ir jų kontaktinė informacija gali keistis. Pateiktos viešbučių kambarių nuotraukos yra pavyzdinės, konkretaus Jūsų kambario įrengimas gali būti kitoks nei nuotraukoje.
Turite klausimų? Skambinkite telefonu 8 645 44449 arba
Siųskite užklausą
Vieta konsultantui.
Kelionės tipas Kelionės autobusu
Šalis Graikija
Kaina nuo 499 €

Turite klausimų?

Skambinkite telefonu 8 645 44449 arba

Siųskite užklausą

Išvykimo datos

Kaina Data Liko vietų
599 € 2017-06-2510+
599 € 2017-07-2510+
599 € 2017-08-2310+
499 € 2017-09-204
499 € 2017-09-2110+
UP
Užklausa

Išrinksime atostogų kelionę už tave!

Kad išrinktume tau tinkamiausią atostogų pasiūlymą, nepamiršk paminėti: kelionės datos, trukmės, žmonių skaičiaus, kelionės krypties, biudžeto asmeniui ir kt.

Siųsti