Mes su jumis nuo 2007 m.! Verslo klientams Kelionių gidas Apie mus Kontaktai

Saulėtoji Pietų Italija... senoviniai miesteliai kerinčios gamtos ir Adrijos jūros apsuptyje (su vadovu iš Lietuvos)

Saulėtoji Pietų Italija... senoviniai miesteliai kerinčios gamtos ir Adrijos jūros apsuptyje (su vadovu iš Lietuvos)

Italija

Artimiausia data

2018-10-09 949 €

KELIONĖS AKCENTAI:

 • 7 vakarienės įskaičiuotos į kelionės kainą! 
 • Pabuvojate baltame „ trulių“ mieste, išgeriate kavos trulli restorane ir klaidžiojate slėpiningais Kastelanos urvais 
 • Gėritės Gargano pusiasalio vaizdingais miesteliais, vaikštinėjate Pietų Italijos Florencijos – Lečės siauromis gatvelėmis 
 • Materoje pasijaučiate M. Gibsono filmo „Jėzaus kančia“ ir herojais 
 • Ragaujate turtingos Apulijos virtuvės  tradicinių patiekalų ir mėgaujatės poilsiu prie jūros 

1 diena   VILNIUS - NEAPOLIS 

Skrydis: Vilnius – Neapolis. Vykstate į viešbutį Gargano pusiasalio apylinkėse. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

2 diena   GARGANO PUSIASALIS

Pusryčiai. Vykstate į ekskursiją po Gargano pusiasalį. Lankotės vaizdingame pajūrio kaimelyje Rodi Garganico, pastatytame ant uolėto Adrijos jūros kyšulio; žvejų kaimelyje Peschici su mažučiais baltais namukais. Užsukate į Gargano pusiasalio „sostinę“ Vieste, turinčią žavų miesto centrą su daugybe laiptelių, siaurų gatvelių bei arkų ir virš jų stūksančią *katedrą. Vykstate į labai svarbų Italijoje piligriminį centrą – Gargano pusiasalyje esantį tėvo Pijaus miestą San Giovanni Rotondo. Tėvas Pijus – kapucinų kunigas vienuolis turėjęs stigmas, kurį Jonas Paulius II paskelbė šventuoju. Jo dėka miestelyje buvo pastatytos ligoninės, slaugos namai. Aplankote netoliese esančią Monte Sant Angelo grotą. Vakarienė ir nakvynė Barletos apylinkėse viešbutyje.

3 diena   CASTEL DEL MONTE PILIS - TRANIS

Pusryčiai. Vykstate į imperatoriaus Frydricho II statytą Castel del Monte *pilį, dar vadinama Apulijos karūna. Tai didinga aštuonkampė pilis, aštuoni jos bokštai iškilę net į 24 metrų aukštį, kurioje tvyro magiška atmosferą. Kelionę tęsiate į Barletą – didelį viduramžių miestą, kuris buvo svarbus kryžiaus žygių pradžios taškas. Aplankote žavią aikštę su *Santo Sepolcro bazilika. Šalia bazilikos stovi didžiulė „Barletos milžinu“ vadinama daugiau nei 5 metrų aukščio bronzinė statula. Toliau vykstate į Tranį. Viduramžiais šiame baltintame uoste virė prekyba, sukinėjosi pirkėjai ir pardavėjai iš Genujos ir Amalfio, Pizos ir Ravello. Pamatote vieną iš gražiausių regiono romaninio stiliaus normandų katedros Duoma Piazza. Katedra iškilo XI a. stebukladario Šv. Mikalojaus Maldininko garbei. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Barletos apylinkėse.

4 diena   BARIS

Pusryčiai. Vykstate į Barį – Apulijos regiono sostinę, kuriame gyveno LDK kunigaikščio Žygimanto Augusto motina Bona Sforza. Aplankote *Šv. Mikalojaus baziliką, kurioje saugomos šio šventojo relikvijos, o centrinio altoriaus absidėje palaidota Lietuvos didžioji kunigaikštienė Bona Sforza. Užsukate į Bario *pilį, pastatytą Rodžerio II, kurią įsirengė Frydrichas II 1233 – 1239 m. Laisvas laikas senamiestyje. Vykstate į senovinį miestą Bitontą, kurį supa alyvuogių giraitės. Lankotės didingoje *katedroje. Vykstate į viešbutį Bario apylinkėse. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje. 

5 diena   KASTELANOS URVAO - ALEBEROBELAS - OSTŪNIS

Pusryčiai. Vykstate į senovinės požeminės upės suformuotus *Kastelanos urvus – tai viena iš svarbiausių Italijos speleologijos vietų. Gilūs Kastelanos (Castellana) apylinkių urvai ir ilgi jų takai beveik tris kilometrus veda slėpiningais požemiais, kur vanduo – tikra retenybė virš žemės – per tūkstančius metų sukūrė stulbinamą stalagmitų ir stalaktitų pasaulį. Takai vingiuoja maždaug 70 m gylyje. Temperatūra svyruoja nuo 11 iki 15 °C, o drėgnumas kai kur siekia 90 ar net 100 procentų. Tai didžiausi visoje Italijoje karstiniai urvai. Ekskursiją tęsiate į Aleberobelą, dar vadinamą „trulių“ miestą su tradiciniais baltintais namais, dengtais plokščių akmenų stogais. Keisti apskriti pastatai su kūginiais stogais ir kupolu viduje – trulli – statotomi iš vietinės klinties, nenaudojant skiedinio. Pasivaikštote siaurose miesto gatvelėse tarp daugybės trulli restoranų ir parduotuvėlių. Vykstate į Ostūnį – žavų ant skardžio pastatytą „baltą miestą“. Jis įsikūręs itin gražioje vietoje ant trijų kalvų, keliautojus pakeri nepakartojamu vaizdu – akinančiai baltomis miesto sienomis. Grįžtate į viešbutį Bario apylinkėse. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

6 diena   LEČĖ - OTRANTA

Pusryčiai. Vykstate į Lečę, laikomą, vienu gražiausių Italijos miestų ir dažnai vadinama Pietų Italijos Florencija. Abejingų nelieka ne tik unikaliai šio miesto baroko architektūrai, pastatams, bažnyčioms ir paminklams, bet ir meniškai miesto aurai. Lankote elegantišką miesto senamiestį, kurį puošia seminarijos rūmai, vyskupo rūmai ir *katedrą . Iš pažiūros vientisas pastatų ansamblis buvo statomas keletą šimtmečių. Kelionę tęsiate į garsų atostogų kurortą Otrantą. Šis miestas vadinamas „Vartais į Rytus“, nes įsikūręs labiausiai į rytus nutolusioje Italijos pusiasalio vietoje. Pasivaikštote miesto gatvėmis, grožitės Ferdinando II iš Aragono pastatyta katedra su puikiomis mozaikinėmis grindimis ir bizantine Šv. Petro bažnyčia. Grįžtate viešbutį Bario apylinkėse. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

7 diena   TARANTAS IR MATERA

Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba siūlome išvyką į Tarantą ir Materą. Vykstate į Tarantą – , kurį 708 m. pr. Kr. įkūrė spartiečiai, tapusį vienu iš turtingiausių Didžiosios Graikijos miestų, šiandien yra svarbus komercinis ir karinis uostas. Aplankote miesto *katedrą. Esant galimybei, nusileidžiate į jos kriptą, panašią į katakombas, apžiūrėti sarkofagų ir freskų fragmentų.

Vykstate į Materą, žavingą miestelį, garsėjantį požeminiais, uolose iškirstais, „Sassi“ namais. Čia buvo filmuotas M. Gibsono filmas „Jėzaus kančia“. Aplankote Santa Maria de Idris *bažnyčią, papuoštą XIV a. ir XVI a. freskomis. Senasis miestas buvo įkurtas tiesiog uolėtame tarpeklyje. Daugybė natūralių Materos urvų buvo pirmieji neolito amžiaus gyventojų namai. Pasivaikštote senajame rajone siauromis gatvelėmis, kur namai, jaukios kavinukės išskaptuotos uolose. Grįžtate viešbutį Bario apylinkėse. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

8 diena    NEAPOLIS - VILNIUS

Pusryčiai. Priklausomai nuo skrydžio laiko vykstate į Neapolio oro uostą. Skrydis: Neapolis – Vilnius.


Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • Skrydis Vilnius – Neapolis – Vilnius,
 • rankinis ir registruotas orlaivio bagažas,1
 • pažintinė kelionė autobusu su oro kondicionieriumi,
 • 7 nakvynės 3* viešbučiuose
 • maitinimas: 7 pusryčiai, 7 vakarienės,
 • lietuviškai kalbančio kelionės vadovo, vykstančio su grupe iš Lietuvos, paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.
 • (1) – pagal aviakompanijos taisykles (reikalavimų bagažui teiraukitės likus 4 savaitėms iki kelionės).

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 • (*) – mokami objektai. Turistas moka pats apie 50 EUR už visus (*) pažymėtus objektus.
 • Į kainą neįskaičiuotos papildomos išlaidos: draudimas, arbatpinigiai, kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, gėrimai vakarienių metu, pietūs, miestų turistiniai mokesčiai,  asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

PASTABOS:

 • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.
Turite klausimų? Skambinkite telefonu 8 524 30636 arba
Siųskite užklausą
Vieta konsultantui.
Kelionės tipas Pažintinės kelionės lėktuvu
Šalis Italija
Kaina nuo 949 €

Turite klausimų?

Skambinkite telefonu 8 524 30636 arba

Siųskite užklausą

Išvykimo datos

Kaina Data Liko vietų
949 € / 854 € 2018-10-0910+
UP