Mes su jumis nuo 2007 m.! Verslo klientams Kelionių gidas Apie mus Kontaktai

SPA savaitgalis Estijoje Saremos saloje

SPA savaitgalis Estijoje Saremos saloje

Estija

Artimiausia data

2018-02-24 129 €

1 diena LIETUVA - ESTIJA

Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Latviją, Estiją. Atvykstate į Virtsu uostą. Keltu keliatės į Muhu saloje esantį Kuivastu uostą. Ilgiausiu Pabaltijyje grįstu keliu-pylimu važiuojate iš Muhu į Saremos salą. Atvykstate į viešbutį. Laisvas laikas viešbutyje, kuriame veikia SPA centras. Viešbučio svečiai nemokamai gali naudotis baseinu ir suomiška pirtimi arba užsisakyti SPA procedūras (už papildomą mokestį). Pageidaujantiems siūlome ekskursiją po salos sostinę Kuresarę. Apžiūrite miesto centrinę aikštę, senuosius Teismo rūmus, Rotušę, Svarstyklių namus, *Kuresarės pilį. Vykstate prie įspūdingo gamtos reiškinio suformuoto Kali meteoritinio kraterio – ežero. Patvirtinta, kad šioje vietovėje yra apie 30 apvalios formos meteoritinių kraterių. Manoma, kad meteoritai nukrito 7000 m. pr. Kr. Žmonės seniai Kaali ežerą laiko bedugnės ežeru. Tai netiesa – tyrinėtojai nustatė, kad dugnas yra 16 metrų gylyje. Vienu metu kraterį supo akmeninė siena, tikima, kad tai kadaise buvo šventa ir dievinama vieta. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Kuresarėje.

2 diena ESTIJA - LIETUVA

Pusryčiai. Išvykstate Lietuvos link. Pakeliui aplankote Estijos vasaros sostine vadinamą Pernu kurortą. Miestas didžiuojasi puikiais balto smėlio paplūdimiais ir nediduku uostu. Žiemą miestas ištuštėja, bet vis dar lieka žavingas savo architektūra ir istorija. Viduramžiais įkurtas Pernu, buvo vienu turtingiausių Hanzos sąjungoje. Dabartinis miesto veidas, tai šiuolaikinė lengva ir stilinga architektūra, funkcionalios architektūros pastatai puikiai derantys su romantiško stiliaus spalvingomis medinėmis vilomis. Siūlome ekskursiją po žavingąjį kurortą arba laisvą laiką, kurio metu galite aplankyti didžiausią Estijoje *vandens parką Trevise Paradiis. Jame linksmybių ir pramogų atras tiek jaunas, tiek senas: „nuotykių" baseinas, uždari vandens kalneliai, „kriokliai", sukūrinės vonios, baras vandenyje. Gerą adrenalino dozę gaus visi, pasiryžę išbandyti ilgiausią (85 m), specialiaisiais efektais praturtintą vandens kalnelį „Juodoji skylė“. Kelionė per Estiją, Latviją. Labai vėlai vakare sugrįžtate į Lietuvą.


Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • Kelionė autobusu,
 • 1 nakvynė viešbutyje,
 • maitinimas – 1 pusryčiai (švediškas stalas),
 • kelto į/iš Saremos salą bilietai,
 • kelionės vadovo paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

PASTABOS:

 • Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, Panevėžio, ¹Šiaulių ir ¹Klaipėdos. ¹ – yra papildomų sąlygų.
 • * – mokami objektai. Turistas moka pats apie 30 EUR už visus * pažymėtus objektus.
 • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.
 • Į kainą neįskaičiuotos papildomos išlaidos: draudimas, kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.
Turite klausimų? Skambinkite telefonu 8 524 30636 arba
Siųskite užklausą
Vieta konsultantui.
Kelionės tipas Kelionės autobusu
Šalis Estija
Kaina nuo 129 €

Turite klausimų?

Skambinkite telefonu 8 524 30636 arba

Siųskite užklausą

Išvykimo datos

Kaina Data Liko vietų
129 € 2018-02-2410+
129 € 2018-02-1010+
UP