Mes su jumis nuo 2007 m.! Konsultacijos:
(8-5) 2325853
| Verslo klientams Kelionių gidas Apie mus Kontaktai

Prancūzijos Provanso kerai ir Žydrasis krantas (su vadovu iš Lietuvos)

Prancūzijos Provanso kerai ir Žydrasis krantas (su vadovu iš Lietuvos)

Prancūzija

Artimiausia data

2018-06-19 1199 €

KELIONĖS AKCENTAI:

 • Keliaujate po kraštą, įkvėpusį ne vieną menininką; čia gimė garsūs Van Gogo, Sezano, Gogeno kūriniai 
 • Plaukiate laivu į Ifo tvirtovę, kurioje A.Diuma įkalino savo romano „Grafas Montekristas“ personažus – abatą J.C. Faria ir E.Dantesą
 • Neatitraukiate žvilgsnio nuo rūsčių Popiežių rūmų Avinjone 
 • Viešite nykštukinėje, turtuolių pamėgtoje Monako kunigaikštystėje, skanaujate garsiosios bouillabaisse (žuvienės) ir mėgaujatės poilsiu Žydrojoje pakrantėje

1 diena LIETUVA - PRANCUZIJA

Skrydis: Vilnius – Nica. Vykstate į kalvų apsuptą „kvepalų sostinę“ Grasą, kur aplankote parfumerijos gamyklą „Fragonard“, sužinote kvapų išgavimo subtilybes. Vykstate į Nicą. Atvykus ekskursija po senamiestį: žemutinis miestas su siauromis gatvėmis, pasažais. Pilies kalva su dirbtinėmis kaskadomis, parku, Belandos bokštu, Nyčės terasa, nuo kurios atsiveria puiki panorama į Angelų užutekį ir miestą. Vykstate į viešbutį Žydrajame krante. Nakvynė viešbutyje.

2 diena PRANCUZIJA

Pusryčiai. Mėgstamiausia atostogų vieta Prancūzijoje – Provanso regionas. Provanso ochros raudonio žemė, žydintys levandų ir saulėgrąžų laukai, žaliuojančių platanų pavėsis ir kobalto mėlynumo jūra įkvėpė ne vieną garsų menininką. Čia gimė garsūs Van Gogo, Sezano, Gogeno kūriniai. Vykstate į „tūkstančio fontanų miestu“ vadinamą buvusią Provanso sostinę – Provanso Eksą (Aix-en-Provence). Ekskursija po meno ir mokslo centrą: Šv. Išganytojo katedra su N.Froment triptiku „Degantis krūmas“ (XV a.), Rotušės aikštė, Mirabeau alėja su fontanais, aristokratiškas XVII a. Mazarinio vardo kvartalas. Esant galimybei, vykstate į vyndarystės ūkį ir *degustuojate puikų šio krašto vyną. Vykstate į vieną seniausių Prancūzijos miestų – Marselį (Marseille). Pati gyviausia vieta Marselyje – senasis uostas, įrėmintas senųjų fortų. Turistiniu *traukinuku apvažiuojate miesto įžymybes. Pasikeliate į aukščiausią miesto kalvą, kurią karūnuoja neobizantinė Dievo Motinos Saugotojos bazilika, o jos 46 m aukščio varpinę vainikuoja milžiniška paauksuota Mergelės Marijos skulptūra. Nuo 162 m aukščio kalvos atsiveria nuostabus vaizdas į miestą, uostą ir jūrą. Nakvynė viešbutyje Marselyje.

3 diena PRANCUZIJA

Pusryčiai. Siūlome *plaukti laivu (esant tinkamoms oro sąlygoms) į Ifo tvirtovę, pastatytą saloje, nutolusioje nuo miesto per tris kilometrus. *Tvirtovė, kuri niekada nebuvo apgulta ir nepatyrė mūšių karščio, nuo XVII a. tapo valstybės kalėjimu. Garsiausias jos kalinys – J. C. Faria, kurį nemirtingu padarė A. Diuma romane „Grafas Montekristas“. Pageidaujantiems – garsiosios Marselio bouillabaisse (žuvienės) degustavimas (už papildomą mokestį). Pasivaikščiojimas Marselio senamiestyje: „deimantinis“ namas, Panier kvartalas, senoji prieglauda Vielle ChariteLaisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Marselyje.

4 diena

Pusryčiai. Vykstate į ant kalvos įsikūrusį Gordes miestelį. Žavios viduramžių gatvelės su arkadomis veda prie virš miesto iškilusios XVI a. pilies. Miestelį labai pamėgo pasaulio įžymybės. Aplankote įspūdingus St. Firmin rūmų *rūsius: trogloditų salės su požeminiais laiptais, aliejaus talpyklos ir spaudimo įrenginiai. Vykstate į vieną gražiausių Prancūzijos miestelių – spalvingąjį Rusijoną. Miestas skendi nepaprastoje spalvų šviesoje ir garsėja senaisiais *ochros karjerais. Siauros miestelio gatvės vingiuoja tarp namų, kurių fasadų spalva kinta nuo šviesiai geltonos iki tamsiai raudonos. Aplankote *Levandų muziejų. Vykstate į „antrąja Roma“ vadinamą Avinjoną. Atvykus ekskursija po senąjį miestą, išsidėsčiusį gynybinių sienų viduje. Apžiūrite didingus *Popiežių rūmus, vienus didžiausių feodalinių rūmų Europoje; šalia esančią bažnyčią, kurioje palaidoti popiežiai Benediktas XII ir Jonas XXII; *St. Benezet XII a. tiltą per Ronos upę ir žavingą XIX a. atnaujintą senamiestį. Nakvynė viešbutyje prie Avinjono.

5  diena PRANCUZIJA

Pusryčiai. Vykstate prie romėnų statyto *akveduko per Gardos upę (Gardos tilto). 49 m aukščio ir 275 m ilgio akvedukas liudija romėnų imperijos didybę. Inžinierių skaičiavimais, pastačius šį akveduką, kiekvienas iš 50 000 Nimo gyventojų per parą gaudavo iki 400 l vandens. Vykstate į nedidelį žavų viduramžių miestelį Baux-de-Provence, terasomis kylantį į beveik 900 m aukštį. Trumpas pasivaikščiojimas siauromis, vingiuotomis gatvelėmis. Nuo miesto sienų galima pasigrožėti Alpilių kalnyno vaizdais. Aplankote *,,Šviesos karjerus“ – tai projektuojamų ant karjero sienų vaizdinių, šviesos ir muzikos šou, kasmet pristatomas vis kita tema. Išvykstate Nicos link. Nakvynė viešbutyje Žydrajame krante.

6  diena PRANCUZIJA[/PAV]

Pusryčiai. Vykstate į Monako kunigaikštystę. Nykštukinė valstybė Monakas – anklavas Prancūzijos teritorijoje, tankiausiai apgyvendinta Europos valstybė. Viena iš saugiausių pasaulio vietų su palankiomis finansinėmis sąlygomis. Grožis, saugumas, prestižas ir mokesčių nebuvimas – štai dėl ko dauguma turtingų žmonių pasirenka kunigaikštystę gyvenamąja vieta. Čia švartuojasi gražiausios, prabangiausios pasaulyje jachtos. Ekskursija: *egzotinis sukulentų sodas, *Monako princo rūmai, Nekalto Prasidėjimo Dievo Motinos katedra, „aukso mylia“ vadinamas Monte Karlo rajonas su legendiniu kazino, japoniškas sodas. Nakvynė viešbutyje Žydrajame krante.

7 diena PRANCUZIJA

Pusryčiai. Poilsis prie Viduržemio jūros Žydrajame krante.

8  diena PRANCUZIJA - LIETUVA

Pusryčiai. Priklausomai nuo skrydžio laiko vykstate į Nicos oro uostą. Skrydis: Nica – Vilnius.

Kelionės metu autobusu nuvažiuojama ~ 750 km.


Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • Skrydis Vilnius – Nica – Vilnius,
 • rankinis orlaivio bagažas,1
 • pažintinė kelionė autobusu su oro kondicionieriumi,
 • 7 nakvynės 3* viešbučiuose,
 • maitinimas – 7 pusryčiai,
 • lietuviškai kalbančio kelionės vadovo, vykstančio su grupe iš Lietuvos, paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.
 • (1) – pagal aviakompanijos taisykles (reikalavimų bagažui teiraukitės likus 4 savaitėms iki kelionės).

PASTABOS:

 • (*) – mokami objektai. Turistas moka pats apie 120 EUR už visus (*) pažymėtus objektus.
 • () – skrydis su persėdimu.
 • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.
 • Į kainą neįskaičiuotos papildomos išlaidos: draudimas, arbatpinigiai, kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, pietūs, vakarienės, miestų turistiniai mokesčiai,  asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.
Turite klausimų? Skambinkite telefonu (8-5) 2325853 arba
Siųskite užklausą
Vieta konsultantui.
Kelionės tipas Egzotinės kelionės su vadovu iš Lietuvos
Šalis Prancūzija
Kaina nuo 1199 €

Turite klausimų?

Skambinkite telefonu (8-5) 2325853 arba

Siųskite užklausą

Išvykimo datos

Kaina Data Liko vietų
1199 € / 1079 € 2018-06-1910+
UP
Užklausa

Išrinksime atostogų kelionę už tave!

Kad išrinktume tau tinkamiausią atostogų pasiūlymą, nepamiršk paminėti: kelionės datos, trukmės, žmonių skaičiaus, kelionės krypties, biudžeto asmeniui ir kt.

Siųsti