Mes su jumis nuo 2007 m.! Konsultacijos:
(8-5) 2325853
| Verslo klientams Kelionių gidas Apie mus Kontaktai

Poilsis Graikijos Olimpinėje Rivjeroje (9d/8n)

Poilsis Graikijos Olimpinėje Rivjeroje (9d/8n)

Graikija

Artimiausia data

2018-10-05 399 €

KELIONĖS AKCENTAI:

 

 • Net 4 nakvynės ir 4 vakarienės kurorte prie Egėjo jūros!
 • Jums nereikia rūpintis vakarienėmis poilsio metu, nes jos jau įskaičiuotos į kelionės kainą!
 • Gamtos grožio ir bizantiškos architektūros deriniu stebitės žvelgdami į aukštybėse stovinčius Meteorų vienuolynus
 • Antikos dvasią pajuntate šalies sostinėje Atėnuose, vaikščiodami gatvėmis, kuriomis kadaise ėjo pats Julijus Cezaris
 • Viešite Salonikuose – bene svarbiausiame po Konstantinopolio Bizantijos laikų imperijos mieste

1 diena LIETUVA - LENKIJA - SLOVAKIJA

Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Slovakiją. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį Slovakijoje. Nakvynė viešbutyje Zvoleno apylinkėse. 

2 diena SEGEDAS

Pusryčiai. Kelionė per Slovakiją, Vengriją. Vykstate į „Saulės miestu“ vadinamą Segedą, įsikūrusį Tiszos ir Maros upių santakoje. Atvykus trumpa ekskursija: Kupolo aikštė savo dydžiu prilygstanti Šv. Morkaus aikštei Venecijoje, Vyskupų rūmai ir neoromaninio stiliaus Katedra, dar vadinama Įžadų bažnyčia. Išvykstate Graikijos link. Nakvynė viešbutyje Serbijoje Paračino apylinkėse.

3 diena LAISVAS LAIKAS POILSIUI PRIE JŪROS

Pusryčiai. Kelionė per Serbiją, Makedoniją. Vakare atvykstate į vieną iš Egėjo jūros kurortų. Laisvas laikas poilsiui prie jūros. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

4 diena BALTASIS BOKŠTAS - ŠV. DIMITRIJAUS BAZILIKA

Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba siūlome **pusės dienos ekskursiją į Salonikus, aplankant Baltąjį bokštą, imperatoriaus Galerijaus triumfo arką ir rotondą, gynybines miesto sienas, pastatytas Bizantijos valdovų Teodosijaus ir Justiniano laikais, Šv. Dimitrijaus baziliką. Po pietų sugrįžtate į kurortą. Poilsis prie Egėjo jūros. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

5 diena ATĖNAI

Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba siūlome **ekskursiją į Atėnus. Graikijos sostinė Atėnai – vienas iš seniausių pasaulio miestų. Aplankote žymiausią antikos paminklą – *Akropolį, apžiūrite jo šventyklas: Partenoną, Atėnės Nikės šventyklą, Erechtėjoną su kariatidėmis, esant galimybei – *naująjį Akropolio muziejų. Sintagmos aikštėje, prie nežinomo kareivio kapo, esant galimybei, stebite iškilmingą graikų gvardiečių garbės sargybos pasikeitimo ceremoniją. Pravažiuojate Olimpinį stadioną, kuriame 1896 m. vyko pirmosios šiuolaikinės Olimpinės žaidynės. Pasivaikštote po senąją miesto dalį – Plaką. Labai vėlai vakare sugrįžtate į kurortą. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

6 diena METEORŲ VIENUOLYNAI - KALAMBAKA

Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba siūlome **ekskursiją į Meteorų vienuolynus. Vykstate į Kalambaką – nedidelį vaizdingą miestelį Tesalijos lygumoje, kurioje lyg milžiniški stulpai į dangų kyla uolos. Jų viršuje, kvapą gniaužiančiame aukštyje, įsikūrę vienuolynai. Iki šiol lieka mįslė, kaip tokiose vietose buvo pastatyti šie statiniai (seniausias iš jų – XIV a.). Šiuo metu veikia šeši vienuolynai. Juose galima išvysti bizantinio meno kūrinių (freskų, ikonų) ir rankraščių. Aplankote vieną iš *Meteorų vienuolynų. Pačiame viršuje lyg iš paukščio skrydžio gėritės įspūdinga apylinkių panorama. Užsukate į ikonų dirbtuves ir susipažįstate su bizantinės tapybos tradicijomis. Vakarop sugrįžtate į kurortą. Poilsis prie Egėjo jūros. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

7 diena BELGRADAS

Pusryčiai. Išvykstate Serbijos link. Kelionė per Graikiją, Makedoniją, Serbiją. Vakare atvykstate į Serbijos sostinę – Belgradą. Atvykus siūlome pasivaikščiotiKnez Mihailova pėsčiųjų alėja. Į viešbutį sugrįžtate miesto *transportu. Nakvynė viešbutyje Belgrade.

 

8 diena BRATISLAVA

Pusryčiai. Vykstate į Bratislavą. Ekskursija po Slovakijos sostinę apžiūrint Šv. Martyno katedrą, kurioje buvo karūnuoti 11 Vengrijos karalių; pagrindinę miesto aikštę su įspūdinga riterio Rolando skulptūra. Išvykstate Lietuvos link. Kelionė per Slovakiją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

9 diena ČEKIJA - LENKIJA - LIETUVA

Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Naktį vakare sugrįžtate į Lietuvą.


Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • Kelionė autobusu,
 • 8 nakvynės viešbučiuose (4 iš jų kurorte),
 • maitinimas: 8 pusryčiai, 4 vakarienės,
 • ekskursinė programa,
 • kelionės vadovo paslaugos,
 • informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 • Draudimas,
 • kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos,
 • arbatpinigiai,
 • pietūs, programoje nepaminėtos vakarienės,
 • gėrimai vakarienių metu,
 • miestų turistiniai mokesčiai,
 • asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

PASTABOS:

 • Kaina galioja papildomai užsisakant ekskursijų paketą. Kainos be ekskursijų teirautis agentūroje.
 • Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, ¹Panevėžio, ¹Šiaulių, ¹Klaipėdos, ¹Marijampolės ir Alytaus.
 • (¹) – yra papildomų sąlygų.
 • (*) – mokami objektai, įskaitant ir objektus lankomus mokamų ekskursijų metu. Turistas moka pats apie 45 EUR už visus (*) pažymėtus objektus.
 • (**) – mokamos ekskursijos. Kainos pateiktos, kai į ekskursiją vyksta ne mažiau kaip 20 turistų:
 • –   ekskursija į Salonikus – 35 EUR,
 • –   ekskursija į Meteorų vienuolynus – 35 EUR,
 • –   ekskursija į Atėnus – 65 EUR.
 • Тaupyk! Tik užsakant trijų ekskursijų paketą prieš išvykstant į kelionę, kaina – 110 EUR 135 EUR. (Lankomi mokami objektai neįskaičiuoti į ekskursijų kainą.)
 • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.
 • Garantuotas išvykimas: Organizatorius įsipareigoja vykdyti šią kelionę.
 • Kelionės metu nuvažiuojama ~4900 km.

Apgyvendinimas

Olimpinė Rivjera – tai apie 70 km Egėjo jūros pakrantės ruožas Olimpo kalno papėdėje, Pierijos regione. Termos įlankos pakrantėje išsidėstę tiek graikų, tiek svetimšalių pamėgti Katerini, Paralia, Olympiaki Akti ir kiti paplūdimiai. 
Prie Egėjo jūros (3-7 kelionės diena) 4 naktis gyvensite tokiuose ar panašiuose viešbučiuose*. 
APGYVENIMO PAVYZDŽIAI:
HOTEL POSEIDON
Paralia Katerinis

   

Nedidelis moderniai įrengtas viešbutis Paralia Katerinis kurorte, apie 200 m nuo jūros, greta įvairių parduotuvėlių, kavinių ir restoranų. Viešbutyje yra baras, kur galima pasimėgauti kavos puodeliu, alaus bokalu ar kokteiliu (už papildomą mokestį). Viešbutyje pateikiami švediško stalo tipo pusryčiai ir vakarienė.
HOTEL SCANDINAVIA
Paralia Katerinis

   

Nedidelis paprastai įrengtas viešbutis Paralia Katerinis kurorte, apie 200 m nuo jūros, greta įvairių parduotuvėlių, kavinių ir restoranų. Netoli viešbučio esančiame restorane pateikiami švediško stalo tipo pusryčiai ir vakarienė.
HOTEL EUROPE
Apollonos 3-4, Olympiakí Aktí

   

Nedidelis viešbutis Pierijos regiono centre, apie 500 m nuo paplūdimio. Yra nedidelis baseinas, užkandžių baras. Netoliese yra restoranų ir tavernų, nedidelių parduotuvėlių. Netoli viešbučio esančiame restorane pateikiami švediško stalo tipo pusryčiai ir vakarienė.
HOTEL OLYMPUS
Paralia Katerinis

   

Nedidelis viešbutis Paralia Katerinis kurorte, apie 20 m nuo jūros, 50 m nuo miesto centro. Viešbučio restorane patiekiami pusryčiai, o bare galima įsigyti gėrimų už papildomą mokestį. Netoliese rasite daug restoranų, kavinių, parduotuvėlių. Netoli viešbučio esančiame restorane pateikiami švediško stalo tipo pusryčiai ir vakarienė.
RAINBOW RESORT
Paralia Katerinis

   

Nedidelis viešbutis, kambariai dekoruoti ramiomis spalvomis. Apie 600 m iki paplūdimio, apie 1 km iki miestelio centro. Viešbutyje yra baras, netoliese – nedidelė parduotuvėlė. Švediško stalo tipo pusryčiai patiekiami restorane netoliese, vakarienė – restorane miestelio centre.
VILLA MARGARITA
Paralia Katerinis

   

Nedidelis viešbutis, apie 400 m iki paplūdimio, apie 1 km iki miestelio centro. Netoliese – nedidelė parduotuvėlė. Švediško stalo tipo pusryčiai patiekiami restorane netoliese, vakarienė – restorane miestelio centre.
KALYPSO
Paralia Katerinis

   

Nedidelis apartamentų tipo viešbutis. Apie 400 m nuo paplūdimio, apie 1 km iki miestelio centro. Daugelis kambarių su virtuvėle. Švediško stalo tipo pusryčiai patiekiami restorane netoliese, vakarienė – restorane miestelio centre.
* Dėl aplinkybių, kurių neįmanoma numatyti iš anksto, kelionės metu viešbučiai ir jų kontaktinė informacija gali keistis. Pateiktos viešbučių kambarių nuotraukos yra pavyzdinės, konkretaus Jūsų kambario įrengimas gali būti kitoks nei nuotraukoje.
Turite klausimų? Skambinkite telefonu (8-5) 2325853 arba
Siųskite užklausą
Vieta konsultantui.
Kelionės tipas Kelionės autobusu
Šalis Graikija
Kaina nuo 399 €

Turite klausimų?

Skambinkite telefonu (8-5) 2325853 arba

Siųskite užklausą

Išvykimo datos

Kaina Data Liko vietų
399 € / 359 € 2018-10-0510+
449 € / 404 € 2018-09-0610+
449 € / 404 € 2018-08-0510+
449 € / 404 € 2018-07-1010+
449 € / 404 € 2018-06-0610+
399 € / 359 € 2018-05-0510+
399 € / 359 € 2018-04-0310+
UP
Užklausa

Išrinksime atostogų kelionę už tave!

Kad išrinktume tau tinkamiausią atostogų pasiūlymą, nepamiršk paminėti: kelionės datos, trukmės, žmonių skaičiaus, kelionės krypties, biudžeto asmeniui ir kt.

Siųsti