Mes su jumis nuo 2007 m.! Konsultacijos:
865500560, 861236192
| Verslo klientams Kelionių gidas Apie mus Kontaktai

Slovakijos Tatrai 6 d.

Slovakijos Tatrai 6 d.

Slovakija

Artimiausia data

2017-07-29 269 €

1 diena Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Slovakiją. Nakvynė viešbutyje Slovakijoje.

2 diena Pusryčiai. Ryte lankome Demanovo Laisvės stalaktitų–stalagmitų urvus*. Susipažinsite su nuostabiu požeminiu stalaktitų ir stalagmitų pasauliu, kurį gamta kūrė šimtmečius. Keltuvais* keliamės į Chopok viršukalnę (2024 m). Akmeninėje trobelėje ragaujame žolelių arbatos*. Po pietų - laisvas laikas Liptovsky Mikulašo miestelyje. Vakarop jėgas atgauname Bešeniovo terminiuose baseinuose*. Vakare grįžtame į viešbutį. Nakvynė.

3 diena Pusryčiai. Vykstame į Slovakų Rojaus nacionalinį parką*. Žygis Gornado upės kanjonu. Kopiame kopėčiomis į krioklius, vietomis einame laikydamiesi už grandinių ir mediniais lieptais. Pietūs* kavinėje šalia istorinio kamaldulių vienuolyno griuvėsių. Po žygio, esant galimybei, aplankome istorinį Levoča miestelį, garsėjantį altoriumi Šv. Jokūbo katedroje*. Taip pat aplankysime įspūdingus Spiš pilies* griuvėsius. Vakare dalyvaujame vakaronėje slovakų nacionaliniame restorane Kolyboje*. Nakvynė viešbutyje.

4 diena Pusryčiai. Vykstame į Pieninų nacionalinį parką. Aplankysime paslaptingąjį, minimą nuo XIV a, Raudonąjį vienuolyną ir jame įsikūrusį muziejų*. Vėliau mūsų laukia 11 km plaukimas plaustais* Dunajeco upe. Mus lydės nuostabūs nacionalinio parko vaizdai, klausysimės vietinių gyventojų goralių legendų ir pasakojimų. Tęsime plaukimą gražiausiu Europoje Dunajeco kanjonu, pasigrožėsime Erelio uolos ir Septynių vienuolių kalnais, bei Trijų karūnų kalnu, kuris dėl savo unikalios formos vadinamas Pieninų dvasia. Po plaukimo atvykstame į Chata Pieniny. Grojant gyvai muzikai, pietūs* nacionaliniame Pieninų restorane, kuriame ragausime kelių rūšių sūrių, nacionalinių patiekalų, o norintiems bus karštai išrūkytas upėtakis. Taip pat galėsite degustuoti slovakų vyną. Nakvynė viešbutyje.

5 diena 5 diena Pusryčiai. Vykstame į Aukštųjų Tatrų kurortinį miestelį – Tatranska Lomnica. Keltuvais* keliamės į Skalnate Pleso (1751 m). Pageidaujantys gali pasikelti* į Lomnicke Sedlo (2190 m) ir pasigrožėti nuostabia Aukštųjų Tatrų bei apylinkių panorama. Vėliau žygis per kalnus iki Hrebienok funikulieriaus (~4 val.). Pakeliui grožėsimės nuostabia kalnų panorama ir Šaltosios Tėkmės kriokliais, o pageidaujantys galės papietauti Zamenkovo chatoje**. Iš Hrebienok funikulieriumi* nusileisime į Stary Smokovec kurortinį miestelį. Laisvas laikas. Pageidaujantiems maudynės terminiuose baseinuose „Vrbov“*. Grįžtame į viešbutį. Nakvynė.

6 diena  Pusryčiai. Išvykstame į Lietuvą.  Kelionė per Lenkiją. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

  • kelionė autobusu
  • 5 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose
  • kelionės vadovo paslaugos
  • ekskursinė programa
  • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

  • (*) – bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ~ 152 EUR
  • medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

PASTABOS:

  • pirkdami kelialapį, reikalaukite šios kelionės atmintinės;
  • objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis;
  • bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda
Turite klausimų? Skambinkite telefonu 8 645 44449 arba
Siųskite užklausą
Vieta konsultantui.
Kelionės tipas Kelionės autobusu
Šalis Slovakija
Kaina nuo 269 €

Turite klausimų?

Skambinkite telefonu 8 645 44449 arba

Siųskite užklausą

Išvykimo datos

Kaina Data Liko vietų
269 € / 229 € 2017-07-298
269 € / 243 € 2017-08-1911
269 € / 243 € 2017-08-2615
UP
Užklausa

Išrinksime atostogų kelionę už tave!

Kad išrinktume tau tinkamiausią atostogų pasiūlymą, nepamiršk paminėti: kelionės datos, trukmės, žmonių skaičiaus, kelionės krypties, biudžeto asmeniui ir kt.

Siųsti