Mes su jumis nuo 2007 m.! Konsultacijos:
865500560, 861236192
| Verslo klientams Kelionių gidas Apie mus Kontaktai

Šveicarija, Austrija - ten kur karaliauja kalnai 7d.

Šveicarija, Austrija - ten kur karaliauja kalnai 7d.

Šveicarija

Artimiausia data

2017-08-19 515 €

KELIONĖS AKCENTAI:

 • Leisitės į atradimais viliojančią kelionę Žemutinės Frankonijos sostinėje Viurcburge
 • Grožėsitės viduramžių architektūros ir gamtos simfonija Šveicarijos Alpių papėdėje
 • Pasivaikščiosite po Šveicarijos miestelius, jums atskleisiančius senųjų amžių paveikslą
 • Pakilsite į aukščiausią Europoje geležinkelio ir pašto stotį Jungfraujoch
 • Mėgausitės fondiu – maisto ir bendravimo filosofija
 • Aplankysite stebuklingoje gamtos karalijoje įsikūrusią nykštukę – Lichtenšteino kunigaikštystę
 • Atgaivinkite atmintyje Šerloko Holmso nuotykius Meiringeno miestelyje
 • Patirsite Tirolio sostinės žavesį Insbruke
 • Žavėsitės Svarovskio krištolo pasauliu Vatene

1 diena LIETUVA - LENKIJA

Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Nakvynė viešbutyje.

2 diena VOKIETIJA (VIURCBURGAS)

Pusryčiai. Kelionė per Vokietiją. Atvykimas į J.S.Bacho gimtąjį miestą Eizenachą. Ekskursija po senamiestį: Hercogų rūmai, J.S.Bacho namas-muziejus, M.Liuterio namas Turgaus aikštėje bei Šv.Jono bažnyčia, kurioje pamokslus skaitė M.Liuteris. Apsilankymas 1067 m. pastatytoje *Vartburgo pilyje. Tai viena geriausiai išlikusių Vokietijos viduramžių pilių su įspūdinga ir puošnia iškilmių sale, Šv.Elžbietos apartamentais, Landgrafų kambariais. Sakoma, kad čia vykdavo dainių varžybos, kurias R.Vagneris įamžino operoje „Tanhoizeris“. Kelionė tęsiama per Tiuringiją. Nakvynė viešbutyje.

3 diena ŠVEICARIJA (STEIN AM RHEIN, ŠAFHAUZENAS, CIURICHAS, LIUCERNA)

Pusryčiai. Kelionė į Šveicariją. Trumpas sustojimas prie Reino upės įsikūrusiame idiliškame Stein am Rhein miestelyje. Pažintis su senamiesčiu: pro Žemutinio bokšto vartus patenkama į pagrindinę Senamiesčio gatvelę, kurią puošia ištapyti pastatų fasadai su erkeriais, XVIa. statytas Rotušės pastatas, šv. Jurgio vienuolyno ir bažnyčios ansamblis. Kelionė palei Reiną vingiuojančiu keliu. Atvykimas į Šafhauzeną, sustojimas prie garsiųjų *Reino krioklių. Išvykimas į didžiausią Šveicarijos miestą Ciurichą. Pažintis su miestu: turtingoji Banhofštrasė, Ciuricho ežeras, Grossmunster katedra, Šagalo vitražais garsėjanti Fraumunster bažnyčia, miesto lopšys – Lindenhofo kalva. Kelionė į Liucerną. Ekskursija po miestą: XIVa. statytas koplyčios tiltas (seniausias dengtas medinis tiltas Europoje), Vandens bokštas, Katedra, Liūto aikštė – XVIIIa. Monumentas Šveicarijos gvardiečiams atminti, Rotušė, gynybinė siena. Išvykimas iš Liucernos. Atvykimas į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

4 diena ALPIŲ KALNAI - JUNGRFAUJOCH - BERNAS

Pusryčiai. Pasikėlimas *kalnų traukiniu į uolų, ledo ir sniego karalystę. Po svaiginančios kelionės traukiniu per Alpių pievas ir kalnų šlaitus atvyksite į Jungfraujoch – aukščiausiai Europoje esančią geležinkelio ir pašto stotį (3500m). Požeminiuose ledyno koridoriuose pasitiks ledo skulptūros, o nuotraukų ekspozicija papasakos nelengvą stoties įrengimo istoriją. Pasikėlimas greituoju liftu į įspūdingą Sfinkso terasą, kur žvilgsnį traukia didingame kalnų masyve išryškėjančios aukščiausios viršūnės: Jungfrau (4158m), Mionch (4099m), Eiger (3970m), ilgiausias Europoje Alečo ledynas (22km ilgio). Turistų paslaugoms restoranas, kavinė, suvenyrų parduotuvės. Grįžimas traukiniu į kalnų papėdę. Po pietų - grupės pageidavimu išvyka į Berną. Ekskursija po Šveicarijos sostinės senamiestį, kuris įtrauktas į UNESCO saugomų kultūros paminklų sąrašą: Parlamentas, Teatro aikštė, Šv.Vincento katedra, Arės upės panorama, Bokšto laikrodis, viduramžių fontanai. Grįžimas į nakvynės vietą.

Grupės pageidavimu vakare - *fondiu ritualas. Fondiu (pranc. fondre – ištirpti) – patiekalas, kuriuo mėgaujasi būrelis draugų, sąlyginai suartintų bendro indo. Fondiu – tai maisto ir bendravimo filosofija, kurią pažinti nesudėtinga visiems. Ji moko, jog svarbiausia – neskubėti, mėgautis maistu, vynu ir linksmais pašnekesiais su draugais. Nakvynė viešbutyje.

5 diena ŠVEICARIJOS ALPĖS - LICHTENŠTEINAS (VADUCAS)

Pusryčiai. Išvyka į kalnus – nepakartojamo grožio Šveicarijos Alpės, snieguotos viršūnės, žavingi miesteliai, nuostabūs ežerai ir tarpekliai. Pasivaikščiojimas *Arės upės tarpekliu. Tai kvapą gniaužiantis gamtos ir žmogaus rankų sukurtas šedevras. Keliautojus pakeri kabančios uolos ir tiltai, po jais šniokščiantys kriokliai ir pulsuojantis žydro vandens srautas. Išvykimas link Lichtenšteino. Trumpas sustojimas nykštukinės valstybės sostinėje Vaduce. Esant galimybei, apžvalginė ekskursija turistiniu *traukinuku po Lichtenšteino sostinę. Išvykimas iš Lichtenšteino. Kelionė į Austriją. Nakvynė viešbutyje.

6 diena AUSTRIJA (INSBRUKAS,KRIŠTOLINIS SVAROVSKIO PASAULIO MUZIEJUS) - VOKIETIJA - ČEKIJA  

Pusryčiai. Atvykimas į Insbruką. Insbrukas – Tirolio sostinė, kuri buvo žinoma jau XIIIa. Tai menininkų ir laikrodininkų miestas, o taip pat – vienas iš legendinių šalies slidinėjimo kurortų. Visame pasaulyje žiemos sporto sostine vadinamas miestas traukia ne tik slidininkus puikiai paruoštomis trąsomis, bet ir žingeidžius keliautojus senovės dvelksmu bei įspūdingu kultūriniu paveldu. Ekskursija po miestą: *Imperatoriaus rūmai; XVI a. rūmų katedra *Hofkirche, kurios kriptoje ilsisi Imperatoriaus Maksimiliano I-ojo palaikai; miesto bokštas; „Auksinio stogelio“ namas. *Pasikėlimas funikulieriumi į Olimpinio stadiono apžvalgos aikštelę, iš paukščio skrydžio atveriančią Tirolio sostinės ir ją supančių kalnų vaizdą. Laisvas laikas senamiestyje. Kelionė tęsiama į šalia Insbruko esantį *Krištolinį Svarovskio pasaulio muziejų. Muziejus žavi originalumu, savitą pasaulį sukuriančiais veidrodžiais, aliuzija į stebuklų šalį. Čia eksponuojami mažiausias ir didžiausias Svarovskio kristalai, šviesos ir muzikos pagalba kuriamas nuostabus kristalų pasaulis. Išvykimas į nakvynės vietą. Kelionė per Austriją, Vokietiją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje.

7 diena ČEKIJA - LENKIJA - LIETUVA

Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Vėlai vakare grįžimas į Lietuvą.


Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • Kelionė patogiu autobusu (WC, karštas vanduo, garso-vaizdo aparatūra),
 • 6 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais,
 • kelionės vadovo paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje, bilietai į mokamus objektus, miesto transporto bilietai, vietinių gidų paslaugos, pietūs, vakarienės, arbatpinigiai, asmeninės išlaidos, papildomos paslaugos.
 • *MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI: ~ 25 EUR, 200 CHF (Šveicarijos frankų).

PASTABOS:

 • Kelionių organizatorius gali keisti kelionės programą, atsižvelgdamas į grupės pageidavimus ir objektyvias sąlygas.
 • Objektų lankymo eiliškumas ir bilietų kainos gali keistis.
 • Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.
 • Pirkdami kelialapį, reikalaukite šios kelionės atmintinės.
 • Minimalus keliautojų skaičius – 25 asm. Jei vyksta mažesnis keliautojų skaičius, kelionės kaina gali keistis. Apie kainos pasikeitimą informuosime ne vėliau kaip likus 14 dienų iki kelionės pradžios.

KAINŲ DETALIZAVIMAS:

Apgyvendinimas
2017-08-19
Dvivietis kambarys su dvigule lova489.25EUR / 1,689.28LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis489.25EUR / 1,689.28LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui489.25EUR / 1,689.28LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)440.80EUR / 1,521.99LTL
Vienvietis kambarys627.00EUR / 2,164.91LTL
Viešbučiai
2017-08-19
Apgyvendinimas
2017-09-09
Dvivietis kambarys su dvigule lova460.75EUR / 1,590.88LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis460.75EUR / 1,590.88LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui460.75EUR / 1,590.88LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)415.15EUR / 1,433.43LTL
Vienvietis kambarys598.50EUR / 2,066.50LTL
Viešbučiai
2017-09-09
Turite klausimų? Skambinkite telefonu 8 612 36192 arba
Siųskite užklausą
Vieta konsultantui.
Kelionės tipas Kelionės autobusu
Šalis Šveicarija
Kaina nuo 485 €

Turite klausimų?

Skambinkite telefonu 8 612 36192 arba

Siųskite užklausą

Išvykimo datos

Kaina Data Liko vietų
515 € / 489 € 2017-08-1910+
485 € / 460 € 2017-09-0910+
UP
Užklausa

Išrinksime atostogų kelionę už tave!

Kad išrinktume tau tinkamiausią atostogų pasiūlymą, nepamiršk paminėti: kelionės datos, trukmės, žmonių skaičiaus, kelionės krypties, biudžeto asmeniui ir kt.

Siųsti