Mes su jumis nuo 2007 m.! Verslo klientams Kelionių gidas Apie mus Kontaktai

Poilsis prie ežero Čekijos Moravijoje..žavinga gamta, gražios pilys, jaukūs miestai

Poilsis prie ežero Čekijos Moravijoje..žavinga gamta, gražios pilys, jaukūs miestai

Čekija

Artimiausia data

2018-07-26 249 €

KELIONĖS AKCENTAI:

 • Visos trys nakvynės tame pačiame viešbutyje, prie ežero! 
 • Kelionė puikiai tinka ir gamtos grožio mylėtojams, ir norintiems aplankyti jaukius Čekijos miestelius bei pilis 
 • Aplankote net tris įspūdingas Moravijos pilis: neogotikinę Lednicės pilį, barokinius Valticės rūmus ir arkivyskupo rezidenciją Kromeržyžo pilį 
 • Aplankote buvusią Moravijos sostinę – Olomoucą 
 • Degustuosite Moravijos krašto vynus

1 DIENA LIETUVA - LENKIJA - ČEKIJA

Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Vėlai vakare atvykstate į netoliese Pietų Moravijos sostinės Brno esančią kurortinę zoną. Apsigyvenate viešbutyje prie ežero. Nakvynė viešbutyje.

2 DIENA ČEKIJA

Pusryčiai. Poilsis prie ežero arba siūlome vykti į ekskursiją į Lednicės ir Valticės rūmus, Austerlizo mūšio vietą ir Brno. Išvykstate Lednicės lik. Pakeliui sustojate Slavkov u Brna (Austerlizo), lygumose tarp Brno ir Slavkovo 1805 m. Vyko įnirtingas mūšis – Napoleonas Bonapartas su 75 tūkst. savo karių sutriuškino 90 tūkst. karių jungtines rusų ir austrų pajėgas. Prieš mūšį imperatorius Pranciškus II ir caras Aleksandras I buvo apsistoję barokiniuose Slavkovo rūmuose, kuriuos po pergalės Napoleonas pavertė savo būstine. 1912 m. 8 km į pietvakarius nuo Slavkovo buvo pastatytas Taikos paminklas, mūšyje žuvusiems atminti. Aplinkiniuose laukuose, buvusiame mūšio lauke, ir dabar galima išvysti nemažai kryžių. Išvykstate į netoli Austrijos sienos įsikūrusius Valticės ir Lednicės miestelius. Tai nuostabus į UNESCO paveldo sąrašą įtrauktas parkas, po kurį išsibarstę daugybė keistų statinių – šventyklos, dirbtiniai griuvėsiai, arkos ir kolonados. Kiekviename miestelyje yra užmiesčio rūmai, kuriuos jungia 7 km liepų alėja. Keliaujate į *Lednicės pilį. Tai viena iš gražiausių neogotikinė pietų Čekijos pilių. Tikrai įspūdingi gausiai dekoruoti ir gausybe baldų apstatyti interjerai, bet ne mažiau įspūdingas ir rūmus supantis parkas, kuriame stūkso 60 m. Aukščio minaretas, aukščiausias tokio tipo statinys už islamiškojo pasaulio ribų. Keliaujate Valticę link. Atvykstate į Valticę, kur *pietaujate ir degustuojate čekiškus vynus. Lankote *Valticės rūmus, kuriuos XVIII m. projektavo ir atnaujino barokiniu stiliumi žymiausi to meto architektai. Valtice rūmuose įsteigtas Čekijos Respublikos vyno salonas, kur galima daugiau sužinoti apie Moravijos vyndarystės tradicijas. Parvykstate į Brno, antrą pagal dydį Čekijos miestą. Nors Antrojo pasaulinio karo metu miestas buvo stipriai nusiaubtas, bet dėl gausybės čia veikiančių muziejų ir teatrų išliko reikšmingu kultūros centru. Brno centras išsidėstęs ant dviejų kalvų, ant vienos jų – Šv. Petro ir Povilo Katedra, ant kitos – Špilberko tvirtovė. Apžvalginė ekskursija po Brno sena.

3 DIENA ČEKIJA

Pusryčiai. Poilsis prie ežero arba siūlome vykti į ekskursiją Moravijos karstinį draustinį ir Kromeržyžą. Išvykstate į Moravijos Karstą – pasaulinės reikšmės archeologinę ir geologinę vietovę, susiformavusią prieš milijonus metų. Aplankote nuostabius *Balcarkos arba *Punkevni urvus ir gėritės nepakartojamais vaizdais, eidami įvairaus dydžio ir ilgio požeminėmis galerijomis, salėmis bei labirintais. Po atokvėpio gamtoje keliaujate į Kromeržyžą. Aplankote unikalų istorinį paminklą – buvusią arkivyskupo Karlo Lichtenšteino rezidenciją, *Kromeržyžo pilį su pasaulinės vertės paveikslų galerija, senąja biblioteka ir pasitarimų sale su 30 Venecijos stiklo sietynų. Garsus ankstyvojo baroko *Kvetnos parkas primena prancūziškus Versalio sodus. Esant galimybei, *vyno degustacija XII a. Kromeržyžo pilies vyno rūsyje. Nakvynei grįžtate į viešbutį.

4 DIENA ČEKIJA - LENKIJA - LIEUTVA

Pusryčiai. Išvykstate į Lietuvą. Trumpam sustojate į buvusioje Moravijos sostinėje – Olomouce. Unikalūs mitologines būtybes vaizduojantys fontanai, Rotušė su astronominiu laikrodžiu, Šv. Trejybės kolona. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Naktį sugrįžtate į Lietuvą.


Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • Kelionė autobusu,
 • 3 nakvynės viešbutyje kurortinėje zonoje,
 • maitinimas – 3 pusryčiai,
 • kelionės vadovo paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 • Draudimas,
 • kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos,
 • arbatpinigiai,
 • pietūs, vakarienės,
 • miestų turistiniai mokesčiai,
 • asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

PASTABOS:

 • Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, ¹Panevėžio, ¹Šiaulių, ¹Klaipėdos, ¹Marijampolės ir Alytaus.
 • (¹) – yra papildomų sąlygų.
 • (*) – mokami objektai. Turistas moka pats vietos valiuta apie 1700 CZK už visus (*) pažymėtus objektus.
 • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.
 • Garantuotas išvykimas: Organizatorius įsipareigoja vykdyti šią kelionę.
 • Kelionės metu nuvažiuojama ~3400 km.

Apgyvendinimas

Nakvynes Jums užsakėme tokiuose ar panašiuose viešbučiuose*:

APGYVENDINIMO PAVYZDŽIAI:

OREA RESORT SANTON ***

   

Viešbutis įsikūręs kurortinėje zonoje, nutolęs nuo Brno miesto 10 km. Tramvajaus sustojimas – už 150 m. Viešbutyje yra restoranas, terasa, konferencijų salė, sveikatingumo centras (už papildomą mokestį), baseinas (už papildomą mokestį), sauna (už papildomą mokestį). Maitinimo tipas viešbutyje: pusryčiai - švediškas stalas.
* Dėl aplinkybių, kurių neįmanoma numatyti iš anksto, kelionės metu viešbučiai ir jų kontaktinė informacija gali keistis. Pateiktos viešbučių kambarių nuotraukos yra pavyzdinės, konkretaus Jūsų kambario įrengimas gali būti kitoks nei nuotraukoje.
Turite klausimų? Skambinkite telefonu 8 524 30636 arba
Siųskite užklausą
Vieta konsultantui.
Kelionės tipas Kelionės autobusu
Šalis Čekija
Kaina nuo 249 €

Turite klausimų?

Skambinkite telefonu 8 524 30636 arba

Siųskite užklausą

Išvykimo datos

Kaina Data Liko vietų
249 € / 224 € 2018-07-2610+
UP