Mes su jumis nuo 2007 m.! Konsultacijos:
(8-5) 2325853
| Verslo klientams Kelionių gidas Apie mus Kontaktai

Šveicarija - Alpių karalienė

Šveicarija - Alpių karalienė

Šveicarija

Artimiausia data

1 diena LIETUVA - LENKIJA - VOKIETIJA

Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį Lenkijoje. Nakvynė viešbutyje Lenkijos–Vokietijos pasienyje.

2 diena VOKIETIJA

Pusryčiai. Vykstate į Bambergą. Miestas įsikūręs ant septynių kalvų, kaip ir Roma, todėl viduramžiais vadintas „vokiečių Roma“. Bambergas – vienas iš nedaugelio senųjų Vokietijos miestų, kuris nenukentėjo per Antrąjį pasaulinį karą ir išsaugojo senovinę architektūrą. Tarp svarbiausių miesto architektūros paminklų – vėlyvosios romanikos ir ankstyvosios gotikos stiliaus Šv. Petro ir Šv. Jurgio Bambergo katedra, kurioje palaidotas popiežius Klemensas II (vienintelis Vokietijoje palaidotas popiežius, buvęs Bambergo vyskupas). Altenburgo tvirtovė, Senoji (XV–XVI a.) ir Naujoji (1704 m.) miesto rotušės, romaninės Šv. Mykolo ir Šv. Jokūbo bažnyčios, barokinė Šv. Martyno bažnyčia. 1993 m. miestas įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Išvykstate Šveicarijos link. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį Vokietijoje. Nakvynė viešbutyje prie Ulmo.

3 diena VOKIETIJA - ŠVEICARIJA

Pusryčiai. Vykstate prie galingojo Reino krioklio. Toliau kelionę tęsiate Liucernos link. Atvykstate į Liucerną. Ekskursija po miestą, laikomą „Šveicarijos perlu”. Miesto simbolis – du mediniai tiltai – Koplyčios ir Malūnų. Pažintis su senamiesčiu, kurio ansamblį sudaro vaizdingi namai, dekoruoti didžiulėmis freskomis, meninėmis iškabomis, su įvairių formų stogais. Aplankote barokinę Jėzuitų bažnyčią. Vykstate Interlakeno link. Nakvynė viešbutyje prie Interlakeno.

4 diena ŠVEICARIJA

Pusryčiai. Vykstate į Fribūrą su žaviu senamiesčiu, kuris nusidriekia nuo Šv. Mikalojaus katedros iki Sarine upės kilpos. Bažnyčios, gatvelės, miestelėnų namai ir nedidelės aikštės skendi viduramžių nostalgijoje. Amžių pėdsakų paženklinti Burg ir Auge kvartalai – įdomi vieta pasivaikščiojimui. Nuo 48 m aukščio Zaringen tilto atsiveria gražus reginys į senamiestį. Toliau vykstate į šalies sostinę Berną. Pasivaikščiojate po unikalų senamiestį, žavintį arkadomis ir fontanais. Džiaugiatės miesto simboliu – gyvomis meškomis. Laisvas laikas. Vakare sugrįžtate į viešbutį prie Interlakeno.

5 diena ŠVEICARIJA

Pusryčiai. Vykstate į Lauterbruneno slėnį. *Traukiniu pasikeliate į įspūdingą Jungfraujochviršukalnę (3475 m), kur aukščiausiai Europoje įrengta geležinkelio stotis. Ledo rūmai su įvairiausiomis skulptūromis iš ledo, ištisus metus veikianti čiuožykla, Sfinkso terasa: restoranai, parduotuvės. Sugrįžtate į viešbutį prie Interlakeno. ***Naujuosius Metus siūlome sutikti vietiniame restorane. Nakvynė viešbutyje prie Interlakeno.

6 diena ŠVEICARIJA - VOKIETIJA

Pusryčiai. Vykstate į didžiausią Šveicarijos miestą Ciurichą. Trumpa ekskursija: turtingoji Banhofštrasė, Ciuricho ežeras, Grossmunster katedra, Šagalo vitražais garsėjanti Fraumunster bažnyčia, miesto lopšys – Lindenhofo kalva. Vykstate Čekijos link. Kelionė per Šveicariją, Vokietiją. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį Prahos apylinkėse.

7 diena ČEKIJA - LENKIJA

Pusryčiai. Išvykstate į Lietuvą. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Naktį sugrįžtate į Lietuvą.


Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • Kelionė autobusu,
 • 6 nakvynės viešbutyje,
 • maitinimas – 6 pusryčiai (kontinentiniai),
 • kelionės vadovo paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 • Draudimas,
 • kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos,
 • arbatpinigiai,
 • pietūs, vakarienės,
 • miestų turistiniai mokesčiai,
 • asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

PASTABOS:

 • Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, ¹Panevėžio, ¹Šiaulių, ¹Klaipėdos, ¹Marijampolės, Alytaus. ¹ – yra papildomų sąlygų.
 • * – mokami objektai. Turistas moka pats vietos valiuta apie 210 CHF už visus * pažymėtus objektus.
 • *** – šventinė vakarienė, kurią būtina užsisakyti prieš išvykstant. Kaina – apie 80 EUR.
 • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.
 • Kelionė programa kalnuose gali kisti priklausomai nuo oro sąlygų.
Turite klausimų? Skambinkite telefonu (8-5) 2325853 arba
Siųskite užklausą
Vieta konsultantui.
Kelionės tipas Kelionės autobusu
Šalis Šveicarija
Kaina nuo €

Turite klausimų?

Skambinkite telefonu (8-5) 2325853 arba

Siųskite užklausą

Išvykimo datos

Kaina Data Liko vietų
UP
Užklausa

Išrinksime atostogų kelionę už tave!

Kad išrinktume tau tinkamiausią atostogų pasiūlymą, nepamiršk paminėti: kelionės datos, trukmės, žmonių skaičiaus, kelionės krypties, biudžeto asmeniui ir kt.

Siųsti