Mes su jumis nuo 2007 m.! Konsultacijos:
(8-5) 2325853
| Verslo klientams Kelionių gidas Apie mus Kontaktai

Šiaurės Italijos įdomybės ir poilsis prie Adrijos jūros

Šiaurės Italijos įdomybės ir poilsis prie Adrijos jūros

Italija

Artimiausia data

2018-10-05 299 €

KELIONĖS AKCENTAI:

 • Į kelionę vyksta naujas autobusas!
 • Net 5 nakvynės ir 5 vakarienės Italijos kurorte prie Adrijos jūros!
 • Aplankote vieną mažiausių ir seniausių valstybių Europoje – San Mariną ir unikaliomis mozaikomis pasaulyje garsią Raveną
 • Vykstate prie didžiausio Italijos Gardos ežero, kur laukia maudynės siera prisotintame ežero vandenyje
 • Aplankote ne tik unikalų miestą ant vandens – Veneciją, bet ir Venecijos lagūnos Murano ir Burano salas
 • Degustuojate Gardos ežero regiono vynus

1 diena LIETUVA - LENKIJA - ČEKIJA

Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį Čekijoje. Nakvynė viešbutyje.

2 diena GRACAS

Pusryčiai. Išvykstate Italijos link. Pakeliui aplankote Gracą – Štirijos provincijos sostinę, įsikūrusią abipus Mur upės. Trumpa ekskursija po miestą aplankant Herrengasse,Landhaus – istorinę valdžios būstinę, Šv. Egidijaus katedrą, pasikeliate į Pilies kalną. Išvykstate Italijos link. Vakare atvykstate į viešbutį Adrijos jūros kurorte Veneto regione. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

3 diena POILSIS PRIE ADRIJOS JŪROS

Pusryčiai. Poilsis prie Adrijos jūros. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

4 diena POILSIS PRIE ADRIJOS JŪROS

Pusryčiai. Poilsis prie Adrijos jūros arba siūlome **ekskursiją į San Marino respubliką ir Raveną.  Tai puiki proga aplankyti dar vieną valstybę ir išvysti unikalius bizantiško meno kūrinius. Išvykstate Ravenos link. Ekskursija mieste, kuriame amžino poilsio atgulė poetas Dantė. Ravenos miestas visame pasaulyje garsus puikiai išlikusių V–VII a. bizantinių mozaikų puošyba. Vaikščiodami senamiestyje aplankote *Šv. Vito katedrą ir *di Galla Placidia šeimos mauzoliejų, išpuoštus spalvingomis mozaikomis. Apžiūrite paminklą Dantei ir poeto kapą. Vykstate į seniausią ir mažiausią Europoje San Marino Respubliką, įsikūrusią ant vaizdingo Titano kalno. Trumpa ekskursija po San Marino miestą: Palazzo Pubblico (valdžios namai), San Marino bazilika, apžvalgos aikštelės, siauri gatvelių labirintai. Esant galimybei, ekskursijos metu degustuojate vietinius gastronomijos produktus. Laisvas laikas. Vakare grįžtate į kurortą. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje. 

5 diena POILSIS PRIE ADRIJOS JŪROS

Pusryčiai. Poilsis prie Adrijos jūros arba siūlome **ekskursiją į Romeo ir Džiuljetos miestą Veroną. Vykstate į Veroną. Ekskursija po turtingiausią šiaurės Italijos miestą aplankant istorinį miesto centrą, spalvingą turgaus aikštę – Piazza delle Erbe, Sinjorijos aikštę su elegantiška Dantės statula, minias turistų pritraukiantį Džuljetos namą, Romos Koliziejui dydžiu nedaug tenusileidžiantį, puikiai išsilaikiusį romėnų *amfiteatrą, kuriame tilpdavo beveik visi Romos laikų Veronos gyventojai. Vykstate prie didžiausio ItalijosGardos ežero. Sustojate šio ežero pusiasalyje įsikūrusiame Sirmionės kurorte, kurio pasididžiavimas – žavi viduramžių Rocca Scaligera pilis. Esant galimybei, siūlome maudynes siera prisotintame vandenyje. Esant galimybei, vykstate į vyno ūkį ir *degustuojate šio krašto vyną. Sugrįžtate į kurortą. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

6 diena POILSIS PRIE ADRIJOS JŪROS

Poilsis prie Adrijos jūros arba siūlome **ekskursiją į Veneciją aplankant Murano ir Burano salas. Vykstate į „miestą ant vandens“ – Veneciją. *Plaukiate laivu iš Punta Sabionni į Šv. Morkaus aikštę, kurią Napoleonas pavadino „elegantiškiausia Europos svetaine“. Pakeliui aplankote Venecijos lagūnos salas: Burano salą – buvusį žvejų kaimelį su spalvingais namais ir pakrypusia varpine bei stiklo dirbiniais garsėjančią Murano salą. Ekskursija po „svajonių miestą“ – Veneciją, aplankant Šv. Morkaus aikštę, kurioje vykdavo misterijos, procesijos, politiniai renginiai; *Šv. Morkaus baziliką su auksiniu altoriumi ir arklių galerija, Rialto tiltą, nuo kurio atsiveria puikūs Didžiojo kanalo vaizdai, bei „Atodūsių“ tiltą, kuris buvo pastatytas, kad iš Dožų rūmų būtų galima patekti į kalėjimą. Laisvu laiku siūlome pasikelti į 100 m aukščio *Varpinę, aplankyti žymiausias Venecijos bažnyčias. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

7 diena UDINĖ - ČEKIJA

Pusryčiai. Išvykstate į Fiurlio regiono sostinę Udinę. Trumpos ekskursijos metu aplankote seniausią Udinėje Šv. Mergelės Marijos bažnyčią, Laisvės aikštę (Piazza della Liberta) su gotikine miesto Rotuše ir laikrodžio bokštu, apžiūrite Udinės pilį. Po pietų išvykstate į Čekiją. Kelionė per Austriją. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį Čekijoje, Brno apylinkėse. Nakvynė viešbutyje.

8 diena ČEKIJA - LENKIJA - LIETUVA

Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Naktį sugrįžtate į Lietuvą.


Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • Kelionė autobusu,
 • 7 nakvynės viešbučiuose (5 iš jų kurorte),
 • maitinimas: 7 pusryčiai, 5 vakarienės,
 • kelionės vadovo paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 • Draudimas,
 • kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos,
 • arbatpinigiai,
 • pietūs, programoje nepaminėtos vakarienės,
 • gėrimai vakarienių metu,
 • miestų turistiniai mokesčiai,
 • asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

PASTABOS:

 • Kaina nurodyta papildomai užsisakant ekskursijų paketą. Kainos be ekskursijų teirautis agentūroje.
 • Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, ¹Panevėžio, ¹Šiaulių, ¹Klaipėdos, ¹Marijampolės ir Alytaus.
 • (¹) – yra papildomų sąlygų.
 • (*) – mokami objektai. Turistas moka pats apie 70 EUR už visus (*) pažymėtus objektus.
 • (**) – mokamos ekskursijos. Turistas moka pats. Kainos pateiktos, kai į ekskursiją vyksta ne mažiau kaip 20 turistų:
 • –  ekskursija į Emilijos-Romanijos regioną aplankant Comacchio, Raveną ir Ferarą – 40 EUR,
 • –  ekskursija į Veneciją aplankant Murano ir Burano salas – 50 EUR (laivas į lagūnos salas ir iki San Marko aikštės įskaičiuotas į ekskursijos kainą),
 • –  ekskursija prie Gardos ežero aplankant Sirmionės kurortą ir Veroną – 40 EUR.
 • Тaupyk! Trijų ekskursijų paketo kaina – 110 EUR 135 EUR. (Lankomi mokami objektai neįskaičiuoti į ekskursijų kainą.)
 • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.
 • Už priemoką galite pasirinkti apgyvendinimą 4* viešbutyje Italijos kurorte.
 • Garantuotas išvykimas: Organizatorius įsipareigoja vykdyti šią kelionę.
 • Kelionės metu nuvažiuojama ~3700 km.

Apgyvendinimas

Prie Adrijos jūros (2-6 kelionės diena) 5 naktis gyvensite tokiuose ar panašiuose viešbučiuose*.
APGYVENDINIMO PAVYZDŽIAI:
HOTEL SERENELLA
Via Dante Alighieri I Vicolo n.4, 30016 Lido di Jezolas, Italija

   

Jaukus, šviesus viešbutis Lido di Jesolo kurorte, apie 100 m nuo jūros, greta įvairių parduotuvėlių, kavinių ir restoranų. Iki kurorto centro ir pagrindinės Piazza Drago aikštės vos 5 min kelio. Dauguma viešbučio kambarių turi balkonus. Viešbutyje veikia nedidelis baras. Maitinimas - kontinentiniai pusryčiai ir trijų patiekalų vakarienės.
HOTEL GERMANIA
Via Olanda 18, 30016 Lido di Jezolas, Italija

   

Viešbutis vos 100 metrų iki smėlėto Adrijos jūros paplūdimio Lido di Jesolo kurorte. Visiškai netoli šurmuliuojančio kurorto centro, kuriame gausu parduotuvių, restoranų, barų. Dauguma viešbučio kambarių turi balkonus. Viešbutyje veikia nedidelis baras. Maitinimas - kontinentiniai pusryčiai ir trijų patiekalų vakarienės.
HOTEL ALEXANDER
Viale dei Pini 60, 45010 Rosolina, Italija
   
Viešbutis pačiame Rosolina Sea kurorte. Tai ramus miestelis, visai netoli Venecijos ir kitų svarbių Veneto regiono miestų, Po upės deltos nacionalinio parko širdyje. Viešbutis turi nedidelį baseiną. Iki smėlio paplūdimio ~400 m. Dauguma viešbučio kambarių turi balkonus. Viešbutyje veikia nedidelis baras. Maitinimas - kontinentiniai pusryčiai ir trijų patiekalų vakarienės.
* Dėl aplinkybių, kurių neįmanoma numatyti iš anksto, kelionės metu viešbučiai ir jų kontaktinė informacija gali keistis. Pateiktos viešbučių kambarių nuotraukos yra pavyzdinės, konkretaus Jūsų kambario įrengimas gali būti kitoks nei nuotraukoje.
Turite klausimų? Skambinkite telefonu (8-5) 2325853 arba
Siųskite užklausą
Vieta konsultantui.
Kelionės tipas Kelionės autobusu
Šalis Italija
Kaina nuo 299 €

Turite klausimų?

Skambinkite telefonu (8-5) 2325853 arba

Siųskite užklausą

Išvykimo datos

Kaina Data Liko vietų
299 € / 269 € 2018-10-0510+
459 € / 413 € 2018-08-1010+
459 € / 413 € 2018-07-1210+
379 € / 341 € 2018-05-0710+
459 € / 413 € 2018-06-0210+
299 € / 269 € 2018-03-2010+
UP
Užklausa

Išrinksime atostogų kelionę už tave!

Kad išrinktume tau tinkamiausią atostogų pasiūlymą, nepamiršk paminėti: kelionės datos, trukmės, žmonių skaičiaus, kelionės krypties, biudžeto asmeniui ir kt.

Siųsti