Mes su jumis nuo 2007 m.! Konsultacijos:
861236192, 864544449
| Verslo klientams Kelionių gidas Apie mus Kontaktai

Rumunija: Įdomioji Transilvanija

Rumunija: Įdomioji Transilvanija

Rumunija

Artimiausia data

2017-09-16 439 €

1 diena. Anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Slovakiją. Vykstate į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai. Atvykstate į Košice miesto senamiestį. Pamatote didžiausią Slovakijos bažnyčią ir grojančius fontanus. Vykstate į Vengriją. Važiuojate į miestelį Tokaj, garsėjantį  čia gaminamais vynais. Pageidaujantiems – vynų, kurie buvo tiekiami net imperatorių ir karalių stalui, degustavimas. Kelionė per Vengriją, Rumuniją. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Pusryčiai. Vykstate į Albą Iulią – miestą, kuriame palaidota karaliaus Žygimanto Augusto sesuo Elžbieta. Pamatote išlikusius bastionus ir gynybinę sieną. Vykstate į Sibiu miestą, kuris įkurtas romėnų gyvenvietės Sibinum vietoje. Jaukios senamiesčio gatvelės, gynybiniai bokštai ir sienos, juosiančios miestą, buvę amatininkų gildijų pastatai ir bažnyčios. Tai vienas nuostabiausių ir geriausiai išlikusių Rumunijos senamiesčių. Vėliau vykstate į viduramžių miestą Brasovą, kuriame aplankote Rotušės aikštę, Juodąją bažnyčią ir kitas įžymybes. Vykstate į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

4 diena. Pusryčiai. Važiuojate į Sinajos kurortą Karpatų kalnuose, įsikūrusį beveik 1000 metrų virš jūros lygio. Šis kurortas vadinamas karališkuoju, nes jame buvo pastatyta karalių vasaros rezidencija - Peles rūmai. Šiuo metu rūmuose įrengtas muziejus, kurį galite aplankyti.  Keltuvu pakylate į daugiau kaip 2000 m aukščio Furnikos kalno viršukalnę, nuo kurios atsiveria nuostabūs vaizdai. Norintys galės pasivaikščioti kalnų takais. Aplankote garsų stačiatikių Sinajaus vienuolyną, kuriame šiuo metu gyvena apie 20 ortodoksų vienuolių. Nakvynė viešbutyje.

5 diena. Pusryčiai. Vaizdingomis vietovėmis, besigrožėdami kalnais, slėniais ir serpantinais vykstate į Bran, kur stūkso įspūdinga Drakulos pilis, pastatyta XIV amžiuje.  Lankote  pilį,  o papėdėje galite įsigyti gražių suvenyrų su Drakulos simbolika.  Vykstate į Grafo Drakulos gimtąjį miestą Sigišuarą, įsikūrusį prie Trnavos upės. Miestas saugomas UNESCO. Aplankote senamiestį, gynybinius įtvirtinimus, laikrodžio bokštą, XIV a. pastatytą Drakulos namą, kuriame šiuo metu veikia puikus restoranas. Vykstate į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

6 diena. Pusryčiai. Kelionė per Rumuniją, Vengriją. Vykstate į Ėgerį, garsėjantį savita architektūra, vyno gamybos tradicijomis. Ekskursija po miestą: didinga pilis, menanti šalies gynėjų patriotizmą, Ištvano aikštė, turkų valdymo laikotarpio simbolis - Minaretas, kurio aukštis siekia 40 metrų, Katedrą. Išvykstate iš Vengrijos. Vykstate į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

7 diena. Pusryčiai. Kelionė per Slovakiją, Lenkiją. Vėlai vakare grįžtate į Lietuvą.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • Kelionė autobusu.
 • 6 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose.
 • Ekskursinė programa.
 • Kelionės vadovo paslaugos.
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • Mokami objektai, vietinių gidų paslaugos  ~ 100 EUR;
 • Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

PASTABOS:

 • Išsamesnė informacija pateikiama kelionės atmintinėje;
 • Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali keistis;
 • Muziejuose  ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda;
 • Priemoka už vienvietį kambarį 90 EUR.
Turite klausimų? Skambinkite telefonu 8 612 36192 arba
Siųskite užklausą
Vieta konsultantui.
Kelionės tipas Kelionės autobusu
Šalis Rumunija
Kaina nuo 439 €

Turite klausimų?

Skambinkite telefonu 8 612 36192 arba

Siųskite užklausą

Išvykimo datos

Kaina Data Liko vietų
439 € 2017-09-1610+
UP
Užklausa

Išrinksime atostogų kelionę už tave!

Kad išrinktume tau tinkamiausią atostogų pasiūlymą, nepamiršk paminėti: kelionės datos, trukmės, žmonių skaičiaus, kelionės krypties, biudžeto asmeniui ir kt.

Siųsti