Mes su jumis nuo 2007 m.!Konsultacijos: 8 655 00560, 8 645 44449   | VERSLO KLIENTAMSKELIONIŲ GIDASApie musKontaktai

PAŽINTINĖS KELIONĖS

POILSINĖS KELIONĖS

Ekskursijos. S. Dali muziejus (Barselona)

Reitingas:0
kaina/kokybė:0
verta aplankyti:0
tai ko tikėjotės:0
Ekskursijos - S. Dali muziejus, Barselona, Ispanija - rekomenduojame apsilankyti.

Lankytinų vietų (Ekskursijos), tokių kaip "S. Dali muziejus" (Ekskursijos) sąrašas papildomas kasdien, tad greitu laiku rasite kone visas svarbiausias ir įdomiausias lankytinas vietas, kurias būtina pamatyti. Pasidalinkite savo įspūdžiais, jei Barselona ar Ispanija ir jos žymios vietos jus sužavėjo.

Parašykite savo komentarus ir vertinimus apie, taip padėsite savo kolegoms ar draugams lengviau apsispręsti kur apsilankyti ir pamatyti.

Ispanija / Barselona / Ekskursijos / S. Dali muziejus

Teatro Museo Dali - lankomiausias muziejus Ispanijoje po Prado, žaisminga vieta, užimanti senąjį miesto teatrą. Muziejus buvo kuriamas pagal Salvadoro Dali sumanymą, jam pačiam vadovaujant. 24 muziejaus salėse eksponuojama S. Dali grafika, skulptūros, knygų iliustracijos, plakatai ir svarbiausia - paveikslai. Tobulai nutapytų daiktų košmariški deriniai, religinė ekstazė, Galos portretai, pilietinio karo iliuzijos, šiurpios alegorijos, keistai sujauktos žmogaus dalys vienus žavi, kitus stebina. Skambant muzikai muziejaus vidaus kiemelyje lankytojus pasitinka keistos skulptūros languose ir juodas Dali šeimos kadilakas, kuriame galima pamatyti lietaus merkiamų keleivių siluetus. Čia pat galima apsilankyti neįprastame kambaryje, kurio baldai primena aktorės Major Vest veidą, pamatyti trimatės erdvės paveikslus. Šio muziejaus įkūrėjas S. Dali čia praleido paskutines savo gyvenimo dienas ir yra palaidotas kriptoje po stikliniu teatro - muziejaus kupolu. S.Dali - vienas žymiausių XX a. menininkų gimęs ir užaugęs Figere. Būdamas 15 metų, Salvadoras surengė pirmąjį savo paradą. Po studijų meno mokykloje Madride, domėjęsis kubizmu, futurizmu ir matematika, jaunasis menininkas apsistoja ties siurrealizmu ir tampa žymiausiu šios srovės dailininku. S. Dali vardas taip pat siejamas su rašymu ir filmų statyba.

Pigūs skrydžiai

TopTravel Vilnius

Darbo laikas: I-V 08:30 - 18:00
Adresas: Aludarių g. 2, Vilnius
Tel. nr. 8 5 249 62 79, Mob. 8 645 44449
El. paštas: vilnius@toptravel.lt

TopTravel Kaunas

Darbo laikas: I-V 09:00 - 18:00
Adresas: Miško g. 30, Kaunas
Tel. nr. 8 3 740 86 20, Mob. 8 655 00560
El. paštas: agentura@toptravel.lt

TopTravel Klaipėda

Darbo laikas: I-V 09:00 - 18:00
Adresas: J. Janonio g. 10, Klaipėda
Tel. nr. 8 4 621 01 11, Mob. 8 612 36192
El. paštas: klaipeda@toptravel.lt
Išrinksime atostogų kelionę už tave!
Kad išrinktume tau tinkamiausią atostogų pasiūlymą, nepamiršk paminėti: kelionės datos, trukmės, žmonių skaičiaus, kelionės krypties, biudžeto asmeniui ir kt.
Uždaryti

Nerandi kelionės?
Atsiųsk mums užklausą!