Mes su jumis nuo 2007 m.! Konsultacijos:
864544449, 861236192
| Verslo klientams Kelionių gidas Apie mus Kontaktai

Tanzanijos nacionaliniai parkai ir poilsis Zanzibare (su Dainiumi Kinderiu)

Tanzanijos nacionaliniai parkai ir poilsis Zanzibare (su Dainiumi Kinderiu)

Tanzanija

Artimiausia data

2018-03-06 2998 €

KELIONĖS AKCENTAI:

 • Aplankysite populiariausią nacionalinį parką Afrikoje -  Serengeti
 • Pamatysite antilopes ir žirafas Arušos nacionaliniame parke
 • Manjaros ežero nacionaliniame parke pamatysite leopardų, liūtų, gepardų, dramblių ir net mėlynųjų beždžionių.
 • Vyksite prie Ngorongoro kraterio, kuris yra Pasaulinio paveldo sąraše ir didžiuojasi vienais iš gražiausių vaizdų Afrikoje
 • Mėgausitės poilsiu balto smėlio paplūdimiuose Zanzibare

SUSIPAŽINKITE SU KELIONĖS VADOVU! 

DAINIUS KINDERIS

Dainius - keliautojas ir kelionių knygų autorius, išmaišęs beveik šimtą Pasaulio šalių ir savo namais laiko ne tik Lietuvą, bet ir Filipinus, Maroką, Šri Lanką, Belizą, Gruziją. Dainius ne tik kuria autorinius kelionių maršrutus egzotikos ištroškusiems keliautojams, bet ir pats su jais keliauja į kalnus, dykumas, atokius kaimelius ir pulsuojančius miestus bei dalinasi patirtimi ir nuotykiais sukauptais per 17 metų kelyje. 

 

1 diena   KILIMANDŽARO ORO UOSTAS  USA RIVERIS (vakarienė)

Atvykstame į Kilimandžaro oro uostą. Patekti į šalį reikalingą viza(Jų kaina – 50 JAV dolerių žmogui, galima įsigyti ir prie šalies sienos). Kartu su savo bagažu eisime per muitinę. Tuomet susitiksime su savo gidu ir keliausime į šalia Arušos miesto esantį viešbutį. Apgyvendinimas: Arumeru River Lodge. 

2 diena USA RIVERIS  ARUŠOS NACIONALINIS PARKAS

Vykstame į Arušos nacionalinį parką pirmajam safariui. Jo metu – laukia piknikas gamtoje. Arušos parkas tituluojamas gražiausiu Tanzanijos nacionaliniu parku, kuriame galime išvysti žirafas, zebrus ir dik-dik – mažąją antilopę. Tarp miškų bei Ngurdoto kraterio regėsime daugybę rožinių flamingų Momelo ežeruose. Po pilnos dienos įspūdžių grižtame nakvynei į Arumeru River Lodge.

3 diena   TARANGIRĖS NACIONALINIS PARKAS (pusryčiai, pietų dėžutė, vakarienė)

Po pusryčių, paliekame viešbutį ir keliaujame į Tarangirės nacionalinį parką (angl. - Tarangire National Park), kuris garsėja savo laukinės gyvūnijos gausumu. Jis yra išsidėstęs Arušos miesto pietvakariuose, Manjaro ežero (angl. Lake Manyara) regione. Vardą parkas gavo nuo Tarangirės upės, kuri teka net ir sausuoju laikotarpiu ir yra vienintelis vandens šaltinis laukinei gamtai. Sakoma, kad šiame parke galima pamatyti tiek dramblių, kiek kitose vietovėse – laukinių galvijų: Tarangirėje gyvena didžiausia dramblių populiacija iš visų pasaulio nacionalinių parkų.

Atvykus galėsime pasimėgauti karštais pietumis Tarangire Safari lodžijoje. Po pietų laisvalaikį praleisime važinėdami po nacionalinį parką ir gėrėdamiesi įvairia gyvūnija. O šios tikrai nevalia neapžiūrėti – beveik 3000 kv. km. parke dominuoja milžiniški baobabų medžiai ir žolėtos savanos. Apgyvendinimas: Maramboi Camp.

4 diena MANJAROS EŽERO NACIONALINIS PARKAS (pusryčiai, pietų dėžutė, vakarienė)

Po pusryčių Maramboi stovyklavietėje, paliksime Tarangirės nacionalinį parką ir keliausime į kitą mūsų kelionės tikslą – Manjaros ežero nacionalinį parką (angl. Lake Manyara National Park). Šis parkas tęsiasi 50 kilometrų ir yra išsidėstęs palei 600 metrų Didžiojo Lūžių slėnio atodangą. Manjaros ežeras pasižymi ypatingu kraštovaizdžiu ir paties Ernesto Hemingvėjaus kadaise buvo apibūdintas kaip „vienas gražiausių Afrikoje“. Pavadinimą parkas gavo, žinoma, nuo Manjaros ežero, neretai pavadinamo netgi stebuklingu.Drėgnuoju periodu šis ežeras dengia daugiau nei pusę parko ploto, tačiau prasidėjus sausrai telkinio tenka gerokai paieškoti – kartais net sunku įsivaizduoti, kad tose vietose tikrai būta vandens.Kaip ir prieš tai lankytuose parkuose čia galima užtikti leopardų, liūtų, gepardų, dramblių ir net mėlynųjų beždžionių, tačiau labiausiai ši vietovė garsėja dėl drėgnuoju sezonu čia gyvenančių flamingų populiacijos.

Pirmojoje dienos pusėje pasimėgausime pasivažinėjimu po parką ir popiet judėsime link viešbučio. Kelionės metu galėsime gėrėtis Didžiojo Lūžių slėnio vaizdais. Šis, daugiau nei 6000 km ilgio slėnis, prasidedantis Sirijos Artimuosiuose Rytuose ir besitęsiantis iki pat Mozambiko Afrikoje, yra didžiausias ir vienas įspūdingiausių geologinių darinių pasaulyje! Apgyvendinimas: Lake Manyara Serena Safari.

5 diena MANJAROS EŽERO NACIONALINIS PARKAS - SERENGETIS (pusryčiai, pietų dėžutė, vakarienė)

Paliekame Manjaros nacionalinį parką ir tęsiame kelionę toliau į Serengečio nacionalinį parką (angl. - Serengeti National Park), seniausią ir patį populiariausią nacionalinį parką Afrikoje, taip pat UNESCO pasaulio paveldą.

Pakeliui galime aplankyti Olduvajaus tarpeklį (angl. - Olduvai Gorge). Šis slėnis žymus savo priešistorinių hominidų archeologinėmis radimvietėmis. Apgyvendinimas: Serengeti Sopa Lodge.

6 diena SERENGEČIO NACIONALINIS PARKAS (pusryčiai, pietų dėžutė, vakarienė)

Dieną skirsime į UNESCO saugomų objektų sąrašą įtrauktam Serengečio nacionaliniam parkui (angl. Serengeti National Park). Šis parkas garsus dėl metinių migracijų, kuomet šeši milijonai kanopų žingsniuoja per atviras lygumas ieškodami žalesnių ganyklų.

Bet netgi tada, kuomet migracijos sustoja ir būna ganėtinai ramu, Serengečio parkas siūlo neabejotinai vienas smagiausių gyvūnijos peržiūrų – puikios buivolų bandos, mažesnės dramblių ir gazelių grupės, ir tūkstančiai antilopių, tarp jų – kanos (stambiosios antilopės), greitosios antilopės bei Granto gazelės. Jei norėsite, galėsite grįžti į lodžiją karštiems pietums. Apgyvendinimas: Serengeti Sopa Lodge.

7 diena NGORONGORO KRATERIS (pusryčiai, pietūs, vakarienė) (pusryčiai, pietų dėžutė, vakarienė)

Šiandien mūsų lauks nepamirštamas Ngorongoro kraterio (angl. Ngorongoro crater) turas. Šis krateris yra 600 metrų gilumo ir tai yra didžiausias uždaras krateris pasaulyje.Jame galima pamatyti įvairiausią Afrikos kraštovaizdį ir gyvūniją vienoje vietoje – čia gyvena daugiau nei 50 skirtingų didelių žinduolių rūšių, pvz., liūtų, dramblių, raganosių, įvairių antilopių, tapyrų ir pan. Be to, galima sutikti ir daugiau nei 200 paukščių rūšių.

Turą pradėsime leisdamiesi į kraterio apačią, o ją pasiekę vyksime pasivažinėti po žadą atimantį kraštovaizdį. Kasmet po ilgojo lietaus sezono kraterio pievos sodriai žaliuoja ir jas užtvindo vulkaninėje dirvoje puikiai tarpstančios spalvingos gėlės – tarsi matytume vaivorykštę ant žemės. 

Antilopės gnu, zebrai ir liūtai ne kartą kirs Jums kelią. Pertrauką padarysime sustoję šalia hipopotamų baseino, kur galėsime pasimėgauti pietumis. Po pasivažinėjimo pakilsime stačiu krateriu atgal į viršūnę – ekstremalių pojūčių išsiilgusieji galės drąsiai žvalgytis pro automobilio langą ir grožėtis neapsakomais vaizdais. Vakarienė ir nakvynė lodžijoje. Pastebėjimas: Pasivažinėjimo krateryje laikas – 6 valandos! Apgyvendinimas: Ngorongoro Serena Safari Lodge.

 

8 diena   ARUŠOS ORO UOSTAS – ZANZIBARAS (pusryčiai, vakarienė)

13:15 val. išskrendame iš Arušos miesto su Precision Air oro linijų bendrove ir nusileidžiame 14:35 val Zanzibare. Oro uoste pasitiks vairuotojas ir nuveš į viešbutį. Apgyvendinimas: Breezes Beach (Deluxe Room).

 

9  – 12  dienos POILSIS ZANZIBARE (pietūs, vakarienė)

Laisvas laikas poilsiui. Sniego baltumo paplūdimiai, perlamutrinis vandenynas, bekraštė dangaus žydrynė ir prieskonių kvapai – tai Zanzibaras, ketvirta pagal dydį, viena gražiausių salų pasaulyje, viliojanti poilsiautojus vandenyno gelmių grožiu, prieskonių kvapais, kultūrų įvairove ir egzotiška Afrikos gamta.

Sala turistus vilioja ne tik vandens pramogų, jūros gėrybių gausa, bet ir didžiulis koralinis rifas, juosiantis salą. Tai viena iš geriausių vietų nardymo mėgėjams Indijos vandenyne. Zanzibaras taip pat ir ryškių spalvų bei egzotiškų kvapų sala. Salą išraizgiusios vanilių, kardamonų, cinamonų bei kitų prieskoninių augalų plantacijos. Prieskonių verslas čia klesti nuo seniausių laikų.

Atvykus iš civilizacijos Zanzibare pamatai visai kitokį gyvenimą. Vietiniai turi mažus namukus, kai kurie jų drėbti iš molio, apdangstyti palmių šakomis, ir šulinį. Namuose nėra jokių grindų – tik asla, nėra ir langų – tik tinklelis užtrauktas, dažnai – ir durų. Buitinių daiktų –minimalu. Vietiniai dievina futbolą, valgo tik šviežią maistą, nes neturi tokios buitinės technikos kaip šaldytuvas. Nors beveik visi namuose turi televizorių, kad ir labai seną, svarbu – veikiantį.

Galbūt norėsite pasimėgauti idilišku salos grožiu – atsipalaiduoti žydro vandens paplūdimiuose gerdami spalvingus kokteilius ir mėgaudamiesi saulės voniomis? O gal sudomins įvairios ekskursijos, kurias pasiūlys mūsų gidas:

Stountauno miesto (angl. Stone Town) ekskursija (95 JAV doleriai žmogui, 70 JAV dolerių – dviems). Senoji Zanzibaro miesto dalis, ilgą laiką tarnavusi kaip pagrindinis prieskonių prekybos centras, šiandien yra vienas populiariausių turistų traukos objektų. 2000-aisiais į UNESCO saugomų objektų sąrašą įtrauktoje vietovėje susipina senųjų Svahili, arabų, persų, indų ir net europietiškosios kultūros elementai. Čia galima pamatyti Stebuklų namą (angl. The House of Wonders), taip pat aplankyti Senąjį Vergų turgų (angl. Former Slave Market) – nedidelį muziejų, kurį sudaro išlikusios vergų kameros.  Žinoma, svarbu užsukti ir į nepakartojamąjį miesto turgų, kuriame prekeiviai pasiūlys ne tik suvenyrų, bet ir vietinių gėrimų bei neapsakomo gardumo patiekalų.

Jozani miško (angl. Jozani forest) turas (95 JAV doleriai žmogui, 85 JAV doleriai – dviems). Šis vėsus ir šešėlių apgaubtas žaliuojantis miškas yra didžiausia tikros laukinės gamtos vietovė Zanzibare. Išsidėsčiusiame prie Čvakos įlankos (angl. Chwaka Bay), neretai užliejamame plote veši drėgmę mėgstantys medžiai ir plunksniškieji paparčiai. Svarbu paminėti, kad būtent čia galima sutikti ir itin retą, stipriai saugomą beždžionių rūšį – Ruduosius kolobus, kurių išgyvenimui reikalingi augalai auga tik Zanzibare. 

Kalėjimo salos (angl. Prison Island) turas (105 JAV doleriai žmogui, 84 JAV doleriai – dviems). Vos 20 min kelio nuo Stountouno ir jūs jau saloje, kurioje 1800 m. buvo pastatytas Britų kolonialistinis kalėjimas. Čia galėsite ne tik panardyti žydrame vandenyje, pasimėgauti saulėtais paplūdimiais, bet ir iš arti stebėti vėžlius – dabar šioje saloje yra didžiulis vėžlių draustinis.  Apgyvendinimas: Breezes Beach (Deluxe Room) 

13 diena   ZANZIBARAS  VILNIUS (pusryčiai)

Papusryčiavę atsisveikinsime su nuostabiąja Tanzanija – šiandien mūsų lauks skrydis namo.

14 diena VILNIUS

Grįžimas namo.


Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos pažintinio turo/safarių metu;
 • vietinio angliakalbio gido paslaugos;
 • visi pervežimai pagal programą viso turo metu;
 • apgyvendinimas 3*-4* viešbučiuose;
 • Safari mašina su atviru stogu (Landcruiser);
 • ekskursijos pagal programą;
 • visi įėjimų mokesčiai;
 • Maitinimas nurodytas programoje;
 • 1,5 l vandens žmogui safario metu.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 • tarptautinis skrydis (~720 EUR);
 • viza (50 JAV dolerių žmogui), ją galima įsigyti ir prie šalies sienos;
 • įėjimo mokestis į Olduvai Gorge muziejų (27 JAV doleriai žmogui);
 • medicininių išlaidų draudimas;
 • asmeninės išlaidos;
 • gėrimai;
 • arbatpinigiai: 15–20 JAV dolerių nuo visos grupės vairuotojui.

PASTABOS:

 • Geltonosios karštinės vakcinos yra privalomos, jei atvykstate per Nairobį ar Adis Abeba.
 • JAV doleriai išleisti prieš 2006 metus yra nepriimami
 • Kol kas tikslios apgyvendinimo vietos nėra nustatytos, tai bus nurodyta užsakymo metu


VIEŠBUTIS ZANZIBARE

 

BREEZES BEACH CLUB & SPA 5* (Deluxe Room)

Vieta: įsikūręs pietrytinėje Zanzibaro pakrantėje, Bwejuu paplūdimyje. Vos 10 min. kelio automobiliu nuo kaimo centro ir 50 min. kelio nuo oro uosto.

Kambariuose: dekuoruotais dramblio kaulo tonais, kambariuose yra oro kondicionierius, rašomasis stalas, balkonas / terasa, šaldytuvas, seifas, vonios kambarys.

Viešbučio teritorijoje: 3 restoranai, 2 barai. Taip pat svečiams siūloma tokios pramogos, kaip sporto klubas, atviras baseinas, nardymas, tinklinis, teniso kortai, SPA ir sveikatingumo centras, masažas ir grožio procedūros.

Turite klausimų? Skambinkite telefonu 8 655 00560 arba
Siųskite užklausą
Vieta konsultantui.
Kelionės tipas Egzotinės kelionės su vadovu iš Lietuvos
Šalis Tanzanija
Kaina 2998 € + skrydis ~720 € (kaina su skrydžiu ~3718 €)

Turite klausimų?

Skambinkite telefonu 8 655 00560 arba

Siųskite užklausą

Išvykimo datos

Kaina Data Liko vietų
2998 € 2018-03-0610+
UP
Užklausa

Išrinksime atostogų kelionę už tave!

Kad išrinktume tau tinkamiausią atostogų pasiūlymą, nepamiršk paminėti: kelionės datos, trukmės, žmonių skaičiaus, kelionės krypties, biudžeto asmeniui ir kt.

Siųsti