Mes su jumis nuo 2007 m.! Konsultacijos:
+37064544449, +37065500560
| Verslo klientams Kelionių gidas Apie mus Kontaktai

Rudens atostogos ir Helovino šventė Europos parke ir vokiškajame Legolende

Rudens atostogos ir Helovino šventė Europos parke ir vokiškajame Legolende

Vokietija

Artimiausia data

2017-10-28 339 €

1 diena LIETUVA - LENKIJA - VOKIETIJA

Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Vakare atvykstate į viešbutį netoli Lenkijos–Vokietijos pasienio. Nakvynė viešbutyje.

2 diena VOKIETIJA

Pusryčiai. Atvykstate į Bambergą. Miestas įsikūręs ant septynių kalvų, kaip ir Roma, todėl viduramžiais vadintas „vokiečių Roma“. Bambergas – vienas iš nedaugelio senųjų Vokietijos miestų, kuris nenukentėjo per Antrąjį pasaulinį karą, todėl senoviniai pastatai vis dar džiugina atvykstančius. Miesto panoramoje iškyla didinga Katedra, kurioje esančio raitelio skulptūros paslaptingą istoriją nesėkmingai stengiasi atskleisti pasaulio mokslininkai. Laisvą laiką smagu praleisti Bambergo žvejų rajone –„Mažojoje Venecijoje“. Išvykstate Študgarto link. Nakvynė viešbutyje netoli Študgarto.

3 diena VOKIETIJA

Pusryčiai. Keliaujate į *Europos parką. Tai antras pagal populiarumą Europoje ir didžiausias Vokietijoje atrakcionų ir pramogų parkas. Parko teritorija užima 95 ha plotą, kuriame kursuoja specialūs traukinukai. Jis padalytas į temines zonas: „Nuotykių šalį“, „Minimukų karalystę“, „Užkerėtą brolių grimų mišką“ ir 14-ką skirtingų Europos šalių pristatančias teritorijas. Parke veikia daugiau nei 100 atrakcionų. Pramogaudami Šveicarijoje galite išbandyti „Matterhorn-Blitz“ atrakcioną, ir nuo kalno nusileisti bobslėjaus rogėse. Pasivaikščioti tarp tradicinių XVIII a. medinių šveicariškų namų. Pailsėti ir užkąsti galite tradicinėje graikiškoje tavernoje. Medinius linksmuosius kalnelius išbandykite Islandijoje, Ispanijoje vyksta riterių kovos. Ir dar daug daug pramogų, kurios patenkins kiekvieno skonį. Pavargę galite visą parką apvažiuoti traukinuku, apsilankyti magiškame 4D kino teatre ar pakilti į 75 m aukščio apžvalgos bokštą. Helovinas parke ypatingas metas! Keliomis savaitėms jis visas pavirsta į mistinių personažų – goblinų, trolių, zombių – buveinę. Parkas išpuošiamas dešimtimis skaptuotų moliūgų ir kita šventine atributika, kuri sukuria dar žaismingesnę ir įdomesnę parko atmosferą. Nakvynė viešbutyje netoli Študgarto.

4 diena VOKIETIJA - LENKIJA

Pusryčiai. Keliaujate į *Legolendą. Nors seniausias Legolendas buvo atidarytas Danijoje, bet 2002 m. duris atvėręs vokiškasis jo giminaitis savo pirmtakui tikrai nenusileidžia. Parko dydis prilygsta 26 futbolo aikštynams. Parkas padalytas į keletą pramogų zonų: „Miniland“, rasite žymiausius Europos pastatus, sumažintus miestų modelius, kuriems sukurti panaudota 25 milijonai lego kaladėlių; „Nuotykių šalis“, kurioje laukia džiunglių potyriai; „Faraonų šalis“, kurioje važiuojate džipais ir ieškote paslėpto lobio; „Riterių karalystė“, su joje gyvenančiu, ugnimi spjaudančiu drakonu; „Piratų šalyje“ galima paplaukioti laivais ir sudalyvauti piratų mūšyje. Parke taip pat vyksta daugybė šou, veikia 4D kino teatras, lego kaladėlių gamykla. Helovinas ir čia nepamirštamas, parke šiam laikotarpiu apsigyvena raganų pulkai, mumijos. Drąsiausieji gali pabelsti į paslaptingo siaubo namelio duris ir sulaukti pokšto arba saldainio, leistis į vampyrų paieškas ar pasivaikščioti Drakulos pilyje. Vakarop išvykstate Lenkijos link. Nakvynė viešbutyje netoli Lenkijos–Vokietijos pasienio.

5 diena LENKIJA - LIETUVA

Pusryčiai. Išvykstate į Lietuvą. Kelionė per Lenkiją. Vėlai vakare sugrįžtate į Lietuvą.


Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • Kelionė autobusu,
 • 4 nakvynės viešbučiuose,
 • Maitinimas – 4 pusryčiai (pagerinti kontinentiniai),
 • kelionės vadovo paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu,
 • dovanos ir suvenyrai kelionės metu,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 • draudimas,
 • kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos,
 • arbatpinigiai,
 • pietūs, vakarienės,
 • miestų turistiniai mokesčiai,
 • asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

PASTABOS:

 • Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, ¹Panevėžio, ¹Šiaulių, ¹Klaipėdos, ¹Marijampolės ir Alytaus. ¹ – yra papildomų sąlygų.
 • * – mokami objektai. Turistas moka pats apie 100 EUR suaugusiems, apie 80 EUR vaikams iki 11 m. už visus * pažymėtus objektus.
 • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.
Turite klausimų? Skambinkite telefonu +370 612 36192 arba
Siųskite užklausą
Vieta konsultantui.
Kelionės tipas Kelionės autobusu
Šalis Vokietija
Kaina nuo 339 €

Turite klausimų?

Skambinkite telefonu +370 612 36192 arba

Siųskite užklausą

Išvykimo datos

Kaina Data Liko vietų
339 € 2017-10-2810+
UP
Užklausa

Išrinksime atostogų kelionę už tave!

Kad išrinktume tau tinkamiausią atostogų pasiūlymą, nepamiršk paminėti: kelionės datos, trukmės, žmonių skaičiaus, kelionės krypties, biudžeto asmeniui ir kt.

Siųsti