Mes su jumis nuo 2007 m.! Konsultacijos:
865500560, 864544449
| Verslo klientams Kelionių gidas Apie mus Kontaktai

Šveicarijos gamtos perlai

Šveicarijos gamtos perlai

Šveicarija

Artimiausia data

2017-08-12 499 €

1 diena. Ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai. Kelionė per Vokietiją. Atvykstate į Niurnbergą. Pažintį su miestu pradedate pilimi, kurioje nuo XI a. iki XVI a. lankėsi visi vokiečių imperatoriai. Senamiesčio gatvelėmis nusileidžiate nuo pilies, apžiūrite įdomiausius statinius: Pilato ir Diurerio namus, Budelio tiltą, Šv.Dvasios ligoninę, miesto rotušę, Gražuolį fontaną, Dievo Motinos bažnyčią. Laisvas laikas. Kelionė per Vokietiją. Vykstate į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Pusryčiai. Išvykstate į Šveicariją. Keliaujate palei Reiną vingiuojančiu keliu. Atvykstate į Šafhauzeną, kur pamatote garsųjį Reino krioklį – vandeningiausią krioklį Europoje. Gražus kraštovaizdis, galingieji Reino vandenys, švarus ir gaivus oras – visa tai sukels Jums gamtos didybės pojūtį. Šie peizažai – daugelio poetų ir rašytojų įkvėpimo šaltinis, paliečiantys jautriausias stygas. Atvykstate į Ciurichą. Ekskursija po Ciuricho miestą, kuris siūlo aukščiausią gyvenimo kokybę. Tai didžiausias ekonominis ir kultūrinis centras Šveicarijoje bei vienas gražiausių miestų Europoje. Patogiai išsidėstęs tarp dviejų kalnų, supamas Limato upės bei Ciuricho ežero, miestas žavi savo nepakartojamais kraštovaizdžiais. Vykstate į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

4 diena. Pusryčiai. Traukiniu kylate į Jungfraujoch viršukalnę (3475 m), kur aukščiausiai Europoje kalnuose įrengta geležinkelio stotis. Atvykusiųjų laukia Alpių pievos, snieguotos kalnų viršūnės, ledo rūmai ir skulptūros, Sfinkso terasa. Vykstate Lauterbrunenslėniu, garsėjančiu savo kriokliais. Sustosite pasigrožėti kriokliais. Vykstate į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

5 diena. Pusryčiai. Vykstate įspūdingais keliais Arės upės kanjono link. Tai nuostabus gamtos ir žmogaus rankų sukurtas šedevras. Pamatote kabančias uolas ir tiltus, krioklius ir kalnų upių vingius. Pasivaikštote vaizdingu tarpekliu. Vėliau važiuojate į nykštukinę Lichtenšteino kunigaikštystę, kur trumpai pasivaikštote po sostinę Vaducą: Rotušė, Parlamento rūmai, Katedra. Vykstate į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

6 diena. Pusryčiai. Atvykstate į Insbruką. Ekskursija po miesto senamiestį: Auksinis stogelis, Katedra, Hercogo Frydricho gatvė. Važiuojate į Svarovskį kristalų muziejų, kur susipažinsite su nuostabia kristalų paroda. Keliaujate Austriją, Vokietija, Čekija. Nakvynė viešbutyje.

7 diena. Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Vėlai vakare sugrįžtate  į Lietuvą.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • Kelionė autobusu.
 • 6 nakvynės su pusryčiais viešbutyje.
 • Ekskursinė programa.
 • Kelionės vadovo paslaugos.
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas.

PASTABOS:

 • Mokamiems objektams reikia turėti ~250  CHF, ~20 eurų.
 • Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.
 • Kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos - už papildomą mokestį.
 • Medicininių išlaidų draudimas į kelionės kainą neįskaičiuotas.
 • Priemoka už vienvietį kambarį - 120 EUR (414,34 LTL)
 • Kelionės metu nuvažiuojama ~ 4200 km
Turite klausimų? Skambinkite telefonu 8 645 44449 arba
Siųskite užklausą
Vieta konsultantui.
Kelionės tipas Kelionės autobusu
Šalis Šveicarija
Kaina nuo 499 €

Turite klausimų?

Skambinkite telefonu 8 645 44449 arba

Siųskite užklausą

Išvykimo datos

Kaina Data Liko vietų
499 € 2017-08-1210+
UP
Užklausa

Išrinksime atostogų kelionę už tave!

Kad išrinktume tau tinkamiausią atostogų pasiūlymą, nepamiršk paminėti: kelionės datos, trukmės, žmonių skaičiaus, kelionės krypties, biudžeto asmeniui ir kt.

Siųsti