Mes su jumis nuo 2007 m.! Konsultacijos:
861236192, 865500560
| Verslo klientams Kelionių gidas Apie mus Kontaktai

Temperamentingieji Balkanai ...Kroatija - Bosnija ir Hercegovina - Juodkalnija - Albanija (su vadovu iš Lietuvos)

Temperamentingieji Balkanai ...Kroatija - Bosnija ir Hercegovina - Juodkalnija - Albanija (su vadovu iš Lietuvos)

Kroatija

Artimiausia data

2017-06-02 1129 €

KELIONĖS AKCENTAI:

 • Į kelionės kainą įskaičiuotos net 7 vakarienės! 
 • Vienoje kelionėje – keturios savitos Balkanų šalys 
 • Įspūdžių lobynas – modernūs miestai, istoriniai miesteliai, pasakiška gamta irpusantro tūkstančio metųsenumo istorija 
 • Balkanai –Rytų ir Vakarų Europos, krikščionybės ir islamo, seno ir naujo mozaika

1 diena   VILNIUS - TIVATAS - ZAGREBAS

Skrydis: Vilnius – Tivatas. Vykstate į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje viename iš Juodkalnijos kurortų.

2 diena KROATIJA - ALBANIJA

Pusryčiai. Vykstate prie Kotoro įlankos – piečiausio Europoje fiordo. Lankote Kotorą – Kotoro įlankos pakrantėje įsikūrusį bene gražiausią Juodkalnijos miestą, saugomą UNESCO. Kotoras įkurtas valdant dar romėnų imperatoriams Diokletianui ir Justinianui kaip Adrijos jūros uostas. Tai miestas-muziejus po atviru dangumi. Senamiestį juosia gynybinė siena, kuri gyventojus saugojo ne nuo jūros, bet nuo sausumos priešų, galinčių pulti iš kalnų pusės. Senamiesčio viduje vingiuoja siauros gatvelės, yra net 12 didesnių ir mažesnių aikščių. Pasivaikštote po jaukų senamiestį: Šv. Trifonijaus bažnyčia, Laikrodžio bokštas, Šv. Luko soboras, kunigaikščių rūmai, Napoleono teatras. Vingiuotu kalnų keliu grožėdamiesi kalnų ir apačioje mėlynuojančios Kotoro įlankos vaizdais kylate į kalnus. Keliaujate pro pasakiškais gamtos vaizdais žavintį Lovčeno nacionalinį parką, iš tolo pamatote neįtikėtinoje vietoje, kalno viršūnėje, pastatytą žymaus Juodkalnijos poeto, filosofo ir valstybės veikėjo Njegoso mauzoliejų. Kelionę tęsiate į Cetinje – senąją Juodkalnijos sostinę, muziejų miestą. Aplankote didingą *Šv. Petro ortodoksų vienuolyną, kuriame saugoma relikvija – Šv. Jono Krikštytojo ranka. Vykstate Albanijos link. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje viename iš Juodkalnijos kurortų.

 

3 diena ALBANIJA

Pusryčiai. Keliaujate į dar vieną Balkanų šalį – Albaniją. Albanija, kaip ir kitos Sovietų Sąjungos šalys, ilgą laiką buvo izoliuota nuo Vakarų pasaulio, jos miestai nebuvo apgaubti smogo, o laukiniai paplūdimiai nebuvo sugadinti masinio turizmo. Šalis sparčiai keičiasi, tačiau dar galima spėti pamatyti Albaniją tokią, kokia ji yra iš tiesų. Sustojate viename seniausių Europos miestų Škoderyje, įsikūrusiame prie didžiausio Balkanuose Škoderio ežero. Mieste yra išlikusių XIV–XIX a. architektūros paminklų: gyvenamieji namai, ant kalno stūksanti viduramžių tvirtovė, Osmanų imperijos laikotarpio pirtys, mečetės, akmeninis tiltas. Vykstate į Albanijos sostinę ir didžiausią jos miestą Tiraną. Tai kosmopolitinis miestas, kuriame persipina Rytų ir Vakarų kultūros. Tirana – šalies verslo, kultūros ir politikos centras. Šiandien - tai sparčiai augantis miestas, jame gausu dangoraižių, kitų modernių pastatų. Pagrindinės Tiranos istorinės įžymybės susitelkusios aplink gražiąją Skanderbėjaus aikštę – Nacionalinis muziejus, Rotušė, Nacionalinio teatro pastatas, įvairios ministerijos. Esant galimybei, *keltuvu pasikeliate į Tiranos fone stūksantį Dajti kalną, nuo kurio atsiveria pasakiška miesto ir apylinkių panorama. Vykstate į Duresį, svarbų švietimo ir kultūros centrą prie Adrijos jūros pakrantės. Miestas garsus didžiausiu romėnų pastatytu amfiteatru Balkanų šalyse. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Duresio apylinkėse.

4 diena ALBANIJA - JUODKALNIJA

Pusryčiai. Vykstate į Krują. Aplankote dar vieną viduramžišką Albanijos miestą Krują, kuriame veikia albanų kultūrą puikiai pristatantis *etnografijos muziejus. Vykstate Juodkalnijos link. Poilsis prie Adrijos jūros. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje viename iš Juodkalnijos kurortų.[

/aprasymas]

5 diena BOSNIJA IR HERCOGOVINA

Pusryčiai. Išvykstate į Bosnijos ir Hercegovinos sostinę Sarajevą. Jau daugiau kaip keturis šimtus metų miestas glaudžia mečetes, sinagogas, stačiatikių ir Romos katalikų bažnyčias. Miestas, sugeriantisRytų ir Vakarų paveldą,ne veltui vadinamas „Europos Jeruzale“. Pasivaikštote po senąją miesto dalį, Baščaršiją – pagrindinę turgavietę, grožitės tiltais per Milijacos upę, mečetėmis ir sinagogomis. Išvykstate Bosnijai ir Hercegovinai priklausančio Mostaro miesto link. Didžiausias ir svarbiausias Hercegovinos provincijos miestas Mostaras, įsikūręs kalnuotoje vietovėje prie Neretvos upės. Istorinės Hercegovinos sostinės apylinkėse auginamos vynuogės, gaminamas vynas, auginamas tabakas, vaisiai ir daržovės.1566 m. turkai vietoje senojo medinio tilto per Neretvos upę pastatė naują tiltą su akmenine arka (nuo tilto ir kilo miesto vardas, serb. „most“ – tiltas). 27 m aukščio tilto arka buvo Osmanų inžinerijos šedevras. 1993 m. lapkritį per Bosnijos karą tiltą smarkiai apgadino artilerinė ugnis. Tačiau vėliau tiltas kartu su gretimais statiniais suremontuotas ir 2004 m. vėl buvo atidarytas. Pasivaikštote po musulmoniško miesto senamiestį: gausu suvenyrų parduotuvėlių, kavinukių ir jaukių restoranų ant Neretvos upės kranto; senasis Mostaro turgus, mečetės. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje netoli Mostaro.

6 diena KROATIJA

Pusryčiai.Važiuojate Kroatijos link. Vykstate į Splitą. Atvykus ekskursija po nuostabų senamiestį, garsėjantį unikaliu III a. romėnų architektūros paminklu – imperatoriaus Diokletiano rūmais. Tai rūmai, kurie buvo pastatyti imperatoriui kaip poilsio vila. Neaprėpiamas jos dydis daugelį amžių stebino istorikus ir keliautojus. Rūmus sudarė dešimtys įvairios paskirties statinių, tarp kurių dabar yra išlikusios rūmų sienos, vartai ir bokštai. Išvykstate Dubrovniko link. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje prie Adrijos jūros.

7 diena KROATIJA - JUODKALNIJA

Pusryčiai. Išvykstate į Dubrovniką. Ekskursija po vieną gražiausių miestų Adrijos jūros pakrantėje. Dubrovnikas – tarsi iždas su daugybe kultūros ir istorijos lobių, aptvertas 2 km ilgio *siena su gynybiniais bokštais (statytais nuo XI a. iki XVII a.). Jau XV a. miestas turėjo 300 laivų ir daugybę prekybinių kolonijų (faktorijų). Jo laivai pasiekdavo Atlanto ir Indijos vandenynus, respublika palaikė prekybinius ryšius netgi su Afrikos valstybėmis. Pasivaikščiojate pagrindine pėsčiųjų gatve, kurioje gausu kavinių, barų ir parduotuvėlių. Keliaujate atgal Juodkalnijos link. Poilsis prie Adrijos jūros. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje viename iš Juodkalnijos kurortų.

8 diena TIVATAS - VILNIUS

Pusryčiai. Priklausomai nuo skrydžio laiko vykstate į Tivato oro uostą. Skrydis: Tivatas –Vilnius.


Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • Skrydis Vilnius –Tivatas –Vilnius,
 • rankinis ir registruotas orlaivio bagažas,1
 • pažintinė kelionė autobusu su oro kondicionieriumi,
 • 7 nakvynės 3* viešbučiuose,
 • maitinimas –7 pusryčiai, 7 vakarienės
 • lietuviškai kalbančio kelionės vadovo, vykstančio su grupe iš Lietuvos, paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.
 • (1) – pagal aviakompanijos taisykles (reikalavimų bagažui teiraukitės likus 4 savaitėms iki kelionės).

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 • (*) – mokami objektai. Turistas moka pats apie 65 EUR už visus (*) pažymėtus objektus.
 • draudimas,
 • kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos,
 • arbatpinigiai,
 • pietūs, vakarienės,
 • miestų turistiniai mokesčiai,
 • asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

PASTABOS:

 • (**) – skrydis gali būti su persėdimu.
 •  Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.
Turite klausimų? Skambinkite telefonu 8 645 44449 arba
Siųskite užklausą
Vieta konsultantui.
Kelionės tipas Kelionės autobusu
Šalis Kroatija
Kaina nuo 1129 €

Turite klausimų?

Skambinkite telefonu 8 645 44449 arba

Siųskite užklausą

Išvykimo datos

Kaina Data Liko vietų
1129 € / 1073 € 2017-06-0210+
UP
Užklausa

Išrinksime atostogų kelionę už tave!

Kad išrinktume tau tinkamiausią atostogų pasiūlymą, nepamiršk paminėti: kelionės datos, trukmės, žmonių skaičiaus, kelionės krypties, biudžeto asmeniui ir kt.

Siųsti