Mes su jumis nuo 2007 m.! Verslo klientams Kelionių gidas Apie mus Kontaktai

Šiaurės Italijos perliukai ir poilsis prie Adrijos jūros 8d.

Šiaurės Italijos perliukai ir poilsis prie Adrijos jūros 8d.

Italija

Artimiausia data

2018-10-27 319 €

KELIONĖS AKCENTAI:

 • Gracas: pasiduokite bažnyčių ir rūmų žavesiui, užsimirškite jaukiuose kampeliuose ir romantiškuose kiemuose.
 • Venecija – kaip sena retro stiliaus ponia, ji išlaikyta, brandi, ją reikia pajusti visais penkiais pojūčiais: pamatyti, išklausyti, paliesti, užuosti ir nuolat ragauti.
 • Keliaujant po lagūnos salas ar klaidžiojant siauromis romantiškomis Venecijos gatvelėmis, prisėskite paragauti iš džiovintų vynuogių pagaminto vyno „Amarone“, kurį italai vertina kaip kvepalus – išskirtinis, solidus, prabangus, turtingas...
 • Paklaidžiokite keliukais, vadinamais „Strada di vini“, pasimėgaukite aplinkiniais peizažais, užuoskite vynuogienojų kvapą, aplankykite vynininką, paragaukite sklidiną taurę subtilaus skonio Soave vyno.
 • Aplankykite asmeninę Borgese – Cavazza šeimos salą Gardos ežere, grožėkitės jos rūmais ir kabančiais egzotiškais sodais, pietaukite rūmų terasoje su vaizdu į smaragdinį ežerą.
 • 5 nakvynės su pusryčiais ir vakarienėmis Lido di Jesolo kurorte prie Adrijos jūros Italijoje!

1 diena LIETUVA - LENKIJA - SLOVAKIJA (ČEKIJA)

Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Slovakiją (Čekiją) su trumpais sustojimais poilsiui. Nakvynė viešbutyje.

2 diena AUSTRIJA (GRACAS) - ITALIJA (LIDO DI JESOLO)

Pusryčiai. Kelionė per Austriją. Atvykimas į Štirijos sostinę – *Gracą, įsikūrusį abipus Mur upės. Ekskursija po miestą: gotikinė miesto katedra, Burgas – buvusi tvirtovė, dabar čia posėdžiauja Štirijos žemės vyriausybė, imperatoriaus Ferdinando II mauzoliejus, Arsenalas, Landhauzas – dabartiniai Štirijos žemės parlamento rūmai, Pilies kalnas – buvusi imperatoriaus rezidencija, varpinės ir laikrodžio bokštai. Išvykimas iš Graco. Kelionė per Austriją, Italiją. Atvykimas į šiaurės Italijos kurortą Lido di Jesolo, įsikūrusį prie Adrijos jūros. Čia jūsų laukia nuostabūs smėlio paplūdimiai, palmių alėjos, švelnus jūrinis klimatas bei pažintis su Šiaurės Italija ekskursijų metu. Apgyvendinimas viešbutyje. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

3 diena POILSIS PRIE ADRIJOS JŪROS (arba visos dienos išvyka į Veneciją, Venecijos lagūnos salas) 

Pusryčiai. Poilsis prie Adrijos jūros arba visos dienos išvyka į Veneciją bei Venecijos lagūnos salas (plaukimų bilietai neįskaičiuoti į kainą). Kelionė į *Burano salą – pačią spalvingiausią lagūnos salą. Kiekvienas atvykėlis netruks pastebėti unikalią salos architektūrą. Viena iš Burano specifinių savybių – tai itin ryškūs skirtingų spalvų namukai. Burano sala nepalieka abejingų: čia pasijunti kaip rojaus kampelyje, kur senutės susėdę ant suoliukų siuvinėja ir stebi nutrūktgalvius anūkus, čia spalvotų sienų palanges puošia ne mažiau spalvingi gėlių žiedai, mažakalbiai žvejai grįžta iš jūros, tyliai džiaugdamiesi savo laimikiu, čia laikas sustoja ir niekas niekur neskuba... Išvykimas į *Murano salą – stiklo lopšį. Dar ir šiandien stiklo dirbtuvės - salos ekonomikos variklis. Stiklas – tai kažkas nepaprasto, trapaus ir kartu amžino. Murano saloje kasdien gimsta tūkstančiai „Murrinų“ – amžinai žydinčių stiklinių gėlyčių. Stiklo gamybos istorija sekama Murano gatvėse – ant dažno namo sienų galima pamatyti ištapytas stiklapūčių darbo akimirkas, mažos parduotuvėlės ir prabangios galerijos siūlo vietinių meistrų kūrinius. Atvykimas į *Veneciją – unikalų savo padėtimi miestą pasaulyje. Venecija – Adrijos karalienė, vienas pasaulinės kultūros stebuklų, išsidėsčiusi ant kadaise pelkėtų lagūnos salų ir salelių. Vietoj gatvių - kanalai, vietoj automobilių - gondolos ir motorinės valtys, net autobusai – irgi valtys. Kažkas yra pasakęs, kad tai ne miestas, o marmuro, vandens ir oro pasaka, fantazija ant vandens. Apžvalginė ekskursija po Veneciją: šurmuliuojanti Šv.Morkaus aikštė, bažnytinės ir politinės valdžios simbolis – puošnioji bizantinė evangelisto *Šv.Morkaus bazilika su garsiuoju Aukso altoriumi, *varpinė, buvusios valstybės valdovų iškilioji rezidencija – *Dožų rūmai, Rialto tiltas ir nuo jo atsiveriantys nuostabūs Didžiojo kanalo vaizdai, Venecijos gatvelių ir kanalų labirintai, tiltai. Laisvas laikas, kurio metu siūlome paklaidžioti siauromis gatvelėmis, pajusti jaudinančią didingo ir spindinčio viduramžių miesto atmosferą, romantiškai *paplaukioti gondolomis Venecijos kanalais. Grįžimas į pajūrio kurortą. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

4 diena POILSIS PRIE ADRIJOS JŪROS (arba mokama visos dienos išvyka į Paduvą, Vičencą ir Veroną) 

Pusryčiai. Poilsis prie Adrijos jūros arba **mokama visos dienos išvyka į Paduvą ir Veroną. Atvykimas į Paduvą, kuriame anot italų „pieva- be žolės, šventasis - be vardo, o kavinės – be durų“: apie 80 garbingų miesto žmonių, tame tarpe ir Stepono Batoro bei Jono III Sobieskio skulptūromis apstatyta Prato della Vale aikštė, šv. Džiustinos bazilika, kurioje yra palaidotas evangelistas šv. Lukas, Šv. Antano bazilika – didinga šventovė ir vienuolynas, garsėjantis įspūdingais bizantiškais kupolais. Donatelo sukurtas Didysis altorius su Šv. Antano stebuklų scenomis, šventojo palaikų, relikvijų ir kt. koplyčios. Vienas seniausių Europoje – Paduvos universitetas, kuriame kelias dešimtis metų dirbo garsusis Galilėjo Galilėjus, Vaistažolių aikštė su *Radžonės rūmais. Ekskursijos pabaigoje pasimėgausite paslaptingos receptūros kava kavinėje „be durų“ - Pedrocchi, kuri pati labiau primena rūmus. Išvykimas į meilės sostinę Veroną – Romeo ir Džiuljetos miestą. Ekskursija po turtingiausią šiaurės Italijos miestą aplankant istorinį miesto centrą, spalvingą turgaus aikštę, Sinjorijos aikštę su elegantiška Dantės statula, impozantiškais fasado raižiniais išpuoštą *Katedrą, Romos koliziejui dydžiu nedaug tenusileidžiantį, puikiai išsilaikiusį romėnų *amfiteatrą - Areną, kuriame ir šiandien organizuojami grandioziniai muzikos koncertai bei operų pastatymai, *Džiuljetos namą su garsiuoju balkonėliu, impozantiški Veronos valdovų Skaligierių kapai. Laisvas laikas, kurio metu galite apsilankyti užeigoje, kurioje buvo nufilmuotas filmas „Laiškai Džiuljetai“. Čia galėsite paskanauti miniatiūrinių rankų darbo pyragėlių „Pasticini“ bei karališką pavadinimą turinčios picos – Margaritos. Grįžimas į pajūrio kurortą. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

5 diena POILSIS PRIE ADRIJOS JŪROS (arba mokama išvyka prie Gardos ežero) 

Pusryčiai. Poilsis prie Adrijos jūros arba **mokama visos dienos išvyka prie Gardos ežero ir Soave. Kelionė prie Gardos ežero – didžiausio Italijos ežero ir nuostabaus gamtos kampelio, kurio miesteliai žavi viduramžių namais, siauromis gatvelėmis, skverais, nuostabiausiomis ežero bei kalnų panoramomis. Tai tikras atradimas kelionių gurmanams, vertinantiems kalnų didybę, neužterštą orą, dangiškos spalvos vandenį, pasakiškai gražias panoramas. Romantiškas plaukimas į asmeninę *Borgese – Cavazza šeimos salą. Joje, su įdomiu inžineriniu sprendimu – venecijietiško stiliaus rūmais, kone kabančiais egzotiniais sodais, vandenyje augančiais medžiais, supažindins garsiosios giminės atstovė.

Apžiūrėjus Gardos salą tęsiame kelionę į žavų viduramžišką Sirmionės miestelį, pasak Catullo, - „ežero perlą, salų ir pusiasalių karalienę", įsikūrusį viename iš Gardos ežero pusiasalių. Pažintis su miesteliu: Skaligierių, valdžiusių Gardą XIII a. pilis, romėnų epochos vilos - Katulo grotos - liekanos. Laisvu laiku, esant galimybėms, galėsite pasimaudyti nuo Romos imperijos laikų vertinamame ežero vandenyje, kuris ir šiandien yra naudojamas SPA procedūroms, paskanauti ledų seniausioje ledainėje prie ežero. Išvykimas į viduramžių miestelį Soave, kurį juosia galinga gynybinė siena. Apžiūrėjus miestelį ir aplankius didingą jo *pilį, siūlome paklaidžioti keliukais, vadinamais „Strada di vini“ ir pasimėgauti aplinkiniais peizažais. Būnant Italijoje negalima praleisti galimybės nepasimėgavus Itališko vyno burbuliukais. Grįždami į pajūrio kurortą sustosite autentiškame vyno ūkyje, Veneto krašto pasididžiavimo - Prosecco vyno *degustacija. Italai Prosecco geria nuo pat ryto, o Venecijoje – bet kuriuo paros metu. Prosecco – ypatingas putojantis vynas. Sakoma, kad jis lengvai geriamas ir yra puikus aperityvas. Ekskursijos metu išgirsite šio vyno atsiradimo istoriją, gamybą, rūšis. Nuostabioje gamtoje degustuosite vynų ekspertų puikiai vertinamus Prosecco bei kitus vynus. Grįžimas į pajūrio kurortą. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

6 diena POILSIS PRIE ADRIJOS JŪROS

Pusryčiai. Laisva diena poilsiui prie Adrijos jūros. Mėgausitės skaidria, žydra jūra, smėlėtu paplūdimiu. Mažose, jaukiose kavinėse ir užeigėlėse ragausite jūros gėrybes, makaronus, itališkus vynus... Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

7 diena (ITALIJA)AKVILĖJA, PALMANOVA, UDINĖ- AUSTRIJA - SLOVAKIJA (ČEKIJA)

Pusryčiai. Ryte išvykimas iš pajūrio kurorto. Vykstate į pirmaisiais Bažnyčios istorijos amžiais labai svarbų „antrąja Roma“ vadinamą Akvilėjos (Aquileia) miestą. Šiandien Aquileia – tėra nedidelis miestelis prie Adrijos jūros, turintis vos tris su puse tūkstančio gyventojų. Tačiau jį supa didingų vilų, pirčių, šventyklų ir turgaviečių griuvėsiai, kurie primena prarastą Romos imperijos spindesį. Šiame mieste imperatorius Augustas X a. per. Kr. priėmė Judėjos karalių Erodą Didijį, o 381 m. po Kr. čia vyko svarbūs ankstyvosios krikščionybės susirinkimai. Tačiau V a., po kelių nusiaubimų, miestas liko apleistas. Dabar Aquileia garsėja išskirtine miesto brangenybe - beveik dviejų tūkstančių metų senumo mozaikomis nuklotomis Bazilikos grindimis ir kitais antikiniais paminklais. Aplankote Akvilėjos archeologinę zoną įtrauktą į UNESCO kultūros paveldo sąrašą. Išvykimas link Palmanovos. Pažintis su miestu – tvirtove. Palmanova - tai miestas, įsikūręs forto teritorijoje. Pagrindinė jo dalis - Didžioji aikštė su ją supančiais valdžios ir miestelėnų namais. Apžvalginė ekskursija: Rotušė, Sargybos būstinės pastatas, kurio pirmas aukštas puoštas arkadomis, Universiteto pastatas, karininkų namai, kuriuose įkurtas armijos muziejus, pagrindinis aikštės pastatas Miesto katedra (XVII a.), kurios fasado nišos puoštos šventųjų skulptūromis. Išvykimas į Friulio regiono sostinę Udinę, pasižyminčią įvairia ir stebinančia architektūra. Centrinė miesto aikštė, kurioje stovi gotikos stiliumi statyta Rotušė, šv. Jono koplyčia, laikrodžio bokštas, kurio viršuje du bronziniai maurai muša valandas. Aikštėje galima apžiūrėti dvi XVIII a. statulas ir koloną su šv. Morkaus liūtais. Seniausia miesto bažnyčia – šv. Marijos katedra. Greta aikštės, pakilus į 26 m aukščio kalvą, nuo pilies sienų atsiveria kvapą gniaužianti miesto panorama. Išvykimas iš Udinės. Kelionė per Italiją, Austriją. Vėlai vakare atvykimas į viešbutį Čekijoje (Slovakijoje). Nakvynė viešbutyje.

8 diena SLOVAKIJA (ČEKIJA) - LENKIJA - LIETUVA

Pusryčiai. Kelionė per Slovakiją (Čekiją), Lenkiją. Naktį grįžimas į Lietuvą.


Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • Kelionė autobusu,
 • 7 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose (5 iš jų Lido di Jesolo kurorte),
 • 5 vakarienės Italijoje,
 • kelionės vadovo paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje, bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų Grace, Venecijoje paslaugos, plaukimas į Veneciją, plaukimas į Venecijos Lagūnos salas, įvažiavimo mokestis į Veneciją, kurorto mokestis – 7 EUR asmeniui.
 • *MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI: ~ 100 EUR.
 • Dienos išvyka į Paduvą, Veroną – 50 EUR.
 • Dienos išvyka prie Gardos ežero, Soave – 46 EUR.

PASTABOS:

 • AKCIJA! Pirkdami dvi išvykas sutaupysite 6 Eur. dviejų išvykų kaina – 90 EUR 96 EUR.
 • **Mokamos ekskursijos vyksta susirinkus ne mažesnei kaip 15 asmenų grupei. Sezono metu kaina gali kisti.
 • Minimalus keliautojų skaičius – 25 asm. Jei vyksta mažesnis keliautojų skaičius, kelionės kaina gali keistis. Apie kainos pasikeitimą informuosime ne vėliau kaip likus 14 dienų iki kelionės pradžios.
 • Kelionių organizatorius gali keisti kelionės programą, atsižvelgdamas į grupės pageidavimus ir objektyvias sąlygas.
 • Objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali kisti, kelionės vadovas muziejuose ekskursijų neveda.
 • Vietinių švenčių metu kai kurie programoje numatyti lankomi objektai gali būti uždaryti.
 • Į bažnyčias neįleidžiami turistai apnuogintais pečiais ir(ar) mūvintys šortus.
 • SVARBU! Esant ankstyvam išvykimui/vėlyvam atvykimui į viešbutį gali būti pateikiami pusryčių paketai/ šalta vakarienė. 

KAINŲ DETALIZAVIMAS:

Apgyvendinimas
2018-03-24
Dvivietis kambarys su dvigule lova283.91EUR / 980.28LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis283.91EUR / 980.28LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui283.91EUR / 980.28LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)344.43EUR / 1,189.25LTL
Vienvietis kambarys387.15EUR / 1,336.75LTL
Viešbutis viename iš pajūrio kurortų Lido di Jesolo, Cesenatico, Rimini kurortinėse zonose
2018-03-24
Apgyvendinimas
2018-03-31
Dvivietis kambarys su dvigule lova283.91EUR / 980.28LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis283.91EUR / 980.28LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui283.91EUR / 980.28LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)344.43EUR / 1,189.25LTL
Vienvietis kambarys387.15EUR / 1,336.75LTL
Viešbutis viename iš pajūrio kurortų Lido di Jesolo, Cesenatico, Rimini kurortinėse zonose
2018-03-31
Apgyvendinimas
2018-04-07
Dvivietis kambarys su dvigule lova283.91EUR / 980.28LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis283.91EUR / 980.28LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui283.91EUR / 980.28LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)344.43EUR / 1,189.25LTL
Vienvietis kambarys387.15EUR / 1,336.75LTL
Viešbutis viename iš pajūrio kurortų Lido di Jesolo, Cesenatico, Rimini kurortinėse zonose
2018-04-07
Apgyvendinimas
2018-04-21
Dvivietis kambarys su dvigule lova337.31EUR / 1,164.66LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis337.31EUR / 1,164.66LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui337.31EUR / 1,164.66LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)303.49EUR / 1,047.89LTL
Vienvietis kambarys440.55EUR / 1,521.13LTL
Viešbutis viename iš pajūrio kurortų Lido di Jesolo, Cesenatico, Rimini kurortinėse zonose
2018-04-21
Apgyvendinimas
2018-04-28
Dvivietis kambarys su dvigule lova337.31EUR / 1,164.66LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis337.31EUR / 1,164.66LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui337.31EUR / 1,164.66LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)303.49EUR / 1,047.89LTL
Vienvietis kambarys440.55EUR / 1,521.13LTL
Viešbutis viename iš pajūrio kurortų Lido di Jesolo, Cesenatico, Rimini kurortinėse zonose
2018-04-28
Apgyvendinimas
2018-05-05
Dvivietis kambarys su dvigule lova337.31EUR / 1,164.66LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis337.31EUR / 1,164.66LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui337.31EUR / 1,164.66LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)321.29EUR / 1,109.35LTL
Vienvietis kambarys440.55EUR / 1,521.13LTL
Viešbutis viename iš pajūrio kurortų Lido di Jesolo, Cesenatico, Rimini kurortinėse zonose
2018-05-05
Apgyvendinimas
2018-05-12
Dvivietis kambarys su dvigule lova337.31EUR / 1,164.66LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis337.31EUR / 1,164.66LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui337.31EUR / 1,164.66LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)303.49EUR / 1,047.89LTL
Vienvietis kambarys440.55EUR / 1,521.13LTL
Viešbutis viename iš pajūrio kurortų Lido di Jesolo, Cesenatico, Rimini kurortinėse zonose
2018-05-12
Apgyvendinimas
2018-05-19
Dvivietis kambarys su dvigule lova337.31EUR / 1,164.66LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis337.31EUR / 1,164.66LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui337.31EUR / 1,164.66LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)303.49EUR / 1,047.89LTL
Vienvietis kambarys440.55EUR / 1,521.13LTL
Viešbutis viename iš pajūrio kurortų Lido di Jesolo, Cesenatico, Rimini kurortinėse zonose
2018-05-19
Apgyvendinimas
2018-05-26
Dvivietis kambarys su dvigule lova337.31EUR / 1,164.66LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis337.31EUR / 1,164.66LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui337.31EUR / 1,164.66LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)303.49EUR / 1,047.89LTL
Vienvietis kambarys440.55EUR / 1,521.13LTL
Viešbutis viename iš pajūrio kurortų Lido di Jesolo, Cesenatico, Rimini kurortinėse zonose
2018-05-26
Apgyvendinimas
2018-06-02
Dvivietis kambarys su dvigule lova399.61EUR / 1,379.77LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis399.61EUR / 1,379.77LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui399.61EUR / 1,379.77LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)359.56EUR / 1,241.49LTL
Vienvietis kambarys502.85EUR / 1,736.24LTL
Viešbutis viename iš pajūrio kurortų Lido di Jesolo, Cesenatico, Rimini kurortinėse zonose
2018-06-02
Apgyvendinimas
2018-06-09
Dvivietis kambarys su dvigule lova399.61EUR / 1,379.77LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis399.61EUR / 1,379.77LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui399.61EUR / 1,379.77LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)359.56EUR / 1,241.49LTL
Vienvietis kambarys502.85EUR / 1,736.24LTL
Viešbutis viename iš pajūrio kurortų Lido di Jesolo, Cesenatico, Rimini kurortinėse zonose
2018-06-09
Apgyvendinimas
2018-06-16
Dvivietis kambarys su dvigule lova399.61EUR / 1,379.77LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis399.61EUR / 1,379.77LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui399.61EUR / 1,379.77LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)359.56EUR / 1,241.49LTL
Vienvietis kambarys502.85EUR / 1,736.24LTL
Viešbutis viename iš pajūrio kurortų Lido di Jesolo, Cesenatico, Rimini kurortinėse zonose
2018-06-16
Apgyvendinimas
2018-06-23
Dvivietis kambarys su dvigule lova399.61EUR / 1,379.77LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis399.61EUR / 1,379.77LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui399.61EUR / 1,379.77LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)359.56EUR / 1,241.49LTL
Vienvietis kambarys502.85EUR / 1,736.24LTL
Viešbutis viename iš pajūrio kurortų Lido di Jesolo, Cesenatico, Rimini kurortinėse zonose
2018-06-23
Apgyvendinimas
2018-06-30
Dvivietis kambarys su dvigule lova399.61EUR / 1,379.77LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis399.61EUR / 1,379.77LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui399.61EUR / 1,379.77LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)359.56EUR / 1,241.49LTL
Vienvietis kambarys502.85EUR / 1,736.24LTL
Viešbutis viename iš pajūrio kurortų Lido di Jesolo, Cesenatico, Rimini kurortinėse zonose
2018-06-30
Apgyvendinimas
2018-07-06
Dvivietis kambarys su dvigule lova417.57EUR / 1,441.79LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis417.57EUR / 1,441.79LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui417.57EUR / 1,441.79LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)375.72EUR / 1,297.29LTL
Vienvietis kambarys525.45EUR / 1,814.27LTL
Viešbutis viename iš pajūrio kurortų Lido di Jesolo, Cesenatico, Rimini kurortinėse zonose
2018-07-06
Apgyvendinimas
2018-07-14
Dvivietis kambarys su dvigule lova399.61EUR / 1,379.77LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis399.61EUR / 1,379.77LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui399.61EUR / 1,379.77LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)359.56EUR / 1,241.49LTL
Vienvietis kambarys502.85EUR / 1,736.24LTL
Viešbutis viename iš pajūrio kurortų Lido di Jesolo, Cesenatico, Rimini kurortinėse zonose
2018-07-14
Apgyvendinimas
2018-07-21
Dvivietis kambarys su dvigule lova399.61EUR / 1,379.77LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis399.61EUR / 1,379.77LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui399.61EUR / 1,379.77LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)359.56EUR / 1,241.49LTL
Vienvietis kambarys502.85EUR / 1,736.24LTL
Viešbutis viename iš pajūrio kurortų Lido di Jesolo, Cesenatico, Rimini kurortinėse zonose
2018-07-21
Apgyvendinimas
2018-07-28
Dvivietis kambarys su dvigule lova399.61EUR / 1,379.77LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis399.61EUR / 1,379.77LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui399.61EUR / 1,379.77LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)359.56EUR / 1,241.49LTL
Vienvietis kambarys502.85EUR / 1,736.24LTL
Viešbutis viename iš pajūrio kurortų Lido di Jesolo, Cesenatico, Rimini kurortinėse zonose
2018-07-28
Apgyvendinimas
2018-08-04
Dvivietis kambarys su dvigule lova435.21EUR / 1,502.69LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis435.21EUR / 1,502.69LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui435.21EUR / 1,502.69LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)391.60EUR / 1,352.12LTL
Vienvietis kambarys538.45EUR / 1,859.16LTL
Viešbutis viename iš pajūrio kurortų Lido di Jesolo, Cesenatico, Rimini kurortinėse zonose
2018-08-04
Apgyvendinimas
2018-08-11
Dvivietis kambarys su dvigule lova435.21EUR / 1,502.69LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis435.21EUR / 1,502.69LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui435.21EUR / 1,502.69LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)391.60EUR / 1,352.12LTL
Vienvietis kambarys538.45EUR / 1,859.16LTL
Viešbutis viename iš pajūrio kurortų Lido di Jesolo, Cesenatico, Rimini kurortinėse zonose
2018-08-11
Apgyvendinimas
2018-08-18
Dvivietis kambarys su dvigule lova435.21EUR / 1,502.69LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis435.21EUR / 1,502.69LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui435.21EUR / 1,502.69LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)391.60EUR / 1,352.12LTL
Vienvietis kambarys538.45EUR / 1,859.16LTL
Viešbutis viename iš pajūrio kurortų Lido di Jesolo, Cesenatico, Rimini kurortinėse zonose
2018-08-18
Apgyvendinimas
2018-08-25
Dvivietis kambarys su dvigule lova417.41EUR / 1,441.23LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis417.41EUR / 1,441.23LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui417.41EUR / 1,441.23LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)375.58EUR / 1,296.80LTL
Vienvietis kambarys520.65EUR / 1,797.70LTL
Viešbutis viename iš pajūrio kurortų Lido di Jesolo, Cesenatico, Rimini kurortinėse zonose
2018-08-25
Apgyvendinimas
2018-09-01
Dvivietis kambarys su dvigule lova417.41EUR / 1,441.23LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis417.41EUR / 1,441.23LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui417.41EUR / 1,441.23LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)375.58EUR / 1,296.80LTL
Vienvietis kambarys520.65EUR / 1,797.70LTL
Viešbutis viename iš pajūrio kurortų Lido di Jesolo, Cesenatico, Rimini kurortinėse zonose
2018-09-01
Apgyvendinimas
2018-09-08
Dvivietis kambarys su dvigule lova417.41EUR / 1,441.23LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis417.41EUR / 1,441.23LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui417.41EUR / 1,441.23LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)375.58EUR / 1,296.80LTL
Vienvietis kambarys520.65EUR / 1,797.70LTL
Viešbutis viename iš pajūrio kurortų Lido di Jesolo, Cesenatico, Rimini kurortinėse zonose
2018-09-08
Apgyvendinimas
2018-09-15
Dvivietis kambarys su dvigule lova399.61EUR / 1,379.77LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis399.61EUR / 1,379.77LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui399.61EUR / 1,379.77LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)359.56EUR / 1,241.49LTL
Vienvietis kambarys502.85EUR / 1,736.24LTL
Viešbutis viename iš pajūrio kurortų Lido di Jesolo, Cesenatico, Rimini kurortinėse zonose
2018-09-15
Apgyvendinimas
2018-09-22
Dvivietis kambarys su dvigule lova337.31EUR / 1,164.66LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis337.31EUR / 1,164.66LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui337.31EUR / 1,164.66LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)303.49EUR / 1,047.89LTL
Vienvietis kambarys440.55EUR / 1,521.13LTL
Viešbutis viename iš pajūrio kurortų Lido di Jesolo, Cesenatico, Rimini kurortinėse zonose
2018-09-22
Apgyvendinimas
2018-09-29
Dvivietis kambarys su dvigule lova337.31EUR / 1,164.66LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis337.31EUR / 1,164.66LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui337.31EUR / 1,164.66LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)303.49EUR / 1,047.89LTL
Vienvietis kambarys440.55EUR / 1,521.13LTL
Viešbutis viename iš pajūrio kurortų Lido di Jesolo, Cesenatico, Rimini kurortinėse zonose
2018-09-29
Apgyvendinimas
2018-10-06
Dvivietis kambarys su dvigule lova283.91EUR / 980.28LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis283.91EUR / 980.28LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui283.91EUR / 980.28LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)344.43EUR / 1,189.25LTL
Vienvietis kambarys387.15EUR / 1,336.75LTL
Viešbutis viename iš pajūrio kurortų Lido di Jesolo, Cesenatico, Rimini kurortinėse zonose
2018-10-06
Apgyvendinimas
2018-10-27
Dvivietis kambarys su dvigule lova283.91EUR / 980.28LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis283.91EUR / 980.28LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui283.91EUR / 980.28LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)344.43EUR / 1,189.25LTL
Vienvietis kambarys387.15EUR / 1,336.75LTL
Viešbutis viename iš pajūrio kurortų Lido di Jesolo, Cesenatico, Rimini kurortinėse zonose
2018-10-27
Turite klausimų? Skambinkite telefonu 8 524 30636 arba
Siųskite užklausą
Vieta konsultantui.
Kelionės tipas Kelionės autobusu
Šalis Italija
Kaina nuo 319 €

Turite klausimų?

Skambinkite telefonu 8 524 30636 arba

Siųskite užklausą

Išvykimo datos

Kaina Data Liko vietų
319 € / 283 € 2018-10-2710+
319 € / 283 € 2018-10-0610+
379 € / 337 € 2018-09-2910+
379 € / 337 € 2018-09-2210+
449 € / 399 € 2018-09-1510+
469 € / 417 € 2018-09-0810+
469 € / 417 € 2018-09-0110+
469 € / 417 € 2018-08-2510+
489 € / 435 € 2018-08-1810+
489 € / 435 € 2018-08-1110+
489 € / 435 € 2018-08-0410+
449 € / 399 € 2018-07-2810+
449 € / 399 € 2018-07-2110+
449 € / 399 € 2018-07-1410+
449 € / 417 € 2018-07-0610+
449 € / 399 € 2018-06-3010+
449 € / 399 € 2018-06-2310+
449 € / 399 € 2018-06-1610+
449 € / 399 € 2018-06-0910+
449 € / 399 € 2018-06-0210+
379 € / 337 € 2018-05-2610+
379 € / 337 € 2018-05-1910+
379 € / 337 € 2018-05-1210+
379 € / 337 € 2018-05-0510+
379 € / 337 € 2018-04-2810+
379 € / 337 € 2018-04-2110+
319 € / 283 € 2018-04-0710+
319 € / 283 € 2018-03-3110+
319 € / 283 € 2018-03-2410+
UP