Mes su jumis nuo 2007 m.! Konsultacijos:
(8-5) 2325853
| Verslo klientams Kelionių gidas Apie mus Kontaktai

Toskana - spalvų ir skonių žemė Italijoje (8d/7n)

Toskana - spalvų ir skonių žemė Italijoje (8d/7n)

Italija

Artimiausia data

2018-05-15 419 €

KELIONĖS AKCENTAI:

 • Į kelionę vyksta naujas autobusas!
 • Net 3 nakvynės ir 3 vakarienės Montekatinio kurorte, garsėjančiame SPA ne tik Italijoje, bet ir visoje Europoje
 • Pamatote tikrąją Toskaną lankydami etruskų kultūrą menančius Kortoną ir ArecąChianti slėnį ir elegantišką regiono sostinę Florenciją
 • „Viduramžių Manhetene“ San Gimignano skanaujate gardžiausių Italijoje ledų, o Chianti slėnyje degustuojate žymiuosius Toskanos regiono vynus

1 diena LIETUVA - LENKIJA - ČEKIJA

Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį Čekijoje. Nakvynė viešbutyje.

2 diena KLAGENFURTAS

Pusryčiai. Išvykstate Italijos link. Pakeliui aplankote Karintijos žemės sostinę, šeštą pagal dydį Austrijos miestą – Klagenfurtą. Atvykus ekskursija po senamiestį: renesansinių pastatų apsupta centrinė aikštė, XVI a. pastatytas ir miesto „įkūrėjui“ drakonui skirtas fontanas, įspūdingi miesto rūmai, kuriuose posėdžiauja Karintijos žemės asamblėja; barokinė katedra. Vakarop išvykstate Italijos link. Vėlai vakare atvykstate į Veneto regioną. Nakvynė viešbutyje.

3 diena FLORENCIJA - MONTEKATINIO KURORTAS

Pusryčiai. Išvykstate į Toskanos regiono sostinę, Renesanso kultūros lopšį – Florenciją. Ekskursija po miestą aplankant *Santa Croce baziliką, kurioje palaidoti Florenciją išgarsinę žmonės; miesto simbolį – Ponte Vecchio tiltą, iki šių dienų garsėjantį auksakalių dirbtuvėlėmis; Sinjorijos aikštę, Katedros aikštės ansamblį: gotikinę Santa Maria del Fiore katedrą su įspūdingu kupolu ir varpine; *Medičių šeimos koplyčią. Atvykstate į Montekatinio kurortą, garsėjantį mineralinėmis versmėmis. Tai vienas populiariausių SPA kurortų Italijoje. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Montekatinyje.

4 diena SAN GIMIGNANO - TOSKANA

Pusryčiai. Siūlome poilsį ir SPA malonumus kurorte arba vykti į ekskursiją po San Gimignano ir Chianti vynų regioną. San Gimignano puikiai išlikęs, „viduramžių Manhatenu“ vadinamas miestelis kalvos viršūnėje. Šiame Toskanos mieste nėra nei vieno naujo pastato. Tai tikra kelionė laiku. Miestelio įžymybės – akmeniniai bokštai. Kadaise San Gimignano jų buvo per 70, šiuo metu išlikę 13. Viduramžiais bokštuose buvo prieskonių saugyklos. *Pasikeliate į vieną iš bokštų pasigrožėti Toskanos kraštovaizdžiu. San Gimignano didžiuojasi čia gaminamais vienais skaniausių ledų Italijoje. Sakoma, kad skaniausi ledai parduodami kavinėse centrinėje miestelio aikštėje. Ir tai dar ne viskas... Miestelio apylinkėse gaminamas ekspertų ypač vertinamas baltas vynas. Esant galimybei siūlome *vyno degustaciją. Toliau grožėdamiesi Toskanos kraštovaizdžiu keliaujate į vieną svarbiausių Italijoje Chianti vynų regioną. Aplankote etruskų įkurtą nedidelįviduramžių Castellina Chianti miestelį, išlaikiusį senovinį miesto planą. Po trumpo atokvėpio vykstate į Radda Chianti, kur apžiūrite išlikusias miesto sienas, Palazzo del Podesta centrinę miesto aikštę, Šv. Mykolo bažnyčią ir netoliese esančią ledo saugyklą, naudotą viduramžiais kunigaikščių reikmėms. Toliau keliaujate į labiausiai turistų lankomą žymiojo Chianti vyno gaminimo centrą Gaiole Chianti. *DegustuojateChianti vyną. Vakare sugrįžtate į Montekatinį. Vakarienė irnakvynė viešbutyje.

5 diena KORTONA - ARECAS

Pusryčiai. Siūlome poilsį ir SPA malonumus kurorte arba vykti į ekskursiją po etruskų miestus Arecą ir KortonąKortonos vaizdas daugeliui pažįstamas, nes čia buvo filmuojamas filmas „Po Toskanos saule“. Dabar – tai viena populiariausių tuoktuvių vietų Toskanoje. *Aplankote Etruskų muziejų, vieną įdomiausių muziejų, pasakojančių šios tautos istoriją Italijoje. Toliau keliaujate į Arecą. Žymus romėnų istorikas Titas Livijus teigė, kad Arecas yra viena iš Capitae Etruriae (Etruskijos sostinių), t.y. vienas iš dvylikos galingiausių etruskų miestų. Čia išlikę daug etruskų pėdsakų: sienų fragmentai, etruskų nekropolis ant Poggio del Sole („Saulės kalvos“). Ekskursija po miestą pėsčiomis: Šv. Pranciškaus bažnyčia, Didžioji aikštė, Santa Maria della Piave bažnyčia, Katedra. Vakare sugrįžtate į kurortą. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

6 diena BOLONIJA - FERARA

Pusryčiai. Vykstate į Boloniją – seniausio Europoje universiteto miestą. Ekskursija mieste: Didžioji aikštė, Neptūno fontanas, Šv. Stepono bazilika, XIV a. Šv. Petronio bazilika, Bolonijos universitetas. Vykstate į Ferarą, kurios senamiestis saugomas UNESCO. Miestas klestėjo valdant galingai kunigaikščių d‘Este giminei. Apžiūrite įspūdingą, kanalu apjuostą kunigaikščių pilį, toliau einate iki XIII a. statytos miesto Katedros, viduramžius menančiomis miesto gatvėmis pasiekiate žydų kvartalą – miesto komercijos širdį. Nakvynė viešbutyje Veneto regione.

7 diena UDINE

Išvykstate į Fiurlio regiono sostinę Udinę. Trumpos ekskursijos metu aplankote seniausią Udinėje Šv. Mergelės Marijos bažnyčią, Laisvės aikštę (Piazza della Liberta) su gotikine miesto Rotuše ir laikrodžio bokštu, apžiūrite Udinės pilį. Po pietų išvykstate Čekijos link. Kelionė per Austriją. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį Čekijoje. Nakvynė viešbutyje.

8 diena ČEKIJA - LENKIJA - LIETUVA

Pusryčiai. Išvykstate į Lietuvą. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Naktį sugrįžtate į Lietuvą.


Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • Kelionė autobusu,
 • 7 nakvynės viešbučiuose (3 iš jų SPA kurorte),
 • maitinimas: 7 pusryčiai, 3 vakarienės,
 • kelionės vadovo paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 • Draudimas,
 • kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos,
 • arbatpinigiai,
 • pietūs, programoje nepaminėtos vakarienės,
 • gėrimai vakarienių metu,
 • miestų turistiniai mokesčiai,
 • SPA paslaugos,
 • asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

PASTABOS:

 • Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, ¹Panevėžio, ¹Šiaulių, ¹Klaipėdos, ¹Marijampolės ir Alytaus.
 • (¹) – yra papildomų sąlygų.
 • (*) – mokami objektai, įskaitant ir objektus lankomus mokamų ekskursijų metu. Turistas moka pats apie 75 EUR už visus (*) pažymėtus objektus.
 • (**) – mokamos ekskursijos. Turistas moka pats. Kainos pateiktos, kai į ekskursiją vyksta ne mažiau kaip 20 turistų:
 • - ekskursija į San Gimignano ir Chianti vynų regioną – 25 EUR,
 • - ekskursija po etruskų miestus Arecą ir Kortoną – 25 EUR,
 • Тaupyk! Tik užsakant dviejų ekskursijų paketą prieš išvykstant į kelionę, kaina – 30 EUR. (Lankomi mokami objektai neįskaičiuoti į ekskursijų kainą.)
 • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.
 • Garantuotas išvykimas: Organizatorius įsipareigoja vykdyti šią kelionę.
 • Kelionės metu nuvažiuojama ~5000 km.

Apgyvendinimas

SPA kurorte (3-6 kelionės diena) 3 naktis gyvensite tokiuose ar panašiuose viešbučiuose*.

APGYVENDINIMO PAVYZDŽIAI:

HOTEL CRYSTAL PALACE
Via Toti 39, Montecatini Terme

   

Viešbutis įsikūręs Montecatini terme kurorto centre. Netoliese yra pėsčiųjų promenada, kurioje gausu kavinių, barų, parduotuvių. Viešbučio kambariai renovuoti, garso nepraleidžiantys langai užtikrins ramų poilsį, o kambarį puošiantys meno kūriniai sukurs jaukumą. Maitinimas - kontinentiniai pusryčiai ir trijų patiekalų vakarienės.
HOTEL VILLA ANNA
Viale Carlo Rosselli, 33, Montecatini Terme

   

Tai jaukus šeimyninis viešbutis. Visai netoli kurorto centras, o vos už poros žingsnių žaliuojantis parkas. Iki garsiausių Leopoldinos gydyklų 10 minučių kelio pėsčiomis. Maitinimas - kontinentiniai pusryčiai ir trijų patiekalų vakarienės.
* Dėl aplinkybių, kurių neįmanoma numatyti iš anksto, kelionės metu viešbučiai ir jų kontaktinė informacija gali keistis. Pateiktos viešbučių kambarių nuotraukos yra pavyzdinės, konkretaus Jūsų kambario įrengimas gali būti kitoks nei nuotraukoje. 
Turite klausimų? Skambinkite telefonu (8-5) 2325853 arba
Siųskite užklausą
Vieta konsultantui.
Kelionės tipas Kelionės autobusu
Šalis Italija
Kaina nuo 419 €

Turite klausimų?

Skambinkite telefonu (8-5) 2325853 arba

Siųskite užklausą

Išvykimo datos

Kaina Data Liko vietų
419 € / 377 € 2018-05-1510+
UP
Užklausa

Išrinksime atostogų kelionę už tave!

Kad išrinktume tau tinkamiausią atostogų pasiūlymą, nepamiršk paminėti: kelionės datos, trukmės, žmonių skaičiaus, kelionės krypties, biudžeto asmeniui ir kt.

Siųsti