Mes su jumis nuo 2007 m.! Konsultacijos:
(8-5) 2325853
| Verslo klientams Kelionių gidas Apie mus Kontaktai

Vokietijos, Austrijos Alpės, Bavarija ir gurkšnelis Šveicarijos..aktyvus poilsis kalnuose

Vokietijos, Austrijos Alpės, Bavarija ir gurkšnelis Šveicarijos..aktyvus poilsis kalnuose

Vokietija

Artimiausia data

2018-08-16 349 €

1 diena LIETUVA - LENKIJA - ČEKIJA

Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį Čekijoje. Nakvynė viešbutyje Brno apylinkėse.

2 diena ČEKIJA - AUSTRIJA

Pusryčiai. Vykstate į Austriją, Zalckamerguto regioną. Sustojate St. Gilgenomiestelyje prie Volfgango ežero, kur apžiūrėsite Mocarto motinos namą, pasivaikščiojate po kalnų kurortą.Lyno *keltuvu pasikeliate į Zwolferhorn(1522 m.) viršukalnę, nuo kurios atsiveria nuostabi Tauerno kalnų panorama. Keliaujate į aukščiausius ir didžiausius Europos kalnus – Alpes. Dramatiškas Rytinių Alpių kraštovaizdis pakeri keliautojus ir siūlo gausybę vasaros ir žiemos pramogų. Žvilgsnį užburia stūksančios viršukalnės, pakalnėse žaliuojančios pievos ir didingi tarpekliai. Nakvynė viešbutyje kalnų kurorte Zėfeldo apylinkėse.

3 diena KALNŲ KURORTAS ARBA ŠVEICARIJOS ALPĖS IR LICHTENŠTEINAS

Pusryčiai. Siūlome savarankiškai leisti laiką kalnų kurorte arbavykti į**ekskursiją į Šveicarijos Alpes ir Lichtenšteiną. Vykstate į Šveicarijos Apencelio kantoną. *Pasikeliate į vieną aukščiausių šio kantono viršukalnių – Santis (2502 m). Unikali Alpių kalnų grandinės, apimančios šešias šalis, panorama paliks neišdildomą įspūdį. Išvykstate į Lichtenšteino kunigaikštystės sostinę Vaducą. Lichtenšteinas– šešta mažiausia pasauliovalstybė. 25 km ilgio ir 6 km pločio Lichtenšteinas vos didesnis nei Manhatenas Niujorke, tačiau jį verta aplankyti dėl vaizdų į idiliškus kaimelius, žaliuojančius miškus ir, žinoma, Lichtenšteino monarcho Jo Šviesiausiosios Aukštybės Princo Hanso Adamo II ir jo karališkosios šeimos Vaduco pilį. Grįžtate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje kalnų kurorte Zėfeldo apylinkėse.

4 diena KALNŲ KURORTAS ARBA PORTNACHO TARPEKLIS IR MIUNCHENAS

Pusryčiai. Siūlome savarankiškai leisti laiką kalnų kurorte arba **aplankyti Portnacho tarpeklį ir Bavarijos sostinę Miuncheną. *Partnacho tarpeklis – vienas iš Vokietijos gamtos stebuklų, kurį apžiūrėsite eidami specialiais takais, įrengtais vos keli metrai virš apačioje tekančios kalnų upės,  įrėmintais iki 80 m kylančiomis uolų sienomis. Keliaujate į Bavarijos sostinę Miuncheną, kuris kartais vadinamas slaptąja Vokietijos sostine.Mieste tvyranti kosmopolitinė dvasia, dailūs pastatai, muziejai ir parduotuvės sutraukia tūkstančius turistų. Ekskursija po senamiestį: centrinė pėsčiųjų gatvė Neuhauserstrasse, senosios bažnyčios, Karlo vartai, vakarinis įėjimas į viduramžius menantį senamiestį;seniausios ir garbingiausia Miunchene Augustinų vienuolių įkurtos alaus daryklos pastatas;turistų mėgstama miesto centrinė Marijos aikštė, kurioje viduramžiais veikė javų ir druskos turgūs; Senoji ir Naujoji rotušės. Ekskursiją baigiate garsiausioje pasaulio aludėje Hofbrauhaus, įkurtoje dar XVI a., talpinančioje daugiau nei 2000 lankytojų. Ši vieta tapo ne vieno politinio ir kultūrinio miesto įvykio liudininke, būtent čia ugningas kalbas sake žiaurusis diktatorius A. Hitleris.Vakare grįžtate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje kalnų kurorte Zėfeldo apylinkėse.

5 diena KALNŲ KURORTAS ARBA BAVARIJOS PILYS

Pusryčiai. Siūlome savarankiškai leisti laiką kalnų kurorte arba **vykti į ekskursiją po Bavarijos pilis ir pasikelti į Cūgšpicės viršukalnę. Keliaujate į karališkąsias *Bavarijos pilis – Hohenschwangau ir Neuschwanstein, kur savo vaikystę praleido, o vėliau savo kūrybines idėjas įgyvendino Bavarijos karalius Liudvikas II. Vykstate prie aukščiausio Vokietijos kalno Cūgšpicės (2962 m). *Keltuvu keliatės į kalną pasigrožėti dangišku Vokietijos Alpių kraštovaizdžiu. Grįžtate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje kalnų kurorte Zėfeldo apylinkėse.

6 diena VOKIETIJA - LENKIJA  

Pusryčiai. Kelionė per Vokietiją. Vykstate į Saksonijos Šveicariją – nuostabios gamtos kampelį kalnuose Elbės slėnyje, kur galinga upės srovė veržiasi tarp didingų uolų. Atvykstate prie Bastėjos tilto – aukštų ir stačių uolų-salų, kylančių į beveik 200 m aukštį virš Elbės, nuo kurių, sujungtų pėsčiųjų takais, atsiveria kvapą gniaužiantys vaizdai. Bastėja turistus vilioja jau daugiau nei 200 metų. 1824 m. keliautojų patogumui buvo sukonstruotas pirmasis medinis tiltas, kurį 1851 m. pakeitė šiandien tebestovintis, pastatytas iš smiltainio. Išvykstate Lenkijos link. Nakvynė viešbutyje Vokietijos–Lenkijos pasienyje.

7 diena LENKIJA - LIETUVA

Pusryčiai. Išvykstate į Lietuvą. Kelionė per Lenkiją. Vėlai vakare sugrįžtate į Lietuvą.


Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • Kelionė autobusu,
 • 6 nakvynės viešbučiuose (4 iš jų kalnų kurorte),
 • maitinimas – 6 pusryčiai,
 • kelionės vadovo paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 • Draudimas,
 • kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos,
 • arbatpinigiai,
 • pietūs, vakarienės,
 • miestų turistiniai mokesčiai,
 • asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

PASTABOS:

 • Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, ¹Panevėžio, ¹Šiaulių, ¹Klaipėdos, ¹Marijampolės ir Alytaus.

(¹) – yra papildomų sąlygų.

 • (*) – mokami objektai. Turistas moka pats vietos valiuta apie 100 EUR ir45 CHF už visus (*) pažymėtus objektus.
 • (**) – papildomai mokamos ekskursijos. Kainos pateiktos, kai į ekskursiją vyksta ne mažiau kaip 20 turistų:
 • ekskursijaį Šveicarijos Alpes ir Lichtenšteiną – 25 EUR,
 • ekskursija į Portnachotarpeklį, ir Bavarijos sostinę Miuncheną –25 EUR,
 • ekskursija ekskursiją po Bavarijos pilis ir pasikėlimas į Cūgšpicės viršukalnę– 25 EUR.

Тaupyk! Užsakant trijų ekskursijų paketąprieš išvykstant į kelionę, kaina – 55 EUR,75 EUR.

Lankomi mokami objektai neįskaičiuoti į ekskursijų kainą.

 • Aktyvaus poilsio programa gali kisti priklausomai nuo oro sąlygų.
 • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.
Turite klausimų? Skambinkite telefonu (8-5) 2325853 arba
Siųskite užklausą
Vieta konsultantui.
Kelionės tipas Kelionės autobusu
Šalis Vokietija
Kaina nuo 349 €

Turite klausimų?

Skambinkite telefonu (8-5) 2325853 arba

Siųskite užklausą

Išvykimo datos

Kaina Data Liko vietų
349 € / 314 € 2018-08-1610+
349 € / 314 € 2018-07-0110+
349 € / 314 € 2018-06-0910+
UP
Užklausa

Išrinksime atostogų kelionę už tave!

Kad išrinktume tau tinkamiausią atostogų pasiūlymą, nepamiršk paminėti: kelionės datos, trukmės, žmonių skaičiaus, kelionės krypties, biudžeto asmeniui ir kt.

Siųsti