Mes su jumis nuo 2007 m.! Verslo klientams Kelionių gidas Apie mus Kontaktai

Šalys

http://toptravel.lt/img/regions/eu.jpg

Europa

Keliaudami po Europą galite rasti begalę įdomių dalykų - nuo istorijos paminklų iki šiuolaikinių muziejų, nuo fantastiškai gražių smėlio paplūdimių iki grėsmingų ir aukštų kalnų, nuo gurmaniško maisto iki kelių šimtų metų senumo vyno. Parengėme jums aprašymus apie įspūdingiausias Europos šalis ir jos regionus. 

Šalys:
http://toptravel.lt/img/regions/asia.jpg

Azija

Azija vilioja savo išskirtinumu- atrodo jog viskas ten šiek tiek kitaip. Tai  kontrastingiausia pasaulio dalis, kuri vilioja lankytojus savo gamta, istorija, kultūra ir išpuoselėta virtuve. Dažnai žmonės, apsilankę Azijoje, grįžta šiek tiek kitokie. Tai žemynas, kuris kiekvieną lankytoją išmoko šio to naujo.

Šalys:
http://toptravel.lt/img/regions/a.jpg

Afrika

Afrika – antrasis pagal dydį žemynas, kuris atrodo toks tolimas ir gana svetimas, tačiau yra lengvai pasiekiamas ir įdomus. Lietuvių pamiltas Egiptas kasmet sutraukia daug saulės pasiilgusių žmonių. Maroką galima pasiekti pigiais skrydžiais, todėl Afrika tampa vis artimesnė. Išskirtinė, laukinė gamta, įdomios pramogos ir egzotiškas maistas- tai tik dalelė to, ką Afrika gali pasiūlyti.

Šalys:
http://toptravel.lt/img/regions/us.jpg

Amerika

Amerika- žemynas, kuriame telpa tiek daug visko, kad jį pažinti, rodos, neužtektų viso gyvenimo. Nuostabi gamta, kitoniška kultūra, išskirtinės pramogos ir nepamirštami įspūdžiai čia laukia kiekvieno apsilankiusio. Šiaurės ir Pietų Amerikos yra tarsi atskiri pasauliai- skirtingos, tačiau abi savotiškai įdomios. 

Šalys:
UP