Mes su jumis nuo 2007 m.! Konsultacijos:
864544449, 861236192
| Verslo klientams Kelionių gidas Apie mus Kontaktai

Savaitgalis Skandinavijos atrakcionų ir pramogų parke..troliai Mumiai, piranijos, aukso paieškos ir kiti nuotykiai

Savaitgalis Skandinavijos atrakcionų ir pramogų parke..troliai Mumiai, piranijos, aukso paieškos ir kiti nuotykiai

Suomija

Artimiausia data

2017-08-10 279 €

1 diena LIETUVA - LATVIJA - ESTIJA

Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Latviją, Estiją. Po pietų atvykstate į Taliną. Lankote modernią *Talino laivų muziejaus ekspoziciją, įrengtąXX a. veikusiuosehidroplanų angaruose, ankstesnėje PetroDidžiojo jūrų tvirtovės teritorijoje.Tai jaunų ir senų nuotykių mėgėjų lobių skrynia, sauganti daugybę neįtikėtinų istorijų. Reta galimybėpabūti tikrame povandeniniame karo laive ir sužinoti apie jūreivių kasdienybę; išbandyti hidroplano skrydžio simuliatorių;pamatyti didžiausią abu pasaulinius karus išgyvenusį garinį ledlaužįSuur Tõllir daugybę kitų įdomybių.Ekskursija po jaukų Talino senamiestį apžiūrint Tompėjos pilį, Šv. Marijos katedrą, Lossi aikštę su įspūdingu soboru – Aleksandro Nevskio katedra, miesto Rotušę, dominikonų vienuolyną. Nakvynė viešbutyje Taline.

2 diena TALINAS - HELSINKIS

Pusryčiai. Vykstate į uostą ir keltu plaukiate į Helsinkį. Artėdami prie Helsinkio grožitės nuostabiais miesto ir jį supančių akmenuotų salelių – šcherų vaizdais. Keliaujate į vieną seniausių Suomijos miestų – Naantali. Jaunesnių keliautojųlaukia nuotykiai *TROLIŲ MUMIŲ ŠALYJE, sukurtoje populiariųjų Tuvės Janson knygų motyvais: tilteliu einate į salą, kurioje atgyja pasaka – užeinate į mėlynių spalvos penkių aukštų Muminuko namą, Muminuko Mamos virtuvę, Snifo stovyklą, Muminuko Tėčio laivą, sutinkate mėgstamuspersonažus – Muminuką, Muminuko Mamą ir Tėtį, bailųjį Snifą ir kitus.Arba siūlome laiką praleisti visai netoli esančioje*VASKI NUOTYKIŲ SALOJE, kuri priverčia pajudinti ir raumenis, ir smegenis.Saloje – penki nuotykių pasauliai, kur galite dalyvauti piratų laivo užgrobime, šliuožti virve, žvejų kaimelyje iš arti pamatyti įvairius naminius gyvulius,Atsiskyrėlio trobelėje plauti auksą, Medžiotojų stovykloje šaudyti iš lanko ar ieškoti kitų jaudinančių nuotykių kartu vykdydami galvą pasukti verčiančias užduotis. Kupini įspūdžių vykstate įsenąją Suomijos sostinę – Turku. Tai nedidelis, jaukus miestas, įsikūręs abipus Auros upės. Laisva laikas, kurio metu pasivaikštote po miestą apžiūrėdami centrinę miesto aikštę, XIV a. Turkukatedrą, didžiausią Suomijoje XIII a. Turku pilį ar prisėdate patikusioje senamiesčio kavinėje ramiaiišgerti puodelio kavos ir suvalgyti ledųaptardami dienos įspūdžius.. Nakvynė viešbutyje Turku.

3 diena HELSINKIS - TALINAS

Pusryčiai. Grįžtate į Helsinkį. Dar vieną įspūdžių kupiną dieną pradedate *HEUREKOSmokslo centre. Jisneturi nieko bendro su nuobodžiais muziejais, kuriuose negalima rankomis liesti eksponatų. Priešingai – ekspozicijos Heurekojeinteraktyvios, viską galima tikrinti ir bandyti patiems. Išsiaiškinate daugybę dalykų, kurių iki šiol nežinojote apie jus supantį pasaulį.Kita stotelė –Helsinkio *LINNANMAKIatrakcionų parkas, kuriame šeimos pramogauja jau nuo 1950 m. Parke gausu atrakcionų tiek adrenalino ištroškusiems, tiek ir nuosaikesniems pramogautojams. Tai dar ne viskas! Laukia pažintis su mįslingu povandeniniupasauliu *SEA LIFEakvariume. Laukia magiška kelionė nuo tropikų iki Arkties, akis į akį susiduriant su piranijomis, jūrų žvaigždėmis, rykliais, aštuonkojais ir kitomis įdomiausiomis jūrų pasaulio būtybėmis. Vakare keltu išplaukiate į Taliną. Nakvynė viešbutyje.

4 diena ESTIJA - LATVIJA - LIETUVA

Pusryčiai. Keliaujate per Estiją, Latviją. Sustojate aplankyti barono *Miunchauzeno muziejaus, įsikūrusio vaizdingame Latvijos pajūrio ruože ir atgaivinančio barono Jeronimo Karlo Frydricho fon Miunchauzeno legendą. Pasakojama, kad dvare, kurį lankote, baronas praleido šešis laimingiausius savo gyvenimo su žmona Jakobina metus.Tęsiate kelionę per Latviją. Vėlai vakare grįžtate į Lietuvą.


Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • Kelionė autobusu,
 • kelto Talinas – Helsinkis – Talinas bilietai,
 • 3 nakvynės viešbučiuose,
 • maitinimas – 3 pusryčiai,
 • kelionės vadovo paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu,
 • dovanos ir suvenyrai kelionės metu,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 • Draudimas,
 • kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos,
 • arbatpinigiai,
 • pietūs, vakarienės,
 • miestų turistiniai mokesčiai,
 • asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

PASTABOS:

 • Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, ¹Panevėžio, ¹Šiaulių, ¹Klaipėdos, ¹Marijampolės ir Alytaus.

(¹) – yra papildomų sąlygų.

 • (*) – mokami objektai. Turistas moka pats apie 150EUR suaugusiems, apie 125 EUR vaikams iki 14 m. už visus (*) pažymėtus objektus.
 • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.
Turite klausimų? Skambinkite telefonu 8 645 44449 arba
Siųskite užklausą
Vieta konsultantui.
Kelionės tipas Kelionės autobusu
Šalis Suomija
Kaina nuo 279 €

Turite klausimų?

Skambinkite telefonu 8 645 44449 arba

Siųskite užklausą

Išvykimo datos

Kaina Data Liko vietų
279 € / 209 € 2017-08-1010+
UP
Užklausa

Išrinksime atostogų kelionę už tave!

Kad išrinktume tau tinkamiausią atostogų pasiūlymą, nepamiršk paminėti: kelionės datos, trukmės, žmonių skaičiaus, kelionės krypties, biudžeto asmeniui ir kt.

Siųsti