Mes su jumis nuo 2007 m.! Konsultacijos:
(8-5) 2325853
| Verslo klientams Kelionių gidas Apie mus Kontaktai

Šri Lanka: Didysis turas

Šri Lanka: Didysis turas

Šri Lanka

Artimiausia data

2018-12-24 1273 €

KELIONĖS AKCENTAI:

 • Pamatysite uolose prisiglaudusius budistų vienuolynus
 • Kopsite į Sigirijos uolą, nuo kurios atsivers žadą atimanti žaliuojanti egzotika
 • Vaikščiosite po visame pasaulyje garsėjančios Ceilono arbatos plantacijas
 • Aplankysite Pinavelos drambliukų prieglaudą
 • Jala nacionaliniame parke važinėdami džipais susipažinsite su laukinių dramblių gyvenimu
 • O turo pabaigoje ilsėsitės po pasvirusia palme nepaprasto grožio Indijos vandenyno paplūdimyje
 • Kelionę galima koreguoti bei pritaikyti pagal Jūsų poreikius (individualioms kelionėms)

1 diena VILNIUS/RYGA - KOLOMBAS
Skrydis su vienu persėdimu Europoje į Šri Lankos sostinę Kolombą.

2 diena KOLOMBAS (vakarienė)
Kohomada, Sri Lanka! (liet. labas, Šri Lanka)! Atvykus į tarptautinį Kolombo oro uostą Jus pasitiks vietinis gidas. Šios dienos kultūrinę programą praleisite pažindami šarmingą ir kontrastingą Kolombo miestą, kuriame susipina pristatytų naujų dangoraižių, bei senojo pasaulio žavesys. Savo akimis išvysite 100 metų senumo laikrodžio bokštą, kolonijinius britų pastatus, bei senas miesto bažnyčias. Vaikštant siauromis gatvelėmis atrasite spalvingąjį Petos turgų, kuriame galėsite nusipirkti Šri Lankos suvenyrų, garsiosios Ceilono arbatos arba paskanauti vietinių gėrybių. Svarbiausia - nepamirškite derėtis! Aplankant Hindu ir Budistų šventoves patirsite persipinusią induizmo ir budizmo dvasią. Po turiningos dienos vaizdų laukia vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

3 diena KOLOMBAS – ANURADAPŪRAS – KANDALAMA (pusryčiai ir vakarienė)
Po pusryčių viešbutyje išvyksite į Šri Lankos kultūrinio palikimo pasididžiavimą - Anuradapūrą (apie 4 val). Tai lyg muziejus po atviru dangumi su šventa pasaulio budistų vieta, kurį supa daugybė gerai išlikusių vienuolynų ir archeologinių vietų. Lankysite Šri Lankos architektūros šedevrus - Thuparamos ir Ruanvelio budistų šventyklas, kurios buvo pastatytos tobulo burbulo formos, tačiau restauratoriams nepavyko jos atkurti. Toliau apžiūrėsite šventą Bo medį (Sri Maha Bodhi) - seniausią istoriškai dokumentuotą medį pasaulyje, kurio amžius - 2200 metų. Jūsų taip pat laukia šalia esantys Bronziniai rūmai, kurie turėjo devynis aukštus, o jų stogas buvo dengtas bronzos lakštais. Šiandien išlikusios kolonos mums primena apie kažkada egzistavusią aukšto lygio civilizaciją. Kadaise šie rūmai turejo net devynis aukštus, bei talpindavo net 1000 vienuolių. Pamatysite ir Samadhi Budos statulą, kuri vaizduojama "Samadhi" arba gilios meditacijos "čia ir dabar“ būsenoje.  Toliau laukia patogi kelionė iš Anuradapūro į Kandalamą. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

4 diena KANDALAMA – SIGIRIJA – POLONARUVA – KANDALAMA (pusryčiai ir vakarienė)
Po pusryčių laukia kelionė iki Sigirijos (apie 2,5 val). Aplankoma nepaprasto grožio 200 metrų aukščio "Liūto uola", kuri yra apsupta tankių džiunglių. Tai svaiginantis aukštis ir puiki galimybė atsiriboti nuo viso pasaulio. Vos užkopus senais, spiraliniais laipteliai Jūsų akis patrauks įvairūs paukšteliai arba kiti vietiniai gyvūnėliai tokie, kaip driežai ar beždžionėles, o ausis – įdomūs gamtos garsai.

Šioje oloje taip pat turėsite puikią galimybę apžiūrėti visame pasaulyje žymias Dangiškųjų merginų freskas, kurių šiai dienai iš 500 likę tik septyniolika. Net ir praėjus 15 amžių jos išliko spalvingomis ir nuostabiomis. Antroje dienos pusėje laukia kelionė į vieną įžymiausių vietų Šri Lankoje - Polonaruvą. Miestas dvelkia senove ir ramybe. Aplankysite Gal Viharaya – įspūdingas uoloje išraižytas Budos statulas, spalvingą Lotosų baseiną, karaliaus Parakramabahu statulą bei dirbtinį Parakramos ežerą. Neaplenksite ir Polonaruvos šventų vietų: margiaspalvės Šivos šventyklos, Lankathilake, senovę dvelkiančios WatadageGalpotha ir Kiri Vehera šventyklą.  Vakare grįšite į Kandalamą, kur lauks vakarienė ir poilsis viešbutyje.

5 diena   KANDALAMA – DAMBULA – MATALĖ – KANDIS (pusryčiai ir vakarienė)
Po pusryčių vyksite iki Dambulos vienuolyną, kuris yra vienas įspūdingiausių, didžiausių ir autentiškiausių Šri Lankos vienuolynų. Tai uoloje iškalta budistų šventykla, kurią sudaro penkių olų kompleksas. Šiame vienuolyne rasite virš 150 įspūdingų Budos atvaizdų, kurių pati didžiausia – milžiniška 14 metrų pločio Budos figūra. Aplink šventyklą vaikštynėjantys budistų vienuoliai (plikai skustomis tobulos formos galvomis) sukurs nepamirštamą reginį.

Vėliau užsuksite į Matalę, kur aplankysite prieskonių sodą: cinamonas, kardamonas, pipirai ir kitos plantacijos, jų auginimo paslaptys bei tradicijos.

Vakarop, po skanių kvapų atvyksite į nuostabaus grožio Kandžio miestą (UNESCO objektas). Tai šurmulingas miestelis su brangakmenių šlifavimo dirbtuvėlėmis, batikos parduotuvėlėmis, bei ajurvedinio masažo salonėliais. Čia aplankysite vietinį Kandžio turgų, menų ir amatų centrą bei brangakmenių muziejų. Taip pat pamatysite Budos Danties šventyklą, o sutemus stebėsite kultūrinę programą. Toliau - soti vakarienė ir poilsis viešbutyje.

6 diena KANDIS – PERADENIJA – PINAVELA – NUVARA ELIJA (pusryčiai ir vakarienė)
Po pusryčių vyksite į Peradeniją, kur Jūsų lauks neįtemta diena. Aplankysite įspūdingo dydžio ir grožio Peradenijos botanikos sodą, kuris buvo pastatytas specialiai karaliams. Sode auga įvairiausi medžiai, gėlės ir kiti egzotiški augalai. 

Dienos sensacija, kur patirsite neužmirštamų akimirkų – tai kelionė į Pinavelą. Čia susipažinsite su našlaičių drambliukų gyvenimu. Pinavelos drambliukų prieglauda, įkurta 1975 metais, iš pradžių teturėjo septynis našlaičius. O šiandien šie našlaičiai džiaugiasi turėdami ir anūkus. Čia pamatysite kaip drambliukai yra maudomi ir maitinami.  

Antroje dienos pusėje - kelionė į kalnuotąjį miestą virš debesų - Nuvarą Eliją. Tai ideali vieta arbatos gurmanams ir ne tik. Čia galėsite pamatyti kaip vyksta arbatžolių perdirbimo procesas bei paragauti ar netgi įsigyti garsiosios pasaulyje Ceilono arbatos. Sakoma, jog ši arbata, tai kokybės garantas dar nuo sovietmečio. Dieną praleisite tarp nuostabių kalnuotų vaizdų, o vakare lauks vakarienė ir nakvynė viešbutyje (Galway miško trobelėje).

7 diena NUVARA ELIJA – JALOS SAFARIS – KATARA GAMA (pusryčiai ir vakarienė)
Po poilsio lauks pusryčiai, po kurių išvyksite į didžiausią Šri Lankoje Jala nacionalinį parką. Pakeliui Jus lydės kalnų bei krioklių gamtovaizdis.  Atvykę į nacionalinį parką su džipais važiuosite į safarį, kuriuo metu stebėsite įvairius egzotinius gyvūnus: laukinius dramblius, šernus, bizonus, meškas, elnius, flamingus, pelikanus ir krokodilus. Jeigu pasiseks pamatysite net ir leopardus. Šiame parke taip pat gausu ir egzotiškų nematytų laukinių paukščių. Tik suspėkite fotografuoti! Vakare atvyksite į Kataragamą, kur Jūsų lauks gardi vakarienė. Jums liks tik nepamiršti geros nuotaikos. Nakvynė viešbutyje.

8 diena KATARAGAMA – GALĖ – PAJŪRIO KURORTAS (pusryčiai ir vakarienė)
Gerai pailsėję ir papusryčiavę vyksite (apie 2 val.) į Galę, pietinės salos dalies link. Tai pats seniausias Šri Lankos uostas, kur galėsite apžiūrėti Galės fortą (UNESCO objektas). Jis buvo pastatytas portugalų ir 1663 m. išplėstas olandų. Miestas garsėja nėriniais bei dramblio kaulo drožiniais. Taip pat galėsite pamatyti įspūdingą reginį: žvejyba atsisėdus ant vandenyje įsmeigto strypo. Čia kelionė dar nesibaigia! Po pietų vyksite į pasirinktą kurortą vakarinėje Indijos vandenyno pakrantėje.

9–12 dienos POILSIS PRIE INDIJOS VANDENYNO (pagal pasirinkimą)
Atėjo laikas poilsiui! Kelias dienas galėsite mėgausitės salos balto smėlio paplūdimiais, tropikų augmenija, dangaus žydrumo vandeniu bei kaitria saule.

Norintiems aktyvaus poilsio rekomenduojame papildomą ekskursiją į Sinharaja atogrąžų miško draustinį (Sinharaja Forest Reserve), kur galėsite pamatyti įvairių augalų, gyvačių, chameleonų, beždžionių, krioklių ir kitų akį traukiančių gamtos grožybių.

13 diena KURORTAS – KOLOMBAS – VILNIUS/RYGA (pusryčiai)
Po pusryčių išvykimas į Kolombo oro uostą. Skrydis Kolombas–Vilnius/Ryga su vienu persėdimu Europoje.

14 diena GRĮŽIMAS Į VILNIŲ/RYGĄ
Atvykimas į Vilnių arbą Rygą.


Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • sutikimas oro uoste Šri Lankoje;
 • visi pervežimai pagal programą Šri Lankoje;
 • 6 nakvynės 3* viešbučiuose pagal programą su pusryčiais ir vakariene;
 • 6 nakvynės pasirinktame paplūdimio viešbutyje;
 • Vietinis gidas (rusų kalba, užsakant individualiai gali būti ir anglų kalba).

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 • skrydis maršrutu Vilnius/Ryga–Kolombas–Vilnius/Ryga (su persėdimu Europoje) apie 750 EUR;
 • medicininių išlaidų draudimas;
 • Šri Lankos viza 25 USD/18.85 EUR oro uoste;
 • leidimo fotografuoti ir/ar filmuoti mokestis;
 • pietūs turo metu; 
 • arbatpinigiai; 
 • asmeninės išlaidos, papildomai siūlomos ekskursijos;
 • priemoka vienviečiam kambariui ~390 EUR/1346.60 Lt.   
 • įėjimo bilietai į mokamus objektus ~180 USD;

PASTABOS:

 • Kelionės kaina gali pasikeisti priklausomai nuo pasirinkto keliavimo laikotarpio.
 • Vasarą, pasirinkus gyventi šiaurės rytinėje salos dalyle, lankomų objektų tvarka gali kisti.
 • Pažintiniai-poilsiniai turai anglų arba rusų kalba nurodytomis kainomis gali būti organizuojami individualiai min 1 keliautojui.Kelionės metu programa ir objektų lankymo eiliškumas gali būti keičiami, siekiant užtikrinti turistų saugumą, atsižvelgiant į specifinius Šri Lankos gamtos ypatumus, oro sąlygas, politinę situaciją bei iškilusias technines ar kitokias problemas, kurių kelionės organizatorius negalėjo iš anksto numatyti. 
 • Keičiantis paslaugų Šri Lankoje kainoms bei valiutų kursui, kelionės kaina gali keistis.
 • Programa gali būti organizuojama ir individualiai.
 • Kaina nurodyta asmeniui dviviečiame kambaryje.
 • Minimalus vykstančiųjų į kelionę skaičius – 1 asm.; vykstant 4 ir daugiau asmenų, pritaikysime nuolaidą. Kainos kelionei laikotarpiu nuo 12 10 iki 01 15 teiraukitės agentūroje.
 • Kaina priklauso nuo pirkimo metu galiojančių lėktuvo bilietų kainos, todėl keičiantis lėktuvo bilietų kainai, kelionės kaina ir/arba data gali keistis.  
 • Įejimai į mokamus objektus apie 180 USD
 • Kelionės tipas: individuali kelionė.

Turo metu numatytos nakvynės 3* viešbučiuose.

Galima rinktis 3+* viešbučius turo metu (priemoka 80 EUR).
Galima rinktis 4* viešbučius turo metu (priemoka 200 EUR).

Minimalus vykstančiųjų į kelionę skaičius – 1 asm.; vykstant 4 ir daugiau asmenų, pritaikysime nuolaidą. Kainos kelionei laikotarpiu nuo gruodžio 10d. iki sausio 15d. pasitikslinti agentūroje.

Maitinimo tipas: 
BB – pusryčiai;
HB – pusryčiai ir vakarienė; 
FB – pusryčiai, pietūs, vakarienė; 
AI – viskas įskaičiuota. 
Apgyvendinimas visuose viešbučiuose nuo 12.00–14.00 val.

Viešbučiai

Citrus Leisure Hotel 3* (BB)

Kaina žmogui dviviečiame kambaryje nuo 1272 ER + skrydis

Vieta: Ši apgyvendinimo įstaiga yra 3 min. kelio pėsčiomis nuo paplūdimio. Vos už 10 minučių kelio automobiliu nuo Hikkaduwa miesto centro.

Viešbutyje: „Citrus Hikkaduwa“ yra ajurvedinis masažo centras, lauko baseinas ir nemokama automobilių stovėjimo aikštelė, veikia nemokamas belaidis internetas.

Kambariuose: Svečių numeriuose rasite oro kondicionierius, kavos bei arbatos ruošimo rinkinius, mini barus, palydovinės televizijos kanalus rodančius televizorius ir vonios kambarius, kuriuose yra plaukų džiovintuvai bei higienos reikmenys. 

HERITANCE AHUNGALLE 5* (BB)

Kaina žmogui dviviečiame kambaryje nuo 1458 EUR + skrydis

Vieta: Ši apgyvendinimo įstaiga yra ant paplūdimio kranto ir įsikūrusi už 115 km nuo Bandaranaikės tarptautinis oro uostas. 

Viešbutyje: Viešbutyje „Heritance“ yra teniso kortai, treniruoklių salė, karaokės salės, o ekskursijų informacijos punkto darbuotojai padės susiorganizuoti išvykas. Apgyvendinimo įstaigoje teikiamos skalbimo paslaugos. Viešbučio restoranuose ruošiami įvairūs Šri Lankos virtuvės ir tarptautiniai valgiai. Svečiams pageidaujant galima patiekti vakarienę nenumatytose vietose.

Kambariuose: Numeriuose rasite oro kondicionierius, mini barus, kavos ir arbatos ruošimo rinkinius, palydovinius kanalus rodančius televizorius. Viešnagės metu svečių pasamdytiems vairuotojams apgyvendinimas ir maitinimas suteikiamas nemokamai.

Cinnamon Bey Hotel 5* (HB)

Kaina žmogui dviviečiame kambaryje nuo 1365 EUR + skrydis

Vieta: Ši apgyvendinimo įstaiga yra 1 min. kelio pėsčiomis nuo paplūdimio. Viešbutis įsikūręs maždaug už 55 km nuo Bandaranaike tarptautinio oro uosto.

Viešbutyje: Viešnagės metu galėsite pasimankštinti sporto salėje ir atsipalaiduoti SPA centre, kuriame įrengta sauna bei garų pirtis. Svečiams taip pat teikiamos skalbimo bei lyginimo paslaugos, organizuojami pervežimai į ir iš oro uosto.

Kambariuose: Visuose priešais jūrą įrengtuose numeriuose yra oro kondicionieriai, mini barai, seifai ir palydovinius kanalus rodantys televizoriai. Vonios kambariuose rasite dušus ir plaukų džiovintuvus.

Avani Bentota 4* (BB)

Kaina žmogui dviviečiame kambaryje nuo 1418 EUR + skrydis

Vieta: Ši apgyvendinimo įstaiga yra 2 min. kelio pėsčiomis nuo paplūdimio. Už 99 km nuo „AVANI Bentota Resort & Spa“ yra Bandaranaike tarptautinis oro uostas, o už 66 km - Kolombo miestas.

Viešbutyje: Šiame viešbutyje yra 2 lauko baseinai ir nemokama automobilių stovėjimo aikštelė. Viešnagės metu galėsite pailsėti lepindamiesi masažais SPA centre, pažaisti šachmatais, karomą ir kitus stalo žaidimus, užsiimti paviršiniu ir giluminiu nardymu bei kitomis vandens sporto šakomis paplūdimyje ir naudotis skalbimo bei valiutos keitimo paslaugomis.

Kambariuose: Šiuolaikiniu stiliumi apipavidalintuose šio išskirtinio dizaino viešbučio numeriuose rasite kabelinius kanalus rodančius plokščiaekranius televizorius, DVD grotuvus, karšto vandens dušus ir balkonus, iš kurių atsiveria gamtos vaizdai.

CLUB HOTEL DOLPHIN 4* (BB)

Kaina žmogui dviviečiame kambaryje nuo 1310 EUR + skrydis

Vieta: Ši apgyvendinimo įstaiga įsikūrusi ant paplūdimio kranto.Viešbutis "Dolphin Club" įsikūręs Waikkaloje tik 20 km nuo Bandaranaike tarptautinio oro uosto.

Viešbutyje: SPA centre galite atsipalaiduoti masažo terapija. Tiems, kurie nori sportiškai praleisti laiką, viešbutyje "Dolphin" rasitemini golfo aikštyną, badmintoną , teniso ir skvošo kortus.

Kambariuose: "Dolphin Club" viešbučio kambariai yra skoningai apstatyti su plokščiaekraniais televizoriais ir DVD grotuvais. Kiekviename numeryje yra kavos virimo aparatas ir plaukų džiovintuvas. Vonios kambariuose yra dušai.

Coco Royla Beach Resort 3* (BB)

Kaina žmogui dviviečiame kambaryje nuo 1273 EUR + skrydis

Vieta: Ši apgyvendinimo įstaiga yra 1 min. kelio pėsčiomis nuo paplūdimio. Už 48 km yra Hikkaduwa, už 15 km – Bentota, o už 70 km – Bandaranaike oro uostas.

Viešbutyje: „Coco Royal Beach Resort“ įrengta terasa, treniruoklių salė, SPA centras ir lauko baseinas. Svečiai gali naudotis nemokamu belaidžiu internetu. Viešnagės metu galėsite naudotis visą parą dirbančios registratūros ir vaikų priežiūros paslaugomis bei apsipirkti dovanų parduotuvėje.

Kambariuose: Visuose numeriuose yra oro kondicionieriai, seifai ir vonios kambariai, kuriuose rasite dušus bei nemokamų higienos reikmenų.

TANGERINE HOTEL 3*  (BB)

Kaina žmogui dviviečiame kambaryje nuo 1283 EUR + skrydis

Vieta: "Tangerine Beach Hotel", esantis palei Kalatura paplūdimį yra 3 valandų kelio automobiliu nuo Kolombo tarptautinio oro uosto kuriame yra nemokama automobilių stovėjimo aikštelė.

Viešbutyje: Viešbutis įsikūręs tarp tropinių sodų kuriame yra "Ayurvedic" SPA ir 2 restoranai. Taip pat čia galėsite lankytis treniruoklių salėje arba pasimėgauti teniso žaidimu. Poilsio pietus galima praleisti žaidžiant kroketą ar mini golfo žaidimus. 

Kambariuose: Numeryje yra mediniai baldai, oro kondicionieriai, balkonai ir vonios kambariai su voniomis. Visuose kambariuose yra palydovinė televizija, mini barai ir kavos bei arbatos ruošimo reikmenys.

Turite klausimų? Skambinkite telefonu (8-5) 2325853 arba
Siųskite užklausą
Vieta konsultantui.
Kelionės tipas Tolimi kraštai. Pažintinės - poilsinės kelionės
Šalis Šri Lanka
Kaina 1273 € + skrydis ~750 € (kaina su skrydžiu ~2023 €)

Turite klausimų?

Skambinkite telefonu (8-5) 2325853 arba

Siųskite užklausą

Išvykimo datos

Kaina Data Liko vietų
1273 € 2018-12-2410+
1273 € 2018-12-1710+
1273 € 2018-12-1010+
1273 € 2018-12-0310+
1273 € 2018-11-2610+
1273 € 2018-11-1910+
1273 € 2018-11-1210+
1273 € 2018-11-0510+
1273 € 2018-10-2910+
1273 € 2018-10-2210+
1273 € 2018-10-1510+
1273 € 2018-10-0810+
1273 € 2018-10-0110+
1273 € 2018-09-2410+
1273 € 2018-09-1710+
1273 € 2018-09-1010+
1273 € 2018-09-0310+
1273 € 2018-08-2710+
1273 € 2018-08-2010+
1273 € 2018-08-1310+
1273 € 2018-08-0610+
1273 € 2018-07-3010+
1273 € 2018-07-1610+
1273 € 2018-07-2310+
1273 € 2018-07-0210+
1273 € 2018-07-0910+
1273 € 2018-06-2510+
1273 € 2018-06-1810+
1273 € 2018-06-1110+
1273 € 2018-06-0410+
1273 € 2018-05-2810+
1273 € 2018-05-2110+
1273 € 2018-05-1410+
1273 € 2018-05-0710+
1273 € 2018-04-3010+
1273 € 2018-04-2310+
1273 € 2018-04-1610+
1273 € 2018-04-0910+
1273 € 2018-04-0210+
1273 € 2018-03-2610+
1273 € 2018-03-1910+
1273 € 2018-03-1210+
1273 € 2018-03-0510+
1273 € 2018-02-2610+
UP
Užklausa

Išrinksime atostogų kelionę už tave!

Kad išrinktume tau tinkamiausią atostogų pasiūlymą, nepamiršk paminėti: kelionės datos, trukmės, žmonių skaičiaus, kelionės krypties, biudžeto asmeniui ir kt.

Siųsti