Mes su jumis nuo 2007 m.! Konsultacijos:
(8-5) 2325853
| Verslo klientams Kelionių gidas Apie mus Kontaktai

Romantiškoji Italija ....viliojanti Toskana, Venetas, pasakiškas Cinque Terre nac. parkas ir poilsis prie Tirėnų jūros (8d/7n)

Romantiškoji Italija ....viliojanti Toskana, Venetas, pasakiškas Cinque Terre nac. parkas ir poilsis prie Tirėnų jūros (8d/7n)

Italija

Artimiausia data

2018-09-12 410 €

KELIONĖS AKCENTAI:

 • Į kelionę vyksta naujas autobusas!
 • 3 naktys ir 3 vakarienės! Kurorte prie Tirėnų jūros – galite rinktis turiningas ekskursijas arba lepintis saule ir jūra 
 • Kelionėje puikiai dera paplūdimiai, jūra, gamta ir istorija 
 • Vykstate į unikalų Cinque Terre nacionalinį parką, kur laukia smagi kelionė laivu aplankant kelis žavingus miestelius. Degustuojate vynus, pesto padažą ir mėgaujatės aromatinga kava 
 • Aplankote į UNESCO paveldo sąrašą įtrauktą Šv. Antano Paduviečio baziliką, Medičių giminės palikimu gėritės Florencijos senamiestyje ir stebitės svyrančiu Pizos bokštu 
 • Postoinos stalagtitų-stalagmitų urvuose sutinkate čia gyvenantį „drakoną“ – taip vadinama visiškoje tamsoje gyvenanti Proteus anguinus žuvis

1 diena LIETUVA - LENKIJA - ČEKIJA

Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį Čekijoje. Nakvynė viešbutyje.

2 diena POSTOINOS URVAI - PREDJAMOS PILIS

Pusryčiai. Išvykstate Italijos link. Kelionė per Austriją, Slovėniją. Pakeliui sustojate Postoinoje, kur aplankote nuostabų gamtos stebuklą – *Postoinos urvus. Upės vanduo suformavo apie 20 km ilgio įvairaus dydžio galerijų, kambarių ir koridorių labirintus. Vivariume pamatysite Proteus anguinus žuvį, gyvenančią visiškoje tamsoje ir šaltyje. Netoli urvų – įspūdingiausias statinys visoje Slovėnijoje – *Predjamos pilis. Vakare atvykstate į viešbutį Veneto regione. Nakvynė viešbutyje.

3 diena PADUVA

Pusryčiai. Išvykstate į seną universitetinį miestą – Paduvą, kurioje gausu dailės ir architektūros paminklų. Miesto įžymybė – didinga Šv. Antano Paduviečio bazilika su minareto pavidalo smailėmis ir bizantiniais kupolais, po kuriais ilsisi šventojo palaikai. *Radžionės rūmai, su didžiausia Europoje vientisos erdvės viduramžių sale, Piazza del Erbe ir Fruttaaikštes. Laisvu laiku siūlome užsukti į miesto simboliu ir neatskiriama jo dalimi tapusią Pedrocchi Padova kavinę ir pasimėgauti įstabaus skonio mėtinės kavos puodeliu. Po pietų išvykstate į kurortą Livorno apylinkėse prie Tirėnų jūros. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

4 diena FLORENCIJA - PIZA

Pusryčiai. Poilsis prie Tirėnų jūros arba siūlome **ekskursiją į Florenciją ir Pizą. Ekskursija po Toskanos regiono sostinę, Renesanso kultūros lopšį – Florenciją aplankant *Santa Croce baziliką, kurioje palaidoti Florenciją išgarsinę žmonės; miesto simbolį – Ponte Vecchio tiltą, iki šių dienų garsėjantį auksakalių dirbtuvėlėmis; Sinjorijos aikštę, Katedros aikštės ansamblį: gotikinę Santa Maria del Fiore katedrą su įspūdingu kupolu ir varpine. Išvykstate į Pizą, buvusį galingą jūros uostą prie Ligūrijos jūros, turtingą ir nepriklausomą miestą. Atvykę pasivaikštote po Campo dei Miracoli (Stebuklų lauko) ansamblį ir apžiūrite Katedrą, didžiausią pasaulyje Krikštyklą, „fizikos stebuklą“ – svyrantį bokštą. Sugrįžtate į kurortą. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

5 diena CINQUE TERRE NACIONALINIS PARKAS

Pusryčiai. Poilsis prie Tirėnų jūros arba siūlome **ekskursiją į Cinque Terre nacionalinį parką, kurį sudaro penki žavūs uolėtoje jūros pakrantėje įsikūrę spalvingi viduramžių miesteliai – Riomaggiore, Manarola, Corniglia, Vernazza ir Monterosso al Mare. Jūsų laukia smagi kelionė *laivu arba *traukiniu, aplankote kelis žavingus miestelius, oMonterosso al Mare *degustuojate kraštui būdingus baltą ir raudoną vynus ir nepakartojamo skonio pesto padažą. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

6 diena VENECIJA

Pusryčiai. Vykstate į „miestą ant vandens“ – Veneciją. *Plaukiate laivu iš Punta Sabionni į Šv. Morkaus aikštę, kurią Napoleonas pavadino „elegantiškiausia Europos svetaine“. Ekskursija po „svajonių miestą“ aplankant Šv. Morkaus aikštę, kurioje vykdavo misterijos, procesijos, politiniai renginiai; *Šv. Morkaus baziliką su auksiniu altoriumi ir arklių galerija, Rialto tiltą, nuo kurio atsiveria puikūs Didžiojo kanalo vaizdai, bei „Atodūsių“ tiltą, kuris buvo pastatytas, kad iš Dožų rūmų būtų galima patekti į kalėjimą. Laisvu laiku siūlome pasikelti į 100 m aukščio *Varpinę, aplankyti žymiausias Venecijos bažnyčias. Vykstate Austrijos link. Nakvynė viešbutyje netoli Italijos–Austrijos pasienio.

7 diena GERLITCENO KALNAS - GRACAS

Pusryčiai. Vykstate į Austrijos kalnų kurortą prie Ossiacher ežero. Leidžiant oro sąlygoms, kalnų *keltuvu keliatės į Gerlitceno kalną (1911 m). Prieš akis atsiveria kerintys Ossiacher ežero vaizdai. Pamatysite visa, kas būdinga Austrijos kalnams: žalas karves su varpeliais pakaklėse, senovinius akmens ir medžio piemenų namelius, smaragdinio žalumo pievas ir rūke skendinčias kalnų viršūnes. Tie, kurių nevilioja kalnai, gali plaukti *laivu Ossiacher ežeru ir gėrėtis kalnų vaizdais arba ilsėtis prie ežero. Vykstate į Gracą – Štirijos provincijos sostinę, įsikūrusią abipus Mur upės. Trumpa ekskursija po miestą aplankant HerrengasseLandhaus – istorinę valdžios būstinę, Šv. Egidijaus katedrą; pasikeliate į Pilies kalną. Kelionė per Austriją, Čekiją. Labai vėlai vakare atvykstate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

8 diena ČEKIJA - LENKIJA - LIETUVA

Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Vėlai vakare sugrįžtate į Lietuvą.


Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • Kelionė autobusu,
 • 7 nakvynės viešbučiuose (3 iš jų kurorte),
 • maitinimas: 7 pusryčiai, 3 vakarienės,
 • kelionės vadovo paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 • Draudimas,
 • kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos,
 • arbatpinigiai,
 • pietūs, programoje nepaminėtos vakarienės,
 • gėrimai vakarienių metu,
 • miestų turistiniai mokesčiai,
 • asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos

PASTABOS:

 • Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, ¹Panevėžio, ¹Šiaulių, ¹Klaipėdos, ¹Marijampolės ir Alytaus.
 • (¹) – yra papildomų sąlygų.
 • (*) – mokami objektai, įskaitant ir objektus lankomus mokamų ekskursijų metu. Turistas moka pats apie 170 EUR už visus (*) pažymėtus objektus.
 • (**) – mokamos ekskursijos. Turistas moka pats. Kainos pateiktos, kai į ekskursiją vyksta ne mažiau kaip 20 turistų:
 • –   ekskursija į Florenciją ir Pizą – 45 EUR,
 • –   ekskursija į Cinque Terre nac. parką – 45 EUR.
 • Тaupyk! Tik užsakant dviejų ekskursijų paketą prieš išvykstant į kelionę, kaina – 60 EUR 90 EUR. (Lankomi mokami objektai neįskaičiuoti į ekskursijų kainą.)
 • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.
 • Už priemoką galite pasirinkti apgyvendinimą 4* viešbutyje Italijos kurorte (priemoka nuo 120 EUR asmeniui).
 • Garantuotas išvykimas: Organizatorius įsipareigoja vykdyti šią kelionę.
 • Kelionės metu nuvažiuojama ~4500 km.

Apgyvendinimas

Prie Tirėnų jūros (3-6 kelionės diena) 3 naktis gyvensite tokiuose ar panašiuose viešbučiuose*.

APGYVENDINIMO PAVYZDŽIAI:

GRAND HOTEL GOLF
Via Dell`Edera 29, Tirrenia

   

Viešbutis įsikūręs Tirrenia kurorte, kuris skirtas ramiam poilsiui. Viešbutyje yra lauko baseinas, teniso kortai ir privatus smėlio paplūdimys. Dauguma viešbučio kambarių turi balkonus. Viešbutyje veikia restoranas ir baras. Iki smėlio paplūdimio vos kelios minutės pėsčiomis. Maitinimas - kontinentiniai pusryčiai ir trijų patiekalų vakarienės.
HOTEL FLORIDA TIRRENIA
Viale Del Tirreno 227, Tirrenia

   

Viešbutis įsikūręs Tirrenia kurorte kuris skirtas ramiam poilsiui. Viešbutyje veikia restoranas ir baras. Iki smėlio paplūdimio ~100 m. Netoliese yra Golfo laukai. Maitinimas - kontinentiniai pusryčiai ir trijų patiekalų vakarienės.
* Dėl aplinkybių, kurių neįmanoma numatyti iš anksto, kelionės metu viešbučiai ir jų kontaktinė informacija gali keistis. Pateiktos viešbučių kambarių nuotraukos yra pavyzdinės, konkretaus Jūsų kambario įrengimas gali būti kitoks nei nuotraukoje.
Turite klausimų? Skambinkite telefonu (8-5) 2325853 arba
Siųskite užklausą
Vieta konsultantui.
Kelionės tipas Kelionės autobusu
Šalis Italija
Kaina nuo 410 €

Turite klausimų?

Skambinkite telefonu (8-5) 2325853 arba

Siųskite užklausą

Išvykimo datos

Kaina Data Liko vietų
410 € / 377 € 2018-09-1210+
469 € / 422 € 2018-06-0410+
UP
Užklausa

Išrinksime atostogų kelionę už tave!

Kad išrinktume tau tinkamiausią atostogų pasiūlymą, nepamiršk paminėti: kelionės datos, trukmės, žmonių skaičiaus, kelionės krypties, biudžeto asmeniui ir kt.

Siųsti