Mes su jumis nuo 2007 m.! Konsultacijos:
864544449, 865500560
| Verslo klientams Kelionių gidas Apie mus Kontaktai

Prancūzijos Provansas ir poilsis prie Viduržemio jūros (10d/9n)

Prancūzijos Provansas ir poilsis prie Viduržemio jūros (10d/9n)

Prancūzija

Artimiausia data

2017-08-25 669 €

KELIONĖS AKCENTAI:

 • Į kelionę vyksta naujas autobusas!
 • Poilsiaujate levandomis kvepiančiame Provanso regione!
 • Renkatės poilsį arba turiningas ekskursijas į spalvingą istoriją menančius Provanso miestus – Marselį, Nicą, Kanus, Rusijoną, Baux-de-Provence, Oranžą
 • Gėritės ispūdingo grožio Provanso gamta įkvėpusia ne vieną dailininką ir rašytoją – žolelėmis kvepiančios kalvos, jachtų pilni uostai, žydras vanduo
 • Laivu plaukiate į A. Diuma romane „Grafas Montekristas“ minimą Ifo tvirtovę, o spalvų, formų, uolų ir jūros sąjunga Marselio Rivjeroje žavitės kruizo į kalankas metu
 • Garsioji Marselio žuvienė ir subtilaus skonio vynas – tai, ką būtina paragauti!

1 diena LIETUVA - LENKIJA

Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Vakare atvykstate į viešbutį Lenkijoje. Nakvynė viešbutyje.

2 diena DRESDENAS

Pusryčiai. Vykstate į „Saksonijos Florenciją“ prie Elbės upės – Dresdeną. Miesto įžymybių apžiūrėjimas prasideda nuo Teatro aikštės, kurioje puikuojasi nuostabus Drezdeno operos pastatas, Hofkirche bei neprilygstama „architektūrinė pasaka“ – Cvingerio muziejų kompleksas, kurio to meto Saksonijai pavydėjo visa Europa. Netoli Cvingerio komplekso – ilgai Saksoniją valdžiusios Vetinų karališkosios dinastijos rezidencija. Nuo Augusto tilto atsiveria nepamirštama miesto panorama. Pasivaikštote žavia savo reginiais Briulio terasa palei Elbės upę, vadinama „Europos balkonu“. Svarbiausia miesto įžymybė – visame pasaulyje žinoma Drezdeno *paveikslų galerija, kurioje eksponuojami Rafaelio „Siksto Madona“, Rembranto, Rubenso, Ticiano, Tintoretto, Veronezės ir kitų dailininkų darbai. Galeriją siūlome aplankyti laisvu laiku. Išvykstate Karlsrūhės link. Nakvynė viešbutyje.

3 diena LIONAS

Pusryčiai. Vykstate į Prancūziją. Po pietų atvykstate į Lioną, įsikūrusį Sonos ir Ronos upių santakoje, tarp dviejų kalvų. Susitikdamos Sona ir Rona sudaro siaurą pusiasalį, kuris čia vadinamas „beveik sala“ – Presqu’ile, kur yra istorinis Liono centras: erdvios ir plačios Bellecour ir Terreaux aikštės, Rotušė, Bartholdi fontanas. Pasikeliate į Fourviere kalvą, seniausią miesto dalį, kur prieš daugiau kaip du tūkstančius metų buvo įkurta romėnų kolonija Lugdunum; aplankote imperatoriaus Augusto valdymo metais statytą romėnų teatrą, mozaikomis išpuoštą XIX a. Notre-Dame baziliką. Nuo kalvos pasižvalgote po Lioną. Senojo Liono kvartalai garsūs unikaliais trabuliais – dengtais praėjimais, vedančiais per galerijas ir vidinius kiemus iš vienos gatvės į kitą. Aplankote Šv. Jono Krikštytojo katedrą su astronominiais laikrodžiais. Nakvynė viešbutyje Lione.

4 diena PROVANSAS

Pusryčiai. Išvykstate į Provanso kurortą prie Viduržemio jūros. Keliaujate vienu vaizdingiausių Prancūzijos regionų. Įspūdingo grožio gamta – žolelėmis kvepiančios kalvos, jachtų pilni uostai, žydras vanduo – įkvėpė ne vieną dailininką ir rašytoją. Čia kūrė Van Gogas, Pikaso, Pagnolis ir daugelis kitų. Saulėtasis Provansas – mėgstamiausia Prancūzijoje atostogų vieta. Vasaromis čia gausu įvairių muzikos, kino, operos festivalių, o paplūdimiai vilioja saulės vonių mėgėjus. Provansas sužavi ne tik gamtos grožiu, bet ir spalvinga istorija, kurią iki šiol mena čia išlikę viduramžių miesteliai ir romėnų palikimas. Trumpas sustojimas viduramžių miestelyje Peruže, kur buvo filmuojamas kino filmas „Trys muškietininkai“.Atvykus po pietų poilsis prie jūros. Nakvynė viešbutyje viename iš pakrantės kurortų.

5 diena MARSELIS

Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba siūloma **ekskursijaį Marselį. Pati gyviausia vieta Marselyje – senasis uostas, įrėmintas senųjų fortų. Siūlome *plaukti laivu (esant tinkamoms oro sąlygoms) į Ifo tvirtovę, pastatytą saloje, nutolusioje nuo miesto per tris kilometrus. *Tvirtovė, kuri niekada nebuvo apgulta ir nepatyrė mūšių karščio, nuo XVII a. tapo valstybės kalėjimu. Garsiausias jos kalinys – J. C. Faria, kurį nemirtingu padarė A. Diuma romane „Grafas Montekristas“. Sugrįžtate į Marselį. *Turistiniu traukinuku pasikeliate į aukščiausią miesto kalvą, kurią karūnuoja Dievo Motinos Saugotojos bazilika. Nuo 162 m aukščio kalvos atsiveria nuostabus vaizdas į miestą, uostą ir jūrą. Pasivaikštote po senuosius miesto kvartalus. Pageidaujantiems – garsiosios Marselio bouillabaisse (žuvienės) degustavimas (už papildomą mokestį 20–25 EUR asmeniui). Vakare sugrįžtate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

6 diena POILSIS ARBA EKSKURSIJA Į RUSIJONĄ

Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba siūloma **ekskursija į spalvingą Rusijoną, žavų viduramžiais alsuojantį Baux-de-Provence ir prie Gardos tilto. Vykstate prie romėnų statyto *akveduko per Gardos upę (Gardos tilto). 49 m aukščio akvedukas liudija romėnų imperijos didybę. Tai aukščiausias iš penkiasdešimties išlikusių romėnų statytų akvedukų. Jis sudarė dalį Nimo miesto vandens tiekimo sistemos – kanalų, akvedukų ir tunelių. Toliau keliaujate į vieną gražiausių Prancūzijos miestelių – spalvingąjį Rusijoną.  Miestas skendi nepaprastoje spalvų šviesoje ir garsėja senaisiais *ochros karjerais. Siauros miestelio gatvės vingiuoja tarp namų, kurių fasadų spalva kinta nuo šviesiai geltonos iki tamsiai raudonos. Aplankote *Levandos muziejų. Esant galimybei, vykstate į vyndarystės ūkį ir *degustuojate puikų šio krašto vyną. Vykstate į nedidelį žavų viduramžių miestelį Baux-de-Provence, terasomis kylantį į beveik 900 m aukštį. Trumpas pasivaikščiojimas siauromis, vingiuotomis gatvelėmis. Nuo miesto sienų galima pasigrožėti Alpilių kalnyno vaizdais. Aplankote *,,Paveikslų Katedrą“ – tai šviesos ir muzikos šou, kurio metu lankytojams pristatoma kasmet vis kita tema. Vakare sugrįžtate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

7 diena POILSIS ARBA EKSKURSIJA Į NICĄ

Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba siūloma **ekskursija į Nicą, Kanus ir parfumerijos gamyklą ir parduotuvę „Fragonard“. Pažintis su senąja Nica, kuri iki šiol išsaugojo kultūrinius ryšius su kaimynine Italija. Pasivaikštote po žemutinį miestą, apraizgytą siaurų gatvių, pasažų; aplankote Šv. Reparatės katedrą, pakylate į Pilies kalvą su dirbtinėmis kaskadomis, parku, Belandos bokštu, Nyčės terasa, kur akys gėrisi nuostabia panorama į Angelų užutekį, miestą ir Anglų bulvarą. Išvykstate Kanų link. Sustojate parfumerijos sostinėje Grase, kur aplankote parfumerijos gamyklą ir parduotuvę „Fragonard“. Atvykstate į Kanus, kur pamatote Festivalių rūmus, senąjį uostą, palmėmis apsodintąCroisette bulvarą. Vakare grįžtate į kurortą. Nakvynė viešbutyje.

8 diena ORANŽAS

Pusryčiai. Išvykstate į Provanso miestą Oranžą. Aplankote vieną geriausiai išlikusių Romos imperijos statinių – Oranžo *antikinį teatrą. Svarbiausias teatro elementas – scenos siena. Anot karaliaus Liudviko XIV, tai buvo „gražiausia jo karalystės siena“. Pasivaikštote po nedidelį senamiestį. Toliau tęsiate kelionę Miulūzo link. Nakvynė viešbutyje prie Miulūzo.

9 diena NIURNBERGAS

Pusryčiai. Vykstate į Niurnbergą. Pažintį su miestu pradedate nuo Imperatorių pilies su gynybiniais įtvirtinimais, grioviais, bokštais, koplyčia ir imperatoriškąja rezidencija. Nusileidę nuo pilies kalvos grožitės neaukštais vaizdingais viduramžiškais fachverko stiliaus pastatais, Turgaus aikšte su Gražuoliu fontanu, gotikinėmis bažnyčiomis. Išvykstate Lenkijos link. Kelionė per Vokietiją. Nakvynė viešbutyje.

10 diena LENKIJA - LIETUVA

Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Vėlai vakare sugrįžtate į Lietuvą.


Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • Kelionė autobusu,
 • 9 nakvynės viešbučiuose (4 iš jų kurorte),
 • maitinimas – 9 pusryčiai,
 • kelionės vadovo paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 • Draudimas,
 • kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos,
 • arbatpinigiai,
 • pietūs, programoje nepaminėtos vakarienės,
 • miestų turistiniai mokesčiai,
 • asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

PASTABOS:

 • Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, ¹Panevėžio, ¹Šiaulių, ¹Klaipėdos, ¹Marijampolės ir Alytaus.
 • (¹) – yra papildomų sąlygų.
 • (*) – mokami objektai, įskaitant ir objektus lankomus mokamų ekskursijų metu. Turistas moka pats apie 100 EUR už visus (*) pažymėtus objektus.
 • (**) – mokamos ekskursijos. Turistas moka pats. Kainos pateiktos, kai į ekskursiją vyksta ne mažiau kaip 20 turistų:
 • --  ekskursija į Marselį – 25 EUR,
 • --  ekskursija į Rusijoną, Baux-de-Provence  ir prie Gardos tilto –45 EUR,
 • -- ekskursija į Nica ir Kanus, aplankant parfumerijos gamyklą „Fragonard“ – 30 EUR.
 • Тaupyk! Tik užsakant trijų ekskursijų paketą prieš išvykstant į kelionę, kaina – 80 EUR 100 EUR. (Lankomi mokami objektai neįskaičiuoti į ekskursijų kainą.)
 • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.
 • Garantuotas išvykimas: Organizatorius įsipareigoja vykdyti šią kelionę.
 • Kelionės metu nuvažiuojama ~5600 km.

Apgyvendinimas

Poilsiui prie Viduržemio jūros (4-7 kelionės diena) 4 nakvynes Jums užsakėme šiuose ar panašiuose viešbučiuose*:

APGYVENDINIMO PAVYZDŽIAI

HOTEL IBIS MARSEILLE CENTRE PRADO VELODROME***

Marselis, Prancūzija

   

Viešbutis įsikūręs miesto centre, 2,5 km nuo Marselio uosto, 1 km nuo Velodrome stadiono. Populiariausi Prado paplūdimiai pasiekiami važiuojant per 10 min. Viešbutyje veikia prancūzų virtuvės restoranas, baras. Nemokamas WiFi interneto ryšys.

BEST WESTERN HOTEL PARADOU MEDITERRANEE***

Sausset-les-Pins, Prancūzija

   

Viešbutis įsikūręs netoli paplūdimių, Sausset-les-Pins centre, 37 km iki Marselio. Kambariai su oro kondicionieriais ir balkonais. Viešbutyje yra baseinas. Registratūra dirba visą parą.
HOTEL LA RESIDENCE**
Juan-les-Pins, Prancūzija

   

Viešbutis „La Residence“ įsikūręs Juans-Les-Pins centre, 80 m iki paplūdimio. Kambariai su oro kondicionieriais . Viešbutyje yra baras, veikia nemokamas WiFi interneto ryšys. Registratūra dirba visą parą.
HOTEL DE FRANCE***
Kanai, Prancūzija

   

Viešbutis Hotel de France įsikūręs Kanuose, garsioje Rue d’Antibes gatvėje, 300 metrų nuo paplūdimio ir La Croisette. Kambariuose įrengti oro kondicionieriai, yra telefonas, minibaras. Viešbučio restorane patiekiami pusryčiai. Svečiai gali mėgautis nuostabiais vaizdais nuo ant stogo esančios terasos.
* Dėl aplinkybių, kurių neįmanoma numatyti iš anksto, kelionės metu viešbučiai ir jų kontaktinė informacija gali keistis. Pateiktos viešbučių kambarių nuotraukos yra pavyzdinės, konkretaus Jūsų kambario įrengimas gali būti kitoks nei nuotraukoje.
Turite klausimų? Skambinkite telefonu 8 655 00560 arba
Siųskite užklausą
Vieta konsultantui.
Kelionės tipas Kelionės autobusu
Šalis Prancūzija
Kaina nuo 669 €

Turite klausimų?

Skambinkite telefonu 8 655 00560 arba

Siųskite užklausą

Išvykimo datos

Kaina Data Liko vietų
669 € / 569 € 2017-08-2510+
UP
Užklausa

Išrinksime atostogų kelionę už tave!

Kad išrinktume tau tinkamiausią atostogų pasiūlymą, nepamiršk paminėti: kelionės datos, trukmės, žmonių skaičiaus, kelionės krypties, biudžeto asmeniui ir kt.

Siųsti