Mes su jumis nuo 2007 m.! Konsultacijos:
861236192, 865500560
| Verslo klientams Kelionių gidas Apie mus Kontaktai

Smaragdinė Slovėnija ir kampelis Italijos ...kalnai, tarpekliai, ežerai, pilys ir Gigantiškoji grota

Smaragdinė Slovėnija ir kampelis Italijos ...kalnai, tarpekliai, ežerai, pilys ir Gigantiškoji grota

Slovėnija

Artimiausia data

2017-07-21 269 €

KELIONĖS AKCENTAI:

 • Į kelionę vyksta naujas autobusas!
 • Vilioja Habsburgų imperijos laikus menantis Triestas, nustebina įspūdinga Miramare pilis bei dydžiu Vatikano Šv. Petro Baziliką ir aikštę pranokstanti Gigantiškoji grota
 • Į gamtos pasaulį įtraukia gražuolis Bledo ežeras bei stačiomis uolomis apsuptas Vintgaro tarpeklis
 • Kerinčiais slėnio, garmančių krioklių, kalnų ir Bohinio ežero vaizdais nustebina didingasis Triglavo nacionalinis parkas

1 diena LIETUVA - LENKIJA - ČEKIJA

Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį Čekijoje. Nakvynė viešbutyje.

2 diena BLEDO PILIS

Pusryčiai. Išvykstate Slovėnijos link. Kelionė per Austriją. Po pietų atvykstate į vieną iš gražiausių Slovėnijoje kalnų kurortą Bledą prie Triglavo nacionalinio parko. Tarp kalnų įsiterpusį ledyninės kilmės Bledo ežerą šiltos srovės sušildo iki 24 oC. Palei ežerą išsidėstęs miestelis žavi turistus visais metų laikais. *Tradiciniu mediniu laiveliu plaukiate į idilišką salelę ežero viduryje su maža barokine Šv. Marijos bažnytėle arba aplankote *Bledo pilį, iš kurios atsiveria nuostabūs ežero ir kalnų vaizdai. Nakvynė viešbutyje Bohinio ežero apylinkėse Triglavo nac. parke.

3 diena TRIGLAVO NAC. PARKAS - VINTGARO TARPEKLIS - BOHINIO EŽERAS

Pusryčiai. Poilsis nac. parke arba siūlome **ekskursiją į Vintgaro tarpeklį ir po Triglavo nacionalinį parką. Visa diena skirta aktyviam poilsiui. Vykstate į Bledo kanjoną – 1600 m *Vintgaro tarpeklį, kurį išgraužė Radovnos upės srovė. Gėrėdamiesi stačiomis tarpeklio sienomis bei stiprios srovės sūkuriais, pėsčiomis pasiekiate Šumo krioklį. Vystate į Triglavo nacionalinį parką, kuriame viešpatauja aukščiausias šalyje Triglavo kalnas (2864 m), dar vadinamas „kalnu su trimis galvomis“. Apžiūrite įžymiausią Slovėnijoje *Savicos krioklį, krentantį iš 78 m aukščio. Laisvu laiku siūlome *keltuvu pasikelti į Vogelio kalną (1540 m) ir pasigėrėti kerinčiais slėnio, kalnų ir Bohinio ežero vaizdais; pasivaikščioti kalnų takeliais arba išsimaudyti Bohinio ežere. Vakare sugrįžtate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

4 diena TRIESTAS - MIRAMARE PILIS - GIGANTIŠKOSIOS GROTOS - LIPICA

Pusryčiai. Poilsis nac. parke arba siūlome**ekskursiją į Triestą ir Lipicą. Vykstate į Triestą, miestą-uostą Adrijos jūros pakrantėje. Tai svarbus dar II a. pr. Kr. romėnų įkurtas Italijos uostas. Dabartinio miesto istorinė dalis mena Habsburgų imperijos laikus, būtent šios giminės valdymo metais miestas sparčiai išsiplėtė. Pakylate į San Giusto kalvą ir aplankote ant senosios romėnų šventyklos liekanų pastatytą miesto globėjui dedikuotą Katedrą, pasivaikštote promenada, įrengta Adrijos jūros pakrantėje. Aplankote Austrų kvartalą su didžiausia Europoje Vienybės aikšte jūros pakrantėje. Vykstate į vos už 20 km esančią įspūdingą XIX a. *Miramare pilį. Buvusi Maksimiliano Habsburgiečio rezidencija apsupta 22 ha plotą užimančio sodo su gausybe egzotinių augalų. Toliau keliaujate apžiūrėti į Gineso rekordų knygą įrašytos didžiausios pasaulyje lankomos *Gigantiškosios grotos (Grotta Gigante). Teigiama, kad į šios uolos vidų lengvai tilptų Vatikano Šv. Petro bazilika ir aikštė. Dienos ekskursiją baigiate aplankydami vieną garsiausių, gilias tradicijas Slovėnijoje puoselėjančių žirgų auginimo centrų Lipicą. Čia auginami garsieji lipizanerių veislės baltieji žirgai. *Aplankote žirgyną, kur, esant galimybei, stebite šių grakščių gyvūnų pasirodymą. Vakare sugrįžtate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

5 diena KLAGENFURTAS

Pusryčiai.Išvykstate Čekijos link.Pakeliui aplankote Karintijos žemės sostinę, šeštą pagal dydį Austrijos miestą – Klagenfurtą. Atvykus ekskursija po miesto senamiestį: centrinė aikštė, apsupta renesansinių pastatų, XVI a. fontanas skirtas miesto „įkūrėjui“ drakonui, įspūdingi miesto rūmai, kuriuose posėdžiauja Karintijos žemės asamblėja; barokinė Katedra. Nakvynė viešbutyje Čekijoje. 

6 diena ČEKIJA - LENKIJA - LIETUVA

Pusryčiai. Išvykstate į Lietuvą. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Naktį sugrįžtate į Lietuvą.


Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • Kelionė autobusu,
 • 5 nakvynės viešbučiuose (3 iš jų nac. parke),
 • maitinimas – 5 pusryčiai,
 • kelionės vadovo paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 • Draudimas,
 • kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos,
 • arbatpinigiai,
 • pietūs, vakarienės,
 • miestų turistiniai mokesčiai,
 • asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

PASTABOS:

 • Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, ¹Panevėžio, ¹Šiaulių, ¹Klaipėdos, ¹Marijampolės ir Alytaus.
 • (¹) – yra papildomų sąlygų.
 • (*) – mokami objektai. Turistas moka pats apie 85 EUR už visus (*) pažymėtus objektus.
 • (**) – mokamos ekskursijos. Kainos pateiktos, kai į ekskursiją vyksta ne mažiau kaip 20 turistų:
 • –    ekskursija į Vintgaro tarpeklį ir po Triglavo nac. parką – 35 EUR,
 • –    ekskursija į Triestą ir Lipicą – 65 EUR
 • Тaupyk! Užsakant dviejų ekskursijų paketą prieš išvykstant į kelionę, kaina  – 80 EUR 90 EUR. (Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.)
 • Garantuotas išvykimas: Organizatorius įsipareigoja vykdyti šią kelionę.
 • Kelionės metu nuvažiuojama ~3100 km.

Apgyvendinimas

Triglavo nacionaliniame parke (2-5 kelionės diena) 3 naktis gyvensite tokiuose ar panašiuose viešbučiuose*.
APGYVENDINIMO PAVYZDŽIAI:
HOTEL JADRAN
Cesta Svobode 12, 4260 Bled

   

Nedidelis jaukus viešbutis įsikūręs Bledo miestelyje, apie 150 m nuo Bledo ežero. Viešbutyje pateikiami švediško stalo tipo pusryčiai. 
HOTEL KREK
Hraska Cesta 15, 4248 Lesce-Bled

   

Viešbutis įsikūręs Lesce miestelyje, TNC prekybos ir verslo centre, apie 4 km nuo Bledo kurorto, netoli pagrindinio kelio. Komplekse yra baras, restoranas, parduotuvė. Viešbutyje pateikiami švediško stalo tipo pusryčiai.
POD VOGLOM
Ribcev laz 60, Ribcev Laz, 4265 Bohinj

   

Jaunimo viešbutis įsikūręs Bohinio ežero pietiniame krante. Kambariai įrengti paprastai, bet stilingai, visuose mūsų užsakomuose numeriuose patogumai (WC, dušas) yra kambariuose. Yra restoranas. Viešbutyje pateikiami švediško stalo tipo pusryčiai.
* Dėl aplinkybių, kurių neįmanoma numatyti iš anksto, kelionės metu viešbučiai ir jų kontaktinė informacija gali keistis. Pateiktos viešbučių kambarių nuotraukos yra pavyzdinės, konkretaus Jūsų kambario įrengimas gali būti kitoks nei nuotraukoje.
Turite klausimų? Skambinkite telefonu 8 612 36192 arba
Siųskite užklausą
Vieta konsultantui.
Kelionės tipas Kelionės autobusu
Šalis Slovėnija
Kaina nuo 269 €

Turite klausimų?

Skambinkite telefonu 8 612 36192 arba

Siųskite užklausą

Išvykimo datos

Kaina Data Liko vietų
269 € 2017-07-2110+
269 € 2017-08-2010+
UP
Užklausa

Išrinksime atostogų kelionę už tave!

Kad išrinktume tau tinkamiausią atostogų pasiūlymą, nepamiršk paminėti: kelionės datos, trukmės, žmonių skaičiaus, kelionės krypties, biudžeto asmeniui ir kt.

Siųsti