Mes su jumis nuo 2007 m.! Verslo klientams Kelionių gidas Apie mus Kontaktai

Visi Australijos perlai (su vadovu iš Lietuvos)

Visi Australijos perlai (su vadovu iš Lietuvos)

Australija

Artimiausia data

2018-02-07 4688 €

KELIONĖS AKCENTAI:

 • Susipažinsite su kultūrine Australijos sostine bei piečiausiu pasaulio megapoliu – Melburnu
 • Išvysite legendinius 12 apaštalų
 • Įsimintinas kruizas po Didjį barjerinį rifą didžiausią gyvą struktūrą visoje Žemėje
 • Stebėsite saulėtekį, nuostabiomis spalvomis nudažantį aborigenų dievų buveinę  Ajerso uolą
 • Lankysite vieną gražiausių pasaulio miestų  Sidnėjų. Nusifotografuosite Sidnėjaus Operos fone
 • Galimybė išvysti žymiausius Australijos gyvūnus  koalas, kengūras, krokodilus, kazuarus

Yra artimų kraštų, yra tolimų ir labai tolimų, o yra ir tokių paslaptingų, kad negali tvirtinti, jog jie iš tikrųjų egzistuoja. Pavyzdžiui – Australija. Kas gali teigti, kad iš tikrųjų egzistuoja šalis, kur šuoliuoja kengūros, medžiais karstosi koalos, po miškus klaidžioja aborigenai, o auksiniuose paplūdimiuose dirba gelbėtojai? Kad egzistuoja Kanberos, Port Daglaso, Kuktauno miestai? Kad viduryje Raudonosios dykumos stūkso Ajerso uola? Yra tik vienas būdas įsitikinti tais pasakojimais ir stebuklais – keliauti į kitą pasaulio kraštą ir išvysti tai savo akimis.

SUSIPAŽINKITE SU KELIONĖS VADOVE! 

MONIKA

Į Australiją, prieš du su puse metų, nusprendžiau atvykti be didelių dvejonių ar apmąstymų. Tiesiog norėjau pakeliauti, pamatyti pasaulį, įgyti patirties. Pamaniau: - o kas tam galėtų tikti labiau nei įvairiaspalvė Australija? Kiekvienam atvykstančiam ši šalis yra vis kitokia. Vieniems tai svajonių su palmėmis, striksinčiomis kengūromis ir besikabarojančiomis koalomis, kitiems – galimybių ir išbandymų, tretiems – poilsio ir linksmybių šalis. Čia kiekvienas gali atrasti save! Be galo džiaugiuosi man tekusia galimybe išbandyti save. Šiandien galiu sakyti, kad man tai tapo naujaisiais namais..
Būsimieji keliautojai, atvykdami čia nusiteikite viskam. Patariu visiems apsirūpinti „gynyba“ nuo ypatingai kaitrios saulės, tropinio lietaus ir vėjo. Patikėkite visai tai gali netikėtai užklupti tos pačios dienos metu. Galiu jums pažadėti, kad laikas praleistas čia bus be galo įsimintinas ir nepakartojamas.

 

1 diena   VILNIUS – MELBURNAS

Skrydis iš Vilniaus Helsinkį, o iš ten - į Singapūrą. 

2 diena MELBURNAS

Skrydis iš Singapūro į Melburną.

3 diena MELBURNAS (pusryčiai)

Anksti ryte atskrendame į Melburną (Melbourne) – piečiausią pasaulio megapolį. Nors nėra Australijos sostinė, būtent su šiuo žodžiu Melburnas linksniuojamas itin dažnai: Viktorijos valstijos sostinė, kultūrinė Australijos sostinė, aukščiausių pastatų šalyje (5 iš 6) sostinė ir, netgi, lapių sostinė – kiekviename kvadratiniame miesto kilometre galima pamatyti nuo 6 iki 23 lapių. Kai Viktorijos laikais čia buvo rasta aukso, Melburnas tapo vienu didžiausių ir turtingiausių miestų pasaulyje. Čia išvystyta mašinų, metalurgijos, chemijos, naftos, tekstilės, popieriaus bei maisto pramonė, miesto oro uostas – antras pagal dydį visoje šalyje. O ką jau kalbėti apie garsiąją tramvajų sistemą – didžiausia likusioje pasaulio dalyje už Europos ribų ir ketvirta didžiausia pasaulyje. Vis dėlto, nors pramonė čia itin svarbi, Melburnas dažniau minimas kaip pasaulio menininkų, fotografų ir intelektualų namai. Mieste yra nacionalinis Viktorijos muziejus, šiuolaikinio Australijos meno muziejus bei daugybė universitetų. Čia nuolat vyksta festivaliai, parodos, koncertai, o patys australai sako, kad Melburnas yra labiausiai sporto apsėstas miestas Žemėje. Po skrydžio laikas bus skirtas poilsiui, nes žinome, kokia varginanti gali būti kelionė į kitą pasaulio kraštą

Pailsėjus mūsų lauks apžvalginė ekskursija po Melburną – miestą, dažnai vadinamą Australijos „širdimi“. Pirmiausia stabtelėsime apžiūrėti Melburno rotušę (Melbourne Town Hall) – pagrindinį savivaldybės pastatą Centriniame miesto verslo rajone. Būtinai pakelsime galvas į viršų ir pasigrožėsime puikiu Princo Alberto bokštu, kuriame yra pustrečio metro skersmens laikrodis, veikti pradėjęs dar 1874 m. Pagrindinėje pastato salėje yra nuostabūs dar anglų pastatyti vargonai, sudaryti iš 147 eilių ir 9568 vamzdelių. Dėl šio įrenginio pastatas ilgą laiką buvo naudojamas itin įvairiai: jame vyko teatro pasirodymai, parodos, koncertai. Aplankysime ir nacionalinį Viktorijos valstijos muziejų (Victoria National Museum) – vieną didžiausių pasaulyje muziejinių organizacijų, kurios sukaupta kolekcija sudaro apie 17 milijonų objektų: vietinių relikvijų, mokslo, istorijos ir technologijų dokumentų, fotografijų. Privažiuosime ir prie didžiojo Vestgeito tilto (West Gate Bridge). Plieninių virvių prilaikomas statinys eina per plačiąją Jaros upę ir yra vienas judriausių kelių Australijoje – per dieną tiltą pravažiuoja apie 200 tūkst. automobilių. Nuo šio simbolinio Melburno miesto statinio atsiveria nepakartojama miesto panorama, tad tai – ir viena lankomiausių vietų mieste. Toliau pažintį su miestu kiekvienas tęsime savarankiškai, tačiau mūsų kelionės vadovas tikrai negailės patarimų, ką reikėtų pamatyti. Rekomenduosime pasivaikščioti Jaros upės (Yarra River), prie kurios įsikūręs miestas, pakrante. Šiandien ši upė naudojama tiek pramonės transportavimui, tiek turizmui, o jos pakrantėje išsirikiavę daugybė kultūrinių Melburno objektų – universitetų, mokyklų, menų centrų. Nakvynė viešbutyje Melburne.

4 diena MELBURNAS (pusryčiai)

Šią dieną skirsime gilesnei pažinčiai su Australijos gyvūnijos pasauliu. Keliausime į dienos išvyką po Filipo salą (Phillip Island), kurioje gyvena koalos, kengūros, vombatai. Maždaug 140 km į pietvakarius nuo Melburno esanti sala nedidelė, tačiau labai graži – ją juosia 97 km paplūdimio juosta. Pietinė ir vakarinė salos dalys priklauso Filipo Salos Saugomų paukščių sričiai (Phillip Island Important Bird Area), kuri saugo svarbias pingvinų, trumpauodegių audrapaukščių ir Ramiojo vandenyno kirų rūšis. Dėl to čia įkurtas nuostabus laukinės gamtos parkas, kur ne tik paukščiai, bet ir tokie gyvūnai kaip valabiai ar kengūros laisvai laksto tarp lankytojų. Vakarinėje salos pusėje yra vadinamosios Ruonių uolos (Seal Rocks), apgyvendintos didžiausios kailinių ruonių kolonijos Australijoje.

Vis dėlto, pagrindinė priežastis, traukianti smalsuolius į šią salą – unikalusis Pingvinų paradas (Penguin Parade). Kiekvieną vakarą, saulėlydžio metu Mažieji pingvinai grįžta į krantą po dieną trukusios žvejybos. Savo akimis pamatyti šį magišką natūralios gamtos procesą – kaip mažiausi pasaulio pingvinai parplaukia ir lėtai krypuoja link savo nedidukų urvų smėlyje – niekada nepamirštamas vaizdas. Vakare po pažinties su natūralia Australijos gamta grįšime į Melburną. Nakvynė viešbutyje. Šią dieną skirsite tolimesnei pažinčiai su Australijos gyvūnijos pasauliu. Keliausite į dienos išvyką po Filipo salą, kurioje gyvena koalos, kengūros, vombatai. Tačiau į šią salą vykstama pamatyti unikalų reginį – pingvinų paradą. Pamatysite šimtus pingvinų, kurie vakare po žuvų gaudymo išlipa iš vandenyno. Šis reginys pritraukia milijonus turistų iš viso pasaulio. Nakvynė viešbutyje Melburne.

5 diena MELBURNAS (pusryčiai, pietūs)

Po pusryčių leisimės į visos dienos kelionę Didžiuoju Vandenyno keliu („Great Ocean Road“). Tai vienas nuostabiausių ir įspūdingiausių maršrutų visame pasaulyje. Į Nacionalinio Australijos paveldo sąrašą įtraukto kelio ilgis – 320 km, jis jungia du didelius miestus – Melburną ir Adelaidę. Vingiuodamas per įvairaus reljefo pakrantę, kelias kerta atogrąžų miškus, paplūdimius, eina palei milžiniškas iš klinties ir smiltainio susidariusias uolas. Pastatytas karių, grįžusių iš Pirmojo pasaulinio karo ir dedikuotas ten žuvusiems, kelias yra didžiausias pasaulyje karo memorialas. Pakeliui stabtelėsime prie Apolo įlankos (Apollo Bay) ir turėsite galimybę pasivaikščioti po įstabaus grožio paplūdimius, vadinamus banglentininkų rojumi. 

Pagrindinis mūsų šiandienos kelionės tikslas – „12 apaštalų“ (Twelve Apostles)  natūraliai susidariusios kalkakmenio uolos, kurios didingai kyla iš vandens. „Apaštalus“ suformavo erozija: aršios ir ekstremalios Pietinio vandenyno oro sąlygos laipsniškai graužė minkštą kalkakmenį, uolose formuodamos urvus, tapusius arkomis, kurios galiausiai įgriuvo. 

Liko tik aukštos (iki 50 m) uolos. Įdomu, kad iki 1922 m. ši vieta buvo žinoma kaip „kiaulė ir paršeliai“, tačiau vėliau pavadinta „Dvylikos apaštalų“ vardu. Šiuo metu yra likę tik aštuoni „apaštalai“, devintasis dramatiškai griuvo 2005 m. Vis dėlto pavadinimas ir vieta išlieka didelis ir įspūdingas lankytinas objektas Australijos turizmo pramonėje. Vakare grįšime į Melburną. Nakvynė viešbutyje.

6 diena MELBURNAS- PORT DOUGLAS (pusryčiai)

Po pusryčių pervežimas į oro uostą ir skrydis į Kernsą. Nakvynė viešbutyje Port Douglas.

7 diena PORT DOUGLAS – KURANDA – TJAPUKAI (pusryčiai, pietūs)

Po pusryčių viešbutyje leisimės į kelionę po tropines džiungles renovuotu XIX amžiaus ekskursiniu traukiniu. Pakeliui stebėsime įspūdingus krioklius, keliausime tuneliais. Atvykę į aborigenų kaimelį Kurandą (Kuranda), galėsime papietauti vietiniame restorane, pasivaikščioti po miestelį, kuriame gausu vietinio meno, drabužių ir amatų galerijų – puiki vieta nusipirkti lauktuvių!Taip pat turėsime progą aplankyti drugelių parką (Australian Butterfly Sanctuary), kuriame saugoma daugiau nei 1500 tropinių spalvingų drugelių. Įsikūręs Kurandos širdyje, tai didžiausias laisvai skraidančių drugių parkas Australijoje. Galbūt pasiseks ir vaikščiodami po natūralų tropinių miškų gamtovaizdį atitinkantį parką pamatysime Hercules drugį, kurio sparno ilgis gali būti net 36 cm. Po pietų į Kernsą grįšime neįprastu būdu – pakabintu 7,5 km ilgio lyno keliu (Skyrail Rainforest Cableway). Iš šešiavietės kabinos atsiveria nuostabūs tropikų vaizdai, o šiam keltui sustojus galima išlipti ir pasigrožėti natūralios gamtos stebuklais iš neįprastų vietų – nuo Raudonosios viršukalnės (Red Peak Station) ir apžvalgos aikštelės prie Barono krioklių (Barron Waterfalls).

7 diena PORT DOUGLAS – KURANDA – TJAPUKAI (pusryčiai, pietūs)

Po pusryčių viešbutyje leisimės į kelionę po tropines džiungles renovuotu XIX amžiaus ekskursiniu traukiniu. Pakeliui stebėsime įspūdingus krioklius, keliausime tuneliais. Atvykę į aborigenų kaimelį Kurandą (Kuranda), galėsime papietauti vietiniame restorane, pasivaikščioti po miestelį, kuriame gausu vietinio meno, drabužių ir amatų galerijų – puiki vieta nusipirkti lauktuvių!Taip pat turėsime progą aplankyti drugelių parką (Australian Butterfly Sanctuary), kuriame saugoma daugiau nei 1500 tropinių spalvingų drugelių. Įsikūręs Kurandos širdyje, tai didžiausias laisvai skraidančių drugių parkas Australijoje. Galbūt pasiseks ir vaikščiodami po natūralų tropinių miškų gamtovaizdį atitinkantį parką pamatysime Hercules drugį, kurio sparno ilgis gali būti net 36 cm. Po pietų į Kernsą grįšime neįprastu būdu – pakabintu 7,5 km ilgio lyno keliu (Skyrail Rainforest Cableway). Iš šešiavietės kabinos atsiveria nuostabūs tropikų vaizdai, o šiam keltui sustojus galima išlipti ir pasigrožėti natūralios gamtos stebuklais iš neįprastų vietų – nuo Raudonosios viršukalnės (Red Peak Station) ir apžvalgos aikštelės prie Barono krioklių (Barron Waterfalls).

Po ekstremalios kelionės užsuksime į aborigenų centrą Tjapukai (Djabugay), kur galėsime susipažinti su šalies čiabuvių kultūra, pasigrožėti sienų tapyba ir paveikslais, pasakojančiais jų istoriją, pasaulio sukūrimą, pamatyti akmens amžiaus artefaktų, naudotų medžioklei, maisto rinkimui – kai kurie tebenaudojami šiandien. Čia taip pat iš Tjapukų kario galima sužinoti, kaip mesti ietį, sugauti bumerangą ar užkurti ugnį, išmokti surasti augalų ir sėklų, kurios buvo naudotos tradicinei medicinai bei pamatyti originalių šokių ir pasirodymų, pasakojančių genties istoriją. Nakvynė viešbutyje Port Daglase.

 

8 diena PORT DOUGLAS – DIDYSIS BARJERINIS RIFAS (pusryčiai, pietūs)

Kelionė į Australiją nebūtų tokia įspūdinga be išvykos į Didįjį barjerinį rifą (Great Barrier Reef). Po pusryčių greitaeigiu katamaranu „Quicksilver“ keliausime į visos dienos kruizą po didžiausią pasaulyje koralinį rifą. Tiesa, daugiau nei 2000 km ilgio rifas nėra vientisas. Pagrindinė jo dalis jungia daugiau kaip 2100 pavienių rifų, apsuptų beveik 540 barjerų, sudarančių pakrantės salas. Kruizo metu mums bus pasiūlyti užkandžiai, kelionės laiką galėsime skirti deginimuisi ir unikalios gamtos stebėjimui. Rife yra apie 400 rūšių koralų. Visi jie skirtingi, įvairių spalvų, nors didžiausia Barjerinio rifo dalis – balta.

Čia gyvena daugiau kaip 3000 gyvūnų rūšių. Ypač gausu aktinijų, krevečių, jūros žvaigždžių, krabų, bežiaunių moliuskų, jūros sraigių. Niekur kitur pasaulyje nėra tiek daug jūros vėžlių. Sekliame vandenyje grobio ieško vandens paukščiai, dugne slapstosi apie 200 rūšių moliuskų, o vandenyje šalia nardytojų plaukioja daugiau kaip 2000 žuvų rūšių. Apsilankysime observatorijoje, kurioje stebimos tropinės žuvys. Laivu su stikliniu dugnu vyksime link nuostabiausių rifo vietų, kur galėsime užsiimti paviršiniu nardymu. Išvykos metu mūsų lauks pietūs. Vakare grįšime į Port Daglasą. Nakvynė viešbutyje. 

9 diena PORT DOUGLAS (pusryčiai)

Šiandien mūsų lauks laisva diena, kurią galėsime skirti atokvėpiui ir poilsiui arba užsisakyti papildomų ekskursijų*. Ypač rekomenduojame šias: išvyka į Vargo kyšulį, safaris džiunglėse džipais, kurio metu galima pamatyti krokodilų, ekskursija į krokodilų fermą, raftingas Barono upe, vienos dienos žvejyba jūroje. Nakvynė viešbutyje. 

9 diena PORT DOUGLAS (pusryčiai)

Šiandien mūsų lauks laisva diena, kurią galėsime skirti atokvėpiui ir poilsiui arba užsisakyti papildomų ekskursijų*. Ypač rekomenduojame šias: išvyka į Vargo kyšulį, safaris džiunglėse džipais, kurio metu galima pamatyti krokodilų, ekskursija į krokodilų fermą, raftingas Barono upe, vienos dienos žvejyba jūroje. Nakvynė viešbutyje. 

10 diena PORT DOUGLAS– ALICE SPRINGS (pusryčiai)

Pusryčiai viešbutyje. Papusryčiavus keliausime į oro uostą, o iš ten – į Alice Springs. Ekskursijos metu aplankoma senoji telegrafo stotis (Old Telegraph Station), karališkosios medicinos pagalbos stoties lankytojų centras – “Skraidančio gydytojo” tarnyba (Royal Flying Doctors), taip reikalinga retai apgyvendintiems rajonams. Lankysite vienintelę pasaulyje tokio pobūdžio nuotolinio mokymo mokyklą (School of Air). Nakvynė viešbutyje.

11 diena ALICE SPRINGS – KARALIŠKASIS KANJONAS (pusryčiai)

Pusryčiai viešbutyje. Po jų vyksime link Karališkojo kanjono (Kings Canyon), kuriame yra senovinių smiltainio sienų, sudarytų iš iki 100 m aukščio iškylančių plynaukščių ir uolų. Didžioji dalis kanjono yra šventos aborigenų vietos, todėl turistams rekomenduojama vaikščioti tik pažymėtais takais. Čia ypač gražūs saulėtekiai ir saulėlydžiai. Galimybė pasivaikščioti 2,6 km Kings Creek keliu. Nakvynė viešbutyje.

 

12 diena KARALIŠKASIS KANJONAS – AJERSO UOLA (pusryčiai)

Pusryčiai viešbutyje. Ryte yra galimybė pasivaikščioti 6 km ilgio Canyon Rim keliu. Vėliau keliausime link Ajerso uolos (Ayers Rock), esančios Nacionaliniame Uluru-Kata Tjuta parke (Uluru-Kata TjutaNational Park). Aborigenų nuo senų laikų vadinama Uluru, ši uola – viena didžiausių pavienių uolų žemėje. Anangu, vietinių Aborigenų gentis Uluru laiko šventa dievų buveine, pasaulio pradžios, kai formavosi žemė, reliktu. Srityje aplink uolą gausu versmių, šaltinių, olų ir senovinių piešinių. Vis dėlto, turistus šis natūralios gamtos šedevras labiausiai traukia, nes priklausomai nuo dienos ir metų laiko, keičia spalvas. Toks reiškinys geriausiai pastebimas, kai saulėtekio ir saulėlydžio metu uola net švyti raudonai. Kadangi Nacionaliniame parke apsistoti draudžiama (jame gyvena tik senosios čiabuvių gentys), vakare keliausime į viešbutį už parko ribų. Nakvynė viešbutyje.

13 diena ULURU – SIDNĖJUS (pusryčiai)

Po pusryčių vyksime į oro uostą, iš kurio kilsime svarbiausio Australijos miesto ir jos vizitinės kortelės – Sidnėjaus (Sydney) – link. Atskridus į Sidnėjų mus pasitiks kelionės partneriai, keliausime į viešbutį. Vakare – laisvas laikas, kuomet galėsime savarankiškai pradėti pažintį su Sidnėjumi. Šis miestas – svarbus kultūrinis, politinis ir pramoninis Australijos centras. Jame yra ne tik dangoraižių, plačių geležinkelių ir automobilių kelių tinklų, bet ir daugybė nuostabių auksinių paplūdimių, tinkančių plaukiojimui, deginimuisi ir vandens sportui. Tai vienas turistų lankomiausių miestų pasaulyje. Nakvynė viešbutyje.

 

14 diena SIDNĖJUS (pusryčiai, pietūs)

Po pusryčių mūsų lauks keturių valandų pažintinė ekskursija po Sidnėjų. Keliaudami per miestą pamatysime žymiausias Sidnėjaus vietas. Pirmiausia – kvapą gniaužiantį Harbour tiltą (Sydney Harbour Bridge). Metalinių arkų tiltas per Sidnėjaus Harbour įlanką, skirtas traukiniams, automobiliams, dviračiams bei pėstiesiems, yra vienas plačiausių pasaulyje (50 m). Jis jungia Centrinį Sidnėjaus verslo rajoną ir Šiaurinį krantą (North Shore). Tiek vaizdas žvelgiant į tiltą, tiek nuo jo atsiverianti panorama – neapsakomo grožio, paliekanti neišdildomą įspūdį. Pasigrožėsime vienu svarbiausių XX a. meno centrų, Sidnėjaus operos (Sydney Opera House) vaizdais.

Nors pavadinimas sufleruoja, kad modernistinio-ekspresionistinio dizaino pastate atliekamas tik vienas meno žanras, Operoje vyksta įvairūs renginiai. Tai vienas užimčiausių menų centrų – per metus įvyksta daugiau nei 1500 renginių, o pastatą aplanko daugiau nei 8 mln. žmonių. Stabtelėsime pasigėrėti Darlingo įlankos (Darling Harbour) panorama. Tai didelė poilsio ir pėsčiųjų zona vakariniame centrinio Sidnėjaus prekybos verslo rajono pakraštyje. Pamatysime ir senuosius Sidnėjaus pastatus – Miesto Rotušę (Sydney Town Hall) ir Karalienės Viktorijos pastatą (Queen Victoria Building). 1880 m. senų kapinių vietoje pastatyta Rotušė apibūdinama kaip „gausiai ornamentuota kompozicija su centriniu bokštu ir įmantriu stogu“. Tai vienintelis ne religinis Viktorijos laikų pastatas, išlaikęs savo funkcijas ir interjerą.

Vėlyvojo devyniolikto amžiaus Viktorijos pastatas buvo kurtas kaip turgavietė, tačiau ilgą laiką naudotas visai kitokiems reikalams ir savo pagrindinę paskirtį atgavo tik vėlyvame dvidešimtame amžiuje. Viršutiniame įspūdingos romantiškosios architektūros pastato aukšte eksponuojamas užantspauduotas Karalienės Elžbietos II laiškas skirtas Sidnėjaus žmonėms, kurį perskaityti bus galima tik 2085 m. ir tai padaryti turės būsimas Sidnėjaus meras. Vėliau mūsų lauks kruizas turistiniu kateriu, kurio metu galėsime pasigrožėti nuostabiais Sidnėjaus įlankos vaizdais, didingu Operos pastatu, žaliuojančia Botanikos sodo (Royal Botanic Garden Sydney) augalija ir prabangiomis jachtomis. Kruizo metu papietausime. Nakvynė viešbutyje Sidnėjuje.

15 diena SIDNĖJUS (pusryčiai)

Šią dieną mūsų lauks išvyka į Mėlynuosius kalnus (Blue Mountains) – į UNESCO pasaulinio paveldo sąrašą įtrauktą kalnų grandinę Naujajame Pietų Velse. Pirmiausia apsilankysime Australijos gyvūnų parke (Featherdale Wildlife Park) – tai puiki galimybė ne tik išvysti kengūras, koalas, kazuarinius paukščius, vombatus jų natūralioje aplinkoje, bet ir nusifotografuoti su jais. Toliau keliausime į pačius Mėlynuosius kalnus. Tai iš supleišėjusio smiltainio susidariusių, milžiniškais tarpekliais atskirtų kalnų eilė. Gundunguros genties legenda pasakoja, kad dvi būtybės Miriganas ir Garangatas, pusiau žuvys, pusiau ropliai, susikovė milžiniškoje kovoje, kuri sužalojo Džeimsono (Jamison) slėnio kraštovaizdį. Didžioji dalis kalnų augmenijos – eukaliptų miškai.Būtent dėl jų kilo ir kalnų pavadinimas – virš kalnų matomas melsvas švytėjimas, kurį sukelia šviesa, sklisdama pro eukaliptų lapiją. Išvykos metu pamatysime ir legendines „Tris seseris“ (Three Sisters) – erozijos suformuotas uolas, pakibusias virš slėnio. Čiabuvių legenda pasakoja, kad Džeimsono slėnyje gyveno trys seserys iš Katombos genties (Katoomba). Jos pamilo tris vyrus iš gretimos Nepenų (Nepean) genties, tačiau santuoka buvo uždrausta genties papročių. Broliai nenorėjo priimti šio įstatymo ir nusprendė seseris pagrobti. Įvyko didžiulės kautynės, o visos trys seserys, norint jas apsaugoti, genties senolio buvo paverstos akmenimis. Tačiau senolis žuvo mūšyje ir niekas jau negalėjo mergelių atversti žmonėmis. Vakare grįšime į Sidnėjų. Nakvynė viešbutyje.

16 diena SIDNĖJUS (pusryčiai)

Ši diena bus skirta pratęsti pažintį su miestu savarankiškai. Rekomenduosime pasikelti į aukščiausią miesto struktūrą – Sidnėjaus televizijos bokštą (Sydney Tower) – papietauti. Žinoma, būtina aplankyti ir apžvalgos aikštelę, vadinamą Sidnėjaus Bokšto akimi (Sydney Tower Eye), kurioje esanti platforma suteikia galimybę apžiūrėti visą įspūdingo miesto panoramą. Taip pat pasiūlysime aplankyti Sidnėjaus akvariumą (Sea Life Sydney Aquarium). Didžiulis bangą savo forma primenantis pastatas padalintas į sekcijas ir ekspozicijas, kur lankytojai gali susipažinti su žemyno vandens keliais ir jūrų ekosistemomis. Parodos apima daugiau nei 700 rūšių ir 13 tūkst. žuvų bei kitokių jūrų ir vandens gyvybės formų iš visų Australijos vandenų. Čia veikia upių (Australijos Pietų ir Šiaurės upių), taip pat vandenynų (Australijos Pietų ir Šiaurės) parodos. 1991 m. buvo atidarytas pirmasis Ruonių draustinis ir nuo tada Akvariumas atidarė okeanariumus Australijos Jūrų liūtams, Australijos ir subantarktiniams ir Naujosios Zelandijos kailiniams ruoniams. Visur aiškiai pabrėžiama, kokia sudėtinga ir trapi yra Australijos gamta, jos skirtingumas ir unikalumas. Nakvynė viešbutyje Sidnėjuje.

17 diena SIDNĖJUS – VILNIUS (pusryčiai)

Po pusryčių dar turėsime šiek tiek laiko atsisveikinti su nuostabiąja Australija ir draugiškais jos gyventojais bei nusipirkti lauktuvių. Antroje dienos pusėje laukia skrydis į Vilnių (du persėdimai).

 

18 diena VILNIUS

Grįžimas namo.


Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos;
 • vietinių gidų paslaugos;
 • vidiniai skrydžiai Melburnas Kernsas, Kernsas Ajerso uola, Ajerso uola Sidnėjus;
 • visi pervežimai turo metu pagal programą;
 • 14 nakvynių 3*-3,5* viešbučiuose;
 • maitinimas: 15 pusryčių, 4 pietūs;
 • programoje nurodyta ekskursinė programa;
 • įėjimo bilietai į lankomus objektus;
 • elektroninio leidimo įvažiuoti į šalį sutvarkymas.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 • skrydžio bilietas Vilnius  Melburnas, Sidnėjus Vilnius (kaina apie 1390 EUR);
 • medicininių išlaidų užsienyje draudimas (~20EUR BTA draudimas);
 • papildomai siūlomos ekskursijos ir pramogos programoje pažymėtos *;
 • asmeninės išlaidos:
 • arbatpinigiai.

PASTABOS:

 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
 • Vienviečio kambario priemoka 910 EUR.
 • Išvykimai garantuoti. Vadovas iš Lietuvos lydės susirinkus 12 žmonių grupei.
 • Kelionės vadovas pasitinka vietoje.
 • Kelionės tipas: kelionė su vadovu iš Lietuvos.
Turite klausimų? Skambinkite telefonu 8 524 30636 arba
Siųskite užklausą
Vieta konsultantui.
Kelionės tipas Egzotinės kelionės su vadovu iš Lietuvos
Šalis Australija
Kaina 4688 € + skrydis ~1390 € (kaina su skrydžiu ~6078 €)

Turite klausimų?

Skambinkite telefonu 8 524 30636 arba

Siųskite užklausą

Išvykimo datos

Kaina Data Liko vietų
4688 € 2018-02-074
UP