Mes su jumis nuo 2007 m.! Konsultacijos:
864544449, 861236192
| Verslo klientams Kelionių gidas Apie mus Kontaktai

Poilsis prie Gardos ežero Italijoje

Poilsis prie Gardos ežero Italijoje

Italija

Artimiausia data

2017-09-24 652 €

 

Gardos ežeras – tai didžiausias ežeras Italijoje (apie 370 km²), esantis tarp Brešijos ir Veronos. Tai – UNESCO saugomas objektas, kuris puikuojasi ne viename gražiausių ežerų dešimtuke. Šiaurinė ežero dalis apsupta uolų ir Alpių kalnų masyvo, tarp kurių rasite įsispraudusį ne vieną jaukų ir romantišką miestelį ar kaimelį. Ežeras apsuptas turtingos augmenijos, kalnų terasos nusėtos alyvmedžių giraitėmis, vynuogynais, kiparisais ir oleandrais. Šalia Gardos ežero yra nemažai kurortų, viešbučių, spa centrų, pramogų ir atrakcionų parkų, be to, vyrauja švelnus ir malonus klimatas, todėl Gardos ežeras – labai mėgstama turistų vieta. Didžiausias miestas šalia Gardos ežero – tai Desenzano del Garda. Kaip ir dauguma miestelių šalia šio gražaus ežero, Desenzano gali pasigirti savo senove dvelkiančias architektūra, viduramžių pilimi bei nuostabia gamta. Kiti miesteliai, kuriuos tikrai verta pamatyti, tai – Riva Del Garda, Tremosine, Malcesine ir Riviera Gardone.

1 diena   VILNIUS – MILANAS – DESENZANO DEL GARDA 
Skrydis į Milano Bergamo (Orio al Serio) oro uostą. Pervežimas autobusu nuo oro uosto iki Milano centrinės traukinių stoties.  Čia persėdama į traukinį, vežantį į Desenzano del Garda-Sirmione stotį. Vietinis autobusas arba taksi iki viešbučio. Nakvynė viešbutyje šalia Gardos ežero.

2 diena   POILSIS ŠALIA GARDOS EŽERO
Desenzano del Garda – tai didžiausias miestas prie Gardos ežero su šiek tiek daugiau nei 27 000 gyventojų. Jis gali pasigirti venecijietiško stiliaus architektūros namais ir nuostabia gamta. Čia galima aplankyti senovinę viduramžių pilį su cilindro formos bokštais, Archeologijos muziejų bei apie 2000 metų senumo Romėnų vilos griuvėsius. Poilsiui yra galimybė rinktis iš kelių Desenzano paplūdimių: Desenzanino, Rivoltella ir Auksinio. 
Sirmione – tai miestelis, įsikūręs ant 30 metrų virš jūros lygio pusiasalio Gardos ežere, esantis vos už kelių kilometrų nuo Desenzano. Tai – kultūros ir spa centras. Jis gali pasigirti savo žavingu senamiesčiu, romėnų poeto Catullus vilos griuvėsiais (Grotte di Catullo), Sirmione pilimi bei „Catullo ir Virgilio“ spa kompleksu.

Ką aplankyti:
Archeologijos muziejus - 4 eurai.
Romėnų vila – 2 eurai. 
Catullus vila – 4 eurai.
Sirmione pilis – 4 eurai.
Spa kompleksas -  kaina vienam asmeniui 3 val. – 27 eurai pirmadieniais – penktadieniais (už kiekvieną papildomą valandą – 3 eurai); 33 eurai – savaitgaliais ir šventės dienomis (už kiekvieną papildomą valandą – 5 eurai). Daugiau informacijos» 

3 diena   EKSKURSIJOS LAIVU
Šios dienos metu galima nuplaukti į vieną iš šalia Gardos ežero esančių vietų. Ekskursijos metu galima pasigrožėti kalnais, miesteliais ir pasimėgauti maistu virš vandens.

Desanzano – Riva del Garda – Desanzano – 9 val. trukmės kelionės kaina vienam asmeniui - 30 eurų. 
Desenzano – Gardone – Salò – Garda – Desenzano – 9 val. trukmės kelionės kaina vienam asmeniu - 24 eurai.
Desenzano – Sirmione – Garda – Lazise – Desenzano – 8 val. trukmės kelionės kaina vienam asmeniui – 27 eurai. 
Pietų kaina laive nuo 17 eurų vienam asmeniui.
Daugiau informacijos»
 

4 diena   IŠVYKA Į ATRAKCIONŲ PARKUS
Šią dieną galima praleisti iš viename iš netoliese esančių atrakcionų parkų. Nakvynė viešbutyje šalia Gardos ežero.

Gardalendas – 39,5 euro (arba 31 eurai perkant bilietus online) vienam asmeniui. Nuo Peschiera del Garda traukinių stotelės (Desenzano – Peschiera del Garda traukinio kaina į abi puses – 4 eurai) važiuoja nemokamas autobusas link Gardalendo. Daugiau informacijos apie Gardalendą»

Caneva vandens atrakcionų parkas/Movieland – parkai, esantys šalia vienas kito Lazise miestelyje. Bilieto kaina vienam asmeniui į vieną parką 27 eurai, į abu – 34 eurai (kartais būna specialių pasiūlymų už abu parkus – tik 28 eurai). Nuo Peschiera del Garda traukinių stotelės važiuoja nemokamas autobusas link šių parkų. Daugiau informacijos apie šiuos parkus»  

Džiunglių nuotykių parkas – San Zeno di Montagna miestelyje esantis parkas džiunglių nuotykių mėgėjams. Bilieto kaina – nuo 8 iki 29 eurų vienam asmeniui, priklausomai, kurį maršrutą pasirinksite. Šį parką galima pasiekti tik automobiliu. Daugiau informacijos apie šį parką»


Sigurtos sodų parkas – Valeggio Sul Mincio miestelyje esantis parkas, kurio įėjimo kaina vienam asmeniui – 12 eurų. Nuo Peschiera del Garda traukinių stotelės važiuoja autobusas (Nr. 46) link Mantova. Išlipti reikia Valeggio (Via San Rocco) stotelėjė, nuo kurios parką pasieksite pėsčiomis per kelias minutes. Bilieto kaina į abi puses apie 5 eurai. Daugiau informacijos apie parką»Daugiau informacijos apie autobusų kompaniją»  

5 diena   IŠVYKA Į TREMOSINE
Šios dienos metu galima išsinuomoti automobilį ir nuvykti į Tremosine – miestelį, esantį ant vakarinio Gardos ežero kranto ir priklausantį Alto Garda Bresciano parkui. Miestelis apsuptas natūralaus grožio gamtovaizdžio: Gardos ežero, kalnų, olų bei slėnių, nusagstytų alyvmedžių bei citrinmedžių giraitėmis. Čia galima susiorganizuoti žygius pėsčiomis (daugiau informacijos») ar su dviračiais po kalnus. Nuo „Jaudulių terasos“ (La Terrazza del Brivido), esančios 350 metrų virš jūros lygio, atsiveria nuostabi Tremosine ir Gardos ežero panorama. Nakvynė viešbutyje šalia Gardos ežero.

Automobilio nuomos kaina 10 valandų – nuo 60 eurų. (daugiau apie tai >>>
http://www.atlaschoice.com/new/ 
http://www.avisautonoleggio.it/default.aspx 
http://www.europcar.it/noleggio-auto-ITALIA-DESENZANO_DEL_GARDA.html)
Kalnų dviračio nuoma pusei dienos vienam asmeniui – 15 eurų. (
http://www.skyclimber.it/index.php?id=27&L=1)
Daugiau apie veiklą Tremosine» 

 

6 diena   IŠVYKA Į MALCESINE ARBA RIVIERA GARDONE
Malcesine – kaimelis, esantis Baldo kalno papėdėje, kurio peizažas įkvėpė žymų austrų tapytoją Gustavą Klimtą sukurti paveiklą, pavadinimu „Malcesine“ . Šio senoviško kaimelio žavesį sustiprina mažytis uostas, aikštės, restoranai ir kavinukės, senovinė viduramžių pilis, XV a. Kapitonų  rūmai. Viešnagės metu Malcesine galima pakilti į Baldo kalno viršų.

Perkėlimas laivu iš Desenzano į Malcesino ir atgal – 13,70 euro vienam asmeniui.
Bilieto kaina į Malcesine pilį – 6 eurai vienam asmeniui.
Įėjimas į Kapitonų rūmus – nemokamas.
Pakilimo/nusileidimo į/nuo Baldo kalno viršų lyninio keltuvo kabina kaina vienam asmeniui – 20 eurų.

Riviera Gardone – miestelis, kuris atrodo tarsi botanikos sodas dėl supančios vešlios Viduržemio jūros augmenijos. Čia įsikūrę Andre Heller botanikos sodas, kuris pasižymi ne tik įvairiausių augalų iš viso pasaulio gausa, bet ir rytietiškomis skulptūromis. Vienas lankomiausių Riviera Gardone objektų – Italų pergalės šventykla (Vittoriale degli Italiani). Tai kiparisų apsupta valda, kurioje stūkso italų rašytojo Gabriele d‘Annunzio rezidencija, kurioje jis gyveno. Čia taip yra amfiteatras, mauzoliejus bei karinis laivas. Nakvynė viešbutyje šalia Gardos ežero.

Perkėlimas laivu iš Desenzano į Riviera Gardone ir atgal – 9,80 euro vienam asmeniui.
Bilieto kaina į Andre Heller botanikos sodą – 14 eurai vienam asmeniui.
Bilieto kaina į Vittoriale degli Italiani – nuo 8 iki 16 eurų, priklausomai nuo norimų aplankyti objektų. 

7 diena   DESENZANO DEL GARDA
Poilsis prie ežero. Nakvynė viešbutyje.

8 diena   DESENZANO DEL GARDA – MILANO BERGAMO ORO UOSTAS
Anksti ryte vietiniu autobusu ar taxi vyksite iki Desenzeno del Garda stoties, iš ten traukiniu važiuosite iki Milano traukinių stoties. Ir galiausiai autobusu pasieksite Bergamo oro uostą.  Skrydis į Vilnių. 


Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • lėktuvo bilietai su rankiniu bagažu: Vilnius – Milanas – Vilnius su oro uosto ir aptarnavimo mokesčiais (~150 EUR)
 • pervežimas autobusu Milano Bergamo oro uostas – Milano centrinė traukinių stotis – Milano Bergamo oro uostas;
 • pervežimas traukiniu Milano centrinė traukinių stotis - Desenzano del Garda/Sirmione - Milano centrnė traukinių stotis;
 • 7 nakvynės viešbutyje Desenzano  del Garda (arba šalia esančiame) miestelyje;

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 • registruojamas bagažas
 • pervežimas nuo Desenzano del Garda-Sirmione traukinių stoties iki viešbučio ir atgal (vietiniu autobusu: 4 eurai, taksi: apie  20 eurų);
 • ekskursijos ir lankomi objektai;
 • įėjimas į atrakcionų parkus;
 • maitinimas: pusryčiai;
 • asmeninės išlaidos;
 • arbatpinigiai;
 • medicininės pagalbos užsienyje draudimas.
 • miesto mokestis viešbučiuose: 1 naktis: 3-7 EUR /asm. (kaina priklauso nuo viešbučio lygio)

PASTABOS:

 • kelionės trukmė gali būti kita;
 • galimybė pridėti nakvynes Milane;
 • galimybė rinktis kitus miestelius prie Gardos ežero;
 • kainos gali kisti priklausomai nuo sezoniškumo, švenčių ir pan.;

KAINŲ LENTELĖ

Viešbutis

Kaina 

Alessi 3*

Kaina nuo: 652 EUR

Best Western Olivero 3*

Kaina nuo: 715 EUR

Riel 3* (Sirmione)

Kaina nuo: 715 EUR 

Palace Hotel 4* 

Kaina nuo: 834 EUR 

 

Turite klausimų? Skambinkite telefonu 8 655 00560 arba
Siųskite užklausą
Vieta konsultantui.
Kelionės tipas Pažintinės kelionės lėktuvu
Šalis Italija
Kaina 652 € + skrydis ~150 € (kaina su skrydžiu ~802 €)

Turite klausimų?

Skambinkite telefonu 8 655 00560 arba

Siųskite užklausą

Išvykimo datos

Kaina Data Liko vietų
652 € 2017-09-2410+
UP
Užklausa

Išrinksime atostogų kelionę už tave!

Kad išrinktume tau tinkamiausią atostogų pasiūlymą, nepamiršk paminėti: kelionės datos, trukmės, žmonių skaičiaus, kelionės krypties, biudžeto asmeniui ir kt.

Siųsti