Mes su jumis nuo 2007 m.! Verslo klientams Kelionių gidas Apie mus Kontaktai

Šveicarija (N.Metai)

Šveicarija (N.Metai)

Šveicarija

Artimiausia data

1 diena LIETUVA - LENKIJA

Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Nakvynė viešbutyje.

2 diena VOKIETIJA

Pusryčiai. Kelionė per Vokietiją. Atvykimas į Žemutinės Frankonijos sostinę ir vyndarystės centrą – Viurcburgą. Pažintis su miestu: įspūdinga Marienburgo tvirtovė, buvusi vyskupų rezidencija; XVIa. statytas tiltas per Maino upę, puoštas barokinėmis šventųjų skulptūromis, jungiantis senąjį miestą su Marienbergo tvirtove; UNESCO paveldo baroko perlas Arkivyskupų Rezidencijos rūmų ansamblis su parku; romaniškoji Šv.Kilijono katedra su gražiu barokiniu interjeru; Noimiunsterio bazilika, XIII a. pradėtas statyti Rotušės ansamblis. Laisvas laikas, kurio metu siūlome paragauti Frankonijos vyno vienoje iš Viurcburgo vyninių. Išvykimas iš Viurcburgo. Kelionė per Vokietiją. Nakvynė viešbutyje.

3 diena ŠVEICARIJA

Pusryčiai. Kelionė į Šveicariją. Trumpas sustojimas idiliškame Stein am Rhein miestelyje, išsidėsčiusiame prie Reino. Pažintis su senamiesčiu: pro Žemutinio bokšto vartus patenkama į pagrindinę Senamiesčio gatvelę, kurią puošia ištapyti pastatų fasadai su erkeriais, 16a. statytas Rotušės pastatas, šv. Jurgio vienuolyno ir bažnyčios ansamblis. Išvykimas iš Stein am Rhein miestelio. Kelionė palei Reiną vingiuojančiu keliu. Atvykimas į Šafhauzeną. Sustojimas prie garsiųjų Reino krioklių. Išvykimas į didžiausią Šveicarijos miestą Ciurichą. Trumpa pažintis su miestu: turtingoji Banhofštrasė, Ciuricho ežeras, Grossmunster katedra, Šagalo vitražais garsėjanti Fraumunster bažnyčia, miesto lopšys – Lindenhofo kalva. Išvykimas iš Ciuricho. Kelionė į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

4 diena ŠVEICARIJA

Pusryčiai. Pasikėlimas kalnų traukiniu į uolų, ledo ir sniego karalystę 3500m aukštyje. Jungfraujoch – aukščiausiai Europoje esanti geležinkelio ir pašto stotis. Turistų paslaugoms restoranas, kavinė, suvenyrų parduotuvės, įrengta ledo skulptūrų ekspozicija. Pasikėlimas greituoju liftu į Sfinkso terasą, kur žvilgsnį traukia didingame kalnų masyve ryškėjančios trys aukščiausios viršūnės: Jungfrau (4158m), Mionch (4099m), Eiger (3970m), ilgiausias Europoje Alečo ledynas (22km ilgio). Grupės pageidavimu po pietų išvyka į Berną.

Ekskursija po Šveicarijos sostinės senamiestį, kuris įtrauktas į UNESCO saugomų kultūros paminklų sąrašą: Parlamentas, Teatro aikštė, Šv.Vincento katedra, Arės upės panorama, Bokšto laikrodis, viduramžių fontanai. Grįžimas į nakvynės vietą. Naujųjų Metų sutikimas viešbučio restorane arba individualiai. Nakvynė viešbutyje.

5 diena ŠVEICARIJA - AUSTRIJA

Pusryčiai. Kelionė per Šveicarijos Alpes. Atvykimas į Liucerną. Ekskursija po miestą: XIVa. statytas koplyčios tiltas (seniausias dengtas medinis tiltas Europoje), Vandens bokštas, Katedra, Liūto aikštė – XVIIIa. Monumentas Šveicarijos gvardiečiams atminti, Rotušė, gynybinė siena. Išvykimas iš Liucernos. Pravažiuojame nykštukinę valstybę Lichtenšteiną. Trumpas sustojimas Lichtenšteino sostinėje Vaduce. Karališkieji rūmai, apylinkių panorama nuo rūmų terasos, Šv.Floriono bažnyčia. Išvykimas iš Lichtenšteino. Kelionė į Austriją. Nakvynė viešbutyje.

6 diena AUSTRIJA - VOKIETIJA - ČEKIJA

Pusryčiai. Atvykimas į Tirolio sostinę – Insbruką. Pažintis su miestu: „Auksinis stogelis“, Rotušės bokštas, Hofkirche bažnyčia, Šv.Jokūbo bažnyčia. Laisvas laikas. Kelionė į Vatens miestelyje, esantį garsųjį Svarovskio krištolo muziejų, kuriame susipažinsime su nuostabiu Svarovskio krištolo pasauliu. Išvykimas iš Vatens miestelio. Kelionė per Austriją, Vokietiją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje.

7 diena ČEKIJA - LENKIJA - LIETUVA

Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Vėlai vakare grįžimas į Lietuvą.


Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • Kelionė patogiu autobusu (WC, karštas vanduo, garso-vaizdo aparatūra),
 • 6 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais,
 • kelionės vadovo paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje,
 • bilietai į mokamus objektus,
 • miesto transporto bilietai,
 • Naujametinė vakarienė viešbučio restorane – 150Lt suaugusiam (43,44Eur), 120Lt vaikui iki 12metų (34,75 Eur).
 • MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI: ~ 25 EUR, 200 SFR.
 • Priemoka už vienvietį kambarį nuo 550 Lt (159,29 Eur)

PASTABOS:

 • DOKUMENTAI:  LR asmens tapatybės kortelė arba LR pasas, galiojantys ne mažiau kaip 3 mėnesius po kelionės pabaigos (ir suaugusiems, ir vaikams). Ne Lietuvos Respublikos piliečiams rekomenduojame informaciją apie reikalingus dokumentus ir sienų kirtimo tvarką pasitikrinti Migracijos departamente arba Užsienio reikalų ministerijoje.
 • REKOMENDUOJAME:  Vykstant į kelionę rekomenduojame turėti medicininių išlaidų draudimą, garantuojantį būtinos medicininės pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Vykstant į šią kelionę galioja ir Europos sveikatos draudimo kortelė (daugiau informacijos apie išdavimą, sąlygas ir apribojimus - www.vlk.lt). Taip pat rekomenduojame įsigyti neįvykusios kelionės draudimą (ne vėliau kaip 21 d. iki kelionės pradžios, mokant galutinę kelionės kainą).
 • Kelionių organizatorius gali keisti kelionės programą, atsižvelgdamas į grupės pageidavimus ir objektyvias sąlygas.
 • Objektų lankymo eiliškumas ir bilietų kainos gali keistis.
 • Rekomenduojame turėti valiutos tų šalių, per kurias vykstama.
 • SVARBU:  Minimalus keliautojų skaičius – 25 asm. Jei vyksta mažesnis keliautojų skaičius, kelionės kaina gali keistis. Apie kainos pasikeitimą informuosime ne vėliau kaip likus 20 dienų iki kelionės pradžios.

KAINŲ DETALIZAVIMAS:

Apgyvendinimas
2017-12-28
Dvivietis kambarys su dvigule lova539.10EUR / 1,861.40LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis539.10EUR / 1,861.40LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui539.10EUR / 1,861.40LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)485.10EUR / 1,674.95LTL
Vienvietis kambarys673.20EUR / 2,324.42LTL
Viešbučiai
2017-12-28
Turite klausimų? Skambinkite telefonu 8 524 30636 arba
Siųskite užklausą
Vieta konsultantui.
Kelionės tipas Kelionės autobusu
Šalis Šveicarija
Kaina nuo €

Turite klausimų?

Skambinkite telefonu 8 524 30636 arba

Siųskite užklausą

Išvykimo datos

Kaina Data Liko vietų
UP