Mes su jumis nuo 2007 m.! Konsultacijos:
864544449, 861236192
| Verslo klientams Kelionių gidas Apie mus Kontaktai

Kelionės iš Lenkijos užsakomaisiais reisais

ITAKA ir kitų kelionių organizatorių poilsinės, pažintinės bei egzotinės kelionės iš Lenkijos. Galimi išvykimai iš Varšuvos ir kitų miestų. Daugybė egzotinių atostogų krypčių - įskaitant tas, kurių nesiūlo Lietuvos kelionių operatoriai - geriausiomis kainomis!

Atlikite paiešką ir raskite savo svajonių kelionę. Užpildę kelionės paraiškos formą laukite mūsų skambučio. Nebijokite pildyti, tai tik išankstinis rezervavimas, dėl kurio Jūs nepatirsite jokių papildomų išlaidų. Jeigu kils klausimų, nedvejokite ir kreipkitės į TopTravel kelionių konsultantus.

Kelionė iki Varšuvos nėra įtraukta į paslaugą, tačiau susisiekite su mumis 8 655 00560, 8 612 36192 arba agentura@toptravel.lt ir mes padėsime išsirinkti pigiausią ir patogiausią nuvykimo į Varšuvą būdą. Tai tikrai paprasta - kelionė autobusu Vilnius - WAW kainuoja vos nuo 17€.

Kelionių kainos pateiktos Lenkijos zlotais (PLN), tačiau kelionės apmokėjimas po patvirtinimo yra kaip įprasta - eurais, kelionės kainą perskaičuojant pagal oficialų valiutų kursą. Kad būtų lengviau orientuotis - 1 PLN = 0.23 EUR.

UP
Užklausa

Išrinksime atostogų kelionę už tave!

Kad išrinktume tau tinkamiausią atostogų pasiūlymą, nepamiršk paminėti: kelionės datos, trukmės, žmonių skaičiaus, kelionės krypties, biudžeto asmeniui ir kt.

Siųsti