Mes su jumis nuo 2007 m.! Konsultacijos:
861236192, 865500560
| Verslo klientams Kelionių gidas Apie mus Kontaktai

Šiaurės Vokietijos Hanzos miestai ir Riugeno sala

Šiaurės Vokietijos Hanzos miestai ir Riugeno sala

Vokietija

Artimiausia data

2017-09-21 229 €

1 diena Anksti ryte išvykstame iš  Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Vakare atvykstame į viešbutį Vokietijoje. Nakvynė.

2 diena Pusryčiai. Išvykstame į Riugeno salą. Tai – viena didžiausių ir gražiausių Vokietijos salų Baltijos jūroje. Ji garsėja nuostabia gamta, prabangiais kurortais ir jūros pakrante besidriekiančiomis kalkakmenio uolomis, susiformavusiomis maždaug prieš 80 mln. metų. Aplankysime Jasmundo nacionalinį parką*, kuris dėl gamtos grožio bei vaizdingų baltų skardžių įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Čia iš apžvalgos aikštelės galėsite pasigrožėti 118 metrų ilgio uolėtu skardžiu į jūrą, vadinamu „Karaliaus sostu“. Jame, kaip teigia istoriniai šaltiniai, sėdėjo švedų karalius, stebintis jūroje vykusį švedų ir vokiečių laivynų mūšį. Vykstame į kurortinį miestelį Zasnicą, iš kurio laivu plaukiame* pasigėrėti daugiau nei 9 km besisidriekiančiais išskirtiniais kreidos skardžiais, taip pat išgirsime neįtikėtinas istorijas apie Pirato tarpeklį, kur kažkada slėpėsi žymiausias salos piratas Klausas Stiortebekeris, iš jūros pusės matysime „Viktorijos“ bei „Karaliaus sosto“ apžvalgos aikšteles. Sugrįžus į uostą laisvas laikas, kurio metu galėsite įsigyti suvenyrų, paragauti šviežiai rūkytos žuvies ar marinuotos silkės žuvies užkandinėje „Rytprūsių uosto žuvies rūkykla“. Vykstame į Riugeno salos Palangą – kurortą Bincą, žavintį poilsiutojus baltomis medinėmis vilomis, pėsčiųjų gatve Hauptstraße su parduotuvėlėmis ir restoranais, didingu kurhauzu paplūdimyje, 370 m ilgio mediniu tiltu vedančiu į jūrą bei šimtais ryškių paplūdimio pintinių, saugančių poilsiutojus nuo saulės, vejo, lietaus ir smėlio. Vykstame į vieną iš gražiausių šiaurės Vokietijos Hanzos miestų Štralzundą, kuris yra išsaugojęs nuo viduramžių beveik nepakitusį pastatų bei gatvių išdėstymą, garsėja plytinės gotikos architektūra ir yra saugomas UNESCO. Ekskursija po senamiestį, kurios metu apžiūrėsime Šv. Marijos, Šv. Mikalojaus bei Šv. Jokūbo bažnyčias, grožėsimės senaisiais miestiečių namais ir miesto rotuše, kuri laikoma vienu seniausių ir gražiausių architektūros paminklų. Nakvynė viešbutyje prie Liubeko. 

3 diena Pusryčiai. Vykstame į buvusią Hanzos sąjungos sostinę ir vieną seniausių Vokietijos miestų – Liubeką. Vandens apsuptas senamiestis, išsaugojęs 1000 metų gyvavimo istoriją yra įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Pažintis su senamiesčiu, kurios metu praeisime pro istorinius Holsterston miesto vartus, apžiūrėsime įspūdingas bažnyčias, Liubeko rotušę, kuri yra viena gražiausių Vokietijoje, pasivaikščiosime rotušės aikštėje ir grožėsimės miesto katedra. Taip pat aplankysime seniausią marcipanų parduotuvę Niederegger, dėl kurios Liubekas dar vadinamas „marcipanų sostine“. Laisvas laikas, kurio metu pageidaujantys galės apsilankyti rašytojo Tomo mano name, dar vadinamame Budenbrokų namais. Išvykstame į Makleburgo – Pomeranijos sostinę Šveriną, dar vadinamą „Šiaurės Florencija“ arba “septynių ežerų miestu“. Aplankome miesto simbolį – XIX a. Šverino pilį*, pastatytą romantiškoje Burgo saloje. Ši pilis – vienas iš geriausių Europos istorizmo architektūros pavyzdžių. Išvykstame į Lenkiją. Nakvynė viešbutyje Lenkijoje.

4 diena Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Vakare grįžtame į Lietuvą.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

  • kelionė turistinės klasės autobusu
  • 3 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose
  • kelionės vadovo paslaugos
  • ekskursinė programa
  • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

  • (*) - bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ~ 30 EUR
  • medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

PASTABOS:

  • pirkdami kelialapį, reikalaukite šios kelionės atmintinės;
  • objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis;
  • bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.
Turite klausimų? Skambinkite telefonu 8 655 00560 arba
Siųskite užklausą
Vieta konsultantui.
Kelionės tipas Kelionės autobusu
Šalis Vokietija
Kaina nuo 229 €

Turite klausimų?

Skambinkite telefonu 8 655 00560 arba

Siųskite užklausą

Išvykimo datos

Kaina Data Liko vietų
229 € / 207 € 2017-09-2110+
UP
Užklausa

Išrinksime atostogų kelionę už tave!

Kad išrinktume tau tinkamiausią atostogų pasiūlymą, nepamiršk paminėti: kelionės datos, trukmės, žmonių skaičiaus, kelionės krypties, biudžeto asmeniui ir kt.

Siųsti