Mes su jumis nuo 2007 m.! Konsultacijos:
865500560, 861236192
| Verslo klientams Kelionių gidas Apie mus Kontaktai

Tiuringijos žemės lobiai

Tiuringijos žemės lobiai

Vokietija

Artimiausia data

2017-10-04 229 €

1 diena.  Anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lietuvą, Lenkiją. Nakvynė viešbutyje.

2 diena.  Pusryčiai. Vykstate į Veimarą, kuris yra tituluojamas šalies kultūros židiniu. Ekskursija pėsčiomis po Veimaro senamiestį: Nacionalinis teatras, paminklai  Gėtei ir Šileriui, Gėtės namas-muziejus, Šilerio namas-muziejus, kuriame F.Šileris parašė dramą apie Vilhelmą Telį,  Herderio bažnyčia, Turgaus aikštė su miesto Rotuše, Bauhaus muziejus.  Laisvas laikas. Kelionė per Vokietiją. Atvykstate į Ega parką, vieną lankomiausių objektų Tiuringijoje po Vartburgo pilies. Tai didžiulis 36 ha ploto parkas, kuris turi drugelių namą, orchidėjų, kaktusų kolekcijas, žaliosios klasės kambarius. Parką galima apvažiuoti  traukinuku, užlipti į esantį bokštą, pasigrožėti šokančiais fontanais. Parke organizuojamos vienos didžiausių Vokietijoje sodininkystės parodos.  Vykstate viešbučio link. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Pusryčiai. Važiuojate į Hainich nacionalinį parką, kuris garsėja bukų mišku. Parke yra įdomus objektas – 40 metrų aukštyje palei medžių viršūnes įrengtas pasivaikščiojimo takas. Eidami taku, grožitės medžių viršūnėmis, susipažįstate su vietine flora ir fauna. Pakylate į apžvalgos bokštą nuo kurio atsiveria Tiuringijos miškų vaizdas. Vykstate į Tiuringijos kurortą Bad Langesalzą, kuris garsėja savo parkais. Japoniško (arba Rožių ) parko lankymas. Pagal galimybę maudynės Friederiken terminiuose baseinuose. Atvykstate į Eizenachą, gimtąjį J. S. Bacho miestą. Pasivaikštote po jaukų senamiestį: hercogų rūmai, rotušė, J. S. Bacho namas-muziejus, M.Liuterio namas-muziejus, Šv. Jono bažnyčia, kurioje pamokslavo M.Liuteris, Šv.Jurgio fontanas ir kt. Vykstate viešbučio link. Nakvynė viešbutyje.

4 diena. Pusryčiai. Vykstate į Vartburgo pilį. Vartburgo pilis, pastatyta XI a., šimtmečiais vaidino svarbų vaidmenį vokiečių kultūroje. Joje Liuteris iš graikų į vokiečių kalbą išvertė Bibliją. Sakoma, kad čia vykdavo dainių varžybos, kurias R.Vagneris įamžino operoje Tanhoizeris.  Dabar tai viena populiariausių pilių Vokietijoje, įtraukta į UNESCO kultūros paveldo sąrašą. Ekskursija po pilį. Vėliau vykstate į Tiuringijos dešrelių muziejų. Ekskursijos metu po muziejų išgirsite Tiuringijos dešrelių atsiradimo istoriją ir sužinosite apie tradicijas. O dešrelių mėgėjai galės paskanauti dar garuojančių griliaus dešrelių. Vykstate viešbučio link Lenkijoje. Nakvynė viešbutyje.

5 diena. Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją, Lietuvą.  Vėlai vakare grįžitate į Lietuvą.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • Kelionė patogiu autobusu.
 • 4 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose.
 • Ekskursinė programa.
 • Kelionės vadovo  paslaugos.
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • Mokami objektai, vietinių gidų paslaugos  ~ 65  EUR ;
 • Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

PASTABOS:

 • Išsamesnė informacija pateikiama kelionės atmintinėje;
 • Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali keistis;
 • Muziejuose  ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda;
 • Priemoka už vienvietį kambarį 60 EUR.
Turite klausimų? Skambinkite telefonu 8 655 00560 arba
Siųskite užklausą
Vieta konsultantui.
Kelionės tipas Kelionės autobusu
Šalis Vokietija
Kaina nuo 229 €

Turite klausimų?

Skambinkite telefonu 8 655 00560 arba

Siųskite užklausą

Išvykimo datos

Kaina Data Liko vietų
229 € 2017-10-0410+
UP
Užklausa

Išrinksime atostogų kelionę už tave!

Kad išrinktume tau tinkamiausią atostogų pasiūlymą, nepamiršk paminėti: kelionės datos, trukmės, žmonių skaičiaus, kelionės krypties, biudžeto asmeniui ir kt.

Siųsti