Mes su jumis nuo 2007 m.! Verslo klientams Kelionių gidas Apie mus Kontaktai

Savaitgalis bohemiškajame Paryžiuje (su vadovu iš Lietuvos)

Savaitgalis bohemiškajame Paryžiuje (su vadovu iš Lietuvos)

Prancūzija

Artimiausia data

2018-09-14 449 €

KELIONĖS AKCENTAI:

 • Bohemiško oro įkvepiate Monmartre, pasivaikščioję po aristokratišką Marė kvartalą, atverčiate dar vieną istorijos puslapį
 • Pakilę į Eifelio bokštą suprantate, koks neaprėpiamas yra Paryžius
 • Viename garsiausių Paryžiaus kabaretų pakilią nuotaiką įkvepia žavingos kankano šokėjos
 • Mėgaujatės prancūziškų patiekalų ir vynų įvairove

1 diena   VILNIUS - PARYŽIUS

Skrydis: Vilnius – Paryžius (Beauvais). Atskridę į Beauvais oro uostą *vietiniu transportu vystate į Paryžių. Apsistojate viešbutyje. Nakvynė viešbutyje.

2 diena MARAIS KVARTALAS, CITE SALA, NOTRE DAME KATEDRA

Pusryčiai. Šią dieną siūlome pradėti nuo pažinties su Marais kvartalu – vienu iš istorinių Paryžiaus rajonų, kur muškietininkų laikais kryžiavosi špagos neva dėl žavių damų ir kur gyveno dauguma Paryžiaus aristokratų, o dabar jų rezidencijose įsikūrę muziejai. Vogėzų aikštė – šio kvartalo centras – apsupta namų arkadų, po kuriomis slepiasi jaukios kavinės.*Pompidu centras – viena iš garsiausių Paryžiaus įžymybių ir Šiuolaikinio meno muziejus, kuriame eksponuojama turtinga šiuolaikinio meno tapyba, skulptūra, architektūra, dizainas, fotografijos. XX a. meno meistrų darbai (Matisas, Pikasas, Brakas, Leže, Miro, Džakometi ir kt.). Priešais Pompidu meno ir kultūros centrą grįstoje aikštėje praeivius linksmina gatvės muzikantai, aktoriai ir akrobatai. Laisvu laiku pasivaikštote po kvartalą, kur daugybė meno galerijų, restoranų ir suvenyrų parduotuvių.

Po pietų apžiūrite Cite salą, vietą, kur gimė Paryžius. Čia iškyla viduramžių laikų statiniai: gotikos šedevras – Notre Dame katedra, senaisiais vitražais kerinti Sainte-Chapelle koplyčia, buvusi pirmoji sostinėje karalių rezidencija, o Revoliucijos metu kalėjimas – Conciergerie, tylos oaze tapusi Dofino aikštė. Vakare siūlome plaukimą laiveliu *Senos upe. Nakvynė viešbutyje.

3 diena EIFELIO BOKŠTAS, TRIUMFO ARKA, ELIZIEJAUS LAUKAI, MONMARTRAS

Pusryčiai. Ryte Paryžių apžvelgsite iš aukštybių. *Eifelio bokštas – pati garsiausia Paryžiaus architektūrinė įžymybė. Nežiūrint į milžiniškus bokšto parametrus, jis ganėtinai dailus ir gracingas. Netoliese Paryžiaus didingoji ikona – Triumfo arka, nuo kurios driekiasi Eliziejaus laukai. Eliziejaus laukus dabar galima vadinti paryžietiško glamūro centru. Išilgai bulvaro įsikūrę garsiausi pasaulio mados namai, prabangūs restoranai, garsių juvelyrinių papuošalų parduotuvės. Tai ne paprastas bulvaras, o ašis, laikanti ant savęs visą Paryžių. Klestintys šio rajono kvartalai prisigėrę nepriekaištingais kavos ir prabangių kvepalų aromatais.

Po pietų vykstate į Monmartrą, kuris XIX a. pabaigoje tapo Paryžiaus širdimi. Čia gimė kabarė. Monmartras viliojo ir dailininkus, čia gyveno Renuaras, Dega, Modiljanis ir kt. Užlipate į kalvą, apžiūrite Šv. Širdies baziliką, dailininkų susibūrimo vietą – Tertre aikštę, senąjį kabaretą Lapin agile (Vikrusis triušis). Po ekskursijos siūlome apsilankyti žymiausiame Paryžiaus kabarete **Moulin Rouge. Nakvynė viešbutyje.

4 diena PARYŽIUS - VILNIUS

Pusryčiai. Priklausomai nuo skrydžio laiko, *vietiniu transportu išvykstate į Beauvais oro uostą. Skrydis: Paryžius (Beauvais) – Vilnius.


Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • Skrydis Vilnius – Paryžius – Vilnius;
 • rankinis orlaivio bagažas1,
 • 3 nakvynės 3* viešbučiuose,
 • maitinimas: 3 pusryčiai,
 • lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.
 • (1) – pagal aviakompanijos taisykles (reikalavimų bagažui teiraukitės likus 4 savaitėms iki kelionės).

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 • draudimas,
 • registruojamas orlaivio bagažas,
 • kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos,
 • arbatpinigiai,
 • pietūs, vakarienės,
 • miestų turistiniai mokesčiai, 
 • asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

PASTABOS:

 • Skrydis gali būti su persėdimu.
 • (*) – mokami objektai, pervežimas iš/į oro uosto į viešbutį (gali būti vykdomas užsakytu ar viešuoju transportu), viešojo transporto bilietai kelionės metu. Turistas moka pats vietos valiuta apie apie 95 € už visus (*) pažymėtus objektus.
 •  (**) – varjetė + ½ butelio šampano vienam asmeniui –  nuo 100 EUR.
 • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.

Apgyvendinimas

Savaitgaliui Paryžiuje 3 nakvynes Jums užsakėme tokiuose ar panašiuose viešbučiuose*:
APGYVENDINIMO PAVYZDŽIAI:
HOTEL IBIS PARIS ORNANO MONTMARTRE NORD 18ème
Paryžius, Prancūzija

   

Viešbutis „ibis Paris Ornano Montmartre Nord 18ème“ įsikūręs garsiajame Monmartro rajone, už 120 metrų nuo Porte de Clignancourt metro stoties, iš kurios galima tiesiogiai nuvykti iki Paryžiaus centro. Iki Švč. Jėzaus Širdies bazilikos nueisite per 15 minučių. Viešbutyje įrengtas visą parą dirbantis baras ir terasa, iš kurios atsiveria vidinio kiemo vaizdai. Svečiams čia siūloma apsistoti numeriuose, kuriuose yra televizoriai ir veikia belaidis internetas. Kiekvieną dieną patiekiami savitarnos pusryčiai,visą parą veikia registratūra.
PARK&SUITES ELEGANCE VILLEJUIF
Paryžius, Prancūzija

   

Viešbutis „Park & Suites Elégance Villejuif“ įsikūręs visai šalia Paryžiaus, netoli Septintos linijos metro stoties. Per 15 minučių iš viešbučio nuvažiuosite į Paryžiaus centrą. Svečiams čia siūloma apsistoti numeriuose, kuriuose yra plokščiaekraniai televizoriai ir veikia nemokamas internetas.
HOTEL IBIS PARIS PORTE DE BAGNOLET
Paryžius, Prancūzija

   

Viešbutis įsikūręs netoli Gallieni Metro stoties, iš kur galite nuvykti tiesiai iki Garnier operos Svečiams čia siūloma apsistoti numeriuose, kuriuose yra televizoriai ir veikia nemokamas internetas. Kiekvieną dieną patiekiami savitarnos pusryčiai. Viešbutyje veikia užkandžių baras.
APPART CITY SAINT MAURICE
Paryžius, Prancūzija

   

Appart'City Saint Maurice viešbutis įsikūręs už 700 metrų nuo metro stoties, iš kurios lengvai pasiekiamas Paryžiaus centras. Apartamentuose rasite palydovinius kanalus rodančius plokščiaekranius televizorius, poilsio salonus, puikiai įrengtas virtuves.
* Dėl aplinkybių, kurių neįmanoma numatyti iš anksto, kelionės metu viešbučiai ir jų kontaktinė informacija gali keistis. Pateiktos viešbučių kambarių nuotraukos yra pavyzdinės, konkretaus Jūsų kambario įrengimas gali būti kitoks nei nuotraukoje.
Turite klausimų? Skambinkite telefonu 8 524 30636 arba
Siųskite užklausą
Vieta konsultantui.
Kelionės tipas Pažintinės kelionės lėktuvu
Šalis Prancūzija
Kaina nuo 449 €

Turite klausimų?

Skambinkite telefonu 8 524 30636 arba

Siųskite užklausą

Išvykimo datos

Kaina Data Liko vietų
449 € / 404 € 2018-09-1410+
449 € / 404 € 2018-07-2710+
449 € / 404 € 2018-05-1810+
449 € 2018-02-1510+
UP