Mes su jumis nuo 2007 m.! Konsultacijos:
864544449, 865500560
| Verslo klientams Kelionių gidas Apie mus Kontaktai

Talinas - Ryga (Naujametinė)

Talinas - Ryga (Naujametinė)

Estija

Artimiausia data

2017-12-31 119 €

1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Atvykus apžvalginė ekskursija Taline autobusu: Kadriorgo parkas ir rūmai, , XVIII a. caro Petro Didžiojo pavedimu  pastatyti žmonai Jekaterinai I. Italų architekto Nikolo Mičeti projektuoti grandioziniai rūmai ir juos supantis parkas– puikus carinės ekstravagancijos pavyzdys. Dabar čia įsikūręs Estijos dailės muziejus ( muziejaus lankymas mokamas). Jame eksponuojama šimtai XVI-XX a. Vakarų ir Rusijos menininkų tapybos darbų, nuotraukos, skulptūros ir kiti meno kūriniai. Pravažiuojame Piritos buriavimo centrą. Ekskursijos tęsinys pėsčiomis po Talino senamiestį, įtrauktą į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą:  Tompea pilis, kurioje įsikūręs Estijos parlamentas, ir Hermano bokštas, A. Nevskio ortodoksų katedra, XVI a. gotikinė Domo katedra, apžvalginės aikštelės, nuo kurių atsiveria nuostabus vaizdas į Talino įlanką ir senamiestį, „Trumpoji koja”, miesto rotušė, „bandelių” skersgatvis, miesto amatininkų ir „Juodagalvių” gildijos pastatai, „Storosios Margaritos” bokštas.  Laisvas laikas. Naujųjų Metų sutikimas miesto Rotušės aištėje: puošni naujametinė eglutė, linksma muzika, šventinis šurmulys ir fejerverkai. Nakvynė viešbutyje Taline.

2 diena. Pusryčiai. Išvykstame į naujametiškai pasipuošusią Latvijos sostinę  Rygą, nuo XIIIa. priklaususią Hanzos pirklių sąjungai. Rygos senamiestis yra įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Miestas ypač žymus gausia Art Nouveau ( Jugendstil) architektūra. Apžvalginė ekskursija pėsčiomis: Rygos pilis, Trijų brolių namai, Šv. Jokūbo bažnyčia,  didžiausia Pabaltijyje Domo katedra, kurioje ilsisi Rygos įkūrėjo vyskupo Alberto palaikai, Švedų vartai, gynybinių sienų liekanos, Mažosios ir Didžiosios Gildijos pastatai, Katės namas, visada šurmuliuojanti Livu aištė, aukščiausia mieste Šv. Petro bažnyčia,   Rotušės aikštė, nepakartojamas „Juodagalvių namas”, Laisvės paminklas ir Operos teatras.  Pasivaikščiosime po  naujametinę mugę, kvepiančią imbieriniais meduoliais, kava ir karštu vynu, kviečiančią įsigyti dovanų namiškiams. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

  • kelionė patogiu autobusu
  • 1 nakvynė su pusryčiais viešbutyje
  • kelionės vadovo paslaugos
  • ekskursinė programa
  • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

  • (*) – bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ~ 6 EUR
  • medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

PASTABOS:

  • objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis;
  • bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose, kelionės vadovas ekskursijų neveda;
  • išvykimas ir grįžimas galimi iš Kauno, Vilniaus, Panevėžio arba Šiaulių, Klaipėdos*,Alytaus*,Marijampolės* (* yra papildomų sąlygų).
Turite klausimų? Skambinkite telefonu 8 645 44449 arba
Siųskite užklausą
Vieta konsultantui.
Kelionės tipas Kelionės autobusu
Šalis Estija
Kaina nuo 119 €

Turite klausimų?

Skambinkite telefonu 8 645 44449 arba

Siųskite užklausą

Išvykimo datos

Kaina Data Liko vietų
119 € / 102 € 2017-12-3117
UP
Užklausa

Išrinksime atostogų kelionę už tave!

Kad išrinktume tau tinkamiausią atostogų pasiūlymą, nepamiršk paminėti: kelionės datos, trukmės, žmonių skaičiaus, kelionės krypties, biudžeto asmeniui ir kt.

Siųsti