Mes su jumis nuo 2007 m.! Konsultacijos:
864544449, 865500560
| Verslo klientams Kelionių gidas Apie mus Kontaktai

Spalvingasis Tailandas ir egzotiškoji Kambodža (su vadovu iš Lietuvos)

Spalvingasis Tailandas ir egzotiškoji Kambodža (su vadovu iš Lietuvos)

Tailandas

Artimiausia data

2017-10-21 1388 €

KELIONĖS AKCENTAI:

 • Svečiuositės Tailando sostinėje  charizmatiškajame Bankoke
 • Lankysite unikalų reiškinį plaukiojantį turgų Damnoen Saduak
 • Gyvensite nameliuose ant upės Kwai
 • Susipažinsite su Tailando pramogų bei linksmybių centru Pataja
 • Grožėsitės senoviniu Angkoro miestu ir žymiausia jo dalimi Angkor Wat šventykla
 • Lankysite įspūdingą kaimą ant vandens Tonle Sap ežere 
 • Ilsėsitės laukiniais paplūdimiais garsėjančioje Koh Chang saloje

Didžiuliai miestai, šurmuliuojantys turgūs, atpalaiduojantys masažai, puošnios šventyklos, egzotiškos džiunglės, balto smėlio paplūdimiai, smaragdinis vanduo... Taip, neklystate, visa tai – nuostabusis Tailandas, žavintis keliautojus pasakiško grožio salomis, pramogų gausa ir atpalaiduojančia ramybe. Jei galvoje sukasi mintys apie šiltus kraštus ir švelniai kutenančius saulės spindulius, o širdis ištroškusi naujų nuotykių, netikėtų pažinčių ar tiesiog atsipalaidavimo – ši šalis yra tai, ko trokštate! Tad laikas krautis lagaminą ir leistis į dar nepažintą pasaulio kampelį – labas, Tailande!

SUSIPAŽINKITE SU KELIONĖS VADOVĖMIS! 

ASTRA

Tailande gyvenu jau daugiau nei trejus metus. Bankokas tapo mano namais, tajai - mano mokytojais, bičiuliais ir šeima. 

Kiekvienam atvykstančiam ši šalis yra vis kitokia. Vieniems - kvepianti mangais, kitiems - viliojanti tajų šypsenomis, tretiems - kantrybės mokykla, stebint sulėtintą vietinių gyvenimą. Visiems būsimiems keliautojams patariu nesivežti į Tailandą stereotipų, girdėtų pasakojimų ar vilčių, nes ši vieta nuolat keičiasi ir joje gali rasti viską, ko ieškai. Tad linkiu žvalgytis tik gražių, įkvepiančių ir užburiančių dalykų, kurie nuspalvins jūsų atostogas visomis vaivorykštės spalvomis. Važiuokite atvira širdimi ir plačiai atmerktomis akimis, nes Tailandas jus stebins, piktins, žavės, kerės, įtrauks ir nepaleis, jo niekada nepamiršite.

KRISTINA

Jau šešti metai mano namai yra Tailandas. Atsidūriau čia neplanuotai, likimo vėjai atpūtė, kuo labai džiaugiuosi. Kasmet vis labiau prisijaukinu šią egzotišką šalį, kuri mane sužavėjo savo kontrastais, skaniais valgiais ir žmonių nuoširdumu.

Keliautojams, vykstantiems į Tailandą, patariu neapsikrauti lagaminais – daug daiktų neprireiks, svarbiausia turėti patogią avalynę, lengvų rūbų ir saulės kremą. Nusiteikite, kad bus karšta, tikrai KARŠTA. Nebent pataikysite atvykti, kai kartą per metus oras kelioms dienoms “atšąla” iki 25 ar net 20 laipsnių. Patariu kuo daugiau išragauti vietinių valgių, egzotiškų vaisių. Nebijokite gatvės maisto – tokio kaip Tailande niekur kitur nėra! Ir be abejo – būtinai išbandykite tradicinį tailandietišką masažą! 

1 diena VILNIUS – BANKOKAS

Skrydis iš Vilniaus į Bankoką su persėdimu viename iš Europos miestų.

2 diena BANKOKAS
Nusileidę Bankoko oro uoste važiuosime į viešbutį. Vakare mūsų lauks laisvas laikas, kuomet patarsime netinginiauti, o pradėti pažintį su spalvinguoju Bankoku.  Bankokas (Bangkok) – didžiulis miestas, kurio Rytų kraštus dievinantys žmonės tikrai neaplenkia. Užimdamas reikšmingą sostinės poziciją, Bankokas gali pasigirti ne tik savo dydžiu, bet ir nenuilstančiu gyvenimo ritmu, stulbinančiais kontrastais ir daugybe įdomių istorinių vietų. Norintiems pramogų pasiūlysime apsilankyti Siam Niramit teatre*, kuriame kiekvieną dieną rengiami įspūdingi pasirodymai, nepaprastais šviesos ir garso efektais per teatrą atkartojantys tajų kultūrą ir istoriją. Norintys paragauti egzotiškų vaisių, galės pasižvalgyti po vietinį gatvės turgų, esantį netoli viešbučio. Nakvynė Bankoke.

3 diena BANKOKAS (pusryčiai)
Po pusryčių mūsų lauks pažintinė ekskursija po Bankoką. Pirmiausia aplankysime Kinų kvartale esančią Auksinio Budos šventyklą (Wat Traimit). Čia saugoma 5,5 tonos sverianti tikro aukso Budos statula. Taip pat, turėsite galimybę dar kartą išsikeisti pinigų. Vėliau apžiūrėsime Gulinčio Budos šventyklą (Wat Pho), garsėjančią viduje esančia auksu padengta, didinga, 46 m ilgio ir 15 m aukščio Budos statula. Sakoma, kad čia įrengtoje Tajų medicinos mokykloje „gimė“ nepakartojamas Tajų masažas. Iš karto po apsilankymo Wat Pho šventykloje, kartu su vietiniu gidu patrauksime į Karališkuosius rūmus (Grand Palace). Nors šiame akinamos prabangos pastate karaliai nebegyvena nuo XX a., čia tvyro ypatinga atmosfera, rimtis ir susikaupimas – rūmai iki šiol laikomi Tajų galybės ir dvasingumo simboliu. Vėliau pasiūlysime papietauti* greta Bankoką raizgančių kanalų, sutekančių į Čao Prajos upę (Chao Phraya). Popiet leisimės į pasiplaukiojimą šiais kanalais ir pasižvalgysime po vietovę. Daugelis turistų plaukiodami šeria čia gyvenančias žuvis, stebi, koks neįtikėtinai gyvas šios vietos gyvenimas. Prie krantų pastatyti stalai, nukrauti egzotiškomis gėrybėmis, o draugiški vietinių gyventojų veidai virsta tikru kontrastu Bankoko centro pompastikai. Vakarėjant patarsime aplankyti aukščiausią Bankoko pastatą Baiyoke Sky. Nuo šio statinio apžvalgos aikštelės išvysime nuodėmės vertą miesto panoramą, kurios fone galėsime ir pavakarieniauti*. Nakvynė Bankoke.

image
image
+5 image

4 diena BANKOKAS – KANČIANABURI – TURGUS ANT VANDENS – KVAI UPĖ (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Anksti ryte, iškart po pusryčių, trauksime link Kančianaburio (Kanchanaburi), nuo Tailando sostinės nutolusio maždaug 130 km. Pirmiausia užsuksime į Damnoen saduak – autentišką plaukiojantį turgų, kuris iki šių dienų išlaikė senovines prekybos medinėse valtyse tradicijas. Nuo pat ankstyvo ryto čia renkasi vietos prekybininkai, atplaukdami valtelėmis, prikrautomis vaisių, daržovių, jūros gėrybių, orchidėjų ir tiesiai mums prieš akis ruošia gardų egzotišką maistą. Apsilankius turguje keliausime link dar vienos nuostabios Tailando vietos – Kvai upės (Khwae Yai), virš kurios nusidriekęs įžymusis geležinkelio tiltas, vadinamas „Mirties keliu“. Vieta gavo tokį pavadinimą dėl to, kad ypatingai sunkiomis darbo sąlygomis geležinkelį priverstinai statė daugiau nei 100 tūkst. azijiečių darbininkų bei karo belaisvių iš kitų žemynų. Papietavę džiunglėmis apaugusių šlaitų apsuptyje, vėliau turėsime progą pasivaikščioti „Mirties kelio“ bėgiais ir apžvelgti nuostabų apačioje tekančios upės peizažą. Apžiūrėjus "Mirties kelią" Jūsų lauks kelionė tradiciniu laiveliu link autentiško, džiunglių apsuptyje plūduriuojančio "Jungle Rafts" viešbučio bei vakarienė jame. Po vakarienės galėsite pasimėgauti tradiciniu Mon kaimelio gyventojų šou*, surengtu specialiai Jums. Nakvynė Kančianaburi.

5 diena KANČIANABURI – PATAJA (pusryčiai, pietūs)
 Papusryčiavę keliausime link Mon kaimelio. Mon tai etninė Mianmaro grupė, kurios dalis susitelkusi Tailande. Čia susipažinsime su Mon žmonėmis, kurie labai stengiasi išsaugoti savo kultūrą. Pasidomėsime jų kasdienybe, aplankysime vaikų mokyklą, dramblių fermą. Rekomenduojame turėti šiek tiek lietuviškų saldainių, kadangi Mon vaikai labai džiaugiasi jų gavę. Vos grįžę iš Mon kaimelio, sėsime į valtelę ir tie, kas norės, bus išmesti į upę bei galės pasimėgauti plaukimu pasroviui. Atsikvėpti po aktyvios dienos vyksime į tajų vaistinių žolelių ir prieskonių pristatymą. Čia galėsime paragauti kvapnių natūralių arbatų, prieskonių, taip pat – jų įsigyti. Šiek tiek pailsėję leisimės apžiūrėti įspūdingo Eravano krioklio to paties pavadinimo nacionaliniame parke (Erawan Falls). Sodriai žalios ir turkio spalvų žaismas akina, o čia atvykusių ausis glosto malonūs džiunglių garsai ir 7 kaskadinėmis pakopomis krentančio vandens šniokštimas. Bendras kaskadų aukštis 831 m, o ilgis 1700 m. Įdomu tai, kad šis krioklys savo pavadinimą gavo dėl savo 7-osios pakopos panašumo į mitinį dramblį „Eravaną“. Šį gamtos stebuklą galėsime stebėti vaikščiodami čia esančiais apžvalginiais takais bei mediniais tiltais. Pietūs nacionaliniame parke. Vakare vyksime į Patają (Pattaya) miestą, garsėjantį siautulingu naktiniu gyvenimu bei įvairiais šou, kuriuos pamatyti tikrai turėsime laiko. Nakvynė Patajoje.

6 diena PATAJA (pusryčiai)
Papusryčiavus viešbutyje kartu su vadovu iš Lietuvos apsilankysime Milijono metų senumo akmenų parke bei Patajos krokodilų fermoje. Čia pamatysime, kaip gyvena krokodilai, išvysime šių gyvūnų bei jų dresuotojų kartu atliekamus triukus. Šiame parke taip pat pastebėsime įvairių egzotiškų augalų, suakmenėjusių medžių ir akmeninių gyvūnus vaizduojančių skulptūrų. Vėliau mūsų lauks laisvas laikas poilsiui Patajoje – viename populiariausių bei didžiausių kurortų Tailande. O kadaise tai buvo tik nedidelis žvejų kaimelis! Čia rasime begalę parduotuvių, kavinių, restoranų bei naktinių klubų. Naktinio gyvenimo malonumai bei linksmybės sudomins tuos, kurie nori pamatyti, kaip gi atrodo vieta, apie kurią tiek daug kalbama ir pasakojama. Na, o kokia Pataja be garsiojo Alkazaro kabareto (Alcazar Cabaret)*? Šis reginys, pasižymintis itin šiuolaikiška muzika, spalvingais kostiumais ir dekoracijomis, garsus visame pasaulyje. Žymiausių operečių scenos ir pasaulio estrados žvaigždžių parodijos lankytojus linksmina kiekvieną savaitės vakarą. Nakvynė viešbutyje Patajoje.

image
image
+1 image

7 diena PATAJA – TONLE SAP  SIEMRYPAS (pusryčiai)
Po pusryčių keliausime į Kambodžos (Cambodia) pasienį. Sutvarkę įvažiavimo į šalį formalumus kirsime sieną, pravažiuosime Poipeto (Paoy Paet) miestelį ir vyksime į Siemrypą (Siem Reap). Miestas žymus dėl Senojo prancūzų kvartalo, išsiskiriančio kinų architektūros elementais ir vis dar menančiu kolonijinius laikus. Šis ryškaus braižo kvartalas puikiai dera prie greta įsikūrusio šurmulingo turgaus. Senasis kvartalas – žymus turistų traukos centras: jame gausu viešbučių, restoranų, šokių klubų, krautuvėlių, skirtų turistams. Atvykus į Kambodžą, mūsų pirmiausia lauks kelionė į ypatingą vietą – prie Tonlesapo ežero (Tonle Sap), kitaip dar vadinamo „Puikiuoju ežeru“. Tai didžiausias gėlavandenis telkinys pietryčių Azijoje, kurį su Mekongu jungia nedidelė upė. Jis neįprastas tuo, kad dukart per metus keičia tekėjimo kryptį ir jį dramatiškai valdo liūčių ir sausros sezonai. Ežero krantai gali susitraukti net iki 2 700 kv. km ploto. Tuomet drąsiai galima perbristi per ežerą. Tačiau prasidėjus birželio ir spalio liūtims, ežerą su Mekongo upe jungianti upė pakeičia tėkmės kryptį, užaugindama ežerą į 16 tūkst. kv. km ploto milžiną. Plaukiodami laivu po šį ežerą turėsime progą iš arčiau pažinti vietinių gyvenimą. Čia gyvena ne vien kambodžiečiai, bet ir etninės vietnamiečių grupės. Gyventojų kasdienybė tikrai egzotiška: lūšnynų tipo nameliai ant ežero krantų, juose kabantys hamakai, ryškiaspalviai skalbiniai, vaikai, plaukiojantys įsėdę į didžiulius dubenis ir juokais gąsdinantys turistus pagautomis gyvatėmis. Po šio reginio vyksime į viešbutį. Nakvynė Siemrype.

8 diena SIEMRYPAS – ANGKORAS – SIEMRYPAS (pusryčiai, vakarienė)
Diena bus skirta Angkoro (Angkor) senovės miestui – didžiuliam šventyklų, rūmų, vandens telkinių ir kanalų kompleksui, įrašytam į UNESCO Pasaulio paveldą ir traukiančiam turistus it medus bites. Tai vienas įspūdingiausių ir didžiausių išlikusių šventyklų statinių kompleksų pasaulyje, menančių tūkstantmečius klestėjusias imperijas.

Ekskursiją pradėsime nuo miesto-tvirtovės Angkor Thom pietinio įėjimo, kurį saugo vartai-dievai, tokie dideli, kad juos apžiūrėti galima tik užvertus galvas, žvelgiant iš apačios su pagarba ir susižavėjimu. Čia pamatysime Bajono šventyklą (Bayon) gerai žinomą bei kruopščiai dekoruotą khmerų genties šventovę, kuri garsi savo bokštais, vaizduojančiais akmenines galvas. Taip pat išvysime kitus puošnius Angkor Thom komplekso paminklus: Šivai dedikuotą Baphuon šventyklą, įspūdingais ornamentais puoštas  Terrace of Ellephants bei Terrace of King Leper. Vėliau aplankysime garsiąją Džiunglių šventyklą (Ta Phrom). Šią seną, nemažai paslapčių saugančią XII a. šventyklą su klaidžiais akmeniniais labirintais, raizgo tankios džiunglės ir kerojančios lianos. Šventykla garsi visame pasaulyje, nes čia buvo filmuojamas garsusis filmas „Kapų plėšikė Lara Kroft“. Apsilankysime žymiojoje Ankor Vato šventykloje (Angkor Wat), pastatytoje khmerų karalių dar XII a. Ant dabartinės Kambodžos vėliavos besipuikuojantis pastatas ilgą laiką buvo apaugęs samanomis ir dingęs džiunglėse – khmerams praradus valdžią, šventykla buvo apleista. Tik po daugelio šimtmečių mokslininkai iš naujo atrado šį nuostabų istorinį palikimą. Šventykla, stebinanti savo didybe ir idealiai suprojektuotais pastatais, yra pats gražiausias klasikinės khmerų architektūros pavyzdys pasaulyje. Po įspūdingos ekskursijos lauks ne ką mažiau nuostabos sukelianti vakarienė skambant tradicinėms melodijoms su Khmerų genties šokiais.  Nakvynė Siemrype.

image
image
+0 image

9 diena SIEMRYPAS ANGKORAS  SIEMRYPAS (pusryčiai)
Po pusryčių apsilankysime Phnom Koulen kalnų masyve. Šventa vieta laikomas kalnynas traukia ne tik budizmą ir hinduizmą išpažįstančius piligrimus iš viso pasaulio, bet ir turistus, norinčius pasigrožėti įspūdingu kalnų kriokliu. Aplankysime uoloje iškaltą Gulinčio Budos statulą, esant galimybei, kelionės vadovė paprašys vietinio vienuolio palaiminti visą grupę ir užrišti specialias, apsauginių galių turinčias juosteles. Vėliau pamatysime kambodžietiškąją Gango upės versiją – Tūkstančio lingų upę, kurios vanduo, tikima, yra šventas ir turi stebuklingų galių. Visi norintys nusiplauti kelionės dulkes, galės pasimėgauti vandens malonumais įspūdingo dydžio krioklyje. Nusileidę nuo kalno tęsime kelionę. Aplankysime dar vieną šventyklą. Banteay Srei tai XX amžiuje statyta šventovė, skirta induistų dievui Šivai. Išsiskirianti savo rausvų plytų spalva ir įmantria architektūra, ji primena iš smėlio nulietą pilį. Vis dėlto, labiausiai ši šventykla garsėja savo itin kruopščiais ir preciziškais raižiniais – sienas puošia sudėtingos dievų ir deivių skulptūrėlės. Pakeliui į viešbutį sustosime palmių cukrų gaminančiame kaimelyje, kur būsime supažindinti su gamybos procesu, paragausime saldainius primenančio palmių cukraus ir turėsime galimybę jo įsigyti. Nakvynė Siemrype.

10 diena SIEMRYPAS KOH CHANG (pusryčiai)
Po pusryčių atsisveikinsime su Kambodža ir grįšime į Tailandą. Kirtę sieną važiuosime dar apie 2–3 valandas, o po to keltu kelsimės link tropikais pulsuojančios Kočango (Koh Chang) salos. Viena gražiausių Tailando salų, keliautojus traukianti švelniais balto smėlio paplūdimiais ­– puiki vieta atsipalaiduoti ir pasimėgauti poilsiu stebuklingos gamtos apsuptyje. Laisvas laikas poilsiui ir nakvynė Kočange.

11 - 13 dienos POILSIS PRIE JŪROS KOH CHANG SALOJE (pusryčiai)
 Šios dienos bus skirtos nedrumsčiamam poilsiui egzotiškoje Kočango saloje. Išvertus į lietuvių kalbą, salos pavadinimas reiškia „Dramblio sala“ – sala ne tik primena dramblio galvos formą, joje taip pat galima sutikti tikrai nemažai šių nuostabių gyvūnų. Su jais pasisveikinti ir jodinėjant pasimėgauti vaizdais iš aukštai, galima keliaujant į žygį džiunglėmis – mums, europiečiams, drambliai gal kiek neįprasta transporto priemonė, tačiau čia tai itin populiaru. Kočangas sužavės laukinės gamtos mylėtojus, kurie čia atras ne tik turistų pamėgtų, bet ir gana slaptų paplūdimių. Juos supančios manieringų palmių eilės, ant smėlio besimėtantys kokosai, vėjyje siūbuojančios sūpynės ir tik kur ne kur gražiame žydrame vandenyje plūduriuojančios žvejų valtelės – argi ne idiliškas vaizdas? Čia taip pat galima pamatyti nuostabių krioklių, kuriuos pasieksime tik eidami per vešlias džiungles. Žygiai kalnuota tropinių miškų teritorija – viena mėgstamiausių salos lankytojų pramogų. Atostogaujant Kočango saloje reikėtų nepamiršti pasimėgauti ne tik paplūdimio teikiamais malonumais, bet ir pavaikščioti po vietines prekyvietes, jaukius miestelius, paragauti egzotiškų vaisių, pasilepinti tailandietišku masažu bei nuplaukti iki netoliese esančių mažesnių salelių. Nakvynės viešbutyje.

image
image
+5 image

14 diena KOH CHANG – BANKOKAS VILNIUS(pusryčiai)
Papusryčiausime ir tuomet trauksime į salos prieplauką, iš kurios keltu kelsimės iki žemyninės Tailando dalies ir keliausime į Bankoką. Bankoke dar galėsime pasimėgauti paskutinėmis akimirkomis Tailande, aplankyti nematytas miesto vietas, pasidžiaugti tailandietiška virtuve ar masažu bei nusipirkti suvenyrų. Vakare  skrydis į Vilnių.

15 diena VILNIUS
Grįžimas namo.


Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos;
 • vietinio gido paslaugos;
 • visi pervežimai turo metu pagal programą;
 • apgyvendinimas pasirinkto lygio viešbučiuose: 2 nakvynės Bankoke, 1 nakvynė namelyje ant vandens prie upės Kvai, 2 nakvynės Patajoje, 3 nakvynės Sian Reap, 4 nakvynės Koh Cnahg saloje (jeigu skrydis yra su Finnair avia linijomis, paskutinė nakvynė yra Bankoke);
 • programoje nurodytas maitinimas: 12 pusryčių, 2 pietūs, 2 vakarienės;
 • programoje nurodyta ekskursinė programa;
 • įėjimo bilietai į lankomus objektus.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 • lėktuvo bilietai Vilnius Bankokas  Vilnius su vienu persėdimu (kaina apie 758 EUR) ;
 • Tailando daugkartinė viza (141 EUR);
 • Kambodžos viza (apie 50USD). Daroma vietoje, reikalingos 2 nuotraukos bei paso kopija;
 • medicininių išlaidų draudimas užsienyje (~18.25 EUR BTA draudimas);
 • papildomai siūlomos ekskursijos ir pramogos programoje pažymėtos *;
 • asmeninės išlaidos;
 • arbatpinigiai;
 • gėrimai pietų ir vakarienių metu.

PASTABOS:

 • Priemoka už vienvietį kambarį: 3* viešbučiuose  365 EUR, 3-4* viešbučiuose  465 EUR.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
 • Kelionės vadovas pasitiks ir išlydės iš Bankoko.
 • Dauguma Tailando viešbučių registracijos metu reikalauja depozito nuo 30-200 USD už kambarį, kuris yra grąžinamas išsiregistruojant iš viešbučio. Rekomenduojame depozitą pateikti ir atsiimti vietine valiuta. Depozitą taip pat galima užšaldyti kreditinėje kortelėje, tačiau kartais jis laikomas iki 30 dienų.
 • Turistams Lietuvoje siūlome darytis vienkartinę Tailando vizą, jos kaina 31 EUR. Ir keliaujant į Kambodžą pasidaryti REENRY (sugrįžimo į Tailandą) vizą. Jos kaina vietoje apie 40 USD. Reentry vizos forma čia. Papildomai reikalinga: 1 spalvota nuotrauka, paso kopija, užpildyta forma.  
 • Jeigu neturite galimybės pasidaryti Tailando vizos konsulate Vilniuje, vizą galite gauti Tailando oro uoste. Visa on arrival kaina asm. apie 60 EUR. Tik vizos įkilijavimas gali užtrukti, tokiu atveju, Jums užsakysime papildomą pervežimą: oro uostas - viešbutis, kad visai grupei nereikėtų laukti. Pervežimo kaina asm. 30 EUR.
 • Kelionės vadovė Astra jus lydės šiomis datoms: 2016-10-22, 2016-11-19, 2016-12-03, 2016-12-27, 2017-03-04, 2017-03-18
 • Kelionės vadovė Kristina jus lydės šiomis datoms: 2016-11-04, 2017-01-03, 2017-01-19, 2017-02-04
 • Yra galimybė šią kelionę rinktis be Kambodžos.
Apgyvendinimas 3* viešbučiuose Apgyvendinimas 4* viešbučiuose
Emerald Bangkok
Superior tipo kambarys

River Kwai Jungle Rafts
Standard tipo kambarys

SeaSide Jomtien
Standard tipo kambarys

Angkor Wat Hotel
Superior Main tipo kambarys

Klong Prao Resort Koh Chang
Standard C tipo kambarys

Emerald Bangkok
Superior tipo kambarys

River Kwai Jungle Rafts
Standard tipo kambarys

D Varre Jomtien beach
Standard tipo kambarys

Angkor Wat Hotel
Superior Main tipo kambarys

Awa resort
Standard C tipo kambarys

Kaina nuo 1388 Eur/asm+ skrydis Kaina nuo 1490 Eur/asm+ skrydis
Turite klausimų? Skambinkite telefonu 8 655 00560 arba
Siųskite užklausą
Vieta konsultantui.
Kelionės tipas Egzotinės kelionės su vadovu iš Lietuvos
Šalis Tailandas
Kaina 1388 € + skrydis ~760 € (kaina su skrydžiu ~2148 €)

Turite klausimų?

Skambinkite telefonu 8 655 00560 arba

Siųskite užklausą

Išvykimo datos

Kaina Data Liko vietų
1388 € 2017-10-2114
1388 € 2017-11-0414
1388 € 2017-11-1812
1388 € 2017-12-029
1520 € 2017-12-2616
1388 € 2018-01-0614
1388 € 2018-01-2014
1388 € 2018-02-0316
1388 € 2018-02-1714
1388 € 2018-03-0316
1388 € 2018-03-1716
UP
Užklausa

Išrinksime atostogų kelionę už tave!

Kad išrinktume tau tinkamiausią atostogų pasiūlymą, nepamiršk paminėti: kelionės datos, trukmės, žmonių skaičiaus, kelionės krypties, biudžeto asmeniui ir kt.

Siųsti