Mes su jumis nuo 2007 m.! Verslo klientams Kelionių gidas Apie mus Kontaktai

Sicilija ...saulės sala - Trapanis (su vadovu iš Lietuvos)

Sicilija ...saulės sala - Trapanis (su vadovu iš Lietuvos)

Italija

Artimiausia data

2018-05-13 1129 €

KELIONĖS AKCENTAI:

 • Žavitės siauromis arabiškomis gatvelėmis ir ispaniško baroko bažnyčiomis Modikoje, Ragūzoje, Sirakūzuose
 • Į Antiką pasineriate Agridžento šventyklų slėnyje – viename įspūdingiausių senovės graikų šventyklų komplekse už Graikijos ribų
 • Pakylate į Etnos ugnikalnį, legendose vadinamą ugnies dievo Vulkano kalve
 • Keturias naktis nakvojate viename Sicilijos kurortų prie gaivinančios Jonijos jūros
 • Ragaujate garsiausius Sicilijos vynus, unikalų Modikos šokoladą, įvairiausio skonio medų, pistacijų ar riešutų pesto, užsukate į Sirakūzų į turgų, kur akys raibsta nuo vaisių ir jūros gėrybių

1 diena   KAUNAS - SICILIJA (TRAPANIS - ERIČĖ)

Skrydis: Vilnius/ Kaunas – Trapanis. Atskrendate į Sicilijos Trapanio oro uostą. Vykstate į ant uolos pakibusį žavų Eričės miestelį. Viduramžių miestelis kadaise buvo derlingumo deivės Veneros kulto vieta. 751 m virš jūros lygio iškilęs miestas žavi atsiveriančiais nuostabiais aplinkinių salų ir Trapanio pakrantės vaizdais bei istoriniu palikimu. Pepoli ir Venus pilys, šešiasdešimt bažnyčių, akmenimis grįstų gatvelių labirintai, sužadina vaizduotę ir nukelia į viduramžius. Išvykstate Palermo link. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

2 diena PALERMAS - MONREALĖ

Pusryčiai. Pažintis su Sicilijos sostine – Palermu, kurį supa natūralus kalnų amfiteatras, vadinamas Conca d‘Oro. Mieste daug statinių, menančių arabų, normanų, Burbonų viešpatavimo laikus. Ekskursiją pradedate *kapucinų vienuolyne (Convento dei Capuccini), kurio rūsiuose saugoma 8 000 mumijų ir skeletų. Pamatote Karalių rūmus (Palazzo Realle), apžiūrite Martoranos bažnyčią, XII a. miesto Katedrą su įspūdingais sarkofagais, Pretorijos aikštę ir fontaną. Vykstate Monrealės link.

Atvykę į Monrealę apžiūrite nuostabią arabų-normanų stiliaus XII a. Santa Maria La Nuova katedrą su nepakartojamomis bizantiškomis mozaikomis bibline tematika. Pakylate į *katedros apžvalgos aikštelę, nuo kurios atsiveria puiki apylinkių panorama ir žavus greta esančio benediktinų vienuolyno kiemelis su gausybe kolonų. Tęsiate kelionę link lankomiausios salos vietos, antikinio graikų miesto – Agridžento. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje prie Agridžento.

3 diena ŠVENTYKLŲ SLĖNIS - ROMĖNŲ VILA

Pusryčiai. Agridžente aplankote vieną įspūdingiausių senovės graikų statinių kompleksų už Graikijos ribų – *Šventyklų slėnį. VI–V a. pr. Kr. statyta ir, manoma, seniausia Heraklio, didžiausia visų laikų dorėninė Dzeuso, Heros, Konkordijos, Dioskurų šventyklos; aukojimo altoriai, menantys graikų tironų ir romėnų imperatorių valdymo metus. Apžiūrite *Romėnų Vilą, spėjama, kadaise priklausiusią turtingam patricijui. Kadaise buvusi prabangi vila yra vienas didžiausių ir geriausiai išlikusių tokio pobūdžio Antikos statinių. Keliaujate Ragūzos link. Nakvynė viešbutyje.

4 diena RAGŪZA IR MODIKA - TAORMINA

Pusryčiai. Aplankote Ragūzą ir Modiką. Ragūzos istorinis centras kalno šlaite vilioja susipynusiomis gatvelėmis, žavi pilko akmens namais ir įmantriais barokiniais rūmais (palazzi)Modikoje unikaliu būdu gaminamas šokoladas, kurio galima paskanauti bet kurioje miesto kavinėje (už papildomą mokestį).

Tęsiate kelionę į Taorminą, kuri žavi įdomia miesto architektūra – graikų, romėnų, arabų, normanų statiniais, jaukiais viešbutėliais, gausybe kavinukių. Tai tarsi Sicilijos „langas“ į modernųjį pasaulį. Siūlome aplankyti vaizdingiausią senovės reliktą – graikų teatrą (III a. pr. Kr. – I a. po Kr.), nuo kurio tribūnų atsiveria Etnos ugnikalnio didybė; pasivaikščioti po buvusius privačius, dabar miestui priklausančius, viešuosius sodus; pasigėrėti fontanu su Taorminos simboliu kentauru. Išvykstate Taorminos link. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Taorminos apylinkėse.

5 diena POILSIS PRIE JŪROS

Pusryčiai. Poilsis prie Jonijos jūros. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

6 diena POILSIS PRIE JŪROS arba IŠVYKA Į SIRAKŪZUS IR KATANIJĄ

Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba siūlome **išvyką į Sirakūzus ir Kataniją. Vykstate į Sirakūzus. Sirakūzai nuo seno vadinami „tūkstančių kvapų ir spalvų miestu“. Tai gražiausias ir galingiausias III–V a. pr. Kr. graikų miestas, kuriame gyveno filosofai ir dramaturgai Aischilas, Platonas, išradėjas Archimedas. Senamiestis įsikūręs šalia prisišliejusioje Ortidžės saloje ir žavi arabiškomis siauromis gatvelėmis, ispaniško baroko bažnyčiomis. Pasivaikštote po senamiestį: Archimedo aikštė ir nuostabus Artemidės fontanas, papirusais apaugęs Aretūzos šaltinis, Santa Maria della Collone katedra. Užsukate į miesto turgų, kuriame gausu vaisių ir jūros gėrybių. Apžiūrite Sirakūzų archeologinę dalį – *Antikos paminklus: kalvos šlaite iškaltą Graikų teatrą (III a. pr. Kr.), Romėnų amfiteatrą (III a. po Kr.), akmens skaldyklas ir „Dionisijaus ausį“..

Vykstate į antrąjį pagal dydį po Palermo Sicilijos miestą – Kataniją. Katanija neatskiriama nuo Etnos ugnikalnio, kurio papėdėje įsikūrė 729 m. pr. Kr. – pagrindinė jos gatvė pavadinta ugnikalnio vardu, o šaligatvio plytelės bei namų fasadai sumūryti iš juodai pilko vulkaninio akmens. Miesto sicilietiškas chaosas ir triukšmas abejingų nepalieka – vienus atstumia, o kitus sužavi visam laikui. Katanijos istorinis centras, iškilęs iš pelenų po XVII a. Etnos išsiveržimo ir didžiulio žemės drebėjimo yra saugomas UNESCO. Pamatote Duomo aikštę su impozantiška barokinio stiliaus Katedra ir vienu miesto simbolių – nuo romėnų laikų linksmai besišypsančiu Fontana dell‘Elefante (Drambliuko fontanu). Esant galimybei, siūlome miesto centrą apžiūrėti *važiuojant turistiniu traukinuku. Sugrįžtate į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Taorminos apylinkėse.

7 diena ETNOS UGNIKALNIS

Pusryčiai. Vykstate prie Etnos ugnikalnio. Etna – didžiausias Europoje veikiantis ugnikalnis (3320 m). Ugnikalnį romėnai laikė Vulkano (ugnies dievo) kalve. Šį Sicilijos pasididžiavimą iki pavasario puošia „sniego kepurė“. Autobusu pakylate į 1900 m aukštį, kur atsiveria apylinkių panorama. Toliau keliatės keltuvu (už papildomą mokestį, esant tinkamoms oro sąlygoms), važiuojate autobusu-džipu iki ugnikalnio kraterio (2900 m), kur pasijaučiate lyg išsilaipinę mėnulyje. 

Pavaikščioję lavos laukais, prisirinkę spalvingų lavos gabalėlių ir pajutę kalnų vėjo žvarbą, leidžiatės žemyn. Keliaujate į milžiniškos uolos papėdėje įsikūrusį Čefalu. Trumpa ekskursija po senamiestį aplankant XII a. miesto katedrą, arabų skalbyklą. Vykstate Palermo link. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

8 diena TRAPANIS - KAUNAS

Pusryčiai. Priklausomai nuo skrydžio laiko, vykstate į Trapanio oro uostą. Skrydis: Trapanis – Kaunas. 


Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • Skrydis Vilnius/Kaunas – Trapanis – Vilnius/Kaunas,
 • rankinis orlaivio bagažas (1 keleiviui 1 vienetas)1,
 • pažintinė kelionė autobusu su oro kondicionieriumi,
 • 7 nakvynės 3* viešbučiuose (3 iš jų kurorte),
 • maitinimas – 7 pusryčiai, 7 vakarienės,
 • lietuviškai kalbančio kelionės vadovo, vykstančio su grupe iš Lietuvos, paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.
 • (1) – rankinio bagažo išmatavimų ir svorio reikalavimų teiraukitės liks 4 savaitėms iki kelionėms.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 • draudimas,
 • registruojamas orlaivio bagažas,
 • kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos,
 • arbatpinigiai,
 • pietūs, vakarienės,
 • miestų turistiniai mokesčiai,
 • asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.
 • (*) – mokami objektai. Turistas moka pats apie 70 EUR už visus (*) pažymėtus objektus.
 • (**) – mokama ekskursija. Kainos pateiktos, kai į ekskursiją vyksta ne mažiau kaip 15 turistų:
  • ekskursija į Sirakūzus ir Taorminą – apie 45 EUR.

PASTABOS:

 • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.
Turite klausimų? Skambinkite telefonu 8 524 30636 arba
Siųskite užklausą
Vieta konsultantui.
Kelionės tipas Pažintinės kelionės lėktuvu
Šalis Italija
Kaina nuo 1129 €

Turite klausimų?

Skambinkite telefonu 8 524 30636 arba

Siųskite užklausą

Išvykimo datos

Kaina Data Liko vietų
1129 € / 1016 € 2018-05-1310+
UP